احضار روحانی به مجلس و رویای دیر باز خامنه ای!‏
عباس رحمتی

 

حسن روحانی که  هنوز از ضربه برکناری دو وزیرش سر راست نکرده بود ، این روزها  روز گار دیگری دارد! سوالاتی را نمایندگان مجلس ذارند که نشان از لززله ای است که در ایران  پیش روی داریم . روحانی   روز  گذشته  براي پاسخگويي  در مورد پنج سوال به مجلس رفته بود در شرایطی به مجلس رفت که خود گفته بود از  این فرصت برای بیان «حقایقی» و برای مردم استفاده می‌کند ،گفته بود،از خیلی مسائل خواهم گفت ،این درحالی است که در اظهارات خود نه تنها «حقایق» خاصی را بیان نکرد، بلکه به شدت مورد انتقاد چهره‌های سیاسی حامی دولت هم قرار گرفت. روحاني كه اين بار با هدايت و كنترل از راه دور ولايت فقيه به مجلس رفته بود، قبل از شروع سخنراني اش گاف بزرگی را داد و و پشت پرده ولایت را روشن کرد و گفت: «امیدوارم که بتوانم نقاط مورد نظر مقام معظم رهبری را که در توصیه‌هایی که نسبت به جلسه امروز به من فرمودند، دقیقا مراعات کنم»، مشخص شد که نباید انتظار بیان «حقیقتی خاص» را از وی داشت. اينجا بود كه براي چندمين بار سر مار زهر آگین  دولت( اولِ) پشت پرده از زير لحاف بيرون زد و مشخص شد كه اين يكي هم با كنترل از راه دور است كه هدايت مي شود. روحاني با پاسخ هاي محافظه كارانه و درحين حال زيركانه اش نتوانست نمايندگان مجلس را قانع كند در مقابل ،نمايندگان مجلس با كمي هوشياري توانستند از توصيه هاي رهبري فاصله گرفته و وارد حاشيه ها نشوند و توصيه هاي ولايت فقيه را دور زده و روحاني را به گوشه رينگ بردند. روحاني نتوانست دل طرفداران خودش را هم بدست آورد و آب سردي روي دست همه طرفدارش ريخت ،چنانچه صادق زيبا كلامِ معروف  در باره او چنين توئيت طنزگونه را انتشار داد: «درست است که کشور دچار بحران آب شده اما آقای رئیس‌جمهور با هر مصیبتی بود موفق شدند یک سطل حلبی پر از آب لوله‌کشی خنک، خالص و کاملا تمیز با خود به مجلس بیاورند و آن را با جسارت و شهامت کم نظیری ریختند بر سر همه امیدها و انتظاراتی که پیرامون حرف زدن ایشان ماه‌هاست در سطح جامعه بوجود آمده است.!»

