PEZHVAKEIRAN.COM نقش اصلاح طلبان خامنه ای در انقلاب ۱۴۰۱
 

نقش اصلاح طلبان خامنه ای در انقلاب ۱۴۰۱
بهروز ریحانی

ویژگی و هدف اصلی اصلاح طلبان در حکومت جمهوری اسلامی حفظ نظام ولایت فقیه به هر بهایی میباشدو اینان هر نقی که میزنند و هر انتقادی که میکنند و هر ایرادی که به نظام حاکم میگیرند کاملا دلسوزانه و برای جلوگیری از سرنگونی رژیم است. اصلاح طلبان سر به زنگها برای سوپاپ اطمینان وارد معرکه میشوند و قصدشان ماله کشی روی جنایات و تعدیل خواسته ها و اعتراضات بحق مردم است و البته انتظاری هم بیش از این نباید ازشان داشت چرا که اینان خود سالها از کارگزاران و گردانندگان همین حکومت بوده اند. بسیاری از نهادها ، ارگانها و وزارتخانه های سرکوب بویژه وزارت اطلاعات را همین اصلاح طلبان بنیانگذاری یا تاسیس کرده اندو در تحلیل نهایی چاقو دسته خودش را نمیبرد. با وجود اینکه مردم ایران در قیام سال 98 پس گردنی محکمی به آنها زدند و خودشان میدانند تا کجا مورد کین و نفرت ملت ایران هستند ، اما هرگاه رژیم را در سراشیب سقوط میبینند و یا تهدید سرنگونی را بالای سر آن مشاهده میکنند ، با تمام توان و قوا وارد میدان میشوند و رهنمودهای خیرخواهانه به حاکمان و ولی فقیه کودک کش میدهند. در پیشنهادات و انتقادات خود به نظام کاملا مواظب هستند مبادا به حریم بیت ولی فقیه نزدیک شوند و "آقا" (علی خامنه ای) را دل آزرده کنند. انقلاب جاری که آوازه و اخبار آن جهان را فرا گرفته و جهانیان را از قهرمانی های دختران و پسران ایران دچار شگفتی کرده است ، اصلاح طلبان را دچار رعشه مرگ و وحشت کرد ، از این روی با شیوه ها و گفتارهای گوناگون سعی در به سازش کشاندن آن دارند ، خیال خامی که همچون آوار بر سرشان خراب خواهد شد. برای اثبات اینکه تا کجا این خیانتکاران به آمال و خواسته های مردم پیش رفته اند ، به گفته ها ، مصاحبه ها و بیانیه های چند تن از سردمدارن و تئوریسین های آنها میپردازیم.
محمد خاتمی ، رئیس جمهور سابق که با گفتگوی تمدن ها و برای در بردن نظام از انزوای بین المللی وارد صحنه شده بود ، بعد از گذشت بیش از 40 روز از سرکوب بیرحمانه مردم ایران ، نعلین به پا بیانه ای صادر کرد آن هم نه علیه کشتار کودکان و جوانان بلکه برای کشتار در شاهچراغ شیراز ، حمله و کشتاری که بدون تردید توسط نهادهای امنیتی – اطلاعاتی جمهوری اسلامی انجام گرفته است . محمد خاتمی رااصلاح طلبان "شیخ اصلاحات" می نامند و برای آنان کعبه آمال میباشد ، در بیانیه اش گفت "بروز خشونت از هر طرف که باشد دلها را آزرده میکند ، در همه حال انتقاد و اعتراض باید متوجه نفی خشونت باشد و نباید به خشونت آلوده باشد ، بدخواهان ایران با تشویق خشونت امیدهای واهی در سر دارند." نسخه هایی که محمد خاتمی برای مردم و جوانان قتل عام شده میپیچد کاملا در خدمت علی خامنه ای است. از این شیخ شیاد باید پرسید کدام رژیم ، نهادها و ارگانهایی از آغاز حکومتش خشونت ، شکنجه و کشتار را سرلوحه خود قرار داد ؟ در قیام جاری چه ارگانهای حکومتی مهسا ها ، نیکاها ، امیرها ، محمدها و صدها تن دیگر را فقط بدلیل اعتراض به خاک و خون کشیدند؟ آیا کودکان معترض مسلح بودند ؟ خشونت طلب بودند ؟ صدها ویدئو، عکس و فیلم در فضای مجازی پخش شده که بوضوح نشان داده و اثبات میکند بسیجی ها ، پاسداران ، نیروهای انتظامی و عناصر وزارت اطلاعات معترضین را با شقاوتی باورنکردنی به گلوله می بندند ومورد ضرب و شتم شدید قرار میدهند . اما "سید شیاد" که بندبازی را در مکتب خمینی – خامنه ای بخوبی فرا گرفته ، خشونت را از هر طرف محکوم میکنند ؟! به این آخوند بی چشم و رو باید گفت ننگت باد ، به سنگ مزار نیکا شاکرمی نگاه کن که مادرش نوشت "به خون جگر زادمت – به مام وطن دادمت."
