رد پای رژیم و حمایت علنی از حماس در غزه !
عباس رحمتی

بار دیگر رژیم جمهوری اسلامی آتش افروزی کرد ولی اینبار نه با نام حزب الله که به اسم حماس آنها را به مسلخ برد این بار، نه با گرو گان گرفتن سر باز اسرائیلی که با موشک پراکنی بسوی اسرائیلی ها بود . همانطوری که تمام دنیا خبر دادند و اهل سیاست همه می دانند، که اسرائیل نیازی به غزه ندارد تا مجددا به آنجا حمله کند . اسرائیلی ها 38 سال پیش به غزه حمله کردند و آنجا را به اشغال خود در آوردند و تا (سه سال پیش ) سال 2006 درآنجا حضور داشتند و با واگذار کردن به فلسطینی ها ، اسرائیلی ها خود، این شهر بزرگ ، نوار غزه را ترک کردند پس این مسئله یک امر کاملا واضح است. و مشخصا اهداف اسرائیل با گذشته فرق می کند ، اسرائیلی گفته اند این بار ما با غزه هم مرز نیستیم ، ما این بار با ایران هم مرز هستیم و با ایران در جنگیم !
وزیر خارجه اسرائیل نسیبی لیونی (حزب کادیما ) گفته است قصد اشغال غزه را ندارند ،و در ادامه یاد آور شد همانطوریکه 38 سال غزه در اختیار اسرائیل بود ه است ، وی گفته است ، اسرائیل به تنهایی به مبارزات ضد تروریستی ادامه می دهد و ولی جامعه بین المللی باید تحمل داشته باشد . باید تذکر داد ، گسترش حمله های هوائی اخیر، از جنگ اعراب در سالهای 1946 سابقه نداشته است !
از شدت حمله ها اینطور بر می آید که اسرائیل قصد دارد تونل هائی که رژیم از آن طریق به حماس مهمات و اسلحه و موشک های دور برد می فرستد را تخریب کند ، اسرائیل می گوید تونلهایی(1000-400) که حماس می گوید فقط مواد غذائی از آنها عبور داده می شود باید تخریب شود چون از طریق تونلها از طرف ایران فقط مهمات به حماس میرسد . این تونل ها بین مصر و نوار غزه است . اسرائیل گفته است .
حمله های موشکی حماس بهانه ای شد تا اسرائیل اهداف زیر را به اجرا در آورد1- سران و رهبران حماس را نابود کند و دولت حماس را سرنگون کند تا با محمود عباس راحت تر طرح صلح را بیش ببرد .2- قواعد بازی را در منطقه تغییر دهد 3- امنیت پایدار در منطقه بر قرار کند .
سر حماس زیر لحاف ملا !
تمامی خبرنگاران اتفاق نظر دارند که ایران حماس را تحریک کرده است تا به سمت اسرائیل موشک پرانی کند و اسرائیل هم خود این مسئله را به دنیا اعلام کرده است .شبکه خبری فاکس نیوز در گزارشی نوشته است : با شدت گرفتن بحران در غزه نقش مخرب رژیم تهران در دامن زدن به خشونت ها در فلسطین مورد توجه رسانه ها قراردارد .
شبکه فاکس نیوز تاکید دارد شما ،همواره می توانید دستان مخفی رژیم را در پس رویداد های غزه ببینید ، درست مثل سال 2006 که دستان رژیم در پس اقدامات حزب الله را در جنوب لبنان شاهد بودیم .
رژیم از شکست حتمی در درگیری های اخیر غزه به وحشت افتاده و خواهان گشایش جبهه دیگری علیه اسرائیل است ، این بار از سوی سوریه است .
از طرفی محسن رضایی سر کرده سابق سپاه پاسداران و دبیر کنونی مجمع تشخیص مصلحت رژیم با اشاره به تمرکز نیروها ی نظامی اسرائیل در غزه گفت ، سوریه این فرصت را قدر بشناسد و به منطقه جولان حمله کند . وی گفت : اگر سوریه از دوستان ماست ، این تاکتیک را اجرا کند و نیرو های خود را در جولان متمرکز سازد ، مطمئنا اسرائیل نیرو های خود را از غزه اخراج خواهد کرد ! یک کارشناس گفته بود ، با شکست حماس در غزه امنیت رژیم به خطر خواهد افتاد . سوریه و حزب الله هیچ کدام تا کنون ، گول این فریب ها را نخورد ه اند . چون حزب الله در انتخابات ماه آینده لبنان شرکت خواهد و یک جنگ دیگر برای آنها شناسی باقی نمی گذارد .
