آقای کروبی جنایات دیگر خامنه ای را هم افشا کنید
ایرج مصداقی

آقای کروبی یک بار دیگر تأکید می کنم انتشار نامه خصوصی تان به رفسنجانی در مورد تجاوز به زندانیان و اجتماعی کردن موضوع تجاوز در زندان ها یکی از اقدامات درست و اصولی شما بود. لازم بود اما کافی نیست. همه تلاش خامنه ای و کودتاچیان کتمان کردن جنایت و پوشاندن دست های خونین شان است نباید به آن ها اجازه چنین کاری داده شود.

جار و جنجالی که گماشتگان خامنه ای از ترس برملا شدن بیشتر ابعاد فاجعه به پا کرده اند حاکی از مسیر درستی است که انتخاب کرده اید. 

واکنش خشم آلود وابستگان خامنه ای به نامه سرگشاده قبلی ام ضمن آن که درستی مواضعم را نشان داد مرا بر آن داشت تا این سطور را هم به  نوشته قبلی ام اضافه کنم و شما را به ادامه راه فرا بخوانم.

 

هدف من افشای جنایات انجام گرفته در سی سال گذشته و به ویژه 3 ماهه اخیر است و برای همین است که این نامه‌ها را می‌نویسم.

اطلاعات زیر را نیز به این دلیل افشا می کنم که گوشه ای از جنایات خامنه ای و شقاوتی را که بر میهنمان حکم می راند عریان کرده باشم.

احتمالا داستان قتل فجیع سعیده پورآقایی را شنیده اید! آن را برای خوانندگان این مطلب می گویم و آرزو می کنم هیچ کسی به سرنوشت غم انگیز او دچار نشود:

 

سعیده پور آقایی 17 ساله فرزند عباس پورآقایی «جانباز» جنگ که هم اکنون فوت کرده است یکی دیگر از کسانی است که مورد تجاوز وحشیانه پاسداران کودتا قرار گرفت و به قتل رسید. او تنها فرزند مادرش بود. در دوران اوج اعتراضات، زماني كه تنها در منزل بوده ، به گفته همسايگان توسط سه- چهار پاسدار زن كه به در خانه شان مراجعه مي كنند و در غياب مادرش، بازداشت و به محلي نامعلوم منتقل مي شود . حدود بيست روز بعد و پس از پيگيري هاي گسترده مادر - در واقع ، سعيده به عنوان  تك فرزند خانواده شهيد شناخته مي شد- به او خبر مي دهند كه برود در سردخانه ايي در حوالي نازي آباد، از بين پنج شش جسد دختر ، او را شناسايي كند . مادرش مي رود و مي بيند از بالاي زانو به بعد، بدنش را با اسيد سوزانده اند. جنایتکاران برای آن که تجاوز به سعیده مشخص نشود مبادرت به سوزاندن بدن او کرده بودند. درست مانند جسد ترانه موسوی. آقای کروبی این یک خط است که به دختران میهنمان تجاوز دسته جمعی می شود و بعد جنازه را می سوزانند. علیرغم این که جنازه شناسایی شده بود آن را به مادرش تحویل نمی دهند. 

بعد از رفت و آمدهاي فراوان به خانواده اطلاع داده می شود که خودشان جنازه سعیده را دفن کرده اند. به احتمال زیاد او نیز یکی از دفن شدگان در قطعه 302 بهشت زهرا است. با هزار مکافات به همسر «جانباز» و «شهیدی» که جانش را به خاطر دفاع از حاکمیت شما داده است اجازه داده می شود که بدون اعلام چگونگی مرگ سعیده  برایش مراسم ترحيم بگيرند .

آقای کروبی نمی دانم اعلامیه ختم اش را دیده اید یا نه؟

سه بیت شعر و عبارت «غنچه پر پرشده » و «عزیز نوشکفته» را برایش نوشته اند. مراسم  ختم اش در مسجد جامع قلهك واقع در شريعتي نرسيده به دولت برگزار شد . منزلشان در همان خیابان دولت است. فاجعه این جاست بسیاری که در مراسم ختم شرکت کرده بودند نمی دانستند که سعیده به قتل رسیده است و خانواده او به شدت تحت فشار هستند كه از دليل واقعي مرگ دخترشان حرف نزنند. حتی خانواده راضی نیست خبر تجاوز و قتل فرزندشان رسانه ای شود . جهت اطلاع مردم ایران می گویم همان شب دستگيري سعيده ، پنج دختر و سه پسر در محله دولت بازداشت شده  بودند.

چند خانواده همچون خانواده سعیده پورآقایی وجود دارند؟ جرم او الله اکبر گفتن روی پشت بام بوده است. در دوران انقلاب 57 چه کسی را به جرم الله اکبر گفتن دستگیر کردند؟ تک تیراندازان شاه چه کسی را به جرم الله اکبر گفتن هدف گلوله قرار دادند؟ می دانید فرزند آقای غنیان از نزدیکان واعظ طبسی به این شکل کشته شد. بیخود نیست فرماندهان کودتا از جمله طائب و جعفری و دیگر جنایتکاران چپ و راست فرافکنی کرده و از تک تیراندازان وابسته به ضد انقلاب یاد می کنند.

می دانم کمیته تحقیق شما مردی را پیدا کرده است كه همسر و دخترش كشته شده اند، فرماندهان کودتا براي اين كه او افشاگری نكند پسرش را گروگان گرفتند تا او در سكوت و بي جنجال مراسم ختم آن ها را  برگزار كند، بعد پسرش را آزاد  کردند.

آقای کروبی به جای آن پدر شما که از پشتوانه برخوردارید دست به کار شوید و باری که به دوش او است را بردارید تا شاید جبرانی شود برای همراهی گذشته تان با این جنایتکاران.

آقای کروبی بقیه آن چه را که می دانید نیز افشا کنید. هرچه را که بخواهید پشت درهای بسته و کمیته های تحقیق بررسی کنید به جایی نخواهد رسید. لااقل مردم را در جریان بگذارید. امروز اگر کسی از جنایتی با خبر باشد و نگوید چه بخواهد و چه نخواهد در آن جنایت سهیم است. سکوت یعنی همراهی با جنایتکاران.

 

 

 

 

 

آقای کروبی تجاوز به زندانیان امری جدید و مربوط به کودتای اخیر و رفتارهای شنیع کودتاچیان نیست. سابقه در سی سال جنایت این رژیم دارد که از صبح تا شام دم از «اخلاق» می زند. برای نمونه مورد فرهنگ پورمنصوری  را ذکر می کنم و تحقیق را به خودتان وا می گذارم.

پس از مصاحبه خالد حردانی با صدای آمریکا در آبان 87 که در آن به مشکلات زندان گوهردشت و تجاوز به زندانیان زیر بیست سال بند 12 اشاره کرد، مسئولان زندان وی را به سلول انفرادی منتقل کرده و تحت فشار و آزار و اذیت  قرار می دهند. عادل حردانی در اعتراض به رفتار مسئولان زندان اعتصاب غذا می کند. مسئولان زندان برای شکستن اعتصاب غذایش، دو نفر از هم‌پرونده‌ای‌های وی در جریان هواپیماربایی، به نام‌های فرهنگ پور منصوری و شهرام  پور منصوری را مورد آزار و اذیت قرار می دهند (این دو تن به هنگام دستگیری 18ساله بوده اند و در طول ده سال حبس، معتاد شده و امروز ۲۸ سال سن دارند). پاسدار بخشی كه مسئولیت انفرادیهای گوهر دشت را به عهده دارد و قبلا در جریان پرونده زهرا كاظمی هم اسمش در گزارش محسن آرمین در مجلس ششم آمده بود، به فرهنگ پورمنصوری که در ضمن از اقوام خالد حردانی است باتوم استعمال می کند. این اتفاق در اوایل آذر 87 به وقوع پیوسته است. در اثر جراحات ناشی از استعمال باتوم، فرهنگ پورمنصوری به بهداری زندان منتقل و به مدت بیست روز بستری می شود. وی در اثر تألمات روحی ناشی از تجاوز، اقدام به خودکشی از طریق حلق آویز می کند که البته نجات می‌یابد. فرهنگ و شهرام هم اکنون در اندرزگاه شماره 5 گوهردشت به سر می برند. اندرزگاه مزبور مخصوص زندانیان مواد مخدر و متادونی هاست و جای بسیار خطرناکی است.

با اطمینان می گویم تعداد زیادی زندانی در گوهردشت محبوس هستند که در صورت تأمین جانی حاضرند از تجاوز و شكنجه هایی كه در كهریزك تحمل كرده اند، بگویند. موضوع کهریزک چنانکه اطلاع دارید منحصر به دو ماه گذشته نبوده است و تنها زندانیان سیاسی را شامل نمی‌شده است.

از آن جایی که اسامی بازجویان و شکنجه گران کهریزک علنی نشده است از فرصت استفاده کرده و نام تعدادی از آن ها را ذکر می کنم: مطمئنا اطلاعات شما بسیار بیشتر از من است. من برای تنویر افکار عمومی اسامی آن ها را انتشار می دهم.

سردار رادان- استوار قائمی - ستوان زندی – گروهبان سید موسوی– گروهبان سید حسینی – استوار ماكان – كمیجانی

از آن جایی که نام همه قضاتی که متهمان را به کهریزک اعزام می کرده اند علنی نشده از فرصت استفاده می کنم و نام تعدادی از آن ها را که شنیده ام ذکر می کنم. مطهری قاضی شعبه ششم جرایم پزشكی ، قاضی فرخ خاك در دادسرای اسلامشهر و قاضی شعبه یك ، محلاتی از جمله فعالان این امر بوده اند. 

