پشت پرده سياست ولايت فقيه، مذاكره با آمريكا !
عباس رحمتی

رژيم ِولايت فقيه با تفكرات ِفاشيستي مذهبي خود قصد دارد و هميشه سعي كرده بيشتر  معاملاتش را پنهانى و پشت پرده ای انجام دهد اين بار  هم همچون گذشته با ترامپ  رئيس جمهوري آمريكا كه معامله گر حرفه اي است قصد دارد،  بدور از چشم مردمان ايران و جهان انجام دهد تا بحران كنوني اش را پشت سر بگذارد. رژيم ايران هميشه خواسته است ، دست بالا را داشته باشد ، ولي هميشه استراتژيك ، ضربه را دريافت كرده است .بارزترين ضربه و  خفت و خواري آن  در پيمان و يا قطعنامه ٥٩٨ بود كه در پايان جنگ هشت ساله  ايران و عراق، خميني را مجبور كرد،تا  از موضع ضعف  "جام زهر " را سر بكشد! چرخش ديگر براي ماندن ، واگذار كردن سهم پنجاه درصدي درياي  خزر و فروش نفت  ارزان به غربي ها براي حفظ نظام از بارزترين خيانتهاي ديگر اين رژيم است. خيانت بعدي رژيم ، چرخش قهرمانه یعنی،برجام بود. هدف برای ساختن بمب اتم بود. مخارجي  كه براي  غني كردن اورانيوم هزينه كرده بود ،تمامی قرائن حاکی از حرکت ایران بسوی فراهم کردن امکانات و در اختیار گرفتن اجزاء لازم برای تولید بمب اتمی بود. این هدف را ایران در دو مسیر متفاوت تولید پلوتونیوم و تولید اورانیوم آن زمان و یا تاکنون دنبال کرده است. وسیله پرتاب موشکی آن را نیز هم اکنون در اختیار دارد تمامي مخارج ساختن بمب اتم ، ميلياردها دلار پول بي زبان است كه سر به فلك  مي زند،ساختن بمب اتم در يك قدمي متوقف ميشود تا اينكه رژيم برجام را امضاء مي كند! تمامي اين هزينه ها را مردم ايران با پوست و گوشت خود ، پرداخت کرده اند. طولي نمي كشد برجام توسط ترامپ ،رئيس  جمهوري امريكا،لغو ميشود و  تحريم هاي  شديدتري إهمال مي شود. از سپاه و نهادهاي سركوب تا سران رژيم،  تحريم ها را بخوبي حس مي كنند. تمامی اینها در لیست تروریستی آمریکا قرلر می گیرند. در حال حاضر ،تلاشهايي كه محمد جواد ظريف  وزير ماله كش رژيم انجام ميدهد نشان از به زانو در آمدن مقامات نظام ولايي است . نمونه اينكه ظريف سراسيمه خود را به فرانسه ميرساند تا در نشست جي ٧ شركتش دهند بعضي ها هم مي ميگويند در خواست  ١٥ دقيقه اي ملاقات با ترامپ را كرده بود كه از جانب ترامپ رد شد! ترامپ گفته است با روحاني و يا خامنه اي مي توانيم ديدار داشته باشيم ! گوئيا ظريف (ماله كش اعظم ) حامل نامه خامنه اي بوده است تا انرا بدست ترامپ برساند احتمالن  ظريف اين وقت را براي دادن نامه خامنه اي  درخواست كرده است! امير طاهري روزنامه نگار ارشد در حساب كاربري خود نوشت : " در ٦ ساعت گذشته پيامهايي با قيل و قال گونه بسياري در مورد ملاقات ترامپ  با روحاني دريافت كرده ام ، ما نبايد در مورد مسائلي كه از دست ما خارج است متمركز شويم مبارزه مردم براي آزادي ( ايران) مباني بر آت چيزي نيست كه ترامپ انجام ميدهد حتا اگر مانند دوره " اوباما" با رابطه اي عاشقانه برقرار كنند، مبارزه ما (بر عليه رژيم ) ادامه خواهد داشت.  