روزنامه های جهان و ایران:
روزنامه فیگارو فرانسوی از ارسال هزاران موشک توسط ج.ا برای گروه صلح ستیز حماس خبر داد و نوشت تا کنون پیش از 400 موشک گراد 1 ساخت رژیم تهران به سوی اسرائیل پر تاب شده است .
فیگارو در گزارش خود به نقل از یک عضو حماس که به اروپا پناهنده شده ، نوشت ، موشک هایی که حماس در اختیار دارد هنوز به سیستم هدایت کننده مجهز نیستند ، زیرا رژیم تهران همه سلاح های در خواستی حماس را به راحتی نمی دهد . باری رژیم تهران ، دادن امتیاز بیشتر به حماس در ازای حق کنترل بیشتر بر آن صورت می گیرد .
رژیم تهران سلاحهای حماس را تامین می کند :
روزنامه نیویورک تایمز به نقل از منابع مطلع نوشت سلاحهایی که حماس در غزه علیه اسرائیل استفاده می کند ساخت تهران است . این روزنامه نوشت پیچیدگی تاکتیک های حماس گواهی است بر اینکه این گروه از حزب الله لبنان که تحت حمایت رژیم تهران است ، آموزش می گیرد .تایمز در ادامه به نقل از منابع مطلع می نویسد، اسنادی وجود دارد که برخی از اعضای شاخه نظامی حماس در اردوگاههای آموزشی رژیم تهران که توسط سپاه پاسداران اداره می شوند ، تعلیم دیده اند .
سران رژیم و حماس:
گفتنی است که رفسنجانی در نماز جمعه تهران به نقش رژیم در دامن به جنگ و خونریزی در غزه اعتراف کرد و گفت: « جنگ ، تو ، روزهای آینده هم ادامه پیدا میکنه . حماس به این سادگی رها نمی کنه جنگ شروع شده و آتش بس می تونه جنگ رو الان تمام کند که نه حماس الان زیر بار این کار میره ، اسرائیل هم چیزی بدست نیاورده لذا جنگ در روز های آینده ادامه پیدا خواهد کرد» . رفسنجانی ، حتا از سلاحهای حماس خبر هم دارد میگوید ، اگر تانک های اسرائیلی وارد غزه شوند ، رزمندگان فلسطینی اسلحه ای در اختیار دارند که آنها را نابود خواهد کرد !
بد نیست پیام خامنه ای را هم بشنوید تا هرچه شک دارید بر طرف شود ، که رژیم ج.ا. تا کجا بیش رفته است و درست زمانی که شبهای تاسوعا و عاشورا ی محرم است این پیام را زیرکانه برون می دهد ، او می گوید ، « هر روز عاشورا است و همه جا کربلا ست ، بکشید! بطوری که بخش فارسی رادیو اسرائیل می گوید ، رسانه های وابسته به جناح تندرو حکومت اسلامی امروز(دوشنبه 05.01. 2009. ) خواستار شدند که مسلمانان جهان ، اسرائیلیان را در هر مکان که یافتند ترور کنند و آنان را به قتل برسانند ، تار نمای رجانیوز علیه اسرائیل و از کافر حربی را بکار برد ، که در فقه به معنی شیعه به معنی ریختن خون اسرائیلی ها و نان و همچنین اموال آنها را در هر نقطه جهان برای مسلمانان مباح است .
سه سال بیش ، اسرائیلی ها که نوار غزه را ترک کردند فرصتی بود برای خود مختاری فلسطینی ها ولی در عمل نوار غزه به یک منطقه تحت نفوذ افراطیون تبدیل شد و با دخالت های رژیم در واقع فشار ها یه آخوند ها به عنوان پشتیبان حماس و حزب الله برای تبدیل شدن به یک قدرت برتر منطقه ای است . یوشکا فیشر وزیر خارجه پیشین آلمان ، معتقد است ، به برکت استراتژی بی دلیل دولت بوش ایران بسوی چنین موقعیتی رانده شد ، بی ثبات کردن عراق و تحویل دادن بخش دیگری از این کشور به منطقه تحت نفوذ ایران، این بازی را شدت بخشید. .براین اساس جنگ غزه، یک جنگ جانشین است ، می توان چنین گفت ، جنگ ، ایران و اسرائیل همان جنگ لبنان بود و دومین جنگ اینک در غزه جریان دارد . که باید دید اسرائیل تا چند مراحل دیگر به اهداف خود دست خواهد یافت .
