به رهبر خود خوانده: تو برو خود را باش!
کورش گلنام

 

رهبر و جامعه ای بی قانون و در هم ریخته

 

حتمن(حتما") داستان مشهور "شاه می بخشد، شیخ علی خان نمی بخشد" که در باره شیخ علی خان زنگنه وزیر با درایت شاه سلیمان و شاه عباس دوم صفوی است را شنیده اید. او فرمان های بذل وبخشش شاه سلیمان را که در هنگام مستی ومی گساری صادر می فرمود، اجرا نکرده و از خزانه مملکت ومال مردم بیهوده حاتم بخشی نمی کرد ومی گفت خزانه چنین پول هایی ندارد.شاه می بخشید ولی اونه!  این حکایت اینک به گونه ای وارونه در رفتار یک شیخ علی دیگری بنام شیخ علی خامنه ای باز سازی شده ولی با ترکیب ومعنایی دیگر. آن شیخ علی با کفایت وبا درایت و خردمند که بناهای فراوان بسیار زیبای تاریخی در گوشه وکنار ایران و از آن جمله دراصفهان از او بیاد گار مانده وبرای سربلندی ایران کوشش می کردکجا واین یکی شیخ علی خان کجا! اگر او برای ایران افتخار و سربلندی آفرید این یکی جز سرافکندگی وتیره روزی برای ایرانیان کار دیگری نکرد. اگر روش و سیاست آن یکی عدم اجرای فرمان شاه به سود مردم ایران بود ولی این یکی خودش را شاه دانسته، همه کارهایش به ضرر ملت وآسیب رسانی به مردم بوده است.
 

ولی حکایت امروز چیست؟

سخن رانی تازه علی خامنه ای در پنجمین کنفرانس پر هزینه "حمایت از انتفاضه فلسطینی ها" با گرد آوردن مفت خوران وبه باد دادن سرمایه های ملی، تاکید و پافشاری بر رد درخواست محمود عباس از سازمان ملل برای پذیرش دولت مستقل فلسطین و نگذشتن از یک وجب خاک فلسطین بود! این سخنان نشان داد که شاه (در این جا محمود عباس)می بخشد ولی شیخ (علی خامنه ای) نمی بخشد! خامنه ای چنان از خاک فلسطین می گوید که گویی قباله این خاک را بنام ابوی گرامی ایشان نوشته اند! آش چنان شور بود که صدای خالد مشعل نیز در آمد. او در میان انتقاد خود از طرح محمود عباس ولی از اوقدردانی کرد که خلاف دیدگاه های شیخ علی و شگفت آفرین بود. به این بخش ازگفته های او توجه بفرمایید:

"....آقای مشعل، اقدام محمود عباس در ارائه درخواست تشکیل کشور فلسطین به شورای امنیت سازمان ملل را اقدامی جسورانه و قابل تقدیر توصیف کرد و گفت: "این اقدام دستاوردی نمادین و معنوی در پی داشت که نمی‌توانیم آن را انکار کنیم." در برخی سایت های خبری.

جالب تر این که، این بخش از سخنان خالد مشعل در رسانه های خبری حکومتی ای که من دیدم، نیامده و بیان نگردیده است!   
 

توچه کاره ای؟!