داستان چيست ؟ 

آيا ايناستيصال يك رژيم نيست ؟ آيا اينكه روحاني همان فريدون سابق، بخشنده ي نفت ايران به فرانسه ، چين ، كره و...يك خائن به سرمايه هاي ملي ايران نيست ؟ اين سرمايه ملي  است چرا از كيسه خليفه  گاه به لبنان و گاهي به عراق و حالا هم به فرانسه  هديه مي دهد؟ او به مكرون رئيس جمهوري فرانسه مي گويد ؛ "امانوئل  مكرون" جان برادر،آتش بيار معركه اگر مذاكرات  با آمريكا را ترتيب دهي ، ما نفت  رابه توتال شما به نصف قيمت  واگذار مي كنيم. بايد گفت ؛ فرانسه هر زمان كه از محاسبات دستگاه فكري اينچنيني طرفداري كرده است يعني از روشي  بنام International  پيروي مي كند، فرانسه در زمينه سياست خارحي ، غير قابل اعتمادترين سياست ها را اتخاذ مي كند و منافع ملي در صدر كارهايشان قراردارد كه براي رسيدن به آن تن به هر ذلّتي مي دهد!  حال فرانسه با همين سياست تلاش دارد، آمريكا را به ملاها نزديك كند.

سران رژيم با تمامي شيطنتها گفته اند ترامپ شيطوني نكند و يك پيام آرامي بدهد تا بعد گفتگو ي خامنه اي را به آرامي آغاز كنيم ! در اين رابطه محمد جواد ظريف در فرانسه درخواست پانزده دقيقه وقت براي ديدار با ترامپ را كرده بود ولي ترامپ قبول نكرده بود! اين درخواستهاي ملتمسانه  حكايت از  زبوني يك نظام فاشيستي دارد و ترامپ هم از فرصت استفاده كرده است مي گويد؛ " پولي به ايران داده نمي شود " امما مي خواهيم كه رژيم ايران دست از تروريست بردارد ترامپ بارها گفته است رژيم بايد از پرتاب موشك هاي دور دست بردارد تا اسرائيل نفس راحتي بكشد! قبلن نوشته ام ، ترامپ قصد گرفتن تمامی موشکهای ایران را دارد همان کاری که در کره شمالی دنبال می کند.

با تمامي ، خواهش هاي  ملتمسانه رژيم خصوصن دولت تدبير و اميدش،که تضاد فاحشی در صحبتهای هفته گذشته اش ذیذه می شد. حال، خامنه اي ، براي مصرف داخلي و نيروهاي سركوبگرش مرتب مي گويد مذاكره نخواهيم كرد ! امما روحاني يك روز  شرايط مذاكرات را مطرح ميكند و مي گويد ؛ تنها راه نجات ما مذاكره است و براي حفظ نظام اگر  لازم باشد مذاكره خواهيم كرد( حفظ نظام از اُعجوبة واجبات است- خميني )  امما ،روز بعد با الهام گرفتن از خامنه اي مي گويد ؛ عكس يادگاري گرفتن با روحانی  براحتي هم  ميسر نيست يعني اينكه مذاكره مي كنيم  بدون عکس !در ادامه می گوید : شايد عكس با ترامپ را با "فتوشاپ "درست كنيد، اين  تغيير موضع  روحاني به فاصله يك روز ، نشان از مهره ی ولایت فقیه و بی اختیار و گماشته بودن رئيس جمهور در ايران را دارد! امما باز  همين  روحاني  است كه مي گويد تحريم را برداريد! تا مذاكرات را آغاز كنيم ! چنين موضعي از جانب روحاني  در حالي است كه خود مي داند اين امتياز را به كره شمالي  هم نداده است و به رژيم آخوندي كه صدور  تروريست  در صدر برنامه هايش قرار دارد هم نخواهد داد!

اقتصاد ورشكسته:

وضعيت اقتصادي رژيم طوري شده است كه آش را با جاش را مي بلعد ،  توليد نفت ايران با فروش روزي صد هزار بشكه در روز به كمترين تعداد،  در طول تاريخ  نفتي ايران رسيده است به همين دليل است كه كشتي بزرگ نفتكش كه با بارش  روي آبها سرگردان بود را به يك پنجم  قيمت مي فروشد!( احتمالن كار سپاه بوده است که آتش به مال مردم زده است  ) اختلافات بين اصولگرايان با دولت بالا گرفته بطوری  كه در بازار ارز و طلا هم تاثير گذاشت. وضعيت اقتصادي ايران بسيار  خراب است . اقتصاد ورشكسته همچون جنازه اي است كه روي زمين  نفس هاي آخرش را مي كشد.  رژيم بدنبال آن است كه با حقه و فريب،  ارزهاي در دست مردم را بدست آورد ! اقتصاد بيمار ايران هم چنان بدون برنامه  لنگان و خیزان به كار خود ادامه مي دهد و قدمي ديگر به ونزويلايي شدن  كشور نمانده است . خط فقر به ٧ ميليون تومان رسيده است و روزي نيست كه در گوشه و كنار ايران از مالباختگان و كارگران و پرستاران و... خيابانهاي شهر را به اشغال خود در نياورند ، دولت زير فشارهاي تحريم تواني ندارد،دزدي ها روزبروز آشكارتر مي شود رژيم تخم مرغ  دزدها را دستگير كرده و دادگاه هاي علني تشكيل مي دهد وضعيتي مانند روزهاي آخر هر ديكتاتورها در ایران حاکم است ، ديدگاههای مردم نسبت به رژيم بهتر شده است و حضور شان بيشتر از گذشته نیز شده است، امما كافي نيست! به همين دليل رژيم  مي خواهد باب مذاكرات را با آمريكا باز كند تا بتواند  اين مقطع را از سر بگذراند.اوضاع هر طور بچرد به نفع مردم است .

برداشتن تحريم ها امري محال است!

روحاني مي گويد مذاكره ! ولي ابتدا تحريم لغو شود،چنين درخواستي از سوي  "كيم جون اون"رئيس جمهور  كره شمالي هم شده بود كه با جواب منفي آمريكا (ترامپ )روبرو شد،البته "كيم جون اون دلير" تاب تحمل دوري "ترامپ "را نداشت تا اينكه در سفر بعدي از ترامپ خواست به كره شمالي پا نهد و عكس يادگاري  بدون فتوشاپ  و بدون روتوش را هم با "كيم جون اون" بگيرد  اين  خود يعني مذاكرات با   تحريم  در آينده شكل خواهد گرفت! این دقیقن همان راهي است كه جمهوري اسلامي  هم خواهد رفت چه با دولت روحاني و چه  بي دولت تدبير و اميد! روحاني و خامنه اي بدانند مذاكرات ايران و آمريكا ،  در پشت درهاي بسته هم امکان نخواهد داشت، نامه اي كه ظريف به فرانسه برده بود شايد مخفي بود،امما خبرش به بيرون درز كرد . مذاكرات بعدي بايد در مقابل دوربين ها نشان داده شود يعني همه چيز جلوي دوربين ها صورت مي گيرد.  و اين نگراني است كه خامنه اي  را آزرده خاطر كرده است. او فكر مي تحريمها برداشته خواهد شد و مذاكرات پشت پرده و اتاقهاي درهاي بسته انجام خواهد گرفت! خامنه اي مرتب به مردم دروغ مي گويد و در روياهايش ميخواهد  مذاكرات  با آمريكا را پشت پرده و در اتاقهاي بسته انجام دهد! چون روزي گفته بود نه جنگ ميشود و نه مذاكره صورت خواهد گرفت! جنگ شايد صورت نگيرد ، امما مذاكره  با آمريكا صورت خواهد گرفت ، امما  با تحريمها !!

بزرگ ترين رژيمِ دروغگودرجهان!