هرچقدر که از خامنه ای دور شوید به مردم نزدیک می شوید. به فکر حفظ آبروی نظام نباشید، نظام آبرویی ندارد که نگاه دارید؛ آن چه شما مطرح کرده اید موضوع جدیدی نیست، سال هاست که مطرح است اما تلاش روشنگرانه شما آنرا مستند کرده و به آن ابعاد اجتماعی و بین المللی بخشیده است. به ویژه بین شما و جنایتکاران فاصله ایجاد کرده است.

می دانم فشار زیادی روی شماست و در صدد این هستند که شما را در هزارتوی نهادهای دولتی و حکومتی و ولایی گیر بیاندازند و دفع الوقت کنند تا از حساسیت موضوع بکاهند و آن را لوث کنند. خودتان بهتر می دانید نظام در این امور تجربه های زیادی دارد.

تا ولی فقیه آن بالا نشسته است امکان ندارد دادخواهی شما و دیگران به نتیجه ای برسد. کدام دادخواهی در این نظام به نتیجه رسیده است که این دومی باشد؟ آیا دادخواهی قتل های زنجیره ای با آن همه دلیل و مدرک و سند و شاهد به جایی رسید؟ آیا دادخواهی کوی دانشگاه، حجاریان، قتل های محفلی کرمان، زهرا کاظمی، زهرا بنی یعقوب و سقوط هواپیما C- 130  در برج مسکونی که بیش از 160 خبرنگار و انسان بیگناه را به دیار عدم فرستاد و صدها پرونده دیگر که پای خون و «دماء مسلمین» در میان بود به نتیجه رسیده است؟

در نظام فاسد ولایت فقیه هر گاه که خواستند در ارتباط با حاکمان دادرسی صورت دهند یقه جناح رقیب را که دوستان شما باشند گرفتند.

مگذارید فرصت‌ها از دست بروند و کودتاگران پروژه‌ی خود را به تمامی به انجام رسانند؛ از مواضع خودتان کوتاه نیایید توجه داشته باشید کتمان حقایق فقط دست شما و دوستانتان را می بندند و خامنه ای و جنایتکاران را در انجام جنایتشان تحریک و تحریص می کند. این به ضرر شما و دوستانتان و مردم است.

چنانچه اطلاعی از جنایات سازمان یافته خامنه ای و اطرافیانش دارید  بی محابا مطرح  کنید، افکار عمومی را در جریان بگذارید. سپردفاعی شما افکار عمومی است وگرنه ارگان های نظامی، امنیتی، قضایی، تحقیقاتی و تبلیغاتی در دست خامنه ای و تبهکارانی است که او را احاطه کرده اند. هیچ سرسوزن امیدی به اصلاح ایشان نداشته باشید که همه‌ی مرزهای شناعت را درنوردیده‌اند. فشار افکار عمومی داخل و خارج از کشور ممکن است دست آن ها را ببندد وگرنه از طریق ارگان های نظام نبایستی امید به تغییری داشته باشید.

 امید به کسانی که از سوی خامنه ای به کار گماشته شدند مبندید آنها فرامین وی را اجرا می کنند و خود و دوستانشان در مظان اتهام هستند. کسانی که به هردلیل زعامت و ولایت خامنه ای را پذیرفته اند اگر پسر پیغمبر هم باشند در مقابل منافع مردم می ایستند و خنجر به روی آنان می کشند. تجربه این را ثابت کرده است.

شما خودتان را که بهتر از هر کس می شناسید، یادتان هست برخلاف منافع مردم و نیروهای آزادی خواه، به خاطر نامه ای که خامنه ای داده بود اجازه ندادید طرح اصلاح قانون مطبوعات در مجلسی که اکثریت مطلق آن در دست شما بود مورد بحث قرار گیرد و آن را به بهانه «فرمان حکومتی» از دستور خارج کردید. آن روز شما ولایت خامنه ای را پذیرفته بودید. اما خامنه ای با توسل به همان قانون مطبوعات و حواشی‌اش، نه تنها روزنامه شما که روزنامه دوستان و همراهانتان را بست. امروز هم جنایتکاران با توسل به «فرمان حکومتی» قتل و تجاوز و شکنجه و ... تکذیب می کنند.

امروز هم خامنه ای با پستی و دنائتی که تنها در او می توان سراغ داشت می گوید هنوز به او ثابت نشده که شما و موسوی و خاتمی و ... از آمریکا و اجانب دستور می گیرید! منت سرتان گذاشته یعنی در حال تحقیق هستند و  اعتراف جور می کنند تا بلکه به ایشان ثابت شود که رئیس مجلس و نخست وزیر و رئیس جمهور نظام خط از آمریکا و انگلیس و ... می گیرند!

یادتان هست بازجویان گوش به فرمان رهبر با «سعید جان»شان چه کردند، با همسر سعید جان که همراه و همسفر همسر ولی فقیه بود چه کردند؟ یادتان هست چگونه بنا به رهنمود خامنه ای او را بهایی و در خدمت اسرائیل و موساد معرفی کردند. منحرف جنسی اش خواندند و ...

یک بار دیگر به سرگذشت اسفناک و در عین حال عبرت آموز سعید امامی توجه کنید. آقای کروبی شما هم مثل من گزارش 80 صفحه ای بازجویان متهمان قتل های زنجیره ای را خوانده اید. در آن جا دلدادگان رهبر مدعی شده بودند که به خاطر لواط (اختیاری) متعددی که با سعید امامی شده بود مقعدش از حالت عادی خارج شده بود. می گفتند برادران مشکوک شده بودند و برای همین او را نزد دکتر بردند و مقعداش را مورد بازرسی قرار داده و متوجه غیرعادی بودن آن شده بودند.

یادتان هست بازجویان مربوطه به خاطر علاقه وافرشان به خامنه ای و «آقا» چه رذالتی به خرج دادند و چه اتهامات ناروایی به سعید امامی ولی نعمت شان زدند؟ آیا باعث تعجب است اگر این بار خودشان عمل لواط را با متهمینی که دشمن می شناسندشان انجام دهند؟ خامنه ای دستشان را باز گذاشته است چرا که به صراحت عنوان کرده است که با «دشمنان» بایستی شدید بود. شما معنای «شدید» و برخورد شدید را می دانید. او اشاره به آیه قرآن می کند. شما و مخالفانش را کافر و دشمن قلمداد می کند. هرکس با او مخالف است دشمن و کافر است. قرآن می گوید اشدا علی الکفار. اگر شرایط به او اجازه می دهد علنا همچون فرعون می گفت: «انا ربکم اعلی».

بازجویان دلداده مکتب ولایت مدعی بودند که عمل لواط را حلقه و محفل «خود سر» وزارت اطلاعات در جشن های دوره ای شان با سعید امامی کرده بودند. یعنی مأموران نظام در خلوت با همدیگر لواط می کرده اند!  سربازان گمنام امام زمان و نایب اش، فهمیه دری گورانی همسر سعید امامی را زیر شکنجه مجبور کرده بودند که اعتراف کند در محافل خصوصی مردها با مردها و زنها با زنها عمل جنسی انجام می داده اند و سپس زنها و مردها این عمل را با هم انجام می داده اند. آن ها از متهمان اعتراف گرفته بودند که در هنگام جماع، آیات و سوره های قرآن را روی آلت های تناسلی شان قرار می دادند. حتی در فیلمی که روی اینترنت موجود است به قبه یکی از «سربازان گمنام» امام زمان که دستگیر شده می گویند آخرین باری که لواط دادی کی بوده است؟

آقای کروبی خود واقف هستید وقتی با زور از کسی چنین اعترافاتی می گیرند از انجام آن روی افراد ابایی نخواهند داشت.  

خامنه ای که امروز عنوان می کند اگر خطایی هنگام بازجویی صورت گرفته باشد رسیدگی خواهند کرد چه  اقدامی در ارتباط با آن همه سیاهکاری انجام داد؟ الا این که جنایتکاران در کنف حمایت او قرار گرفتند؟

جواد آزاده (آملی) سرتیم بازجویی از متهمان قتل های زنجیره ای این بار سرتیم بازجویی از متهمان «کودتای مخملی» است. اشتباه شما و خاتمی این بود که خامنه ای را «خط قرمز» نظام قلمداد کردید. یعنی دست او را برای انجام هر جنایتی بازگذاشتید و به سهم خودتان اجازه بازرسی هم نمی دادید حالا ثمرات آن اشتباه را ملاحظه می کنید.

شما فیلم کامل بازجویی از متهمان قتل های زنجیره ای را دیده اید، اما سکوت کردید و به هر دلیل از رهبری حمایت کردید، آن حمایت و آن سکوت منجر به این شد که رهبر گستاخی به خرج داده و همان بازجویان را این بار بر دوستانتان مسلط کند.

این بار خود خامنه ای را هدف قرار دهید. بدون پرداختن به او، هر کوششی، آب در هاون کوبیدن است. نباید گذاشت پشت جنایتکاران پنهان شود و دست های خونین اش را پنهان کند. مگر چه جنایت و خیانتی بالاتر از آن‌چه که خامنه‌ای در حق مردم و دین‌‌شان کرده است و می‌کند، می‌توان انجام داد؟ اینان که هاله ی نور می‌بینند و چاه جکمران برپا می‌کنند و برای حفظ قدرت و رسیدن به مقاصدشان، به‌ کار گیری هر وسیله‌‌ای را مجاز می‌دانند و اعتقادات مردم را بازیچه‌ی امیال خود قرار داده‌اند، مشتی افراد متوهم و خطرناک‌اند و همان‌گونه که تا کنون نشان داده‌اند، می‌توانند به هر جنایتی که در تصور آدمی نگنجد، دست بزنند.

آقای کروبی هرکجا که به خاطر مصالح نظام سکوت و یا همراهی کردید، به خودتان هم ظلم کردید. از ابتدا معلوم بود که شما ذوب در ولایت خامنه ای نیستید وگرنه مورد بی مهری خامنه ای و دستگاه او قرار نمی گرفتید. در سال های گذشته نیز این موضوع مشخص بود. خودتان بهتر می دانید در دوران اصلاحات که اداره دو قوه از سه قوه نظام در دست شما و دوستانتان بود، در بسیاری جاها به خاطر مصالح نظام در مقابل خامنه ای و اقدامات جنایتکارانه اش سکوت کردید و اشتباه بزرگ شما هم همین بود.