مصطفی تاج‌زاده نیز در انتقاد از بیان نشدن حقایق از سوی روحانی توییت کرد که «روحانی می‌توانست با تبیین علل و عوامل اصلی مشکلات کشور گام بلندی در جهت رشد آگاهی‌های عمومی بردارد و مشارکت ملت را برای حل معضلات، خنثی‌کردن کارشکنی‌های دولت پنهان و طمع‌ورزی‌ ترامپ جلب کند. رای منفی مجلس نشان داد نگفتن حقایق رقیب را جری و مردم را ناامید می‌کند.» ديگر اصلاح طلب "ابطحي" بود كه  رو دست خوردن روحاني را به منبري بودنش تشبيه كرد! محمدعلی ابطحی،  فعال اصلاح‌طلب نیز توییت کرده که «آقای روحانی امروز بدجوری توی سیاست رو دست خورد. به جای هر توضیح جدی یک منبر - واقعا منبر- در فضیلت وحدت رفت. ناصح امین شده بود. ولی مخالفانش در عوض سکوت کردند و چراغ خاموش و بدون هزینه فقط رای ندادند. فاعتبروا یا اولی السیاسه.» روحاني براي در قدرت ماندن نه حقايقي را به مردم گفت و نه سوالات نمايندگان را پاسخ داد  بطوري كه  به او القاب هاي زيادي دادند ، انتقادها در این زمینه از اين روباه  پير به اندازه‌ای بود که برخی کاربران از وی با عناوینی چون «سیاس»، «چرچیل»، «عمروعاص» و «ابوموسی اشعری» نام برده‌اند.روحاني براي پاسخ سوالات نمايندگان مجلس ، خود را به كوچه ي علي چپ زده بود تا همه چيز  باز در ابهام بماند. روحاني هم مي خواست آينده خود را تضمين كند و هم دلداده رهبر باقی بماند ولي خبر ندارد  که ولی فقیه مسلمین جهان از دیرباز رویاهایی دیگر در سر دارد او شاید خبر ندارد كه جانشيش را هم  ولايت فقيه تعيين كرده است ! حسن فریدون همان روحانی، شايد بخاطر همين خود را به موش مردگي زده بود و شايد سياست  كاري  را در اينجا هم به موقع انجام داده باشد! بقول يكي از كاربران توئيتر،  او بازي سياسي را بلد است آنجا كه لازم باشد سكوت مي كند و آنجا كه ايجاب كند ،حرافي را پيشه ميكند.يكي هم  اين احضار و پاسخگويي را تير خلاصي به روحاني دانست او نوشت اين تیر خلاصي بود كه اين کاربر به نام «شلدون» نوشت. او  نیز به اظهارات روحانی که تظاهرات خیابانی دی‌ماه سال ۹۶ را زیر سوال برد به تندی واکنش نشان داده و نوشته که «ترامپ تهدید کرد که از برجام خارج می‌شه؛ روحانی گفت مهم نیست، ظریف گفت نمی‌تونه، مجلس مسخره‌ش کرد، خامنه‌ای بهش فحش داد، سپاه موشک هوا کرد، امت حزب‌الله پرچمش رو آتیش زد. خلاصه غوغايي بود.؛ بعد حالا که تهدیدش رو عملی کرده، روحانی میگه خروج ترامپ ( منظورش آمريكاست ) از برجام تقصیر اعتراضات دی‌ماهه! همین‌قدر وقیح!!».

موضوع احضار یک ترفند پیچیده سیاسی:

بايد پرسيد اتفاقاتي كه در مجلس ديروز ( 3شهريور يعني روزي كه ايران در اشغال روسها و انگليسيها در آمد) افتاد نشان از  مقدمات استيضاح و حذف روحاني داشت ؟ به احتمال قوی همین . احضار روحاني به مجلس در اين شرايط يك ترفند سياسي بود ؟  آيا اين احضار كه با كنترل از راه دور ولايت فقيه صورت گرفته بود ، آب ريختن بر روی خاكستري بود كه آتشش در حال شعله ور شدن است ،آيا مي توان گفت وقت خريدن بود و تا زمان را ترمز کنند  و يا از اين ستون به آن ستون رفتن بود تا جامعه را آرام تر كنند؟ ولی کار با این سیاستها هم درست نمی شود! چون روحاني با قولهايي كه قبلن داده بود  تا بتواند گرد وخاکی و یا غوغايي بپا كند. امما همه تو خالي از آب در آمد و به نفع ولايت فقيه تمام شد. مردم هم این بار از حقه های روحانی بیشتر سر در آوردن بله همه چیز به نفع ولایت فقیه تمام شد،در نظام ولايي مگر مي توان انتظاري هم جز اين داشت ؟ رژيم ولايي در پيچي لابيرانتي (خطرناکتر ازپیچ های دره حیران)  گير كرده است احضار روحاني يكي از راههاي عبور از اين پيچ خطرناك  است كه رژيم گرفتار شده است.و می توتن گفت این احضار  از يك طرف روحاني و خامنه اي را متحدتر نشان داده البته مدت مدي است  كه روحاني را مطيع تر و نزديكتر به خامنه اي شده است ، از طرفي دیگر مجلسي كه در اختيار خامنه اي است او را تهديد مي كند و حتا احتمال فرستادن شدن پرونده دولت اعتدال به قوه قضاييه  را نشان ميدهد كه در پي آن استيضاح رئيس جمهور را دنبال  كنند!حال بايد ديد اين جنجالي كه مجلس براه انداخته است به كجا مي انجامد آيا دولت مي تواند اقتصاد كشور را سر و سامان دهد ؟ هرگز، آيا پولها و طلاهاي كه از كشور بیرون رفته به ايران  بر مي گردد؟ هرگز ! آيا حقوق و معوقه هاي گارگران و آموزگاران و ... به آنها باز خواهد گشت ؟ هرگز ! آيا رژيم ولايت فقيه دست از حمايت تروريستها برمي دارد و به صدور تروريست پايان خواهد داد؟ هرگز ،این یکی چهل است خوراک سیاسی است . چرا چون با اين روش  چهل سال است حكومت مي كند و دنيا ( شرق و غرب) هم از دولتهاي جورواجورشان حمايت كرده است پولهاي بلوكه شده و باد آورده را گرفته و دشمن هاي فرضي نشان رفته است . آيا اين جنجال دوباره مي تواند سهم درياي مازندران را  باز پس گرفت و از حراج كيش و ماهي هاي آبهاي گرم جنوب جلو گيري كند ؟ هرگز! وضعیت بذ اقتصادی این فرصت را به رژیم نمی دهد آيا دولت اعتدال ، پولهاي مالباختگان را باز پس گرفته به آنها باز مي گرداند؟ هرگز ! دولت ورشکسته است و رانت خواران را بیشتر تقویت می کند .هزاران مورد ديگر ... هم هست  که به بعد موکول می کنیم . تمامي هموطنان بايد به اين  موارد توجه كنند  هزاران ، هزار ديگر! درواقع مي توان گفت  احضار روحاني يك جنگ قدرت بود كه خبر از زلزله هاي سياسي در كشور ميدهد شايد هم پس لرزه هاي  اين حوادث روحاني را به استيضاح  و حتا حذف آن آماده مي كند. خيلي از كاربران همانطور كه ديديم  اين احضار روحاني را به رينگ بوكس و گوشه رينگ بردن روحاني مي دانستند و حتا تير خلاصي كه شايد بزودي بر گيجگاه  روحاني  شليك شود!به وزير خندان روحاني هم بايد گفت :" اين انتخاب مردم نيست خودتان انتخاب كرده ايد." مردم سرنگوني كل ، جمهوري فاشيستي مذهبي را ميخواهند

منبع:پژواک ایران


فهرست مطالب عباس رحمتی در سایت پژواک ایران 