مي گويند دروغگو  فراموش كار مي شود سران رژيم از يك طرف به مذاكره اشاره دارند و از طرفي ديگر انبارهاي حزب الله را پر از موشكهاي دور برد  مي كنند تا در مقابل اسرائيل عرض اندام كند اسرائيل هم از اين موقعيت بيشترين سود را برده  و مي برد. اسرائيل تمامي گروههاي وابسته به رژيم  در منطقه خاورميانه را بمباران  كرده و مي كند ، در چنين موقعيتي نه تنها مواضع حزب الله  بمباران و موشكباران ميشود كه حشدالشعبي را هم اين روزها بي نصيب از اين موشكهاي دور برد نگذاشته است ! بطوريكه فرماندهي ٨٥  حشدالشعبي بهمراه ٨ نفر ديگر كشته شده اند. نيروهاي قاسم سليماني ( حشد الشعبي ) كاملن شكست خورده  و تقاضاي  كمك ميكنند.حشدالشعبي و حزب الله و نيمي از اروپا ،موگريني و مكرون، قاسم سليماني  و دهها تن ديگر مانند تريتا پارسي همه وارد گود شده اند تا رژيم پا به گور را نجات دهند . هر كدام با دروغ و فريب چهره رژيم را بزک کرده و  طوري ديگر به جهان معرفي مي كنند. چنين كارهايي ، همه از دروغگويان بزرگ يعني  سران جمهوري اسلامي و نيروهاي وابسته به آن  است كه بر مي آيد.به مكرون و يارانش ،  بايد گفت؛  روي اين  رژيم فاشيستي  حساب باز نكن اين همان أسب لنگي است كه شرط بندي روي آن با شكست سد در سد است ، به این شكست  خود خامنه اي اعتراف كرده است ! در ضمن اين را موگريني و يارانش همه با  هم تجربه كرده اند و نتيجه نداد، چون پايه و اساس اين رژيم بر دروغ و سركوب نهاده شده است. براي مثال: خامنه اي در ٤ ارديبهشت ١٣٩٨ گفته بود "تلاشي كه اينها مي كنند به جايي نخواهد رسيد، آنقدربه كه خودمان اراده مي كنيم مي توانيم نفت مان را صادر كنيم!" امما در ٣٠ مرداد ٩٨ با بي شرمي تمام مي گويد؛ " اختيار نفت در دست ما نيست ،دست توليد كننده نفت نيست!تحريم ها يك چيز عارضي است ! آنوقت هم كه تحريم نيست نفت در اختيار مصرف كنندگانِ گردن كلفت است ، اختيار نفت در دست آمريكا است و...! "جناب مكرون ملاحظه مي كنيد؟! همان موضوع دروغگو ست كه در فاصله كمتر از ٤ ماه تمامي حرفهايش را فراموش مي كند كه اگر بخواهيم همه حرفهايش را بيرون بكشيم دفتر هفتاد من كاغذ ميشود! ولي چيزي كه عيان است اعتراف ولايت فقيه مرجع تقليد جهان است !   

نتيجه: 

  ١- رژيم فاشيستي مذهبي هيچ راهي جز برگشت به جامعه بين الملي ندارد و آمريكا فعلن فشارهاي سياسي را روي رژيم زياد خواهد كرد تا به پشت  ميز مذاكره باز گردد.

٢- در  چنين موقعيتي كه رژيم تحت فشارهاي بين الملي  است ، اسرائيلي ها به نيروهاي وابسته رژيم در منطقه رحم نخواهند كرد اين مرحله  از هم اكنون آغاز شده است . اسرائيل تا آسمان ايران هم پهنباد هايش را فرستاده است!

  ٣- با مرور خبرها و خبرهايي كه كه در راه است ،در يك تسليم شدن زودرس  در مي يابيم و آن، تسليم رژيم فاشیستی مذهبی در برابر آمريكا ست! سفر هاي بدون دعوت نامه وزير خارجه رژيم  از طرف كشورهاي ميزبان  نشان از دست و پا زدن رژيمي در بإطلاق است ، اين خود نشان مي دهد كه اروپايي ها هم دچار تضادهاي عمقي هستند كه دردهاي رژيم ِ پا بگور را درمان نخواهد کرد.اينها همه نشان دهنده  مذاكرات با آمريكا است كه ممكن است پس از چهل سال عملي شود!   

٤- اوضاع سياسي از هر طرف كه بچرخد و هرچه  بيشتر رژيم  به سركوب ادامه دهد ، اوضاع به عقب باز نمي گرد و مقاومت مردم علني تر خواهد شد،  همه چيز به  نفع مردم است . خروش مردم و گسترش شعار نويسي ها بر در و ديوار و تصاحب ديوارها در شهرهاي بزرگ  و مصاحبه هاي علني مردم عادي در ويدئو كليب هاي مختلف،  نشان از ريختن ترس مردم دارد بايد گفت رژيم در فاز سرنگوني است و مردم ايران  در راه گذر از جمهوري اسلامي هستند.    

٥- در اين ميان ترامپ ،چه بخواهد و چه نخواهد كه  رژيم را تغيير دهد (Regime Cheng )مبارزه مردم هرروز گسترده تر خواهد شد و بقول دوستمان، حتا اگر مانند دوره" اوباما"رابطه اي عاشقانه بر قرار كنند، مبارزه ما ادامه خواهد يافت .