قتل های زنجیره ای را بخاطر بیاورید. شما و  خاتمی به خوبی می دانستید که خامنه ای و بیت رهبری در پشت جنایات انجام گرفته است. شما می دانستید به خاطر وجود خامنه ای و سیاهکاری او و دستگاه امنیتی که در بیت اش به راه انداخته، پرونده نمی تواند عادلانه مورد رسیدگی قرار گیرد. شما می دانستید که بازجویان در تلاش برای اثبات نظریه های جنایتکارانه خامنه ای در مورد دخالت اسرائیل در قتل های زنجیره ای، پرونده را از مسیر اصلی منحرف کردند. اما خاتمی که با موانع به خوبی آشنا بود به جای افشایشان، به خلاف به خامنه ای امتیاز می داد و مدعی بود که خامنه ای دستور رسیدگی داده است و ... شما و خاتمی می دانستید هرکدام از جنایتکاران که از وزارت اطلاعات بیرون می آمد در کنف حمایت رهبری به بیت منتقل می شد و دستگاه امنیتی آن جا را اداره می کرد.

چنانچه آن روز مسامحه نمی کردید و از در تعامل با خامنه ای در نمی آمدید و علنی در مقابل وی می ایستادید و موضوع را مثل امروز اجتماعی کرده و از سیاهکاری های بیت رهبری می گفتید، امروز خامنه ای تا این حد گستاخ نمی شد. متأسفانه پرده پوشی های امثال شما دست او را برای ادامه جنایات باز گذاشت. آن موقع شما و دوستانتان بیت رهبری و سپاه را مستثنی کردید. نتیجه اش این شد که بیت رهبری و سپاه پاسداران و بسیج دو دوره احمدی نژاد را بر گرده مردم سوار کردند و روزنامه هایتان را بستند و  دوستانتان را به زندان انداختند و صدها نفر را به قتل رساندند و هزاران نفر را مجروح کردند.

ترور حجاریان را به خاطر بیاورید. همه شما خوب می دانستید که سپاه پاسداران و اتفاقا نهاد حفاظت از شخصیت ها درگیر ترور بوده است. اما بازهم به خاطر مصالح نظام، سپاه و جنایتکاران اداره کننده آن را مستثنی کردید. نتیجه اش این شد که حجاریان را به بند کشیدند و امروز با آن وضعیت اسفناک به دادگاه «عدل اسلامی» آوردند.

در برابر سیاهکاری خامنه ای و دستگاه قضایی منتسب به او و در اعتراض به عدم رسیدگی به جنایات انجام گرفته در کوی دانشگاه و 18 تیر اقدام عملی انجام ندادید. برای همین جنایات فوق در ابعاد وسیع تری به وقوع پیوست.

یادتان هست عماد الدین باقی در مقاله ای که نوشته بود از ربودن و سر به نیست کردن شش زندانی سابق هوادار مجاهدین در مشهد در دوران قتل های زنجیره ای یاد کرده بود. (1) در دادگاه به جای حمایت از عماد الدین باقی، فردی با نام رضایی به عنوان نماینده وزارت اطلاعات دولت محمد خاتمی حاضر شد و با پرونده سازی علیه عماد الدین باقی به دروغ مدعی شد که این افراد در عراق و نزد مجاهدین به سر می برند و در حال مبارزه با نظام اسلامی هستند و باقی با طرح ادعاهای واهی نظام را بدنام کرده است. متأسفانه مجاهدین نیز در آن موقع سکوت کردند روشنگری نکردند.

عماد الدین باقی که از نزدیک با حضرات آشناست ترجیح داد در مقابل این رذالت و پستی سکوت کند و دفاعی از خود نکند. صحت و سقم ادعایم را می توانید از آقای باقی سؤال کنید لابد ایشان به شما دروغ نمی گوید.

آقای کروبی ملاحظه می کنید جانیان که دستشان به خون آغشته است به سادگی نه تنها دروغ می گویند و از خود رفع اتهام می کنند بلکه دیگران را نیز به نشر اکاذیب متهم می کنند.

اگر امروز صاحب منصبان نظام و یاوه گویان و دهان دریده گانی مثل جنتی و طائب و احمد خاتمی و علی فضلی و جعفری و ... بعد از کشتار فجیع مردم مدعی می شوند که این مردم و «اغتشاشگران» بوده اند که نیروی مظلوم بسیجی را به قتل رسانده اند، و این مردم بوده اند که بسیجی های نازنین را مورد ضرب و جرح قرار داده اند به خاطر آن است که سابقا در موارد مشابه از سوی شما و دوستانتان نه تنها سکوت اختیار می شد بلکه همراهی هم می شد. نهالی که آن روز کاشته شد امروز با آبی که شما هم پای آن دادید تبدبل به درخت تناوری شده است.

هرکسی که یک روز در دستگاه اطلاعاتی کار کرده بود می دانست که از سال 68 به بعد و در دوران زعامت خامنه ای و بیت او سیاست رسمی وزارت اطلاعات حذف فیزیکی مخالفان و فعالان سیاسی بود. همه شما می دانستید که ادعای عماد الدین باقی دروغ نیست. چنانچه ادعاهای امروز شما دروغ نیست. همه شما می دانستید اگر عبدالله نوری در نشریه اش در مورد همین قتل های مشهد نوشت با علم و اشراف به موضوع این کار را کرد. اما به هنگام نیاز کسی از این افراد دفاع لازم را نکرد.

نتیجه این سکوت، جنایاتی است که امروز در زندان ها به وقوع پیوسته و دوستان شما در زمره قربانیان آن هستند. این احتمال می رود که شما نیز روزی به آن ها بپیوندید.

آقای کروبی فکرش را بکنید مادران و همسران و کودکانی هستند که سال هاست چشمشان به در دوخته شده که شاید فرزندی که سال هاست زیر خاک خفته به خانه باز آید. همسرشان با آن که می دانند عزیزشان را کشته اند اما جرأت نمی کنند ازدواج کنند.

دوستم عباس نوایی روشندل به همین بلیه دچار شد. ماه محرم نزدیک افطار برای خرید کله پاچه از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت. جلادان با زبان روزه وی را بردند و سربه نیست کردند. حکم حذفش را یکی از همین آخودندهای وابسته به بیت رهبری صادر کرده بود.

دکترها قادر به جراحی چشم دختر کوچکش نبودند چرا که نیاز به اجازه پدر داشت. پدر را کشته بودند و حالا برای عمل چشم فرزند امضا و اجازه ی او را طلب می کردند.

آقای کروبی به بازجویی متهمان قتل های زنجیره ای رجوع کنید از عباد (علی ربیعی) مشاور اجتماعی آقای خاتمی که در جریان بازجویی ها بودند سوال کنید چند نفر از زندانیان سیاسی آزاد شده هوادار مجاهدین را در طرح «الغدیر» در قتلگاه نزدیک بهشت زهرا بدون آن که ارتباطی با مجاهدین داشته باشند ربوده و به دار آویختند.  از ایشان بپرسید فکر می کنند چند تا از  آن قتلگاه ها وجود داشت. باور کنید هنوز پدر و مادران کسانی که این گونه به قتل رسیدند چشم به راه فرزندانشان هستند. همسران و کودکانشان برای دیداری دوباره لحظه شماری می کنند. جانیان نکردند لااقل به آن ها بگویند که فرزندانشان به قتل رسیده اند تا خیال خانواده راحت شود. خانواده مختاری و پوینده و فروهر و شریف جزو خوشبخت ترین خانواده های قربانیان هستند چرا که از قتل و محل دفن عزیزانشان هم باخبرند.

پدر علی اصغر بیدی تا روز مرگش فکر می کرد فرزندش در خارج از کشور است و به خاطر مسائل امنیتی و ... با آن ها تماس نمی گیرد. بیچاره نمی دانست که پسرش زیر خروارها خاک در جای نامشخصی در تهران خفته است.

از این پدران و مادران کم نیستند، من چندتایی شان را از نزدیک می شناسم. تعدادی از دوستان نزدیک من ربوده شدند و به همین شیوه کشته شدند و دستگاه قضایی هیچ‌گاه مسئولیت قتل آن‌ها را نپذیرفت.

اگر آن روز شما و خاتمی و دیگر سران رژیم توافق نکرده بودید که فقط به 4 قتل پاییز 77 رسیدگی شود مطمئن باشید وضع به سیاهی امروز نبود. هرجا که در مقابل خامنه ای و دستگاه ظلم و جور او کوتاه بیایید خودتان ضرر می کنید. آقای کروبی به آن چه باور دارید اعتماد کنید و همواره تجربه‌هایتان را پیش روی داشته و اجازه ندهید از یک سوراخ چندبار گَزیده شوید.

آقای کروبی به قوه قضاییه ای که معاون اولش ابراهیم رئیسی داماد جنایتکار علم الهدا امام جمعه مشهد است دل مبندید. اگر قرار بود عدالتی صورت بگیرد کسی را که از مسئولان کشتار بیرحمانه تابستان 67 است بر مصدر کار قرار نمی دادند. می دانید قحطی نیرو نیست؛ این گزینشی آگاهانه است و سمت و سوی دستگاه را نشان می دهد.

محسنی اژه ای که در قتل های زنجیره ای دست داشته و حکم قتل صادر کرده دادستان کل کشور است. چه دادی را او قرار است بستاند؟ او که در جلسه حکومتی عیسی سحرخیز را گاز گرفته بود حالا در مقام دادستانی چگونه عمل خواهد کرد؟ معاون او سعید مرتضوی جنایتکار است. معاون قضایی دیوان عالی کشور جنایتکاری همچون حسینعلی نیری است که ریاست هیئت کشتار 67 را به عهده داشته است.