*نانو چيپ براي كنترلِ كرونا، تا رديابي اطلاعات درجهان؟!  [2020 May] 
*جنگ بيولوژيك ( بيوتروريسم) با نام كرونا؟! [2020 May] 
*اتحادیه اروپا تحت فشار چین گزارش خود در مورد کرونا را تغییر داد [2020 Apr] 
*نگراني جهان از شيوع ويروس ديگر در آينده!  [2020 Apr] 
*جن و أنس و رهبري ولايت فقيه  [2020 Apr] 
*ويروس كرونا و رنسانس  [2020 Mar] 
*بيت خامنه اي وتيم امنيتي ،براي مهار خبرها ونه ويروس كرونا!  [2020 Feb] 
*لائيسيته !  [2020 Feb] 
* مُرده گردونی ولايت فَقِيه !  [2020 Feb] 
*ابوبكر البغدادي و علي الخامنه اي هردو تروريست؟!  [2019 Dec] 
*چهل سال رابطه مخفي آمريكا با ملايان تهران!  [2019 Dec] 
*گراني بنزين وعبور از فاشيست مذهبي !  [2019 Nov] 
*‏ بيست و ششمين فستيوال تئاتر ايرانيان تبعيدي ،شهر كلن آلمان!‏  [2019 Nov] 
*‏«روح الله زم »، اپوزيسيون يا مهره ي سوخته؟!‏  [2019 Oct] 
*بانوان ايران استاديوم هاي كاملن آزاد ميخواهند!‏  [2019 Oct] 
*چپاول ثروت و عطش خونریزی را حمایت نکنید! سیری کوتاه در نشست سازمان ملل [2019 Sep] 
*پشت پرده سياست ولايت فقيه، مذاكره با آمريكا !  [2019 Sep] 
*سپاه پاسداران با چهل سال تروردرصدر فهرست سازمانهای تروريستي خارجی آمریکا ! [2019 Apr] 
*چهل سال جنايت و ترور سركوب و عقبگرد كامل (شماره يك)‏  [2019 Feb] 
* سال ۲۰۱۸ سال هشدار و پر حادثه به پایان رسید! [2019 Jan] 
* فرار سرمايه از ايران افزايش مي يابد!‏  [2018 Dec] 
*یک ربع قرن فستيوال تئاتر تبعيدي در كلن!  [2018 Nov] 
*ترور به بهانه هموار کردن جاده بهشت براي تروریست ها!  [2018 Nov] 
*خيانت روحاني ( فريدون) به مردم ایران از زبان یک آشنا! [2018 Oct] 
*احضار روحانی به مجلس و رویای دیر باز خامنه ای!‏  [2018 Sep] 
*غول ديماه بر مي خيزد!  [2018 Aug] 
* ١٣٦ مين سالگشت زاد و بود دكتر محمد مصدق در شهر كلن چگونه برگزار شد؟  [2018 Jul] 
*خامنه اي و رؤياهاي آشفته بمب اتم!‏  [2018 Jun] 
*سود و زيانهاي خروج آمريكا از برجام  [2018 May] 
*رضا شاه جزئي از تاريخ ايران است!  [2018 Apr] 
*ارمنستاني ها فقط با اراده بود که ديكتاتور را سرنگون كردند!  [2018 Apr] 
*احمدي نژاد بدنبال اپوزيسيون سازي است ؟  [2018 Feb] 
*فاز تغيير ! [2018 Feb] 
*جمهوري اسلامي ؟ نه ، رژيم توتاليتر!  [2018 Feb] 
*جنبش ملي ،پايه هاي نظام ولايي را فرو خواهد ريخت!‏  [2018 Jan] 
*احمدی نژادی ها؛ واکنش تهدید آمیز خامنه ای  [2018 Jan] 
*شعله جنگ منطقه خليج فارس زبانه مي كشد [2017 Dec] 
*بيست و چهارمين سال فستيوال تئاتر در تبعيد كلن بياد مجيد فلاح زاده  [2017 Dec] 
*جنگ أفروزي هاي دوباره جمهوري اسلامي ، تمام منطقه را درگير خواهد كرد!‏  [2017 Nov] 
*رفراندوم اقليم كردستان و دخالت ملاها و افزايش بحران در عراق!  [2017 Nov] 
*فوتبال ايران و سوريه، نقش زنان و مردان ايران !‏  [2017 Oct] 