محمد شریعتمداری – از موسسین وزارت اطلاعات و معاون اجرائی "حسن روحانی" ، این اصلاح طلب دو آتشه بعد از قتل ناجوانمردانه مهسا امینی بدست گشت ارشاد گفت "این روزها به خاطر اینکه ممکن است یک یا دو مامور گشت ارشاد مرتکب خطائی شده باشند عده ای نیروی انتظامی را زیر سوال میبرند و آن همه تلاش و خدمت این نیرو را برای مقابله با اشرار و خائنین را به فراموشی می سپارند." تاکنون بیش از سیصد (300) تن بدست نیروی انتظامی به قتل رسیده اند که حداقل 34 تن از آنان کودکان زیر 17 سال بوده اند بعد این عصای دست علی خامنه ای با وقاحت آن را خطایی میداند که یک یا دو مأمور گشت ارشاد مرتکب شده اندو همین اصلاح طلب حکومتی اذیت و آزار روزانه دختران و زنان را چنین توجیه میکند و میگوید "امر به معروف و نهی از منکر یک واجب دینی است ، تردیدی وجود ندارد انجام این واجب لازم است." نیروی انتظامی مهسا امینی دختر 22 ساله را تحت نام همین واجب دینی به قتل رساند.
بهزاد نبوی – این شخص وزیر در دولتهای مدعی اصلاح طلبی و ترکش خورده ای میباشد که در جنگ قدرت بین جناح های جمهوری اسلامی به حاشیه رانده شد اما حال که موجودیت نظام منحوس را در خطر می بیند پا برهنه وسط میدان جنگ آخوندها با مردم ایران دوید و موضع خود در ارتباط با انقلاب 1401 را چنین بیان کرد "قطعأ نمیتوانیم با معترضین کف خیابان (مردم) که شعارهای براندازانه میدهند همسو شویم. ما (اصلاح طلبان) شعارهای آنان (مردم) را قبول نداریم. ما میخواهیم درچارچوب نظام ، نظام را اصلاح کنیم." اما مردم معترض و سرنگون طلب ایران با شعارها و اعتراضات خود جواب دندان شکن را به او و اصلاح طلبان داده اند. مردم ایران که فرزندانشان در خیابان و دانشگاه و ... روزانه بوسیله آدمکشان همین نظام کشته میشوند ، برای اصلاح طلبان مغلوب تره هم خرد نمیکنند.
حسن خمینی -  نوه روح الله خمینی که تنها شغلش آفتابه داری قبر پدربزرگ گور به گور شده اش می باشد ، در وحشت از قیام سراسریمردمایران بطور موقت شغل آفتابه داری را به کناری گذاشته تا به سهم خود به کمک ولی فقیه درمانده بیآید. او در بیانیه ای نوشت "شخص رهبر انقلاب اسلامی (علی خامنه ای) از سرآمدان روزگار خود هستند. معظم له (خامنه ای) برای بخش های بزرگی از مردم چنان احترامی برخوردارند که توهین به ایشان مانع بزرگ هر نوع تفاهم و گفت و گوهاست. حفظ و اصلاح جمهوری اسلامی وظیفه تمام کسانی است که خود را وامدار بی بدلیل آن میدانند." حسن خمینی در حالی این خزعبلات را به هم میبافد که شعارهای اصلی مردم از آغاز اعتراضات ، مرگ بر خامنه ای ، خامنه ای قاتل است ولایتش باطله بوده و هست. وامداران اتقلاب اسلامی پدربزرگش (خمینی) همین سردمداران ، کارگزاران و نیروهای سرکوبگری هستند که بیش از 40 سال خون مردم ستمدیده را در شیشه کرده و یک ملت بزرگی را به سیاه روزی کشانده اند.
اینها فقط چند نمونه از موضعگیری های اصلاح طلبان حکومتی بود. طیف ها و افراد دیگر اصلاح طلب کم و بیش همین مواضع را دارند.