کسی نیست به این آخوند تبهکاربگوید: تو که هستی وچه کاره ای که بخواهی برای مردم فلسطین راه وسیاست روشن کرده وبه جای آنان تصمیم بگیری؟ باید پرسید که آیا محمود عباس حق سخن گویی و تصمیم گیری در این باره را دارد که همه زندگی اش را در راه مبارزه برای ایجاد یک دولت مستقل و آزادفلسطین گذرانده است و در درگیری های روزمره در فلسطین رشد وپرورش یافته است وامروز رئیس دولت خودگردان فلسطین است که از سوی همه کشورها در سازمان ملل پذیرفته شده؛ و یا توآخوند پر گویی که هزاران کیلومتر دورتر، به ضرب مقام بادآورده، سرمایه های ملت ایران و به بهانه فلسطین، دست به مزدور پروری در منطقه زده و خود را از فلسطینی ها هم فلسطینی تر می دانی؟ شیوه همه کسانی که یک شبه از هیچ به جایی رسیده اند و چاپلوسان خود فروخته ای به دور آنان گرد آمده اند، همین بوده است که پس از اندکی چنان از خود بی خود شده اند که خود را برتر از هر کس دیگری به شمار آورده و دچار جنون شده اند. روشن است که این سخنان بی پایه و بی پشتوانه شیخ علی نه تنها برای دل سوزی ویا آینده بهتر برای فلسطینی ها نیست که حتا حکومت اسلامی را هم در بر نمی گیرد و تنها برای سود و بهره  شخصی خود و برای دست یابی به عنوان خنده آور "رهبر مسلمانان جهان" و کسب وجهه وقدرت در کشورهای مسلمان است. خامنه ای رویای رهبری مسلمانانی را داردکه در بیشترین شمار خود سنی مذهب و از مخالفان سر سخت او هستند و اصولن او را دشمن خود می دانند. به این آخوند خود پرست باید گفت: اگر توانایی و شایستگی داشتی آن جامعه ای را که شیرازه اش را از هم پاشیده ای درست اداره می کردی؟ اگر اهل راستی و درستی بودی مردم را به قتل نمی رساندی تا یک نادان و مایه ننگی چون احمدی نژاد را با کودتا بر جای نگاه داری! اگر توانایی داشتی امروز در برابر ریخت وپاش ها و سرپیچی های همین دست پرورده خود از اجرای دست وپا شکسته قانون ظاهری حکومت نیز درمانده و مانده نشده بودی!
 

این وضع ایران زیر سایه رهبر خود خوانده است 

 وضع جامعه امروز ایران زیر سایه شیخ علی خامنه ای را  می توان کوتاه چنین بیان کرد: دردناک، هراس آور وبسیار نگران کننده برای  نسل های آینده !

 چپاول و دزدی، برباد دادن سرمایه های ملی در راه هدف های شوم، نابود کردن طبیعت ایران که در این زمینه سرزمین ما را به یکی از بدترین نمونه ها در جهان مبدل نموده است و تنها نابودی جنگل ها، دریاچه ها، رودخانه ها حتا کوه ها را در بر نگرفته و اکنون هوای پاک برای تنفس مردم را نیز از آن ها ستانده است چنان که همین چند روز پیش(دوشنبه 26 سپتامبر) سازمان پهداشت جهانی در آخرین بررسی ها ی خود در باره میزان آلودگی هوا در 1100 شهر در میان 91 کشور جهان اعلام نمود که شهر اهواز(رتبه نخست، مدال طلا!) و سنندج (رتبه سوم، مدال برنز!) را به عنوان آلوده ترین و خطرناک ترین  شهرهای جهان به دست آورده اند(شادباش به رهبر خودخوانده)!

 آمارهای منفی در زمینه های گوناگون از آزادی های اجتماعی و حق شهروندی گرفته تا خرابی های اقتصادی، میزان اعتیاد(از بالاترین ها در جهان)، تن فروشی، قاچاق، پول شویی، آلودگی مقام های حکومتی، شمار زندانیان سیاسی و عادی، میزان اعدام ها، بزه کاریهای اجتماعی تا قربانیان برخوردها در ترافیک جاده ها، که از وحشتناک ترین ها در جهان بوده و میزان هر ساله آن به اندازه کشتار در یک جنگ است. در این زمینه به این داده ها از سوی خود مسئولان حکومتی توجه کنید:

"آخرین آمار در مورد تعداد تلفات در اثر تصادفات در کشور از سوی جولا یی رئیس ستاد دیه کشور اعلا م شده است
وی اظهار داشت: وقتی یک هواپیما سقوط می کند سه روز عزای عمومی اعلا م می شود در حالی که هر دو روز یکبار 150 نفر و در سال 30 هزار نفر بر اثر تصادفات رانندگی جان خود را از دست می دهند که با این وضعیت باید در ایران هر روز عزای عمومی اعلا م شود. جولا یی با اشاره به حوادث رانندگی خاطرنشان کرد: در 50 سال گذشته آمار تمامی شهدایی که برای دفاع از کشور جان خود را از دست داده اند 230 هزار نفر اعلا م شده در حالی که پس از انقلا ب تاکنون بیش از 800 هزار نفر بر اثر سوانح رانندگی در کشور جان خود را از دست داده اند
." بر گرفته از سایت مرکز اطلاعات علمی وتخصصی حمل ونقل وترافیک، آدینه 13 خرداد 1390.
 این تنها آمار وحشتناک کشته ها است. خود می توانید شمار سرگیجه آور زخمی و ناقص شدگان و گرفتاری های پس از آن خانواده ها را بر آورد کنید!

 در فرار مغز ها ونخبگان جامعه نیز که به حمد الهی و توانایی رهبر خود خوانده دست همه را از پشت بسته ایم!

 زور، سرکوب، تجاوز، گروگان گیری  و....نیز در حکومت اسلامی و زیر سایه رهبر شایسته خود خوانده، دیگر امری هر روزه وشناخته شده است.

در هیچ گزارش آماری منفی ای نیست که به حمدخدا و درایت رهبر خودخوانده پر گو، ایران ملا زده در راس آن نباشد و مدال طلا، نقره ویا برنز نگیرد؟! حتا به بناهای تاریخی که یادگارها و ماندگارهای پیشینیان ما هست نیز رحم نکرده و هر چه توانسته اند نابود کرده اند. با فرهنگ ایران زمین چنان دشمنی نشان می دهند که در خیال هیچ ایرانی نمی گنجید. ویران کردن زیر بنای اقتصادی کشور، غارت، هرج ومرج و زد وبند به اندازه ای است که یک قلم رو شدن از دزدی های نجومی، مبلغ بسیار ناچیز سه هزار میلیارد تومان است که اگر در هر کشور دیگری انجام گرفته بود، دولتش را سرنگون و به محاکمه کشیده بود. چنان آسیب های فراوانی به اخلاق جامعه وارد آورده وچنان به  خشونت فزاینده در میان مردم دست زده اند که در نهایت شوربختی و بدبختی مراسم جنایت کارانه اعدام در خیابان ها را به یک نمایش و سر گرمی هر روزه مبدل ساخته اند که هزار افسوس ودرد به چنین هنجار ورفتاری! هزار افسوس و درد بر ایران وایرانی نگون بختی که دست وپا زدن و مرگ انسان ها به وحشیانه ترین شیوه ها بر چوبه های دار و بر بلندای جراثقال ها به سرگرمی روزانه اش تبدیل شده باشد! ننگ همیشگی بر تبه کارانی که جامعه ایران را به سوی چنین سقوط اخلاقی کشانده ومجبور ساخته اند!

همه این تبه کاری ها  و ویرانی ها در سایه حکومت ولایی ورهبری قلدر منشانه علی خامنه ای و باندهای اوباش، دزدان و جانیان وابسته به او انجام گرفته است ومی گیرد. بی کفایتی این حکومت نه تنها برای بیشترین شمار ایرانیان که از این حکومت تنفر دارند که برای جهانیان نیز روشن است. همه امروز می دانند که این حکومت ورهبر خودخوانده مافیاییش، جز زور و خشونت و پراکنده سازی و ایجاد کینه ودشمنی در میان اقشار گوناگون مردم در ایران و در میان ملت های جهان، نقش دیگری ندارد و همه هراس نیز این است که سر آخر با ابجاد جنگ و درگیری که به هیچ وجه تاب پایداری در برابر آن را نیز ندارد، زیان های مالی وجانی فراوانی برای مردم ایران به وجود بیاورد. دخالت ها و هل من مبارز خواهی های تو خالی رهبر خودخوانده حکومت از درون پوسیده اسلامی، حطرناک ترین سیاستی است که در وضع آشفته ایران و منطقه بکار گرفته شده است.
 

