عباس خوب است و درد را شکست داده است
علی دماوندی

 

انسانی به خاموشی میرود اما صدایش وآرمانهایش در دفاع از انسان و انسانیت و عدالت، در مقابله با بی عدالتی و نامردمی وناراستی همچنان باقی وماندگار خواهد ماند.
اینک مادری پس از اعدام چهار دختر وپسرش ونوه اش، ده سال زندان عباس وآزارها و تحقیرها و زخمهای فراوان ،شاهد مرگ عباس اش است. عباسی که تنها میخواست شاهد حضور مادرفرزندش سپهر وهمسرش در آخرین روزهای زندگیش باشد و امیدوار که سپهر تنها نخواهد ماند.
 
واکنش فرقه رجوی با عباس و فرزندش و این خواسته ساده انسانی ،همه انسانهای شریف را شکفت زده کرده است. روشن است که صدای عباس ماندگار خواهد ماند وسپهرش تنها نخواهد ماند و این درد و زخم بر جان مادری که فرزندانش توسط رژیم اسلامی اعدام شده اند وبا مرگشان لیست مجاهدین را طولانی تر کرده اند و اینک برروی این مادر و فرزندانش تیغ میکشند و کاسه لیسان ولایت را به صف میکنند تا به عباس و خانواده و دوستان و همبندان او لمپن وار حمله کنند-عمیقتر میشود.
 
چه خوب عباس حرف آن رفیق قدیمی را به اجرا گذاشت که میگفت باید در سخترین شرایط لطافت انسانی خود را حفظ کنیم و سختی ودشواری وظیفه را دربابیم ولبخند شادمانه را حفظ کنیم. ...آری مادر صونا ،عباس خوب است و درد را شکست داده است. 
 
توضیح : 
 
آخرین وداع مادر صونا با عباس را در آدرس زیر ملاحظه کنید
 
https://www.facebook.com/mokhtar.shalalvand?pnref=story
 

منبع:فیس بوک علی علیزاده

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   نسخه‌ی چاپی