به قول یکی از خبرنگاران ، اگر جنگ حماس / اسرائیل در منطقه باعث بقای حماس شود ، رژیم جان تازه ای خواهد گرفت ، متلاشی کردن حماس شانس رژیم را کم خواهد کرد . سوال اینجاست آیا این جنگی که رژیم تمام عیار در آن شرکت کرده است ، آیا باعث نمی شود که اسرائیل به ایران حمله نظامی را آغاز کند .
شرکت بیمه لویدز انگلستان اعلام کرد : رژیم تهران از ماه آوریل گذشته تاکنون 15 فروند نفتکش غول پیکر را برای ذخیره کردن نفت اجاره کرده اشت ، روزنامه الحیات چاپ لندن ، ضمن درج این خبر نوشت ، این اقدام رژیم تهران برای مقابله با حمله احتمالی اسرائیل است .


منبع:پژواک ایران


فهرست مطالب عباس رحمتی در سایت پژواک ایران 

*نانو چيپ براي كنترلِ كرونا، تا رديابي اطلاعات درجهان؟!  [2020 May] 
*جنگ بيولوژيك ( بيوتروريسم) با نام كرونا؟! [2020 May] 
*اتحادیه اروپا تحت فشار چین گزارش خود در مورد کرونا را تغییر داد [2020 Apr] 
*نگراني جهان از شيوع ويروس ديگر در آينده!  [2020 Apr] 
*جن و أنس و رهبري ولايت فقيه  [2020 Apr] 
*ويروس كرونا و رنسانس  [2020 Mar] 
*بيت خامنه اي وتيم امنيتي ،براي مهار خبرها ونه ويروس كرونا!  [2020 Feb] 
*لائيسيته !  [2020 Feb] 
* مُرده گردونی ولايت فَقِيه !  [2020 Feb] 
*ابوبكر البغدادي و علي الخامنه اي هردو تروريست؟!  [2019 Dec] 
*چهل سال رابطه مخفي آمريكا با ملايان تهران!  [2019 Dec] 
*گراني بنزين وعبور از فاشيست مذهبي !  [2019 Nov] 
*‏ بيست و ششمين فستيوال تئاتر ايرانيان تبعيدي ،شهر كلن آلمان!‏  [2019 Nov] 
*‏«روح الله زم »، اپوزيسيون يا مهره ي سوخته؟!‏  [2019 Oct] 
*بانوان ايران استاديوم هاي كاملن آزاد ميخواهند!‏  [2019 Oct] 
*چپاول ثروت و عطش خونریزی را حمایت نکنید! سیری کوتاه در نشست سازمان ملل [2019 Sep] 
*پشت پرده سياست ولايت فقيه، مذاكره با آمريكا !  [2019 Sep] 
*سپاه پاسداران با چهل سال تروردرصدر فهرست سازمانهای تروريستي خارجی آمریکا ! [2019 Apr] 
*چهل سال جنايت و ترور سركوب و عقبگرد كامل (شماره يك)‏  [2019 Feb] 
* سال ۲۰۱۸ سال هشدار و پر حادثه به پایان رسید! [2019 Jan] 
* فرار سرمايه از ايران افزايش مي يابد!‏  [2018 Dec] 
*یک ربع قرن فستيوال تئاتر تبعيدي در كلن!  [2018 Nov] 
*ترور به بهانه هموار کردن جاده بهشت براي تروریست ها!  [2018 Nov] 
*خيانت روحاني ( فريدون) به مردم ایران از زبان یک آشنا! [2018 Oct] 
*احضار روحانی به مجلس و رویای دیر باز خامنه ای!‏  [2018 Sep] 
*غول ديماه بر مي خيزد!  [2018 Aug] 
* ١٣٦ مين سالگشت زاد و بود دكتر محمد مصدق در شهر كلن چگونه برگزار شد؟  [2018 Jul] 
*خامنه اي و رؤياهاي آشفته بمب اتم!‏  [2018 Jun] 
*سود و زيانهاي خروج آمريكا از برجام  [2018 May] 
*رضا شاه جزئي از تاريخ ايران است!  [2018 Apr] 
*ارمنستاني ها فقط با اراده بود که ديكتاتور را سرنگون كردند!  [2018 Apr] 
*احمدي نژاد بدنبال اپوزيسيون سازي است ؟  [2018 Feb] 
*فاز تغيير ! [2018 Feb] 
*جمهوري اسلامي ؟ نه ، رژيم توتاليتر!  [2018 Feb] 
*جنبش ملي ،پايه هاي نظام ولايي را فرو خواهد ريخت!‏  [2018 Jan] 