سخن پایانی را با مردم می نویسم : فراموش نكنيم آزادي را مجاني تقديم نمي كنند! آزاديِ ايران بهاء مي خواهد  ، آزادي  و دموکراسی برای ایران به هر بهائي مي ارزد، آزادي را برهر نوع ديكتاتوري و آپارتايدي ترجيح مي دهيم . بايد تمامي فكر و انديشه هايمان را براي آن بكار گيريم ، اطمينان داشته باشيم . راه سرنگونيِ رژيم فاشيستي مذهبي ،هموارتر از گذشته است ،براي رسيدن به آزادي و دموكراسي بيشترش  طي شده است و تا هدف نهايي قدمي بيش نمانده است. 

منبع:پژواک ایران


فهرست مطالب عباس رحمتی در سایت پژواک ایران 

*نانو چيپ براي كنترلِ كرونا، تا رديابي اطلاعات درجهان؟!  [2020 May] 
*جنگ بيولوژيك ( بيوتروريسم) با نام كرونا؟! [2020 May] 
*اتحادیه اروپا تحت فشار چین گزارش خود در مورد کرونا را تغییر داد [2020 Apr] 
*نگراني جهان از شيوع ويروس ديگر در آينده!  [2020 Apr] 
*جن و أنس و رهبري ولايت فقيه  [2020 Apr] 
*ويروس كرونا و رنسانس  [2020 Mar] 
*بيت خامنه اي وتيم امنيتي ،براي مهار خبرها ونه ويروس كرونا!  [2020 Feb] 
*لائيسيته !  [2020 Feb] 
* مُرده گردونی ولايت فَقِيه !  [2020 Feb] 
*ابوبكر البغدادي و علي الخامنه اي هردو تروريست؟!  [2019 Dec] 
*چهل سال رابطه مخفي آمريكا با ملايان تهران!  [2019 Dec] 
*گراني بنزين وعبور از فاشيست مذهبي !  [2019 Nov] 
*‏ بيست و ششمين فستيوال تئاتر ايرانيان تبعيدي ،شهر كلن آلمان!‏  [2019 Nov] 
*‏«روح الله زم »، اپوزيسيون يا مهره ي سوخته؟!‏  [2019 Oct] 
*بانوان ايران استاديوم هاي كاملن آزاد ميخواهند!‏  [2019 Oct] 
*چپاول ثروت و عطش خونریزی را حمایت نکنید! سیری کوتاه در نشست سازمان ملل [2019 Sep] 
*پشت پرده سياست ولايت فقيه، مذاكره با آمريكا !  [2019 Sep] 
*سپاه پاسداران با چهل سال تروردرصدر فهرست سازمانهای تروريستي خارجی آمریکا ! [2019 Apr] 
*چهل سال جنايت و ترور سركوب و عقبگرد كامل (شماره يك)‏  [2019 Feb] 
* سال ۲۰۱۸ سال هشدار و پر حادثه به پایان رسید! [2019 Jan] 
* فرار سرمايه از ايران افزايش مي يابد!‏  [2018 Dec] 
*یک ربع قرن فستيوال تئاتر تبعيدي در كلن!  [2018 Nov] 
*ترور به بهانه هموار کردن جاده بهشت براي تروریست ها!  [2018 Nov] 
*خيانت روحاني ( فريدون) به مردم ایران از زبان یک آشنا! [2018 Oct] 
*احضار روحانی به مجلس و رویای دیر باز خامنه ای!‏  [2018 Sep] 
*غول ديماه بر مي خيزد!  [2018 Aug] 
* ١٣٦ مين سالگشت زاد و بود دكتر محمد مصدق در شهر كلن چگونه برگزار شد؟  [2018 Jul] 
*خامنه اي و رؤياهاي آشفته بمب اتم!‏  [2018 Jun] 
*سود و زيانهاي خروج آمريكا از برجام  [2018 May] 
*رضا شاه جزئي از تاريخ ايران است!  [2018 Apr] 
*ارمنستاني ها فقط با اراده بود که ديكتاتور را سرنگون كردند!  [2018 Apr] 
*احمدي نژاد بدنبال اپوزيسيون سازي است ؟  [2018 Feb] 
*فاز تغيير ! [2018 Feb] 
*جمهوري اسلامي ؟ نه ، رژيم توتاليتر!  [2018 Feb] 
*جنبش ملي ،پايه هاي نظام ولايي را فرو خواهد ريخت!‏  [2018 Jan] 
*احمدی نژادی ها؛ واکنش تهدید آمیز خامنه ای  [2018 Jan] 