آقای کروبی به هر میزان که جنایات را افشا می کنید فضای تنفسی برای خودتان و مردم ایجاد می کنید. جنایتکاران به جای آن که فرصت بیابند جنایت جدید انجام دهند نیرویشان برای پوشاندن جنایات افشا شده صرف می شود. افشای جنایات دستشان را می بندد. 

 

ایرج مصداقی ۸ شهریور 1388

 

Irajmesdaghi@yahoo.com

www.irajmesdaghi.com

 

 

پانویس:

 

1- این موضوع اولین بار در روزنامه «زن» متعلق به فائزه هاشمی رفسنجانی انتشار پیدا کرده بود. این روزنامه با منصوره غفوری همسر سید محمود میدانی و خانم غفوری مادر منصوره که هم دامادش سید محمودمیدانی و هم فرزندش امیر غفوری ربوده شده و از سرنوشت شان اطلاعی در دست نبود گفتگو کرده بود. روزنامه را شدیدا تحت فشار گذاشتند و بعد به بهانه درج خبری راجع به فرح پهلوی آن را تعطیل کردند. گناه اصلی را روزنامه زن در جای دیگری مرتکب شده بود. کما این که یکی از اتهامات اصلی نشریه ایران فردا و آبان که بسته شدند انتشار اخبار مربوط به این افراد بود.

 

 

 

 