*احمدی نژادی ها؛ واکنش تهدید آمیز خامنه ای  [2018 Jan] 
*شعله جنگ منطقه خليج فارس زبانه مي كشد [2017 Dec] 
*بيست و چهارمين سال فستيوال تئاتر در تبعيد كلن بياد مجيد فلاح زاده  [2017 Dec] 
*جنگ أفروزي هاي دوباره جمهوري اسلامي ، تمام منطقه را درگير خواهد كرد!‏  [2017 Nov] 
*رفراندوم اقليم كردستان و دخالت ملاها و افزايش بحران در عراق!  [2017 Nov] 
*فوتبال ايران و سوريه، نقش زنان و مردان ايران !‏  [2017 Oct] 
*فردوسي را بايد جدي گرفت و خوب شناخت !‏  [2017 Oct] 
*انتخابات آلمان ، شكست سنگين دو حزب برتر و رشد پوپوليست ها !‏ [2017 Sep] 
*‎ ‎دو رهبر در يك موضع و حمله به ملاها درسازمان ملل  [2017 Sep] 
*همكاري كاشاني و بهبهاني با انگليسيها در كودتاي ٢٨ مرداد عليه دكتر مصدق  [2017 Sep] 
*معامله بزرگ بر سر كابينه آينده و نقش ولايت فَقِيه ! ‏  [2017 Aug] 
*دولت امام زمان معجزه هزاره سوم ( قسمت ششم)‏  [2017 Aug] 
*«ماجراي نيمروز» نيمه پنهان ماجرا بود!‏  [2017 Jul] 
*جنبش دانشجویی و ادامه مبارزه  [2017 Jul] 
*اتحاد اپوزيسيون با مردم رمز پيروزي است!‏  [2017 Jul] 
*دولت امام زمان ،معجزه هزاره سوم ( قسمت پنجم )‏  [2017 May] 
*چهار سال با دولت تدبير و اميد و ركوردهاي تازه !‏ [2017 Apr] 
*اسكار سياسي! ‏  [2017 Mar] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم ( قسمت چهارم )  [2017 Feb] 
*«اوباما» با اُونا، ماند و به تاریخ پیوست! [2017 Jan] 
*گورخوابان ارمغان ديگر جمهوري اسلامي‎!‎  [2017 Jan] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم ! ( قسمت سوم)  [2016 Dec] 
*بيست و سومين فستيوال تئاتر در تبعيد شهر كلن با موفقيت برگزار شد  [2016 Nov] 
*پيروز انتخابات‎ ‎‏ آمریکا كيست ؟ ‏  [2016 Nov] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم( قسمت دوم)‏  [2016 Oct] 
*دولت امام زمان و معجزه هزاره سوم !( بخش اول)‏ [2016 Oct] 
*فوتبال و حزب اله ، ياحسين ، گل تاسوعائي!‏  [2016 Oct] 
*مردم چون كوه مي مانند تا علم الهدي برود [2016 Sep] 
*جنگنده های روسی در پايگاه شاهرخي (نوژه) همدان ، خيانتي كه كتمان نتوان کرد؟ [2016 Aug] 
*كودتاي نافرجام تركيه و روياهاي اردوغان  [2016 Jul] 
*زلزله خروج بريتانيا از اتحاديه اروپا و پس لرزه هايش [2016 Jul] 
*قضاوت كنيد!  [2016 Jun] 
*نقش مستشاران و مدافعان حرم، حضور محرز جمهوري اسلامي در جنگ سوريه!  [2016 Jun] 
*أهداف خامنه اي با رياست جنتي در مجلس خبرگان [2016 May] 
*ترس خامنه اي از فرا گيري زبان انگليسي چيست ؟  [2016 May] 
*فرار مالياتي و پولشويي هاي گسترده جهاني درپاناما، بهشت مالياتي! [2016 Apr] 
*انتخابات دهم و حیله های جدید نظام ولايي  [2016 Mar] 
*ميزان رأي يك نَفَر است! [2016 Feb] 
*ريشه ها را بايد شناخت ! [2016 Feb] 
*سفر روحاني به فرانسه و معامله پشت پرده بر سر مجاهدین  [2016 Jan] 
*بيست و دومين فستيوال تئاتر درتبعيد «كلن» با شعار «ما پارازيت نيستم » [2015 Dec] 
*جنايات اخير رژيم فاشيستي مذهبي ايران يك عمل تروريستي و محكوم است  [2015 Nov] 