*شعله جنگ منطقه خليج فارس زبانه مي كشد [2017 Dec] 
*بيست و چهارمين سال فستيوال تئاتر در تبعيد كلن بياد مجيد فلاح زاده  [2017 Dec] 
*جنگ أفروزي هاي دوباره جمهوري اسلامي ، تمام منطقه را درگير خواهد كرد!‏  [2017 Nov] 
*رفراندوم اقليم كردستان و دخالت ملاها و افزايش بحران در عراق!  [2017 Nov] 
*فوتبال ايران و سوريه، نقش زنان و مردان ايران !‏  [2017 Oct] 
*فردوسي را بايد جدي گرفت و خوب شناخت !‏  [2017 Oct] 
*انتخابات آلمان ، شكست سنگين دو حزب برتر و رشد پوپوليست ها !‏ [2017 Sep] 
*‎ ‎دو رهبر در يك موضع و حمله به ملاها درسازمان ملل  [2017 Sep] 
*همكاري كاشاني و بهبهاني با انگليسيها در كودتاي ٢٨ مرداد عليه دكتر مصدق  [2017 Sep] 
*معامله بزرگ بر سر كابينه آينده و نقش ولايت فَقِيه ! ‏  [2017 Aug] 
*دولت امام زمان معجزه هزاره سوم ( قسمت ششم)‏  [2017 Aug] 
*«ماجراي نيمروز» نيمه پنهان ماجرا بود!‏  [2017 Jul] 
*جنبش دانشجویی و ادامه مبارزه  [2017 Jul] 
*اتحاد اپوزيسيون با مردم رمز پيروزي است!‏  [2017 Jul] 
*دولت امام زمان ،معجزه هزاره سوم ( قسمت پنجم )‏  [2017 May] 
*چهار سال با دولت تدبير و اميد و ركوردهاي تازه !‏ [2017 Apr] 
*اسكار سياسي! ‏  [2017 Mar] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم ( قسمت چهارم )  [2017 Feb] 
*«اوباما» با اُونا، ماند و به تاریخ پیوست! [2017 Jan] 
*گورخوابان ارمغان ديگر جمهوري اسلامي‎!‎  [2017 Jan] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم ! ( قسمت سوم)  [2016 Dec] 
*بيست و سومين فستيوال تئاتر در تبعيد شهر كلن با موفقيت برگزار شد  [2016 Nov] 
*پيروز انتخابات‎ ‎‏ آمریکا كيست ؟ ‏  [2016 Nov] 
*دولت امام زمان ، معجزه هزاره سوم( قسمت دوم)‏  [2016 Oct] 
*دولت امام زمان و معجزه هزاره سوم !( بخش اول)‏ [2016 Oct] 
*فوتبال و حزب اله ، ياحسين ، گل تاسوعائي!‏  [2016 Oct] 
*مردم چون كوه مي مانند تا علم الهدي برود [2016 Sep] 
*جنگنده های روسی در پايگاه شاهرخي (نوژه) همدان ، خيانتي كه كتمان نتوان کرد؟ [2016 Aug] 
*كودتاي نافرجام تركيه و روياهاي اردوغان  [2016 Jul] 
*زلزله خروج بريتانيا از اتحاديه اروپا و پس لرزه هايش [2016 Jul] 
*قضاوت كنيد!  [2016 Jun] 
*نقش مستشاران و مدافعان حرم، حضور محرز جمهوري اسلامي در جنگ سوريه!  [2016 Jun] 
*أهداف خامنه اي با رياست جنتي در مجلس خبرگان [2016 May] 
*ترس خامنه اي از فرا گيري زبان انگليسي چيست ؟  [2016 May] 
*فرار مالياتي و پولشويي هاي گسترده جهاني درپاناما، بهشت مالياتي! [2016 Apr] 
*انتخابات دهم و حیله های جدید نظام ولايي  [2016 Mar] 
*ميزان رأي يك نَفَر است! [2016 Feb] 
*ريشه ها را بايد شناخت ! [2016 Feb] 
*سفر روحاني به فرانسه و معامله پشت پرده بر سر مجاهدین  [2016 Jan] 
*بيست و دومين فستيوال تئاتر درتبعيد «كلن» با شعار «ما پارازيت نيستم » [2015 Dec] 
*جنايات اخير رژيم فاشيستي مذهبي ايران يك عمل تروريستي و محكوم است  [2015 Nov] 