اما چرا اصلاح طلبان جمهوری اسلامی این چنین از انقلاب 1401 مردم ایران به وحشت افتاده اند ؟ این را باید از زبان محمود حسینی پور استاندار مازندران شنید که گفت اگر حکومت سرنگون شود "اصولگرا و اصلاح طلب همه بالای دار میروند." باید گفت اگرکسی علیه ملت و مردم جنایتهای فجیع انجام نداده باشد چرا باید بالای دار رود ؟ معلوم میشود که حاکمان جمهوری اسلامی بخوبی میدانند که در 43 سال حکومتشان جنایتهائی در حق مردم ایران روا داشته و اعمال کرده اند که روی تمام دیکتاتورهای تاریخ معاصر را سفید کرده اند ، در غیر این صورت چرا باید از چوبه دار بترسند. اصلاح طلبان علی خامنه ای به حفظ نظام ولایت فقیه که دست در خون دهها کودک ایرانی دارند ، آنان از وحشت سرنگونی رژیمی که خودشان از پایه گذاران ، سردمداران و نظریه پردازان آن بوده اند ، در قانونهای ضد انسانی ارگانها و نهادهای نظام ولایت فقیه بدنبال راهی میگردند تا بلکه از سقوط آن جلوگیری کنند. هاشمی رفسنجانی ، محمد خاتمی و حسن روحانی در مجموع 24 سال سکان ریاست جمهوری نظام را در دست داشتند و هر سه اینان از سران اصلاح طلبان بودند ، ماله کشان و نرم تنان اصلاح طلب باید پاسخ دهند که در دوران این سه رئیس جمهور مردم ایران به چه فلاکت و بدبختی دچار شده اند. هر سه اینان تمام هم و غمشان حفظ نظام ولایت فقیه و وظیفه اصلی نظریه پردازان و کارگزاران این جریان ، ماستمالی جنایاتی بوده که در دوران رفسنجانی ، خاتمی و روحانی بوقوع پیوسته بنابراین افشاء و طرد اصلاح طلبان در کنار جناح غالب ، علی خامنه ای و گماشتگانش باید از وظایف روزانه آگاهان سیاسی باشد تا دیگر هیچ فرد و جریانی نتواند تحت نام اصلاح طلب و اصولگرا خون کودکان ، جوانان ، زنان و مردان ایران را پایمال کند.
 

منبع:پژواک ایران


فهرست مطالب بهروز ریحانی در سایت پژواک ایران 

*«زینت‌المجالس» مجاهدین خلق  [2024 Mar] 
*دست‌های چه کسی پشت حملات حماس بود و چرا؟  [2023 Oct] 
*میوه چینی مجاهدین خلق از اعدام «بچه‌های ایران»  [2023 May] 
*یاسمین پهلوی ابوعطا میخواند  [2023 Jan] 
*لالا لالا دیگه بسه گل لاله  [2022 Dec] 
* نقش اصلاح طلبان خامنه ای در انقلاب ۱۴۰۱  [2022 Oct] 
*روایت مرگ ها در قیام ۱۴۰۱  [2022 Oct] 
*قیام ۱۴۰۱مهسا/ چه باید کرد؟  [2022 Oct] 
*ما همه مهسا هستیم  [2022 Sep] 
*آنشلوس اواکراینی ولادیمیر پوتین  [2022 Feb] 
*نعل وارونه زدن مسئول کمیسیون شورای ملی مقاومت  [2021 Dec] 
*سیاست‌های فاجعه بار آمریکا در خاورمیانه  [2021 Aug] 
*سایت‌های مجاهدین خلق، مملو از نشیمنگاه سعید بهبهانی   [2021 Aug] 
*ممنوع‌الخروج   [2021 Aug] 
*خروش خوزستان زرخیز، استیصال ولی فقیه   [2021 Jul] 
*محاکمه یک بازجو و شکنجه‌گر، سؤال از سازمان مجاهدین  [2021 Jun] 
*ترور محس فخری‌زاده و قوانین بین‌الملل   [2020 Nov] 
*شجریان مرغ سحر ایران زمین جاودانه شد  [2020 Oct] 
*حرافی‌های حسن روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل  [2020 Sep] 
*جمهوری اسلامی چرا نوید افکاری را اعدام کرد   [2020 Sep] 
*جای خالی جان بولتون در گردهمایی مجاهدین خلق   [2020 Jul] 
*آخوند خودکشی نمی‌کند   [2020 Jun] 
*پرویز خزایی، دیپلمات سابق فتوای قتل صادر می‌کند  [2020 May] 
*« زندگی کرونایی، انسانها و حیوانات»  [2020 Apr] 