*خودرو ملي يا اسلامي ،ايدئولوژيك ( مكتبي ) ؟ [2015 Oct] 
*داستان دعواها و بر هم زدن رابطه ایران با آمريكا و توافقنامه هسته اي وین ! [2015 Sep] 
*چه سیاستی پشت هجوم گسترده پناهندگان به اروپا نهفته است؟ [2015 Sep] 
*چرا پزشكان به مناطق دور افتاده نمي روند؟( بخاطر روز پزشک ) [2015 Aug] 
*گروه اسلامي داعش بهانه اى براى حضور هميشه آمريكا در خاورميانه! [2015 Aug] 
*توافق هسته اي وين ، فرصتي براي خواسته هاي مردم ايران!  [2015 Jul] 
*مذاكرات هسته اى و هسته اصلی ترور در خاورمیانه  [2015 Jul] 
*تنها راه نجات ايران بازگشت به اصالت خويشتن خويش! [2015 Jun] 
*رعايت حفظ فاصله با بمب اتم ، راه حل پشت درهاي بسته است!  [2015 May] 
*تفاهم يا توافق لوزان شكستِ دلواپسان و جام زهر ديگر [2015 Apr] 
* تاكسي جعفر پناهى به برلين آمد ،شوخى نيست !  [2015 Feb] 
*خاكسپارى بيژن دادگرى و بعضى دوستان ! [2015 Feb] 
*راز اشغال سفارت آمریکا درتهران ! [2014 Dec] 
*بزرگداشت فريدون تنكابنى، در شهر كلن كارى پسنديده !  [2014 Dec] 
*بيست و يكمين سال فستيوال تئاتر كلن به همراه يار دبستانى !  [2014 Nov] 
*از هيچِ خمينی تا پيچ بی احساسی مطلق! [2014 Nov] 
*ترور خاموش و پيچيده سرهنگ عزيز خزاعى ! [2014 Oct] 
*ایران و بردگی مدرن ؟! [2014 Oct] 
*چه درسهايى ميتوان از انقلاب ٥٧ گرفت؟ ( قسمت دهم ، پايانى ) [2014 Sep] 
*چه درسهایی میتوان ازبهمن پنجاه و هفت گرفت ؟(بخش نهم) [2014 Aug] 
*آلمان معادلات فيفا را بهم ريخت !  [2014 Jul] 
*آلمان چگونه مجددا ،جام را به خانه آورد؟ [2014 Jul] 
*چه درسهايى مي توان از انقلاب ٥٧ گرفت (بخش ٨) [2014 Jul] 
*چه در سهايى ميتوان از انقلاب ٥٧ گرفت ؟ ( بخش هفتم) [2014 May] 
*چه درسهايى مي توان از انقلاب ٥٧ گرفت ( بخش ششم ) [2014 May] 
*چه درسهايى مي توان از بهمن پنجاه وهفت گرفت ؟ ( بخش پنجم) [2014 Apr] 
*چه درسهايى مي توان از بهمن ٥٧ گرفت ؟ (بخش چهارم ) [2014 Apr] 
*چه درسهايى ميتوان از بهمن ٥٧ گرفت ( بخش سوم ) [2014 Mar] 
*چه درسهايى ميتوان از بهمن ٥٧ گرفت؟( بخش دوم)  [2014 Feb] 
*چه درسهايي می توان از انقلاب بهمن ٥٧ گرفت !(بخش نخست ) [2014 Feb] 
*پزشك ، نقدى بر فيلم مديكووس [2014 Jan] 
* نلسون ماندلا سنبل مبارزه با آپارتايد ( تبعيض نژادى ) و درسهايى كه بايد از او گرفت! [2013 Dec] 
*بيستمين فستيوال تئاتر ايرانيان در تبعيد خجسته باد [2013 Nov] 
*تروريست كيست ،تروریست دولتی کدام است ؟ [2013 Nov] 
*حل مسئله اتمى ايران با سوريه گره خورده است ! [2013 Oct] 
*اوباما يك گام به پيش ، روحانى دو گام به پس !  [2013 Oct] 
*روحاني و باب مذاكره با آمريكا در سازمان ملل ! [2013 Sep] 
*حزب مرکل در آلمان اکثریت آراء را کسب کرد، ولى ائتلاف با كدام حزب ؟  [2013 Sep] 
*سوريه خط مقدم و خاكريز اول جمهورى اسلامى! [2013 Sep] 
*جنايت ضد انسانى در اشرف و يا ليبرتى محكوم است  [2013 Sep] 
*رای اعتماد وزارت اطلاعات یا مجلس؟! [2013 Aug] 
*اتحاد ، مبارزه ، تنها راه مقابله با رژيم فاشيستى مذهبى است ؟ [2013 Aug] 