همه پرسی

تنها دیوانگان و ذوب شدگان در قدرت تا این اندازه خود را توانا ودانا و مردم را بی خبر وناآگاه می دانند که فریاد شناخته شده مردم کشور خود برای یک همه پرسی تعین تکلیف که باید نامش را همه پرسی: "تاسیه روی شود هر که در او غش باشد" گذاشت را نفی ولی برای مردمانی در کشوری دیگر خواست رفراندم را پیشنهاد می دهد. مرگ خوب است برای همسایه. از دید شیخ علی خامنه ای چراغ به خانه تاریک ما ایرانی ها روا نیست ولی به مسجد فلسطینی ها رواست! می باید به رهبر خود خوانده گفت :به جای این گنده گویی ها و دخالت در کار دیگران، تودست بر کلاه خود نهاده و برو خود را باش!
 

کوروش گلنام

دوشنبه 11 مهر 1390 ـ 3 اکتبر 2011

منبع:پژواک ایران


کورش گلنام

فهرست مطالب کورش گلنام در سایت پژواک ایران 

*چرا پیشرفت نمی کنیم؟  [2019 Feb] 
*ورشکستگی چهل سال حکومت ولایی، بر آمدن نام و جایگاه بزرگِ و دست نیافتنیِ زنده یاد احمد کسروی [2019 Feb] 
*ورشکستگی چهل سال حکومت ولایی، بر آمدن نام و جایگاه بزرگِ و دست نیافتنیِ زنده یاد احمد کسروی [2019 Feb] 
* رسیدن به هدف، آسان نیست، ولی امید هست! [2019 Feb] 
*یک و نیم سده پیشِ سوئد و ایران ‏امروز!‏  [2019 Jan] 
*در باره نامه افشاگرانه کارگر مبارز و آگاه اسماعیل بخشی و فشار بر او و خانواده اش [2019 Jan] 
*هیچ امری ناممکن نیست! [2018 Dec] 
*دندانهای تیز و برنده در پشت لبخند  [2018 Dec] 
*چرایی چهار دهه حکومت اسلامی  [2018 Nov] 
*هنوز هم مجال هست!  [2018 Nov] 
*سخنی با جوانان گروه فَرَشگَرد [2018 Oct] 
*پشتیبانی از شورای مدیریت دوران گذار [2018 Oct] 
*خود زنی [2018 Oct] 
*حکومت اسلامی، حکومتی مافیایی است، نه جمهوری!  [2018 Sep] 
* ما و «دینخویی» [2018 Aug] 
*در باره بیانیه های استمرار طلبان  [2018 Aug] 
*نیاز به یک شورایِ موقتِ رهبری/انتقالی [2018 Aug] 
*سرنوشت ایران تنها در دست ایرانی ها است [2018 Aug] 
*مردم ایران و آزادی مردم ایران روزهای سرنوشت سازی در پیش است [2018 Jul] 
*اردشیر زاهدی، عضو تازه شورایِ مصلحتِ نظامِ مقدس!‏ [2018 Jun] 
*مبارزه منفی  [2018 Jun] 
*یک ترجیع بند نخ نما!‏  [2018 May] 
*رسوایی بزرگ برای حکومت اسلامی  [2018 May] 
*اسراییل، می تواند بهترین هم پیمان ایران در منطقه باشد [2018 Apr] 
*برگی از تاریخ، هشتاد سال پس از زندانی شدن پنجاه و سه نفر [2018 Mar] 
*مخالفان بیانیه همه پرسی، خود چه پیشنهادی دارند؟ [2018 Feb] 
*خواست همه پرسی از سوی مردم، هیچ همخوانی با همه پرسی روحانی ندارد! [2018 Feb] 
*براندازی همیشه همراه با خشونت نیست [2018 Feb] 