منبع:پژواک ایران

اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

facebook Yahoo Google Twitter Delicious دنباله بالاترین

   نسخه‌ی چاپی  

ایرج مصداقی

فهرست مطالب ایرج مصداقی در سایت پژواک ایران 

*اسدالله لاجوردی چشم و چراغ خمینی و خامنه‌ای
*‏«نومسلمانان دو آتشه» در عرصه‌ی هنر
*علی فلاحیان جنایتکاری که از پرده بیرون می‌آید
*پوزش به خاطر اشتباهم در مورد تاریخ مصاحبه‌ی تلویزیونی احسان طبری
*برگی از تاریخ؛ «قرارداد ۱۹۱۹»، نایبیان کاشان، پدربزرگم حاج‌محقق‌الدوله
*محسنی‌اژه‌ای چرا خاوری را فراری داد ‏
*دکتر مسعود شیری «جاودانه‌ای» که غریبانه رفت
*پاسخی به ادعاهای محسن آرمین بازجو و شکنجه‌گر سابق و «اصلاح‌طلب» کنونی
*سو‌ءاستفاده از نام و یاد جاودانه‌ها ممنوع (به یاد حسن جهان آرا)
*آنچه از رئیسی در «کشتار ۶۷» دیدم
*سعید کریمیان چه کسی بود و چه سابقه‌ای داشت؟
*«گلزارخاوران» مشهد، پیش پای «آیت‌الله قتل‌عام» ذبح می‌شود
*شیوه‌های جدید مأموران وزارت اطلاعات در فضای مجازی
*تقدیر هم‌زمان دعایی از یک چهره‌ی ملی و یک «جنایتکار علیه بشریت»
*نگاهی به زندگی برادران ذاکر، مسئولان اطلاعاتی رژیم خمینی و فرقه‌ی رجوی
*خطرات «عشق‌بازی» خامنه‌ای با «امام زمان» برای ایران و منطقه ‏
*شیخ محمد یزدی رئیس قوه قضاییه که چماقدار بسیج می‌کرد
*هادی غفاری شکنجه‌‌گری در لباس «اصلاح‌طلبی»
*تحلیل CIA از تسخیر سفارت آمریکا در تضاد کامل با ادعا‌های مضحک فخرآور
*حسین طائب یکی از خطرناک‌ترین چهره‌های امنیتی
*دست‌پخت سایت «همبستگی ملی» و خانم دشتی
*هاشمی رفسنجانی و خامنه‌ای در نگاه آیت‌الله گلزاده غفوری
*گزارش محرمانه‌ی CIA در مورد هراس اتحاد شوروی از انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی
*گزارش محرمانه‌ی CIA در مورد مسئولیت مجاهدین در انفجار حزب جمهوری اسلامی
*رپرتاژ آگهی «صدای آمریکا» برای مطرح کردن «بچه‌پررو» و «رفیق‌آیت‌‌الله»
*هاشمی معمار سرکوب دهه ۶۰ بود و مانع کشتار در پس از ۸۸
*محمدی‌ری‌شهری جنایتکاری که به چپاول مشغول است
*محمدعلی سرلک تیرخلاص‌زن دهه‌ی ۶۰ که روزگار خوشی ندارد
*اسدالله «خالصی» هم پر کشید و رفت
*رؤسای زندان اوین در دهه‌ی ۶۰
*سعید حسین‌زاده، زندانی سیاسی معترض، محمد حسین‌زاده مدیر داخلی اوین در دهه‌ی ۶۰
*نصیر نصیری و اسماعیل شاهردوی و «بی‌معرفتی»
*محسن نادریان، لات با معرفت قربانی «قتل‌های زنجیره‌ای»
*سعید امامی «سرباز راستین اسلام» که بود و چه کرد؟
*موسوی اردبیلی یکی از مسئولان کشتار دهه ۶۰
*پسر وزیر بهداری، زندانی سیاسی ۱۳ ساله و شهید ۱۵ ساله‌ «جبهه حق علیه باطل»
*تیرخلاص‌زن‌های اوین در دهه‌ی ۶۰ که کشته شدند
*«ارتجاع غالب» و «ارتجاع مغلوب»، دو تیغه یک قیچی
*شبیه سازی صفحه‌ی فیس بوک من توسط دستگاه اطلاعاتی رژیم
*تجاوز به کودکان و «حافظه تاریخی» ما ایرانیان
*توطئه‌ وزارت اطلاعات و بخش سایبری آن تحت پوشش دفاع از «چپ»‌
*«تیرخلاص‌زنی» که در ویلای شخصی‌اش بیلیارد بازی می‌کند
*با چهره‌‌ی «حاج آقا حسینی» و شبکه‌ی اطلاعاتی رژیم آشنا شویم
*سوءاستفاده جنسی از کودکان و نوجوانان در زندان
*کپی کردن صفحه‌ی فیس بوکم توسط «از ما بهتران»
*نامه‌ی شریرانه‌ی نماینده‌ی مریم رجوی به «کانون دوستداران فرهنگ ایران» در واشنگتن
*خامنه‌ای‌ و قاری قرآن فاسد، خمینی و روحانیت فاسد
*مسابقه‌ی فوتبال در روز تاسوعا، بمبگذاری در «حرم امام رضا» در روز عاشورا
*بیایید تصور کنیم....
*با نحوه‌ی کارکرد دستگاه اطلاعاتی و امنیتی در فضای مجازی آشنا شویم
*فیروز محوی یا «دزد ناشی» کمیسیون خارجه‌ شورای ملی مقاومت!
*مشارکت «فرقه‌ی رجوی» در زمینه‌سازی قتل «فراز» و «رها»
*«فراز» و «رها» جدیدترین قربانیان «قتل‌های زنجیره‌ای»
*محسنی اژه‌ای همچنان محرمانه حکم قتل صادر می‌کند
*رازینی قاتلی که به جنایاتش «افتخار» می‌کند
*پورمحمدی جنایتکاری که شب‌ها راحت می‌خوابد
*آمار واقعی زندانیان قتل‌عام‌شده در تابستان ۶۷ و جعلیات پیرامون گور دسته‌جمعی
*فیلم کامل گفتگوی ایرج مصداقی با معاون مصطفی پورمحمدی در ژاپن
*«حاجی علوی و حاجی فلاحی» یا «حاجی رجوی و حاجی خزایی»
*توضیحی چند در مورد گفتگوی مهدی خزعلی با صدای آمریکا
*گفتگو با آوایی بازرس ویژه روحانی و خلف‌رضایی قاضی دیوان عالی‌ کشور، عاملان کشتار دهه‌ی ۶۰ ‏‏(بخش دوم) ‏
*گفتگوی اختصاصی با علیرضا آوایی یکی از مسئولان کشتار ۶۷ (قسمت اول)
*نگاهی گذرا به ریشه‌های قتل‌عام زندانیان در سال‌های ۶۰ و ۶۷
*دلایل واقعی کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷
*از زندان برای آیت الله منتظری گزارش فرستادم
*ادعای جدید فرقه «صاحب‌مرده» رجوی مبنی بر عضویت من در هیأت کشتار ۶۷!
*گزارش کذب اعضای هیأت کشتار ۶۷ به آیت‌الله منتظری
*خروج مأموران ساواک از کشور در دیماه ۵۷، سفر به اسرائیل و اخراج از این کشور(گفتگو با پرویز معتمد)
*نگاهی دوباره به قاضی صلواتی و «برادر همسرش»
*پاسخی به ادعاهای بهروز جلیلیان در مورد «نه زیستن نه مرگ»
*بدون شرح!‌ آیا مسعود رجوی پاسخی برای این اسناد دارد؟
*آقای همنشین بهار! منظور وزیر کار امیر قاسم معینی است و نه هوشنگ انصاری
*اگر بهشتی زنده می‌ماند چه می‌شد؟‌
*مهدی سامع سرباز «ولی فقیه» در غیبت و «ارتجاع مغلوب»
*گوشه‌هایی از زندگی سراسر فساد کامران دانشجو چشم‌وچراغ خامنه‌ای در دانشگاه‌ها
*آیا عقلانیتی در اشرف دهقانی هست؟
*تلاش دستگاه اطلاعاتی رژیم برای تماس با پرویز ثابتی، ایجاد رابطه با آمریکا، شکایت از مجاهدین در گفتگو با پرویز معتمد
*نگاهی دوباره به نامه نگاری دبیر کنفدراسیون جهانی محصلین و مصطفی خمینی در دهه‌ی ۴۰
*مهدی سامع و «سه تفنگدار»ش
*بازداشت و دوران «حصر» خمینی تا تبعید در گفتگو با پرویز معتمد
*حمید اسدیان «مدیحه سرای» دربار رجوی و «ارزش غایی کلمات»
* جنگ و گریز ساواک با چریک «افسانه»‌ای حمید اشرف از نگاهی دیگر
*نگاهی اجمالی به سناریوی رژیم در مورد «زن» دستگیر شده در آلبانی
* مصطفی تاج زاده و «امام خمینی» و «دوران طلایی »
*دسته گل جدیدی که «تیرخلاص» زن اوین به آب داد
*داستان «استاد ادبیات از خراسان سرفراز» و «دیپلمات اسکاندیناوی»
*جنگ نیابتی شیعه و سنی و تعطیلی نهم ربیع‌الاول «آغاز امامت ولی عصر» و «عید‌الزهرا»
*«پرچم سرخ» تکان دادن سعید سلطانپور در روایت مجاهدین
*مروری بر «زخمی شدن قاسم سلیمانی» و «درب ضد انفجار اتمی» در تونل زیر زمینی سپاه در روایت مسعود رجوی
*جاودانه‌های خانواده‌ی محمدرحیمی در شعر زنده یاد نصیر نصیری
*شبکه‌ی نفوذی مجاهدین در رژیم، قربانی «خیانت» مسعود رجوی (بخشی از گزارش ۹۳)
* فیروز الوندی و «لاله‌های سرنگونش»
*«سرقت» شعرهای نصیر نصیری توسط مجاهدین و استفاده از آن در خاطرات محمود رویایی!
*نصیر نصیری همچون «بادی سرگردان» در جستجوی آشیانه‌‌اش
*آیا رژیم قصد آزادی رابرت لوینسون را دارد؟
*سید‌ابراهیم رئیسی جنایتکاری در مقام تولیت «آستان ضامن آهو»
*نگاهی ایدئولوژیک به نامه‌‌‌های مسعود رجوی خطاب به خبرگان و خامنه‌ای
*در رثای دکتر هادی اسماعیل‌زاده حقوقدان بزرگ میهن مان
*بارز شدن دشمنی هیستریک فرقه رجوی با زندانیان سیاسی مقاوم و مبارز
*دزد ناشی به کاهدان می زند («جنون» مسعود رجوی)
*«چه بی ثمر به در می‌کوبم» نگاهی به چند شعر نصیر نصیری
*عباس رحیمی آن «جان شیفته»
*کارزار غیرانسانی جماعت رجوی علیه بیماری عباس محمدرحیمی
*نقش اخلاق در رفتارهای سیاسی
*سرگیجه ی رجوی در برابر مظلومیت عباس محمدرحیمی
*حمله کینه توزانه ی مسعود رجوی به عباس محمدرحیمی سمبل جوانمردی و راستی
*مترجم نیروی دریایی آمریکا در زندان اوین؛ نماینده خمینی در نیروی دریایی، امام جماعت در آمریکا
*پیش‌بینی خروج نیروهای آمریکایی از عراق و خطرات ناشی از آن
*رجوی خواهان ادامه جنگ در لیبرتی، کمیساریای عالی پناهندگان خواهان انتقال فوری مجاهدین از عراق
*جنایت «لیبرتی» و مسئولیت مشترک خامنه‌ای و مسعود رجوی
*محمدحسن راستگو «مبتکر شیوه خاصی از آموزش و تفریح برای کودکان»
*پاسخ من به دستگاه اطلاعاتی و امنیتی رژیم برای مناظره در «دانشگاه هنر تهران»
*متن کامل نامه آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری: «با آب دیگری وضو بسازید»
*تلاش نافرجام فخرآور برای بدنام کردن اسماعیل خویی
*گل ــ زاده، نخ «دانه‌های تسبیح» * (قسمت دوم)
*من و فرهاد و زندان و «یه شب مهتاب» *
*«کشتار ۶۷» در شعر نصیر نصیری (شاعری که قربانی خمینی و رجوی شد)