*فردوسي را بايد جدي گرفت و خوب شناخت !‏  [2017 Oct] 
*انتخابات آلمان ، شكست سنگين دو حزب برتر و رشد پوپوليست ها !‏ [2017 Sep] 
*‎ ‎دو رهبر در يك موضع و حمله به ملاها درسازمان ملل  [2017 Sep] 
*همكاري كاشاني و بهبهاني با انگليسيها در كودتاي ٢٨ مرداد عليه دكتر مصدق  [2017 Sep] 
*معامله بزرگ بر سر كابينه آينده و نقش ولايت فَقِيه ! ‏  [2017 Aug] 
*دولت امام زمان معجزه هزاره سوم ( قسمت ششم)‏  [2017 Aug] 
*«ماجراي نيمروز» نيمه پنهان ماجرا بود!‏  [2017 Jul] 
*جنبش دانشجویی و ادامه مبارزه  [2017 Jul] 
*اتحاد اپوزيسيون با مردم رمز پيروزي است!‏  [2017 Jul] 
*دولت امام زمان ،معجزه هزاره سوم ( قسمت پنجم )‏  [2017 May] 
*چهار سال با دولت تدبير و اميد و ركوردهاي تازه !‏ [2017 Apr] 
*اسكار سياسي! ‏  [2017 Mar] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم ( قسمت چهارم )  [2017 Feb] 
*«اوباما» با اُونا، ماند و به تاریخ پیوست! [2017 Jan] 
*گورخوابان ارمغان ديگر جمهوري اسلامي‎!‎  [2017 Jan] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم ! ( قسمت سوم)  [2016 Dec] 
*بيست و سومين فستيوال تئاتر در تبعيد شهر كلن با موفقيت برگزار شد  [2016 Nov] 
*پيروز انتخابات‎ ‎‏ آمریکا كيست ؟ ‏  [2016 Nov] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم( قسمت دوم)‏  [2016 Oct] 
*دولت امام زمان و معجزه هزاره سوم !( بخش اول)‏ [2016 Oct] 
*فوتبال و حزب اله ، ياحسين ، گل تاسوعائي!‏  [2016 Oct] 
*مردم چون كوه مي مانند تا علم الهدي برود [2016 Sep] 
*جنگنده های روسی در پايگاه شاهرخي (نوژه) همدان ، خيانتي كه كتمان نتوان کرد؟ [2016 Aug] 
*كودتاي نافرجام تركيه و روياهاي اردوغان  [2016 Jul] 
*زلزله خروج بريتانيا از اتحاديه اروپا و پس لرزه هايش [2016 Jul] 
*قضاوت كنيد!  [2016 Jun] 
*نقش مستشاران و مدافعان حرم، حضور محرز جمهوري اسلامي در جنگ سوريه!  [2016 Jun] 
*أهداف خامنه اي با رياست جنتي در مجلس خبرگان [2016 May] 
*ترس خامنه اي از فرا گيري زبان انگليسي چيست ؟  [2016 May] 
*فرار مالياتي و پولشويي هاي گسترده جهاني درپاناما، بهشت مالياتي! [2016 Apr] 
*انتخابات دهم و حیله های جدید نظام ولايي  [2016 Mar] 
*ميزان رأي يك نَفَر است! [2016 Feb] 
*ريشه ها را بايد شناخت ! [2016 Feb] 
*سفر روحاني به فرانسه و معامله پشت پرده بر سر مجاهدین  [2016 Jan] 
*بيست و دومين فستيوال تئاتر درتبعيد «كلن» با شعار «ما پارازيت نيستم » [2015 Dec] 
*جنايات اخير رژيم فاشيستي مذهبي ايران يك عمل تروريستي و محكوم است  [2015 Nov] 
*خودرو ملي يا اسلامي ،ايدئولوژيك ( مكتبي ) ؟ [2015 Oct] 
*داستان دعواها و بر هم زدن رابطه ایران با آمريكا و توافقنامه هسته اي وین ! [2015 Sep] 
*چه سیاستی پشت هجوم گسترده پناهندگان به اروپا نهفته است؟ [2015 Sep] 
*چرا پزشكان به مناطق دور افتاده نمي روند؟( بخاطر روز پزشک ) [2015 Aug] 