*در برون مرز، امیدی به یک اُپوزیسیونِ همآهنگ نیست!‏ [2018 Feb] 
*روحانی همچنان درتوهم و اجرای نمایش ! [2018 Feb] 
*خیزش سراسریِ مردم و شگردهایِ فرصت طلبان/هوشنگ امیر احمدی را بیشتر بشناسیم [2018 Jan] 
* واقعا باید خون گریست! [2018 Jan] 
* چرا مردم بنام رضا شاه شعار می دهند؟ [2018 Jan] 
*مردم جان‌فشانی می‌کنند ولی نیاز به سازماندهی درست دارند [2018 Jan] 
*در تنگنا ها ست که آدم ها بهتر مَحَک می خورند در باره نوشته تازه عباس عبدی [2018 Jan] 
*در قانون اساسی آینده ایران، دین رسمی نخواهیم داشت. [2017 Dec] 
*قهرمانان مَسخ شده [2017 Dec] 
*این دیگر دو رویی و نیرنگ نیست بلکه جنگی است علیه ‏بی گناهان [2017 Nov] 
*باندِی بنامِ «بلِکینگِ گادِ» کتابی در باره یک گروه مائوئیستی دانمارکی (بخش سوم) [2017 Nov] 
*باندِی بنامِ «بلِکینگِ گادِ» [2017 Nov] 
*باندِی بنامِ «بلِکینگِ گادِ»(1) درباره کتابی در باره یک گروه مائوئیستی دانمارکی [2017 Oct] 
*رضاشاه، مردی که چهره‌ایران را دگرگون ساخت (۴)  [2017 Sep] 
*رضاشاه، مردی که چهره‌ایران را دگرگون ساخت (۳)  [2017 Sep] 
*رضاشاه، مردی که چهره‌ی ‌ایران را دگرگون ساخت (۲)  [2017 Sep] 
*رضاشاه، مردی که چهره‌ایران را دگرگون ساخت (۱)  [2017 Sep] 
*یک مادر؛ بر گرفته از کتاب «پسران در تابوت های فلزی« (۱) [2017 Aug] 
*دگرگونی در چهره اجتماعی/سیاسی سوئد بخش سوم و پایانی، حزب دِمُکرات های سوئد [2017 Jul] 
*دگرگونی در چهره اجتماعی/سیاسی سوئد بخش دوم [2017 Jul] 
*دگرگونی در چهره اجتماعی/سیاسی سوئد [2017 Jul] 
*خامنه ای و «ترقه بازی»!  [2017 Jun] 
*ما ایرانیان و «حافظه تاریخی» [2017 May] 
*گزینش ریاست جمهوری در حکومت اسلامی، یک نمایش ‏خسته کننده!‏  [2017 May] 
*نگارش فارسی و دردسرها (بخش دوم و پایانی)  [2017 Apr] 
*نگارش فارسی و دردسرها [2017 Apr] 
*بازار شام گزینش ریاست جمهوری در ایران [2017 Apr] 
*تابویی بنام فلسطین (بخش ششم) [2017 Apr] 
*تابویی بنام فلسطین بخش پنجم [2017 Mar] 
*تابویی بنام فلسطین بخش چهارم [2017 Mar] 
*تابویی بنام فلسطین! بخش دوم [2017 Feb] 
*تابویی بنام فلسطین!‏ بخش نخست  [2017 Jan] 
*نکته هایی در باره بر خورد با مرگ رفسنجانی  [2017 Jan] 
*خرید اسلحه از اسراییل تنها به ماجرای مک فارلین ‏خلاصه نمی شود [2017 Jan] 
*پرسش هایی در باره "گفتگو با یک مامور امنیتی پیشین"‏  [2016 Dec] 
*در پشتیبانی از کار تاریخی احمد منتظری  [2016 Dec] 
*گردهمآیی در پاسارگاد و برخورد جناب محمد رضا ‏شالگونی [2016 Nov] 
