مراسم یادبود بیست‌و‌هفتمین سالروز قتل شاپور بختیار و سروش کتیبه

چهارشنبه، ۲۰  تیرماه ۱۳۹۷

نهضت مقاومت ملی ايران

بنیانگذار دکتر شاپور بختیار
National Movement of the Iranian Resistance
NAMIR

Founded by ChapourBachtiar

 

ششم اوت ۲۰۱۸

به دعوت نهضت مقاومت ملی ایران

در مراسم یادبود

بیست‌و‌هفتمین سالروز قتل

شاپور بختیار و سروش کتیبه

*

سخنرانی ﻣﺣﻣﺩ امینی و علیشاکریزند

 

هموطنان گرامی،

 

روز ششم اوت ۱۹۹۱، جلادان فرستاده شده از سوی دستگاه رهبری جمهوری اسلامی، دکتر شاپور بختیار، آخرین نخست‌ وزیر نظام مشروطه‌ی ایران، ادامه دهنده‌ ی ثابت قدم راه مصدق و اصولی‌ترین و استوارترین مخالف نظام جمهوری اسلامی، بنیانگذار و رهبر نهضت مقاومت ملی ایران و دستیار وفادارش سروش کتیبه را به طرز فجیعی به قتل رساندند.

 

بدین مناسبت، همچون بیست و هفت سال گذشته، به دعوت نهضت مقاومت ملی ایران روز دوشنبه ۱۵ مردادماه ۱۳۹۷ برابر با ۶ اوت۲۰۱۸ ، اعضای خانواده، آشنایان، یاران، هواداران و دیگر هموطنان شاپور بختیار برای گرامی‌داشت یاد این بزرگمرد سیاست ایران بر مزار وی و سروش کتیبه گرد خواهند ‌آمد.

 

در این مراسم دو سخنران سخن خواهند گفت و پیام های رسیده به سمع حاضران خواهد رسید.

سخنرانان امسال عبارت اند از آقای ﻣﺣﻣﺩ امینی، سخنران مهمان، و آقای علی شاکری زند، رییس سابق هیأت اجرائی نهضت مقاومت ملی ایران.

 

نهضت مقاومت ملی ایران از کلیه هموطنان گرامی، ایرانیان آزادیخواه و خواستاران ایرانی رهایی یافته از بند اسارت و فساد حاکمیت مذهبی، ایرانی آزاد و مستقل، برای حضور در این مراسم دعوت می‌نماید.

در این مراسم که از ساعت شانزده (٤ بعد از ظهر) تا هفده و سی دقیقه (۵:۳۰) برگذار می شود.  پس از سرود ای ایران  و قرائت پیام ها، ابتدا یک سخنران میهمان و سپس یکی از اعضاء نهضت مقاومت ملی ایران سخنان خود را به ‌سمع حاضران خواهندرساند. مراسم با پخش سرود نهضت مقاومت ملی ایران پایان می یابد.

از رسانه های محترم تقاضا می شود که از پیش حضور نماینده ی خود را، با ذکر نام، به نشانی سایت اینترنتی نهضت مقاومت ملی ایران اطلاع دهند.

 

ایران هرگز نخواهد مرد

۲۰  تیرماه ۱۳۹۷

١١ ژوئیه ۲۰۱۸

نهضت مقاومت ملی ایران

نشانی گورستان مون‌‌‌پارناس

Cimetière de Montparnasse

3, Boulevard Edgar Quinet,

75014 Paris

منبع:پژواک ایران