PEZHVAKEIRAN.COM میوه چینی مجاهدین خلق از اعدام «بچه‌های ایران»
 

میوه چینی مجاهدین خلق از اعدام «بچه‌های ایران»
بهروز ریحانی

جمهوری آدم‌کش اسلامی بازهم دست به کشتار فجیع‌ دیگر زد. مجید کاظمی، صالح میرهاشمی و سعید یعقوبی سه تن از جوانان رشید و غیور اصفهان به دست سفلگان بزدل علی خامنه‌‌ای به دار آویخته شدند. سازمان مجاهدین خلق بعد از اعدام این سه تن تیتر ذیل را در سایت‌‌های رسمی خود همراه با چند فیلم درج نمود. «اشرف ۳- تجمع مجاهدان اشرافی علیه اعدام‌های جنایتکارنه‌ خامنه‌ای به ویژه اعدام ۳ زندانی قیام در اصفهان به جرم ارتباط با مجاهدین و هلاکت سرهنگ پاسدار جنایتکار یگان ویژه و همدستانش»
مجید کاظمی جان باخته اعدامی در دادگاه گفت: «نه اسلحه‌ای داشتم و نه کاری کردم همه این‌ها زیر شکنجه بوده، زدند و گفتنند بگو این اسلحه مال توست، گفتم باشه، زدند  گفتند باید برویم سر صحنه جرم، گفتم باشه، زدند  گفتند این‌ها را در دادگاه بگو ... همه این ها زیر شکنجه بوده و گرنه من نه اسلحه داشتم و نه کاری کردم»
دو تن دیگر از اعدام‌شدگان در پرونده «خانه اصفهان» م و بیش تحت شکنجه‌های طاقت‌فرسا همین مضمون را تکرار کردند و به صراحت حتی در تلویزیون رژیم گفتتند که تحت شکنجه و فشار از آن‌ها اعتراف گرفتند. مجاهدین خلق با زدن این تیتر موذیانه و بطور زیرکانه و فرصت طلبانه می‌خواهند چنین القا کنند که این سه جوان رشید اصفهانی در یک ارتباط تشکیلاتی و سیاسی با مجاهدین اقدام به کشتن سرهنگ جنایتکار و همراهانش کرده‌آند.
قوه قضاییه جلادان جمهوری اسلامی در حکم صادره جهت اعدام این سه تن «بچه‌های ایران» نوشت:‌ محاربه از طریق کشیدن سلاح کلت کمری و کلاشینکف به اعدام و به اتهام عضویت و همکاری با گروهک منافقین ( مجاهدین خلق) به ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم شدند.»
پای لاف در غربت که به میان می‌آید، البته مجاهدین دروغ‌ها و اتهامات آخوند‌ها  بر علیه این محکومین به اعدام را بازنشر می‌دهند. باید از مجاهدین خلق پرسید آیا هر دروغ و دغلی که آخوند‌ها طی ۴۴ سال گذشته در مورد جریان شما گفته‌اند و نوشته‌‌اند درست است که حکم بیرحمانه‌ی قضات رژیم برای توجیه اعدام این سه جوان به جرم ارتباط با مجاهدین را می‌پذیرید؟  آیا انفجار حرم امام رضا و قتل کشیش‌ها توسط شما صورت گرفت؟
البته مجاهدین ید طولایی در استفاده ابزاری از ارگان‌های اطلاعاتی – امنیتی رژیم دارند. آن‌جا که پای منافع‌شان پیش بیاید و قصد لجن‌مال کردن هر صدای مخالف و منتقدی را داشته باشند، البته که ارگان‌‌ها، سایت‌ها و منابع اطلاعاتی، امنیتی و قضایی جمهوری اسلامی کاملاً‌ معتبر و قابل استناد می‌شوند، مانند دادگاه حمید نوری در سوئد، وصل کردن و تهمت ناجوانمردانه به امثال دکتر کریم قصیم  محمد‌رضا روحانی بعد از استعفا از شورای ملی مقاومت بدون هیچ گونه سند و مدرکی. اما اگر ادعاهای سراپا دروغ قضات جنایتکار آخوندها را باور کنیم و آن‌ها را در کنار تیترزنی مجاهدین در ارتباط با اعدام « بچه‌های ایران» قرار دهیم ، پس مردم ایران و جامعه جهانی باید بپذیرند که:
* نیکا شاکرمی از ساختمان چند طبقه خود را پرتاب و خودکشی کرده و با شکنجه‌های وحشیانه به قتل نرسیده است.
* سارینا اسماعیل‌زاده با خوردن قرص به زندگی خود پایان داد و با ضربات باتوم پاسداران به قتل نرسید.
* نیما شفق دوست بر اثر گاز گرفتگی سگ فوت کرده و با گلوله نیروهای امنیتی به قتل نرسیده است.
* مهسا امینی به علت بیماری قلبی که از قبل داشته درگذشت و نه ضربات آدمکشان گشت ارشاد.
و ... صدها کودک جوان، زن و مرد که به دست جلادان وزارت اطلاعات ، بسیج، یگان ویژه و ... کشته شدند حقیقت نداشته بلکه همه این عزیزان جان باخته علت مرگشان مصرف قرص، افراط در مصرف مواد مخدر و الکل، سقوط از ساختمان‌های بلند و سکته مغزی و قلبی و بیماری‌های زمینه‌ای بوده و یا توسط نیروها سیاسی کردستان و مجاهدین خلق به قتل رسیده‌آند.
البته مردم ایران و افکار جامعه جهانی هیچ‌کدام از این روایت‌های گوبلزی جمهوری اسلامی را باور نکرده و برای ادعاهای دروغ آخوند‌ها پشیزی ارزش قائل نیستند. مجاهدین خلق در تیتر گزارش تجمع خود در آلبانی تأکید می‌کنند که «به ویژه اعدام ۳ زندانی قیام در اصفهان به جرم ارتباط با مجاهدین را»، به فرض محال که ادعای مجاهدین درست باشد، چرا «به ویژه» چون در ارتباط با مجاهدین دستگیر شده‌آند؟ آیا صدها معترضی که رژیم در چند ماه گذشته سلاخی کرد و یا به چوبه‌‌های دار سپرد ویژه نبودند؟‌