*سرگدشت شگفت انگیز یک نویسنده سوئد [2016 Oct] 
*حزب چپ سوئد، حزبی که جدی گرفته نمی شود  [2016 Oct] 
*پیک نت و دنباله روی از سیاست های روسیه [2013 Jan] 
*اسراییل و سیاستی نادرست [2012 Nov] 
*حکومت اسلامی، پشت پرده در گیری های تازه بین اسراییل و حماس [2012 Nov] 
*محکومیت حکومت اسلامی به جنایت علیه بشریت در دادگاه مردمی  [2012 Oct] 
*توطئه تازه علی خامنه ای وهاشمی رفسنجانی برای فریب مردم [2012 Oct] 
*منشور ملی و پایه های درست آن [2012 Oct] 
*اعتماد به خاتمی، گم راهی است [2012 Oct] 
*اکنون نوبت آرژانتین است! [2012 Sep] 
*چرایی اعتراف فریدون عباسی دوانی به دروغ گویی [2012 Sep] 
*کانادا و واکسن ضد حکومت اسلامی  [2012 Sep] 
*نشست سران جنبش عدم تعهد و شکستی دیگر [2012 Sep] 
*اگر زلزله در جنوب لبنان بود.... [2012 Aug] 
*نزدیک شدن سرنگونی بشار اسد و هراس بیشتر خامنه ای [2012 Aug] 
*برای یک ایران آزاد - بخش سوم [2012 Jul] 
*برای یک ایران آزاد - بخش دوم [2012 Jul] 
*برای یک ایران آزاد- بخش نخست [2012 Jul] 
*این هم یک نمونه تلخ دیگر! [2012 Jun] 
*رفتار حکومت اسلامی با افغانستانی ها شرم آور است [2012 May] 
*افشاگری های هولناک یک مقام پیشین حکومت و پرسش ها [2012 May] 
*اعتماد به حکومت اسلامی، بسیار خطرناک است! [2012 Apr] 
*حلقه گم شده! [2012 Mar] 
*نماز آدینه دو هفته پیش و علامت خامنه ای به بمب گذاران!  [2012 Feb] 
*زندگی در گذشته، نقدی بر نوشته علی کشتگر [2012 Jan] 
* نمابش انتخابات و به منبر رفتن خامنه ای [2012 Jan] 
*نمایش انتخابات و کوشش برای حرکتی ملی [2012 Jan] 
*پشتیبانی از درخواست محاکمه علی خامنه ای [2011 Dec] 
*به بهانه نامه نویسی‌ها به خامنه‌ای! [2011 Dec] 
*آن که باید "اقرار به اشتباه" و بد تر از آن اقرار به خیانت کند علی خامنه ای است نه دیگری! [2011 Dec] 
*جنون جنگ [2011 Nov] 
*همه پرسی آزاد، هم چنان بهترین گزینه [2011 Nov] 
*جناب گنجی، شما چرا! [2011 Nov] 
*اداره یک سرزمین شایستگی می خواهد! [2011 Oct] 
*به رهبر خود خوانده: تو برو خود را باش! [2011 Oct] 
*زشتی های روزگار! [2011 Sep] 
*جنبش سبز، هم چنان سبز است! [2011 Sep] 
*سیاست تازه ترکیه، سیاست باخت! [2011 Sep] 
*دشنه در قلب دریاچه ارومیه! [2011 Sep] 
*سوریه وحکومت اسلامی [2011 Aug] 
*آب که از سر گذشت.... [2011 Aug] 
*"اصلاح طلبان حکومتی" هم چنان در کج راه! [2011 Jul] 
*مجلس بی اختیار! [2011 Jul] 
*مراکش نیز دچار دگرگونی شد ولی ایران.... [2011 Jun] 
*کودتاگران، دو سال پس از کودتا [2011 Jun] 