*تحلیلی ازسخنان خامنه ای در نماز جمعه  [2020 Jan] 
*کشتار مسافرین هواپیمایی غلط کردن خامنه ای   [2020 Jan] 
* قاسم سلیمانی «شربت شهادت سر کشید»  [2020 Jan] 
*یک پیام   [2019 Dec] 
*بازداشت یک جنایتکار در سوئد؛ همدستی شورای ملی مقاومت با آخوندها ‏  [2019 Nov] 
*چرا نباید اموال عمومی را تخریب کرد   [2018 Jan] 
*قیام‌های ایران زمین / ویژگی‌های آن   [2018 Jan] 
*مصطفی تاجزاده و «نوار آیت‌الله منتظری»   [2016 Aug] 
*«مسعود رجوی زنده است»  [2016 Jul] 
*گل بود به سبزه نیز آراسته شد   [2016 Jan] 
*موشک باران مجاهدین خلق و دیپلمات «کافه گرانده»  [2015 Nov] 
*تعامل و تقابل وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی  [2015 Apr] 
*«امانتداری» مالی- اخلاقی «تنها آلترناتیو»  [2015 Jan] 
*«بچه‌ام راحت شد»  [2014 Oct] 
*«ارتش اسرائیل باید جایزه نوبل دریافت کند»  [2014 Jul] 
*«نظام جنایت، به یاد غلامرضا خسروی»  [2014 Jun] 
*«نعلین وارونه»  [2014 Feb] 
*تنها آلترناتیو و موزیک رپ  [2014 Jan] 
*توافق هسته‌ای در ژنو یادآور پیمان مونیخ  [2013 Nov] 
* فتواهای سایت آفتابکاران و گرداننده‌ی آن   [2013 Oct] 
*اشتباه تاکتیکی نظام، خطای استراتژیک آمریکا  [2013 Oct] 
*کشتار مجاهدین خلق، سکوت سبزهای وطنی  [2013 Sep] 
*قتل‌عام مجاهدین خلق، هماهنگی کامل  [2013 Sep] 
*«روز از نو روزی از نو»  [2013 Aug] 
*تحلیف حسن روحانی و حضور یک «ولگرد بیکار»  [2013 Jul] 
*دو استعفا و این همه جار و جنجال – بخش آخر  [2013 Jul] 
*دو استعفا و این همه جار و جنجال – بخش دوم  [2013 Jul] 
*گیرافتادن در تونل اتمی آخوندها  [2013 Jul] 
*تحولات مصر و دیپلماتی که سربالایی می‌رود  [2013 Jul] 
*دو استعفا و این همه جار و جنجال (بخش اول)  [2013 Jun] 
*حسن روحانی و دولت‌های غربی  [2013 Jun] 
*«کوه موش زائید»  [2013 Jun] 
*خامنه‌ای «ما بین سه صندلی»  [2013 Jun] 
*بی مایه فطیر است چند نکته- یک پیشنهاد [2013 Jun] 
*«انتخابات مهندسی شده»  [2013 May] 
*تمام قد شورای ملی مقاومت ایران  [2013 May] 
*«امانت داری مجاهدین خلق»  [2013 Jan] 
*لالایی شش ماده‌ای جمهوری اسلامی برای سوریه  [2012 Dec] 
*یک شاخه‌ی گل به یاد ستار  [2012 Nov] 
*چندگانگی سیاست‌های وزارت امور خارجه آمریکا   [2011 Jul] 
*«بگذار صد گل بشکفد»  [2011 Jul] 
*پیام یأس یکی از سخنگویان شورای ملی مقاومت   [2011 Feb] 
*دیگ به دیگ میگه روت سیاهه  [2011 Feb] 
*رعناي آواز ايران  [2010 Oct] 
*"موافقی که معاند شد"   [2010 Apr] 
*اصلاح‌طلبان خوش‌نشین، تشویق و تحریک به آدم‌ربایی  [2010 Mar] 
*"حکومت وحشت یا وحشت حکومتی   [2010 Feb] 
*"توصیه هایی به دکتر کریم قصیم-2-"  [2010 Jan] 
*"توصیه هایی به دکتر کریم قصیم- 1-"  [2010 Jan] 
*میرحسین موسوی شش ماه بعد از انتخابات  [2010 Jan] 
*نوبل صلح ، اوباما ، ایران  [2009 Oct] 
*یک مقایسه ، یک سؤال  [2009 Aug] 
*هشدار به فعالین حقوق بشری و سیاسی  [2009 Aug] 
*هشدار به فعالین حقوق بشری و سیاسی  [2009 Jul] 
*شاخ شکسته  [2009 Jul] 
*نماز جمعه ، پرده ماقبل آخر  [2009 Jul] 
*چه شد ؟ چه میشود ؟ (2)  [2009 Jun] 
*چه شد ؟ چه میشود ؟ (1)  [2009 Jun] 
*چاقو دسته خودش را نمی برد  [2009 Jun]