*گفتگوی گزارشگران با ایرج مصداقی بمناسبت یادبود کشتار زندانیان سیاسی در تابستان 1367
* جنایتکاران دهه ۶۰ پست دولتی دارند
*نصیر نصیری شاعری که قربانی خمینی و رجوی شد
*بقیه داستان «جیمزباند» و «رفیق آیت‌الله»
*روایت ایرج مصداقی از سیاه‌ترین دهه عمر جمهوری اسلامی - بخش نخست
*کوتاه و گویا؛ «انترناسیونال بچه‌پرروها»
*سکوت مسعود رجوی در قبال پذیرش پناهندگی یکی از متهمان قتل‌ کشیش‌های مسیحی در سوئد
*توطئه‌ی جدید دستگاه اطلاعاتی رژیم و مجاهدین علیه «نه زیستن، نه مرگ» و من
*«هوشنگ عیسی بیگلو» و «همنشین بهار» در روایت عرفان قانعی فرد پادوی دستگاه امنیتی
*رضا مصطفوی طباطبایی «خیر» حامی پرسپولیس یا یکی از عوامل گم‌شدن دکل نفتی
*به یاد مادر انسیه بخارایی کاشی (سید‌احمدی) که «لبخندش باغ ستاره‌ها بود»
*از جعل امضاهای ناشیانه پای بیانیه دلواپسان تا جعل امضا تحت نام «بیش از ۱۵۰۰نفر از دوستداران جنبش فدائی»
*اوین؛ از جوخه‌‌ی اعدام لاجوردی تا پارک قالیباف و لاریجانی
*چهل سال پس از ترور شریف واقفی؛ شباهت‌های رفتاری مسعود رجوی و تقی‌ شهرام
*چرا در مورد بیژن جزنی و حمید اشرف می‌نویسم؟
*من یا محسن درزی «تواب»، کدام یک بایستی پوزش بخواهیم؟
*سناریوی جدید دستگاه اطلاعاتی رژیم؛ مجاهدین عامل اسیدپاشی روی زنان
*فرخ نگهدار و تاریخی سراسر جعلی: چگونه جنبش فدایی، بیژن جزنی و حمید اشرف قربانی شده‌اند
*سازمان چریک‌های فدایی خلق و پذیرش رهبری خمینی در دوران انقلاب ضد‌سلطنتی
*«ایران اینترلینک» صدای دستگاه اطلاعاتی رژیم
*مسعود رجوی بیش از رژیم جمهوری اسلامی از نمایش جهانی فیلم «آن‌ها که گفتند نه» در هراس است
*کشتار وحشیانه با استناد به آیات قرآن و سنت
*پیش‌بینی هشت سال پیش نتایج تحریم اقتصادی رژیم و خروج نیروهای آمریکایی از عراق
*قاضی حسن تردست قاتل ریحانه جباری مرتکب جنایت دیگری شد
*دست‌خط‌های ارائه شده از سوی مجاهدین خلق به ایرج مصداقی
*واکنش رهبری عقیدتی مجاهدین به مقاله‌ی «مسعود رجوی سه دهه «فرار» از «جانبازی» و به خطر انداختن جان مجاهدین»
*تروریست سیدنی کیست و کتاب شعرش را چه کسی انتشار داد؟
*فراخوان «ستاد اجتماعی مجاهدین در داخل کشور» طنز یا فاجعه
*مسعود رجوی سه دهه «فرار» از «جانبازی» و به خطر انداختن جان مجاهدین
*پروژه‌ی «شهید‌سازی» از مرتضی سربندی مأمور اطلاعاتی و مسئول آموزش گارد پرواز سپاه پاسداران
*عملیات مروراید مجاهدین در بهار ۱۳۷۰ کردکشی یا دخالت سپاه‌پاسداران در عراق؟
*مجاهدین خلق، داعش، «انقلابیون عراقی»، «عشایر انقلابی»، بدون شرح
*تشابه احکام «داعش»‌گونه‌ی خمینی برای کشتار نظامیان و زندان سیاسی در مرداد ۶۷
*نگاهی دوباره به دیدگاه‌ه‌ای هفت سال پیش ایرج مصداقی پیرامون احتمال حمله‌‌نظامی، تحریم اقتصادی، بحران‌هسته‌ای و ...
*به مناسبت درگذشت امام جمعه شمیرانات: حجت‌الاسلام محسن دعاگو، امام جمعه، بازجو، شکنجه‌گر و فرمانده کمیته
*اعدام‌های ۶۷ از یک سال قبلش برنامه‌ریزی شده بود
*آزادی متهمان ترور «متخصصان هسته‌‌ای» یک رسوایی دیگر برای خامنه‌ای
*طرح یک پرسشنامه (مجاهدین در برابر پرسش‌های مردم) بخشی از «گزارش ۹۳»
*دخالت مجاهدین در امور داخلی عراق و حمایت از نیروهای تحت هژمونی «داعش» (بخشی از گزارش ۹۳)
*روحانیت انقلابی، متهم اصلی آتش‌سوزی سینما رکس آبادان
*مظفر الوندی پاسدار زندان یا مسئول دفتر «حقوق بشر» و دبیر مرجع «حقوق کودک»
* گورستان «خاوران»
*اعدام، یک پارامتر مهم در حیات سیاسی نظام جمهوری اسلامی است
*شبکه‌ی نفوذی مجاهدین در رژیم، قربانی «خیانت» مسعود رجوی (بخشی از گزارش ۹۳)
*قاضی محمد مقیسه و سه دهه جنایت علیه بشریت
*«فرد خوشنام» مجاهدین چه کسی است ؟
*سرنوشت مسعود دلیلی، یادآور سرنوشت سعید امامی (بخشی از گزارش ۹۳)
*توضیحی مختصر در مورد فرار مسعود رجوی از عراق و ترک صحنه‌ی جنگ
*دریافت «جایزه یواشکی» توسط خانم رجوی
*تصحیح یک اشتباه در ارتباط با گزارش ۹۳ و پوزش از آقای سعید جمالی
*گزارش 93 / واکاوی و بررسی فرهنگ و رفتار توتالیتاریستی مسعود رجوی
*ای کاش نه تیم ملی فوتبال، که جامعه‌ی ایران «کارلوس کی‌روشی» می‌داشت
*تصحیح یک روایت در مورد زنده یاد غلامحسین (شاپور) قناعتی
*«لعبتی هزار ماشالا»، نامه سرگشاده به عماد‌الدین باقی
*نگاه متفاوت من، محمد مصطفایی و وحید پوراستاد به علیرضا آوایی
*من و «حق» بیژن جزنی و کشتار ۳۰ فروردین ۱۳۵۴
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (بخش پایانی) نقش وابستگان فدراسیون فوتبال و تربیت‌بدنی در فساد
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۶) لومپنیسم در حاکمیت، لومپنیسم در فوتبال و ...
*«عشق» و نسل برآمده از انقلاب ضد سلطنتی
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۵) روحانیت و دلالان در فوتبال
*مسعود رجوی و «پرفسور راج بالدو» و جایزه «خدمات بشردوستانه بین‌المللی»
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۴) نقش رمالان، جادوگران و مداحان در فوتبال
*نوروز در زندان‌های دهه‌ی ۶۰
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۳) غوغای اعتیاد و دوپینگ
*انتخاب مریم رجوی به عنوان «پرافتخار زن سال ۲۰۱۳ » و پروفسور «راج بالدو»
*نگذارید دست‌های خونین خمینی را پاک کنند
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۲) سرمایه‌داران نوکیسه در فوتبال
*مرتضی فهیم کرمانی صادر کننده‌ی اولین حکم ترور، سنگسار و قطع دست
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱۱) سرمایه‌داران نوکیسه و فوتبال
*سیدحسین موسوی تبریزی خشن‌ترین قاضی نظام، مدعی «اسلام رحمانی»
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته، سرمایه‌داران نوکیسه و فوتبال (۱۰)
*ادامه‌ی دشمنی دستگاه ولایت با زنده‌یاد فرخ‌رو پارسای
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۹) (سرمایه‌داران نوکیسه در فوتبال)
*علی یونسی و تکذیب محاکمه و اعدام نظامیان حزب توده
*ناصر میناچی مشمول «فامیل الدنگ»‌ نشد
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۸) هجوم سرمایه‌داران نوکیسه به بازار فوتبال
*مقوله‌ی حجت‌الاسلام «جعفر نیری» و مستند‌سازی کشتار ۶۷
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (بخش ۷) تحولات باشگاه پرسپولیس، استقلال و ...
*حسینعلی نیری رئیس دادگاه انتظامی قضات «رژیم کشتار »
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۶) دخالت سپاه پاسداران در فوتبال
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۵)
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۴)
*نگاهی دوباره به دستگاه اطلاعاتی نظام و قربانیان «انجمن پادشاهی»
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۳)
*طه طاهری (مسعود صدر‌الاسلام) و وزارت اطلاعات مسئول ربودن رابرت لوینسون
*سخنی با مریم رجوی؛ به یاد «گوهر» و «گوهر»ها
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۲)
*چند نفر در زندان قزلحصار اعتصاب غذا کرده‌اند؟ نگاهی به اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت
*نگاهی به فوتبال ایران در ۳۵ سال گذشته (۱)
*پاسخ مجاهدین به مقاله‌ی فریبا هادیخانلو «اشرف نشان» یا «تواب اتاق آزادی اوین»
*فریبا هادیخانلو «اشرف نشان» یا «تواب اتاق آزادی اوین»
*خطر اعدام متهمان ترور‌های هسته‌ای و «جاسوسی» برای موساد
*نهاد نمایندگی خامنه‌ای و تائید قتل‌عام‌های ۶۰ و ۶۷
*انشعاب و ایجاد تشکل؛ پاسخ به نامه‌ی سرگشاده‌ی آقای ریحانی
*حق تیر و شکنجه در قوانین جمهوری اسلامی
*رادیو بی بی سی و گزارش بیطرفانه‌اش از عراق
*پس از قتل‌عام در اشرف، کشتار بزرگتری در چشم‌انداز است
*علیرضا یعقوبی «اشرفی» امروز و همکار سعید امامی و فلاحیان دیروز
*لزوم مبارزه با شخصیت‌سازی و شخصیت پرستی و پرهیز از مطلق‌کردن افراد
*قاضی صلواتی یکی از اضلاع مثلت «جنایت علیه بشریت»
*نامه سرگشاده به شیرین عبادی، «اسلام رحمانی» چاره‌ی کار نیست
*آیت‌الله گلزاده غفوری و پذیرش وکالت عباس امیرانتظام
*چه چیز خشم «‌اهل حق» در ایران را برانگیخت و خودسوزی‌ها چرا آغاز شد؟
*واکنش مشابه‌ مجلس شورای اسلامی و «شورای ملی مقاومت» به «استعفا»
*نگاهی ایدئولوژیک به نامه‌‌‌های مسعود رجوی خطاب به خبرگان و خامنه‌ای
*محمد‌علی امانی رئیس اوین و عضوی از خانواده‌ی جنایتکار و غارتگر امانی
*انفجار حرم عسگرین و اعتراف ژنرال جورج کیسی