*حماس و صلح جویی! [2011 May] 
*ما و انقلاب در جهان عرب [2011 Apr] 
*کودتا چیان و نیرنگ تازه آنان برای فریب ساده دلان! [2011 Apr] 
*نیروهای نظامی، زمان از دست می رود، به مردم بپیوندید! [2011 Mar] 
*آیا قذافی تا پیش از این دیکتاتور نبوده است؟ [2011 Mar] 
*نمی توان انقلاب مصری ها و تونسی ها را هم دزدید! [2011 Feb] 
*اعدام، جنایت است! [2011 Jan] 
*در باره افشاگری های ویکی لیکس [2010 Dec] 
*دانشجویان درخشیدند! [2010 Dec] 
* آمریکا این چنین می خواهد جلو آسیب های ناشی ازافشاگری های ویکی لیکس را بگیرد  [2010 Dec] 
*نیرنگ ها رنگ باخته است! [2010 Nov] 
*با نخبگان خود چنین نکنیم! ما وآرامش دوستدار [2010 Nov] 
*راه مرگ و ویرانی! [2010 Nov] 
*طبرزدی ودیگر مبارزان دربند را دریابیم! [2010 Oct] 
*نوری زاد و نوشتن نامه به «رهبر گرامی»! [2010 Oct] 
*دست آورد زیاده گویی ها! [2010 Oct] 
*محکوميت طبرزدی نشان توانايی نيست که درماندگی است!  [2010 Oct] 
*دیپلمات های جدا شده و چشم داشت ها [2010 Sep] 
*چرا [2010 Sep] 
*سرانجام به اینجا رسیدند: مکتب ایرانی! [2010 Aug] 
*بنیاد برومند و کاری با «بنیادی» درست! [2010 Aug] 
*نمایشنامه ای به نام «شهرام امیری»! [2010 Jul] 
*جنبش سبز، هر روز یک گام به پیش [2010 Jul] 
*چهره بی پوشش دین اسلام [2010 Jul] 
*جناب شیخ، دروغ نگو [2010 Jul] 
*تصویب یک «کاغذ پاره» دیگر [2010 Jun] 
*مرداب «خودکامگی وترس از جنبش مردمی»! [2010 Jun] 
*گروگان گیری، سیاست شناخته شده حکومت اسلامی [2010 May] 
*خون جوشان پنج قربانی دیگر [2010 May] 
*سالروز 22 خرداد و هراس کودتاگران [2010 May] 
*هدف مند کردن یارانه ها با چه انگیزه هایی؟ [2010 Apr] 
*نارسایی در رهبری، نقطه سستی اپوزیسیون - ناتالی بسر [2010 Apr] 
*شفاف گویی رمز پیروزی است [2010 Apr] 
*نخستین نشانه های اثر بخش بودن مبارزه منفی با حکومت اسلامی [2010 Apr] 
*به سوی جبهه سوم [2009 Mar] 
*دختر دانشجو نپذیرفت که به او تجاوز کنیم، بازداشتش کردیم! [2008 Jul] 
*بر ما چه رفته است؟ - ۴  [2008 Jun] 
*بر ما چه رفته است؟ (۳)  [2008 Jun] 
*بر ما چه رفته است؟(۲)  [2008 Jun] 
*چه خبر خوبی! [2008 Jun] 
*بر ما چه رفته است ؟ [2008 Jun] 
*نماینده پیشین مجلس: "نظام مشروعیت ندارد" [2008 Apr] 
*اپوزیسیون زیر نورافکن انتخابات قلابی!  [2008 Mar] 
*مردم "نقشه های" همه شما را "به هم می ریزند"! [2008 Mar] 
*انتخابات یا مردم فریبی؟! [2008 Feb] 
*لابی های حکومت اسلامی ونقش آنها [2008 Feb] 
*"جمله تاریکیست این محنت سرای" [2007 Dec]