*خودرو ملي يا اسلامي ،ايدئولوژيك ( مكتبي ) ؟ [2015 Oct] 
*داستان دعواها و بر هم زدن رابطه ایران با آمريكا و توافقنامه هسته اي وین ! [2015 Sep] 
*چه سیاستی پشت هجوم گسترده پناهندگان به اروپا نهفته است؟ [2015 Sep] 
*چرا پزشكان به مناطق دور افتاده نمي روند؟( بخاطر روز پزشک ) [2015 Aug] 
*گروه اسلامي داعش بهانه اى براى حضور هميشه آمريكا در خاورميانه! [2015 Aug] 
*توافق هسته اي وين ، فرصتي براي خواسته هاي مردم ايران!  [2015 Jul] 
*مذاكرات هسته اى و هسته اصلی ترور در خاورمیانه  [2015 Jul] 
*تنها راه نجات ايران بازگشت به اصالت خويشتن خويش! [2015 Jun] 
*رعايت حفظ فاصله با بمب اتم ، راه حل پشت درهاي بسته است!  [2015 May] 
*تفاهم يا توافق لوزان شكستِ دلواپسان و جام زهر ديگر [2015 Apr] 
* تاكسي جعفر پناهى به برلين آمد ،شوخى نيست !  [2015 Feb] 
*خاكسپارى بيژن دادگرى و بعضى دوستان ! [2015 Feb] 
*راز اشغال سفارت آمریکا درتهران ! [2014 Dec] 
*بزرگداشت فريدون تنكابنى، در شهر كلن كارى پسنديده !  [2014 Dec] 
*بيست و يكمين سال فستيوال تئاتر كلن به همراه يار دبستانى !  [2014 Nov] 
*از هيچِ خمينی تا پيچ بی احساسی مطلق! [2014 Nov] 
*ترور خاموش و پيچيده سرهنگ عزيز خزاعى ! [2014 Oct] 
*ایران و بردگی مدرن ؟! [2014 Oct] 
*چه درسهايى ميتوان از انقلاب ٥٧ گرفت؟ ( قسمت دهم ، پايانى ) [2014 Sep] 
*چه درسهایی میتوان ازبهمن پنجاه و هفت گرفت ؟(بخش نهم) [2014 Aug] 
*آلمان معادلات فيفا را بهم ريخت !  [2014 Jul] 
*آلمان چگونه مجددا ،جام را به خانه آورد؟ [2014 Jul] 
*چه درسهايى مي توان از انقلاب ٥٧ گرفت (بخش ٨) [2014 Jul] 
*چه در سهايى ميتوان از انقلاب ٥٧ گرفت ؟ ( بخش هفتم) [2014 May] 
*چه درسهايى مي توان از انقلاب ٥٧ گرفت ( بخش ششم ) [2014 May] 
*چه درسهايى مي توان از بهمن پنجاه وهفت گرفت ؟ ( بخش پنجم) [2014 Apr] 
*چه درسهايى مي توان از بهمن ٥٧ گرفت ؟ (بخش چهارم ) [2014 Apr] 
*چه درسهايى ميتوان از بهمن ٥٧ گرفت ( بخش سوم ) [2014 Mar] 
*چه درسهايى ميتوان از بهمن ٥٧ گرفت؟( بخش دوم)  [2014 Feb] 
*چه درسهايي می توان از انقلاب بهمن ٥٧ گرفت !(بخش نخست ) [2014 Feb] 
*پزشك ، نقدى بر فيلم مديكووس [2014 Jan] 
* نلسون ماندلا سنبل مبارزه با آپارتايد ( تبعيض نژادى ) و درسهايى كه بايد از او گرفت! [2013 Dec] 
*بيستمين فستيوال تئاتر ايرانيان در تبعيد خجسته باد [2013 Nov] 
*تروريست كيست ،تروریست دولتی کدام است ؟ [2013 Nov] 
*حل مسئله اتمى ايران با سوريه گره خورده است ! [2013 Oct] 
*اوباما يك گام به پيش ، روحانى دو گام به پس !  [2013 Oct] 
*روحاني و باب مذاكره با آمريكا در سازمان ملل ! [2013 Sep] 
*حزب مرکل در آلمان اکثریت آراء را کسب کرد، ولى ائتلاف با كدام حزب ؟  [2013 Sep] 
*سوريه خط مقدم و خاكريز اول جمهورى اسلامى! [2013 Sep] 
*جنايت ضد انسانى در اشرف و يا ليبرتى محكوم است  [2013 Sep] 
*رای اعتماد وزارت اطلاعات یا مجلس؟! [2013 Aug] 
*اتحاد ، مبارزه ، تنها راه مقابله با رژيم فاشيستى مذهبى است ؟ [2013 Aug] 