*بخش منتشر نشده‌ی گزارش ۹۲، نامه‌ی سرگشاده به مسعود رجوی
*مکاتبات من با ابوالقاسم رضایی یکی از مسئولان مجاهدین در دیماه ۱۳۸۸
*سنگ بنای نابسامانی‌های کشور را هاشمی گذاشته-
* محمد مهرآیین، مظهر جنایت و فساد
*گزارش ۹۲، نامه‌ی سرگشاده به مسعود رجوی
*سیدحسین موسویان و شیخ حسن روحانی دو مدعی تحصیل در بریتانیا
*نگاهی به پرونده‌ی کهریزک و سوابق جنایتکارانه «قاضی حداد»
*حجت‌الاسلام محسن دعاگو، امام جمعه، بازجو، شکنجه‌گر و فرمانده کمیته
*نگاهی به زندگی جلیل بنده یکی از تیرخلاص‌زن‌های اوین
*سفر مصطفی محمد نجار به وین شلیک به لیست جدید اتحادیه‌‌ اروپا
*نقش مجید قدوسی یکی از عوامل کشتار ۶۷ در فوتبال
*سیدعباس ابطحی یکی از جنایتکاران علیه بشریت
*دستگیری یک شهروند اسلواکی اقدامی شکست‌خورده در راه تکمیل سناریوی ترورهای هسته‌ای
*حمله‌ی موشکی به لیبرتی آخرین اقدام تروریستی رژیم نخواهد بود
*«هوشنگ عیسی بیگلو» و «همنشین بهار» در روایت عرفان قانعی فرد پادوی دستگاه امنیتی
*آقای واحدی، بشارتی نه «خدا ترس است و نه با شرف»
*طه طاهری (مسعود صدر‌الاسلام) و وزارت اطلاعات مسئول ربودن رابرت لوینسون
*تلاش برای نجات تروریست‌های‌ سپاه قدس در تایلند
*نشریه‌ی پیکار، قاسم عابدینی و ترور آمریکایی‌ها
*رو در رو با فائزه هاشمی و «عبرت روزگار»
*آیا خامنه‌ای مخالف اعدام مارکسیست‌‌ها بود؟
* بدون شرح!
*«گفتگوهای زندان» و سندروم «دایی جان ناپلئون»
*مازیار بهاری و «اعترافات اجباری»
*حکم تاریخی دادگاه لاهه و واکنش ناگزیر «هیأت اجرایی راه کارگر»
*تاکسی زرد رنگ پژو ۴۰۵ و ترور پاسدار فریدون عباسی
*آیا مجاهدین و دشمنانشان فرهنگی مشابه دارند؟
*چه کسانی مستشاران آمریکایی در ایران را ترور کردند؟
*متهم کردن بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به مشارکت در ترور‌های هسته‌ای
*وزیر فتحی هوادار دکتر شریعتی چرا و چگونه «رفیق» شد؟
*«جهانبخش سرخوش» و «شرکا» همسو و همگام با رژیم
*من و «حق» بیژن جزنی و کشتار ۳۰ فروردین ۱۳۵۴
*آیا محمدی گیلانی حکم اعدام فرزندانش را داد؟
*نگاهی به جعلیات انتشار یافته از سوی ساموئیل کرماشانی در مورد مولود آفند و متهمان دستگیر شده در ایران
*ربودن مولود آفند، ارتباط آن با «ترورهای هسته‌ای»، اقلیم کردستان و موساد
* نگاهی دوباره به سناریوی «سربازان گمنام امام زمان» و قربانیان آن
*دلایل اتخاذ اقدامات امنیتی اجلاس «غیرمتعهدها» در تهران
*به فریاد متهمان بیگناه ترور «متخصصان هسته‌ای» برسید
*علیرضا آوایی، غلامرضا خلف رضایی زارع و چند جنایتکار علیه بشریت
*«حاج رضا» و کتایون ‌آذرلی و یک پروژه‌ی امنیتی
*چشم‌ها را باید شست، جور دیگر باید دید؛ پرسش‌هایی از سوی مخالفین ایران تریبونال
*دروغپردازی «حاج‌رضا» در مورد نحوه‌ی سفر به اروپا
*پرده‌‌ی دیگری از «داستان‌های هزار و یک شب» صاحب‌منصب قضایی رژیم
*«دو پیمانه آب و یک چمچه دوغ»، نگاهی به روایت‌های جعلی صاحب‌منصب قضایی رژیم
*پاسخ به چند سؤال در ارتباط با خاطرات و مصاحبه‌ی‌ تلویزیونی ثابتی و واکنش‌های پیرامون آن
*حاج احمد قدیریان مسئول گروه ضربت و جوخه‌های اعدام اوین
*«فرقان» در آیینه‌ی تاریخ
*مایک والاس و هاشمی رفسنجانی
*حمید رضا نقاشیان تجسم عینی حاکمیت فاسد
*چه کسی خامنه‌ای را در تیرماه ۶۰ ترور کرد؟
*تروریسم افسار گسیخته‌ی رژیم و مماشات بین‌المللی
*فراز و نشیب حزب توده در دهه‌ی ۶۰
*«اپوزیسیون» کی و چگونه کوک می‌شود؟
*سانسور بخش مهیج خبر «ان بی سی» در مورد نقش مجاهدین در ترور‌های تهران
*پرونده‌ی لیلا فتحی نمادی از ظلم و بی‌عدالتی دستگاه قضایی ولایت فقیه
*چه کسانی پشت بیانیه‌‌ی «کرکس‌ها متحد می‌شوند» هستند
*نقش رژیم در «قتل‌های زنجیره‌ای متخصصان» ایرانی
*نامه سرگشاده به آقای محمد نوری زاد
*نامه‌ی تیرماه ۱۳۶۶ آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری *
*نامه آیت‌الله گلزاده غفوری به ‌آیت‌الله منتظری: «با آب دیگری وضو بسازید»
*پاسخ به پرسش‌هایی چند در مورد بیانیه‌های ضد جنگ و تلاش‌های اکبر گنجی
*پاسخ به سؤالاتی چند در مورد گزارش آژانس بین‌المللی اتمی و امکان حمله نظامی غرب به ایران
*چند پرسش و پاسخ در مورد طرح ترور سفیر عربستان در آمریکا
*جاسوسی وابسته‌ی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی در لندن علیه دانشجویان ایرانی
*«باغ‌ها آنگاه که شکفته‌ترند کوله‌ی پاییز را پربار می‌کنند»
*«از اوج و موج نگاهت عشق پیدا بود»
*به یاد شهلا و فریده و همه‌ی جاودانگان
*به یاد مادر جهان‌آرا و جاودانه‌اش «حسن»
*رقص ققنوس‌ها و آواز خاکستر
*به روز کردن لیست تروریستی و واکنش‌‌های رژیم
*محمد سلیمی یکی از جنایت‌کاران علیه بشریت و دست‌اندرکاران قتل‌عام ۶۷
*راه بهبود حقوق بشر در ایران از رسیدگی به قتل های ۶٧ می گذرد
*معامله‌ بر سر آزادی دو کوهنورد آمریکایی و باقی ماندن نام مجاهدین در لیست تروریستی
*گفتگو در مورد گزارشگر ویژه شورای حقوق بشر
*نوری‌زاده و زنده‌یاد شاپور بختیار
*مروری بر روایت هاشمی رفسنجانی از پایان قتل‌عام ۶۷ و اطلاعات ارائه شده از سوی دادستانی
*با آب هفت دریا نیز ننگ کشتار ۶۷ را نمی‌توان شست
*لیست تروریستی آمریکا و رابطه آن با نجات جان ساکنان اشرف
*مادر هنوز غصه‌ی عطیه را دارد
*مادر امامی و آغوش پر از عشق‌اش
*آیا مجید انصاری راست می‌گوید؟
*محمدرضا صدر عاملی و رخت‌‌ دامادی‌اش
*نحوه برخورد دولت موسوی با کشتار ۶۷ و موارد نقض حقوق بشر در مجامع بین‌المللی
*تصحیح اطلاعات ارائه شده نادرست در مورد گزارشگر ویژه و ...
*انتخاب گزارشگر ویژه مردِ مسلمانِ غیرعرب و تصحیح چند اشتباه
*هوشنگ اسدی بدون هیچ پروایی همچنان دروغ می‌گوید
*از بهناز شرقی نمین تا هاله سحابی
*با چهره‌ی مجید قدوسی یکی از مسئولان کشتار ۶۷ آشنا شویم
*توضیحی در ارتباط با نقد کتاب هوشنگ اسدی
*نقدی بر «نامه‌هایی به شکنجه‌گرم»، چرا هوشنگ اسدی دروغ می‌گوید؟
*کدیور و روایت کشتار ۶۷
*کشتار در اشرف و منادیان «اسلام رحمانی»
*طه طاهری (مسعود صدر الاسلام) و مفقودشدن رابرت لوینسون
*۱۹ بهمن شکوه یک مقاومت؛ غم و اندوه غریبانه‌ی زندانیان
*با چهره‌ی داوود روزبهانی فرمانده حمله به پایگاه موسی خیابانی آشنا شویم
*برای مظلومیت و تنهایی محمدعلی حاج‌آقایی
*با چهره‌ی مرتضی اشراقی عضو هیئت کشتار ۶۷ آشنا شویم
*«خبر کوتاه‌ بود اعدام‌ شان‌ کردند!»*
*مهدی نادری‌فرد یکی از عوامل اصلی کشتار ۶۷ در زندان گوهردشت
*یادی از آیت‌الله منتظری و نکاتی چند در ارتباط با میزگرد سیاسی ۳۰ آذر ۸۸ سیمای آزادی
*نامه سرگشاده به خانم زهرا رهنورد
*تاریخ گفت‌وگوهای درونی بخش مارکسیست لنینیست مجاهدین خلق و چریک‌های فدایی خلق
*فردا را چگونه باید ساخت؟
*برای آن‌هایی که خواهان حقیقت‌اند
*از به کارگیری شیوه‌های غیراخلاقی بپرهیزیم حتی در رابطه با دشمنانمان
*ايرج مصداقي و «غزل اميد»
*انتشار اخبار جعلی از سوی «پیک نت» در ارتباط با مهاجمان به خانه کروبی
*گرچه ما می‌گذریم راه می‌‌ماند ( در رثای جاوادنه‌های رضایی‌ جهرمی)
*معرفی عاملان و آمران و افراد مطلع از اعدام‌های مرداد ۶۷
*قتل‌عام ۶۷ در پاسخ‌های رسمی دولت جمهوری اسلامی
*ايرج مصداقي: غرب عاملان کشتار را مي‌شناسد
*نامه سرگشاده به میرحسین موسوی
*مادر امامی و آغوش پر از عشق‌اش
*«محمد نبودی ببینی»، برادرت را کشتند!
*گفت‌وگو با ايرج مصداقی درباره قاضی مقيسه: شريرترين چهره زندان‌های جمهوری اسلامی در دهه ۶۰
*«آیا زندگی باز به آن‌ها خواهد خندید»
*حق با شادی صدر است یا داریوش برادری
*برای مظلومیت و تنهایی محمدعلی حاج‌آقایی
*شورای حقوق بشر سازمان ملل و همسر سعید امامی!
*با چهره‌ی سید حسین مرتضوی یکی از جنایتکاران علیه بشریت آشنا شویم!
*بهار با بچه‌ها، بهار بی‌بچه‌ها (یادی از دلاوران خانواده‌‌ی مدائن)
*گفتگوی اشتراک با ایرج مصداقی در رابطه با کمپین دو میلیون امضا بر علیه مجازات اعدام
*داستان دستبوسی جنتی !
*«شرفیابی و درخواست عفو و انابه در حضور رهبری»
*اعدام توابان، تراژدی مضاعف
*سوءقصد به تواب نظام یا سناریوی جدید کودتاچیان
*احسان نراقی همچنان در خدمت قدرت
*نامه‌های علیرضا حاج صمدی به همسرش مریم گلزاده غفوری
*«کاظم» تبلور خشم و عصیان نسل برآمده از انقلاب ضد‌سلطنتی
*صدای «صادق» نسلی که در سکوت پرپر شد
*فرمانده حمله به پایگاه موسی خیابانی چه کسی بود؟
*کتاب «نگاهی به سازمان بین‌المللی کار، نقض حقوق بنیادین کار در ایران» - ایرج مصداقی