*گروه اسلامي داعش بهانه اى براى حضور هميشه آمريكا در خاورميانه! [2015 Aug] 
*توافق هسته اي وين ، فرصتي براي خواسته هاي مردم ايران!  [2015 Jul] 
*مذاكرات هسته اى و هسته اصلی ترور در خاورمیانه  [2015 Jul] 
*تنها راه نجات ايران بازگشت به اصالت خويشتن خويش! [2015 Jun] 
*رعايت حفظ فاصله با بمب اتم ، راه حل پشت درهاي بسته است!  [2015 May] 
*تفاهم يا توافق لوزان شكستِ دلواپسان و جام زهر ديگر [2015 Apr] 
* تاكسي جعفر پناهى به برلين آمد ،شوخى نيست !  [2015 Feb] 
*خاكسپارى بيژن دادگرى و بعضى دوستان ! [2015 Feb] 
*راز اشغال سفارت آمریکا درتهران ! [2014 Dec] 
*بزرگداشت فريدون تنكابنى، در شهر كلن كارى پسنديده !  [2014 Dec] 
*بيست و يكمين سال فستيوال تئاتر كلن به همراه يار دبستانى !  [2014 Nov] 
*از هيچِ خمينی تا پيچ بی احساسی مطلق! [2014 Nov] 
*ترور خاموش و پيچيده سرهنگ عزيز خزاعى ! [2014 Oct] 
*ایران و بردگی مدرن ؟! [2014 Oct] 
*چه درسهايى ميتوان از انقلاب ٥٧ گرفت؟ ( قسمت دهم ، پايانى ) [2014 Sep] 
*چه درسهایی میتوان ازبهمن پنجاه و هفت گرفت ؟(بخش نهم) [2014 Aug] 
*آلمان معادلات فيفا را بهم ريخت !  [2014 Jul] 
*آلمان چگونه مجددا ،جام را به خانه آورد؟ [2014 Jul] 
*چه درسهايى مي توان از انقلاب ٥٧ گرفت (بخش ٨) [2014 Jul] 
*چه در سهايى ميتوان از انقلاب ٥٧ گرفت ؟ ( بخش هفتم) [2014 May] 
*چه درسهايى مي توان از انقلاب ٥٧ گرفت ( بخش ششم ) [2014 May] 
*چه درسهايى مي توان از بهمن پنجاه وهفت گرفت ؟ ( بخش پنجم) [2014 Apr] 
*چه درسهايى مي توان از بهمن ٥٧ گرفت ؟ (بخش چهارم ) [2014 Apr] 
*چه درسهايى ميتوان از بهمن ٥٧ گرفت ( بخش سوم ) [2014 Mar] 
*چه درسهايى ميتوان از بهمن ٥٧ گرفت؟( بخش دوم)  [2014 Feb] 
*چه درسهايي می توان از انقلاب بهمن ٥٧ گرفت !(بخش نخست ) [2014 Feb] 
*پزشك ، نقدى بر فيلم مديكووس [2014 Jan] 
* نلسون ماندلا سنبل مبارزه با آپارتايد ( تبعيض نژادى ) و درسهايى كه بايد از او گرفت! [2013 Dec] 
*بيستمين فستيوال تئاتر ايرانيان در تبعيد خجسته باد [2013 Nov] 
*تروريست كيست ،تروریست دولتی کدام است ؟ [2013 Nov] 
*حل مسئله اتمى ايران با سوريه گره خورده است ! [2013 Oct] 
*اوباما يك گام به پيش ، روحانى دو گام به پس !  [2013 Oct] 
*روحاني و باب مذاكره با آمريكا در سازمان ملل ! [2013 Sep] 
*حزب مرکل در آلمان اکثریت آراء را کسب کرد، ولى ائتلاف با كدام حزب ؟  [2013 Sep] 
*سوريه خط مقدم و خاكريز اول جمهورى اسلامى! [2013 Sep] 
*جنايت ضد انسانى در اشرف و يا ليبرتى محكوم است  [2013 Sep] 
*رای اعتماد وزارت اطلاعات یا مجلس؟! [2013 Aug] 
*اتحاد ، مبارزه ، تنها راه مقابله با رژيم فاشيستى مذهبى است ؟ [2013 Aug] 
*حسن روحانى ، شايد فرصتى ديگر؟!(قسمت سوم) [2013 Jul] 