مجاهدین خلق ید طولایی  به ویژه بعد از اشغال عراق در وارونه کردن مسائل گوناگون دارند. در حالی که مردم  سراسر ایران و جهان در جریان قیام ۱۴۰۱ شعار محوری و اصل‌شان زن، زندگی، آزادی بود، مجاهدین شعار ایران – مریم- آزادی در همین اشرف ۳ سر می‌داند.  آن‌ها در شعارهایشان کشور پهناور ایران با اقوام، مذاهب، ادیان وعقاید گوناگون را همردیف و هم‌طراز با مریم رجوی قرار می‌دادند. این سیاست مجاهدین دهن کجی آشکار به تمامی مردم ایران و جان‌باختگان قیام بی‌نظیر ۱۴۰۱ و گویای پرت افتادگی آن‌ها از خواسته‌های زنان، مردان و جوانان بود. از رهبری مجاهدین باید پرسید از کشتار‌های دهه‌ی شصت تا همین چند سال گذشته اگر رژیم قصد اعدام یکی از هواداران یا اعضای مجاهدین را داشت آیا آن‌ها منکر رابطه خودشان با سازمان مجاهدین می‌شدند؟ به هیج وجه آن‌ها رابطه خود را با تشکیلات مجاهدین را  انکار نمی‌کردند و دقیقاً به همین دلیل اعدام می‌شدند و یا حبس‌های طولانی مدت می گرفتند. اما سه تن جان باخته پرونده «خانه اصفهان» علیرغم تمامی شجاعت‌‌ و فدارکاری‌‌شان اتهامات واهی جمهوی اسلامی و رابطه با گروهّ‌های سیاسی خارج از کشور و به ویژه مجاهدین را نپذیرفتند. در واقع مجاهدین خلق با  تیترزنی موذیانه و ادعاهای  میان تهی آب به آسیاب کشتار جمهوری اسلامی می‌ریزند.
آخوند‌ها نشان داده‌اند که تنها زبان زور را می‌فهمند و یگانه راه گذار از این رژیم ضد بشری به شیوه قهر‌آمیز است. اما نباید با ادعاهای غیرواقعی عصای دست آخوند‌های جنایتکار شد. رهبری مجاهدین بهتر است برای سرگرم کردن کادرهای خود در آلبانی، به روش‌ها و شیوه‌های حقیقی و واقعی متوسل شود. برای مثال ادعای مسعود رجوی مبنی بر این که کانون‌های شورشی مجاهدین ۲۴۰۰ عملیات در یک روز انجام داده‌اند را آگاهان سیاسی به سخره می‌گیرند.
به ویژه اگر جریان یا نیرویی مدعی شود در یک روز می‌تواند ۲۴۰۰ عملیات در ایران انجام دهد و بارها ادعا کند که در ده‌‌ها شهر ایران کانون‌های شورشی اش روزانه ده‌ها و بلکه صدها عملیات تهاجمی و ایذایی انجام داده‌اند باید بتواند به این سوال ساده پاسخ دهد که چرا و چگونه رژیم جمهوری اسلامی حاکم است و به جنایاتش روزانه ادامه می‌دهد؟
 در سه ماهه اول قیام ۱۴۰۱ که پاسداران و آدم‌کشان اطلاعاتی بچه‌های مردم را صد تا صد تا لت و پار می‌کردند یا چشم‌های آن‌ها را با گلوله‌های ساچمه‌ای از حدقه در می‌آوردند  این کانون‌های شورشی کجا بودند که حالا وقتی جنبش مردمی با سرکوب وحشیانه رژیم دچار افت نسبی شده روزانه صد‌ها عملیات انجام می‌دهند؟‌ آیا این کانون‌های شورشی نمی‌بایستی در اوج قیام ده‌ها تن از جنایتکاران رژیم را به سزای اعمالشان می‌رساندند؟ ‌آیا اگر این کانون‌های شورشی ادعایی مجاهدین نیروهای سرکوبگر را به سزای جنایت‌هایشان می‌رساندند مردم ایران شادی و خوشحالی نمی‌کردند و جوانان شجاع کف خیابان‌های ایران با پشتگرمی بیشتری به قیام ادامه نمی‌دادند؟‌
 رهبری مجاهدین عقل‌‌اش نمی‌رسید در آن دوران بهتر بود عملیات انجام دهند و نه حالا…؟!!
جریانی که قرار بود پیشتاز و مشعل‌دار مردم و جوانان  شورشگر باشد خودش در اروپا نشسته و شعار می‌‌دهد « کانون‌های شورشی مجاهدین یارتان مشعل پیکارتان». خوب شد مفهوم مشعل بودن را فهمیدیم، قرار بود مشعل در درون کشور و پیشاپیش شورشگران و معترضیان باشد نه در اروپا و کنار رود سن.
مجاهدین خلق و تمامی نیروها و جریانات سیاسی که خواهان سرنگونی حکومت ولایت فقیه هستند بهتر است از روش‌ها و شیوه‌های واقعی و حقیقی استفاده کنند و امیدهای واهی ندهند. در خارج از کشور نشستن و شعار‌های مبارزه طلبانه دادن هیچ دردی از مردم عزادار و ستمدیده‌ی ایران حل نخواهد کرد. برای همین رژیم تا دندان مسلح و وحشی باید استین‌ها را در دورن ایران بالا زد نه در کنار رود سن و کشورهای اروپایی و آمریکا. این که جمهوری اسلامی اینچنین دست به کشتار و اعدام روزانه فرزندان بیگناه مردم می‌زند همین نبود یک آلترناتیو مسلح در مقابل این رژیم در دورن ایران می‌باشد.