*وصیت نامه مریم گلزاده غفوری
*«سلامم غریبانه در هر خانه را خواهد زد»
*عبرت‌های روزگار
*گل- زادگان ( محمد کاظم)
*گل‌- زادگان ( محمدصادق)
*گل ــ زاده، نخ «دانه‌های تسبیح» * (قسمت دوم)
*مسعود علی‌محمدی آخرین قربانی دستگاه امنیتی ولایت فقیه
*دکتر گلزاده غفوری مدافع بزرگ حقوق مردم (قسمت اول)
*فرخ نگهدار و درد «فروپاشی» نظام
*شب لعنتی و فانوس (به یاد فاطمه کزازی)
*در رثای کسی که به جای حکومت بر سرهای بالای دار، بر قلب‌های مردم حکومت کرد
*پرسش و پاسخ در مورد فعل‌انفعالات عراق و وضعیت مجاهدین و ... (بخش دوم)
*پرسش و پاسخ در مورد فعل‌انفعالات عراق و وضعیت مجاهدین و ... (قسمت اول)
*آن کس که وابستگی‌های سیاسی و ایدئولوژیکش را نفی کند خود را نفی می‌کند
*امیر فرشاد ابراهیمی بازیچه‌ دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی
*گزارش‌های نادرست به ما خدمت نمی‌کنند- بخش سوم
*نقد فرهنگ سیاسی - حذف و سانسور در خاطرات زندان!- بخش دوم
*نقدی بر «آفتابکاران» نوشته‌ی محمود رویایی – بخش نخست
*به یاد آن که «عاشقانه زیست»
*همکاری یکی از فعالان اصلی لابی رژیم در انگلستان با فرماندهان سپاه پاسداران
*مسعود صدر‌الاسلام (طه طاهری)، همان صالح بازجوی معروف ۲۰۹ اوین نیست!
*گفت گو با ايرج مصداقي، نويسنده چهار جلد خاطرات زندان
*مذهب در خدمت شکنجه و کشتار
*احمد توکلی و قتل فجیع نرگس جباری
*آقای کروبی جنایات دیگر خامنه ای را هم افشا کنید
*کندوکاوی در وقایع پس از انتخابات 22 خرداد 1388
*همخوانی یک سیاست
*سخنی در باب فرصت طلبی گردانندگان سایت «اخبار روز»
*یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی و «نوپو»
*بازوهای نظام برای سرکوب جنبش های اعتراضی
*نامه سرگشاده به آقای مهدی کروبی
*فرهاد جعفری مدافع سینه چاک احمدی نژاد یا سهی سیفی وبگرد «روزآنلاین»
*آشنایی با چند تن از عوامل کشتار و جنایت در دهه‌ی ۶۰
*محمدرضا شریفی نیا تواب دو آتشه اوین و حامی احمدی نژاد
*نگاهی به سابقه‌ی چندتن از رهبران کودتای ۲۲ خرداد
*جعلیات جدید امیرفرشاد ابراهیمی در نامه سرگشاده به مجتبی خامنه ای
*پاسخ به سؤالات سایت گزارشگر در ارتباط با خیزش مردم ایران
*نگاهی به چهره‌ی چند جنایتکار
*مجید پورسیف کیست؟
*فاضل بازجوی بیرحم شعبه هفت اوین
*مجتبی حلوایی عسگر یکی از عاملان اصلی کشتار ۶۷
*تحلیلی بر نماز جمعه رفسنجانی
*فکور، بازجوی شعبه‌ی هفت اوین و تروریست بین‌المللی
*نقدی بر کتاب «آفتابکاران» نوشته محمود رویایی (مجموعه کامل)
*«فرهنگ» ناهنجار یک عضو شورای هماهنگی اتحاد جمهوری‌خواهان
*سخنی با اعضا و هواداران اکثریت و اتحاد جمهوریخواهان
*حجاریان و شقاوت یک نظام ضدبشری
*متن سخنرانی ایرج مصداقی در جلسه ایران، انتخاب دمکراتیک
*از ۳۰ خرداد ۶۰ تا ۳۰‌خرداد ۸۸
*آن کس که باید برود خامنه ای است
*کودتای جدید در رژیم کودتا
*با وزیر کشور کابینه‌ی احتمالی کروبی آشنا شویم
*سید ابراهیم نبوی و پرده پوشی یک دهه جنایت و سرکوب
*کندوکاوی در ارتباط با دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
*میرحسین موسوی و «برکات سازنده اسلام»
*اظهارات مصطفی تاج‌زاده در توجیه کشتار ۶۷
*متجاوز را «انتخاب» نمی‌کنند!
*مهدی کروبی و میرحسین موسوی و کشتار ۶۷
*نگاهی به تاریخچه‌‌ی شکایت علیه نقض حقوق سندیکایی و آزادی انجمن‌ها توسط دولت‌های ایران (بخش دوم)
*نگاهی به تاریخچه‌‌ی شکایت علیه نقض حقوق سندیکایی و آزادی انجمن‌ها توسط دولت‌های ایران (بخش اول)
*ناصر منصوری را روی برانکارد به قتل‌گاه بردند
*نام واقعی مجید قدوسی چیست؟
*سرهنگ سید لطف‌الله اتابکی کیست؟
*گفتگوی پژواک ایران با ایرج مصداقی در ارتباط با نقش‌گروه‌های چپ و مجاهدین در استقرار جمهوری اسلامی، حمایت از خمینی و...
*ادعاهای نادرست راجع به عکس‌های جنایتکاران
*ماشین جعل و دروغپردازی راه توده و پیک نت
*سرگذشت من و سرگذشت یک ترانه
*به یاد آن که «بهنام» بود
*تجربه‌اندوزی از تاریخ
*در خلوت پرشکوه عاشقان آزادی جاری‌ست...
*خاوران و مادران
*نقدی بر گزارش دیده‌بان حقوق بشر در مورد آزادی بیان و تجمع در مناطق کردنشین
*اقتدار مادران
*حسین مهرپور و تعهدات بین‌المللی جمهوری اسلامی
*میان ماه من تا ماه گردون!
*انتقام‌جویی نظام «عدل اسلامی» از خانواده‌ها (بخش دوم)
*چند نکته در ارتباط با مهر و موم کردن کانون مدافعان حقوق بشر
*انتقام‌جویی نظام «عدل اسلامی» از خانواده‌ها (بخش اول)
*برخورد گزینشی با حقوق زنان
*آرامگاه مادر !
*پرویز زند شیرازی نیز به ابدیت پیوست
*مادر، «افسانه است، اما دروغ نیست»
*دادگاه یا سرپوشی بر جنایت باندهای رژیم در شیراز
*رفیق‌دوست و حکم مهدورالدم
*مأموریت «یک اسکادران هموسکسوئل منحرف آمریکایی»!
*به پاس مقاومت و ایستادگی علی صارمی
*هشدارهای امنیتی سایت تابناک را جدی تلقی کنیم
*نوری زاده و دسته گل تازه به آب داده
*غلامرضا جلال و روایت‌های غیرواقعی زندان
*به یاد آن که «عاشقانه زیست»
*انتخاب اوباما شرایط را برای رژیم سخت‌تر می‌کند
*همنامی جنایتکاران و معضل اپوزیسیون- بخش دوم
*هویت اصلی داوود لشگری یکی از مسئولان کشتار ۶۷
*اپوزیسیون و معضل همنامی جنایتکاران
*آیا سانسور شاخ و دم دارد؟
*هیئت کشتار زندانیان سیاسی در روایت گروه‌ها و فعالان سیاسی!
*کشتار ۶۷، سعید شاهسوندی و پروژه‌ی جعل تاریخ
*بیستمین سالگرد کشتار ۶۷ و انتشار خاطرات جعلی
*گفتگو با ایرج مصداقی در مورد در مورد جناح‌های رژیم، خطر جنگ، خطرات اتمی شدن رژیم، وضعیت اپوزیسیون، جنبش‌های مردمی و ....
*سانسور زنان در انتخابات کانون نویسندگان ایران !
*«غنی سازی» دروغ و «توسعه» جعل در دستگاه رژیم
*پاسخ به «فراخوان» فریدون گیلانی و ذکر چند خاطره
*روایت وارونه‌ی مسعود بهنود و محسن سازگارا از ۳۰ خرداد
*سازگاران با جنایتکاران، ناسازگارا با قربانیان
*پاسخ به پرسش‌هایی چند در رابطه با کتاب «برساقه تابیده کنف»
*دست های خونین باندهای رژیم در انفجار شیراز
*داستان زنی که «هفت شوهر» دارد و حافظه‌ی تاریخی
*علی‌محمد بشارتی یکی از بنیانگذاران دستگاه سرکوب و جنایت رژیم
*امیرفرشاد ابراهیمی درس آموخته‌ی مکتب ولایت
*سید کاظم کاظمی، از بنیانگذاران سیستم اطلاعاتی، شکنجه‌گر و جلاد اصلی فعالین چپ ایران
*عید ۶۲ در زندان گوهردشت
*نوری‌زاده، بانک مرکزی جعلیات و عصاره ژورنالیسم بی‌اعتبار
*بخشی از نقشه‌‌های زندان‌های اوین، قزل‌حصار، گوهردشت و نیز محل‌های قتل‌عام تابستان۶۷ برگرفته شده از کتاب «نه‌زیستن، نه‌مرگ»(چاپ دوم)
*حاج احمد قدیریان مسئول گروه ضربت و جوخه‌های اعدام اوین
*دلایل واقعی کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷
*بهنود پدیده‌ای که از نو باید شناخت
*محمد مهرآیین یکی از مهم‌ترین دژخیمان اوین
*نقش های گوناگون هوشنگ اسدی تواب فعال زندان
*کبوتر با کبوتر، باز با باز، کند همجنس با همجنس پرواز
*برگشتگان ازدیار مردگان
*ILO - پیشرفت دولت جمهوری اسلامی در سال های گذشته در سازمان ‌بین‌المللی کار (بخش هشتم - پاياني)
*ILO - نگاهی به کنفرانس بین‌المللی کار و سیاست های به کار گرفته شده از سوی رژیم در این کنفرانس‌(بخش هفتم)
*ILO - تشکل‌های کارگری رژیم از نگاه سازمان بین‌المللی کار (بخش ششم)
*ILO - خانه کارگر جمهوری اسلامی (بخش پنجم)
*ILO - تشکل‌های کارگری در جمهوری اسلامی و مغایرت آن ها با کنوانسیون‌های بین‌‌المللی (بخش چهارم
*ILO - گزارش کمیته متخصصین در ارتباط با اجرای کنوانسیون ها و توصیه نامه ها به نود و سومین کنفرانس بین‌المللی کار و کمبودهای آن (بخش سوم)
*ILO - کنوانسیون های بین‌المللی که مورد تصویب دولت‌های ایران قرار گرفته‌‌‌اند (بخش دوم)
*ILO - کنوانسیون‌های بین‌المللی، ترفند‌های رژیم (بخش اول)
*برای مادرهایمان، «دل‌پاکان» و «دل‌سوختگان» روزگار
*کشتار ۶۷ در شعر زندان
*نگاهی گذرا به نمایشنامه‌های زندان
*اعلامیه جهانی حقوق‌بشر دستاورد بزرگ بشریت
*یقه واقعیت را نمی‌توان گرفت؛ (در مورد کتاب نه زیستن نه مرگ)
*آقای زرافشان به کجا می‌روید؟
*احکام خمینی و خامنه‌ای به حسینعلی نیری رئیس هیئت قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷
*نظرات «استاد» عبدالله شهبازی و چگونگی برخورد بقایای حزب توده با او
*روزشمارقتل‌عام ۱۳۶۷
*مسئولان قتل‌عام زندانیان سیاسی
*بخشی از نقشه‌‌های زندان‌های اوین، قزل‌حصار، گوهردشت و نیز محل‌های قتل‌عام تابستان۶۷ برگرفته شده از کتاب «نه‌زیستن، نه‌مرگ»(چاپ دوم)