*حسن روحانى ، شايد فرصتى ديگر؟!(قسمت سوم) [2013 Jul] 
*حسن روحانى ، شايد فرصتى ديگر ؟!( قسمت دوم ) [2013 Jul] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ (قسمت چهارم ) [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ ( قسمت سوم ) [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال ؟ ( قسمت دوم)- مضحكه انتخابات ١٣٩٢ [2013 Jun] 
*انتخابات يا ابتذال؟ قسمت اول [2013 Jun] 
*انگليس پشت پرده انتخابات ايران  [2013 May] 
*" مادورو " و " چاوز " دو روى يك سكه اند ! [2013 Apr] 
*جريان فتنه چيست ، فتنه گر كيست ؟ [2013 Apr] 
*اپوزیسیون سازی ! [2013 Feb] 
*تابلوی فساد جمهوری اسلامی! [2012 Dec] 
*کاریکلماتور سی یاسی! [2012 Nov] 
*انتساب احمدی ‌نژاد کلاه گشاد بر سر خامنه ای! [2012 Sep] 
*پارازیت قربانی مماشات ! [2012 Jun] 
*آیا سوسیالیست های فرانسه با انتخاب اولاند مسیرکشور را عوض خواهند کرد؟ [2012 May] 
*انتخابات مجلس نهم فریب دیگری برای جهانیان ! [2012 Mar] 
*فیسبوک وشبکه های اجتماعی مجازی ! [2012 Feb] 
*تحلیلی بر گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی [2011 Nov] 
*چراغ سبز هیلاری کلینتون به رژیم فاشیستی ایران رشته ها را پنبه خواهد کرد!  [2011 Nov] 
*قذافی رفت ، آینده لیبی به کجا می رود ؟ [2011 Oct] 
*استبداد و پیامد های آن درجامعه ! [2011 Aug] 
*هدی صابر و بابی ساندز دو فدایی آزادیخواه ! [2011 Jun] 
*ولایت فقیه بدتر از فرعونیت !  [2011 Jun] 
*حمله به اشرف ، چرا ؟ [2011 Apr] 
*تفاوت های دو قیام در دو نظام دیکتاتوری ایران و مصر ! [2011 Mar] 
*مصر به کدام حکومت تن در خواهد داد [2011 Feb] 
*بی بی سی ، بی بی باجی رژیم برای تست دستگیری موسوی و کروبی ! [2011 Jan] 
*اعدام ها در روند جنبش مردم ایران چه تاثیری می گذارد؟  [2011 Jan] 
*آیا جزایر سه گانه بهانه ای برای حمله نظامی به ایران خواهد شد ؟ [2010 Dec] 
*مرضیه گل سر سبد هنرمندان [2010 Nov] 
*دیه گو و محمود را باهم به چه کار آیند ؟ [2010 Jul] 
*میزبانی جام جهانی فوتبال برای آفریقا جنوبی براحتی بدست نیامد ! [2010 Jul] 
*سی سال مبارزه و یکسال فعالیت بی امان مردم بر علیه ولایت فقیه در ایران [2010 Jun] 
*ترور نرم در زندانهای رژیم  [2010 May] 
*آواتار ( Avatar) جنبش سبزی که سرخ می شود ! [2010 May] 
*پشت صحنه ارتجاع ولایت فقیه !  [2010 May] 
*خامنه ای قاتلی که باطل است !  [2010 Apr] 
*آواتار ( Avatar) جنبش سبزی که سرخ می شود !  [2010 Mar] 
*پیروز میدان مردم متحدند !  [2010 Feb] 
*مبارزه و سازماندهی ( شماره 2 ) [2010 Jan] 
*مبارزه و سازماندهی تنها راه حل در مقابل رژیم (شماره 1)  [2010 Jan] 
*" نه "  [2009 Dec] 
*جنبش سبز وارد مرحله دیگری شد !  [2009 Nov] 
*جنبش سبز به کجا میرود ؟ (شماره ۳) [2009 Nov] 
*جنبش سبز به کجا میرود ؟( شماره 2)  [2009 Oct] 
*جنبش سبز به کجا می رود ؟! (شماره1)  [2009 Oct] 
*رد پای رژیم و حمایت علنی از حماس در غزه ! [2009 Jan]