قاسم سلیمانی تروریست یا قهرمان
حشمت اله طبرزدی

 
سال‌ها پیش از برخی‌ زندانیان سیاسی اصلاح‌طلب  شنیدم، شخصی بنام سلیمانی مدیرکل سازمان زندان‌ها گرایش‌های اصلاح‌طلبی  دارد. با خود گفتم، چگونه ممکن است فردی گرایش اصلاح‌طلبی داشته باشد و در  عین حال مدیرکل سازمانی باشد که این همه حق‌کشی‌، اقدامات ضد حقوق بشری و  فساد در آن صورت می‌‌گیرد! پس از مدتی‌ با نام سردار قاسم سلیمانی فرمانده  سپاه قدس آشنا شدم.
 
این بار نیز برخی‌ از زندانیان نزدیک به اصلاح‌طلب‌ها  با ذوق‌زدگی ابراز می‌‌داشتند، سردار قاسم سلیمانی از نیروهای خط امامی است و به همین دلیل با احمدی‌‌نژادی‌ها و دلواپسین زاویه دارد! چندی گذشت و با روی کار آمدن دولت اعتدالی-اصلاح‌طلبی روحانی، یک سلسله برنامه نمایشی به  نام جنبش دانشجویی از سوی انجمن‌های اسلامی، در روز ۱۶ آذر تشکیل شد و در  آن‌ها تجلیلی از سردار قاسم سلیمانی نمایش داده شد و شرکت‌کنندگان برای او  هورا کشیدند و کف و سوت زدند!
مدت زمانی‌ به درازا نکشید که شنیدم افرادی از  اصلاح‌طلب‌ها در برون‌مرز و در رسانه‌های دولت انگلیس از قاسم سلیمانی به  عنوان سردار عارف تجلیل کرده‌اند و برخی‌ روزنامه‌نگاران همین جریان در  درون مرز، سعی کرده‌اند از این فرزند خلف امام!؟ قهرمان بسازند.
ولی‌ از دیدگاه من، قاسم سلیمانی اگر خط امام  است یا اصلاح‌طلب است یا نیست، اما یک جنایت‌کار و یک تروریست‌پرور است. هر دلاری که در منطقه هزینه کرده، هر طرح عملیاتی که تدوین کرده، هر گلوله،  موشک، بمب و مین و نارنجکی که از ایران به منطقه برده و استفاده کرده و  انسانی‌ ر‌ا کشته و هر نیروی ایرانی‌ که به عراق، سوریه، لبنان، فلسطین،  اسراییل و یمن نفوذ داده و کشته شده یا فردی را کشته، بدون اجازه مردم  ایران و غیرقانونی بوده است.
جنگ یمن و هر جنگی که در منطقه اتفاق  می‌‌افتد، مقصر اصلی‌اش جمهوری اسلامی، شخص خامنه‌ای، سپاه پاسداران، دو  جناح اصلاح‌طلب و محافظه‌کار و جنایتکارانی مثل قاسم سلیمانی هستند که برای ترویج اسلام سیاسی و تشکیل امپراطوری شیعی زیر نظر ولی‌ امر یا ولایت  مطلقه فقیه، انجام داده‌اند و محکوم است.
 
ما مردم ایران نیز باید آگاه باشیم که آن‌هایی  که به نام منافع ملی‌ و گسترش حوزه‌ی نفوذ ایران از تروریست‌هایی‌ چون قاسم سلیمانی قهرمان ملی‌ می‌‌سازند، در ریختن خون زنان و کودکان و  غیرنظامی‌های یمنی، عراقی، سوری، اسراییلی، لبنانی، فلسطینی و بحرینی  شریک‌اند و اوف بر این ملی‌‌گرایی!
و نیز باید آگاه باشیم که امروز اسلام سیاسی  اعم از سنی یا شیعه و هر نوع اسلام‌گرایی عامل این همه ترور، جنایت و خشونت در ایران و منطقه است و البته اسلام سیاسی غیر از اسلام به عنوان یک دین  فردی است که مثل همه عقاید و ادیان محترم است. امروز عامل فلاکت ما  ایرانیان، اسلامی سیاسی اعم از اقتدارگرایی‌اش، خط امامی‌اش و حتی به ظاهر  دموکرات اما در واقع فاشیستی‌اش است و می‌‌بایست دست به دست هم بدهیم تا از این مصیبت تاریخی نجات پیدا کنیم و برای همیشه با اسلامی سیاسی و هر نوع  دین سیاسی خداحافظی کنیم. قاسم سلیمانی تربیت‌شده و پاسدار اسلام سیاسی  است.
 
زندانی گوهردشت
۷ فروردین ماه ۱۳۹۳ خورشیدی
 

منبع:پژواک ایران


حشمت اله طبرزدی

فهرست مطالب حشمت اله طبرزدی در سایت پژواک ایران 

*نامه 30 تن به ترامپ و هجوم به آنها  [2017 Jan] 
*نامه‌ی طبرزدی خطاب به فدریکا موگرینی  [2016 Apr] 
*نمایندگان خدا شرمتان باد!؟ [2015 Dec] 
*سکوت کن یا برو زندان! [2015 Nov] 
*نقش اراذل و اوباش در سپاه پاسداران  [2015 Oct] 
*اولین بازجوی من  [2015 Sep] 
*ریاکاری سیاسی خامنه ای [2015 Jun] 
*نتیجه مذاکرات: شکست قطعی خامنه ای [2015 Apr] 
*قاسم سلیمانی تروریست یا قهرمان  [2015 Mar] 
*لکوموتیو تغییرات دموکراتیک به حرکت درآمد [2015 Mar] 
*امنیتی های ضد امنیت شرم کنید! [2014 Dec] 
*نامه‌ی حشمت‌الله طبرزدی در خصوص بازداشت فرزندش، علی طبرزدی [2014 Dec] 
*نامه سرگشاده حشمت‌الله طبرزدی به احمد شهید [2014 Oct] 
*متن شکایت حشمت الله طبرزدی از خامنه ای [2014 Mar] 
*با تسلیم هسته ای؛ رژیم اسلامی ضعیف تر می شود [2013 Nov] 
*نامه حشمت اله طبرزدی به احمد شهید گزارشگر ویژه ملل متحد [2013 Sep] 
*بی پرده و صریح با خودم و شما [2013 Sep] 
*نمیشه برای این ها کاری کرد؟  [2013 Aug] 
*نامه ای از حشمت الله طبرزدی به سکولاريسم نو  [2013 Feb] 
*شرح هفده سال آزار و شکنجه  [2012 May] 
*انقلابی دیگر [2009 Dec] 
*پاره شدن عکس خمینی و تداوم جنبش سبز دموکراسی خواهی [2009 Dec] 
*در آستانه ی محرم: درسی که باید از جنبش 16 آذر اموخت- [2009 Dec] 
*آیا علی کهریزک داشت؟ [2009 Sep] 
*خطاب به احمد خاتمی [2009 Aug] 
*می نویسم حتا اگر کشته شوم. خونم از خون ندا ها رنگین تر نیست [2009 Jul]