*حسن روحانى ، شايد فرصتى ديگر ؟!( قسمت دوم ) [2013 Jul] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ (قسمت چهارم ) [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ ( قسمت سوم ) [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ ( قسمت دوم)- مضحكه انتخابات ١٣٩٢ [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال؟ قسمت اول [2013 Jun] 
*انگليس پشت پرده انتخابات ايران  [2013 May] 
*" مادورو " و " چاوز " دو روى يك سكه اند ! [2013 Apr] 
*جريان فتنه چيست ، فتنه گر كيست ؟ [2013 Apr] 
*اپوزیسیون سازی ! [2013 Feb] 
*تابلوی فساد جمهوری اسلامی! [2012 Dec] 
*کاریکلماتور سی یاسی! [2012 Nov] 
*انتساب احمدی ‌نژاد کلاه گشاد بر سر خامنه ای! [2012 Sep] 
*پارازیت قربانی مماشات ! [2012 Jun] 
*آیا سوسیالیست های فرانسه با انتخاب اولاند مسیرکشور را عوض خواهند کرد؟ [2012 May] 
*انتخابات مجلس نهم فریب دیگری برای جهانیان ! [2012 Mar] 
*فیسبوک وشبکه های اجتماعی مجازی ! [2012 Feb] 
*تحلیلی بر گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی [2011 Nov] 
*چراغ سبز هیلاری کلینتون به رژیم فاشیستی ایران رشته ها را پنبه خواهد کرد!  [2011 Nov] 
*قذافی رفت ، آینده لیبی به کجا می رود ؟ [2011 Oct] 
*استبداد و پیامد های آن درجامعه ! [2011 Aug] 
*هدی صابر و بابی ساندز دو فدایی آزادیخواه ! [2011 Jun] 
*ولایت فقیه بدتر از فرعونیت !  [2011 Jun] 
*حمله به اشرف ، چرا ؟ [2011 Apr] 
*تفاوت های دو قیام در دو نظام دیکتاتوری ایران و مصر ! [2011 Mar] 
*مصر به کدام حکومت تن در خواهد داد [2011 Feb] 
*بی بی سی ، بی بی باجی رژیم برای تست دستگیری موسوی و کروبی ! [2011 Jan] 
*اعدام ها در روند جنبش مردم ایران چه تاثیری می گذارد؟  [2011 Jan] 
*آیا جزایر سه گانه بهانه ای برای حمله نظامی به ایران خواهد شد ؟ [2010 Dec] 
*مرضیه گل سر سبد هنرمندان [2010 Nov] 
*دیه گو و محمود را باهم به چه کار آیند ؟ [2010 Jul] 
*میزبانی جام جهانی فوتبال برای آفریقا جنوبی براحتی بدست نیامد ! [2010 Jul] 
*سی سال مبارزه و یکسال فعالیت بی امان مردم بر علیه ولایت فقیه در ایران [2010 Jun] 
*ترور نرم در زندانهای رژیم  [2010 May] 
*آواتار ( Avatar) جنبش سبزی که سرخ می شود ! [2010 May] 
*پشت صحنه ارتجاع ولایت فقیه !  [2010 May] 
*خامنه ای قاتلی که باطل است !  [2010 Apr] 
*آواتار ( Avatar) جنبش سبزی که سرخ می شود !  [2010 Mar] 
*پیروز میدان مردم متحدند !  [2010 Feb] 
*مبارزه و سازماندهی ( شماره 2 ) [2010 Jan] 
*مبارزه و سازماندهی تنها راه حل در مقابل رژیم (شماره 1)  [2010 Jan] 
*" نه "  [2009 Dec] 
*جنبش سبز وارد مرحله دیگری شد !  [2009 Nov] 
*جنبش سبز به کجا میرود ؟ (شماره ۳) [2009 Nov] 
*جنبش سبز به کجا میرود ؟( شماره 2)  [2009 Oct] 
*جنبش سبز به کجا می رود ؟! (شماره1)  [2009 Oct] 
*رد پای رژیم و حمایت علنی از حماس در غزه ! [2009 Jan]