*حسن روحانى ، شايد فرصتى ديگر؟!(قسمت سوم) [2013 Jul] 
*حسن روحانى ، شايد فرصتى ديگر ؟!( قسمت دوم ) [2013 Jul] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ (قسمت چهارم ) [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ ( قسمت سوم ) [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ ( قسمت دوم)- مضحكه انتخابات ١٣٩٢ [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال؟ قسمت اول [2013 Jun] 
*انگليس پشت پرده انتخابات ايران  [2013 May] 
*" مادورو " و " چاوز " دو روى يك سكه اند ! [2013 Apr] 
*جريان فتنه چيست ، فتنه گر كيست ؟ [2013 Apr] 
*اپوزیسیون سازی ! [2013 Feb] 
*تابلوی فساد جمهوری اسلامی! [2012 Dec] 
*کاریکلماتور سی یاسی! [2012 Nov] 
*انتساب احمدی ‌نژاد کلاه گشاد بر سر خامنه ای! [2012 Sep] 
*پارازیت قربانی مماشات ! [2012 Jun] 
*آیا سوسیالیست های فرانسه با انتخاب اولاند مسیرکشور را عوض خواهند کرد؟ [2012 May] 
*انتخابات مجلس نهم فریب دیگری برای جهانیان ! [2012 Mar] 
*فیسبوک وشبکه های اجتماعی مجازی ! [2012 Feb] 
*تحلیلی بر گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی [2011 Nov] 
*چراغ سبز هیلاری کلینتون به رژیم فاشیستی ایران رشته ها را پنبه خواهد کرد!  [2011 Nov] 
*قذافی رفت ، آینده لیبی به کجا می رود ؟ [2011 Oct] 
*استبداد و پیامد های آن درجامعه ! [2011 Aug] 
*هدی صابر و بابی ساندز دو فدایی آزادیخواه ! [2011 Jun] 
*ولایت فقیه بدتر از فرعونیت !  [2011 Jun] 
*حمله به اشرف ، چرا ؟ [2011 Apr] 
*تفاوت های دو قیام در دو نظام دیکتاتوری ایران و مصر ! [2011 Mar] 
*مصر به کدام حکومت تن در خواهد داد [2011 Feb] 
*بی بی سی ، بی بی باجی رژیم برای تست دستگیری موسوی و کروبی ! [2011 Jan] 
*اعدام ها در روند جنبش مردم ایران چه تاثیری می گذارد؟  [2011 Jan] 
*آیا جزایر سه گانه بهانه ای برای حمله نظامی به ایران خواهد شد ؟ [2010 Dec] 
*مرضیه گل سر سبد هنرمندان [2010 Nov] 
*دیه گو و محمود را باهم به چه کار آیند ؟ [2010 Jul] 
*میزبانی جام جهانی فوتبال برای آفریقا جنوبی براحتی بدست نیامد ! [2010 Jul] 
*سی سال مبارزه و یکسال فعالیت بی امان مردم بر علیه ولایت فقیه در ایران [2010 Jun] 
*ترور نرم در زندانهای رژیم  [2010 May] 
*آواتار ( Avatar) جنبش سبزی که سرخ می شود ! [2010 May] 
*پشت صحنه ارتجاع ولایت فقیه !  [2010 May] 
*خامنه ای قاتلی که باطل است !  [2010 Apr] 
*آواتار ( Avatar) جنبش سبزی که سرخ می شود !  [2010 Mar] 
*پیروز میدان مردم متحدند !  [2010 Feb] 
*مبارزه و سازماندهی ( شماره 2 ) [2010 Jan] 
*مبارزه و سازماندهی تنها راه حل در مقابل رژیم (شماره 1)  [2010 Jan] 
*" نه "  [2009 Dec] 
*جنبش سبز وارد مرحله دیگری شد !  [2009 Nov] 
*جنبش سبز به کجا میرود ؟ (شماره ۳) [2009 Nov] 
*جنبش سبز به کجا میرود ؟( شماره 2)  [2009 Oct] 
*جنبش سبز به کجا می رود ؟! (شماره1)  [2009 Oct] 
*رد پای رژیم و حمایت علنی از حماس در غزه ! [2009 Jan]