منبع:پژواک ایران


فهرست مطالب بهروز ریحانی در سایت پژواک ایران 

*«زینت‌المجالس» مجاهدین خلق  [2024 Mar] 
*دست‌های چه کسی پشت حملات حماس بود و چرا؟  [2023 Oct] 
*میوه چینی مجاهدین خلق از اعدام «بچه‌های ایران»  [2023 May] 
*یاسمین پهلوی ابوعطا میخواند  [2023 Jan] 
*لالا لالا دیگه بسه گل لاله  [2022 Dec] 
* نقش اصلاح طلبان خامنه ای در انقلاب ۱۴۰۱  [2022 Oct] 
*روایت مرگ ها در قیام ۱۴۰۱  [2022 Oct] 
*قیام ۱۴۰۱مهسا/ چه باید کرد؟  [2022 Oct] 
*ما همه مهسا هستیم  [2022 Sep] 
*آنشلوس اواکراینی ولادیمیر پوتین  [2022 Feb] 
*نعل وارونه زدن مسئول کمیسیون شورای ملی مقاومت  [2021 Dec] 
*سیاست‌های فاجعه بار آمریکا در خاورمیانه  [2021 Aug] 
*سایت‌های مجاهدین خلق، مملو از نشیمنگاه سعید بهبهانی   [2021 Aug] 
*ممنوع‌الخروج   [2021 Aug] 
*خروش خوزستان زرخیز، استیصال ولی فقیه   [2021 Jul] 
*محاکمه یک بازجو و شکنجه‌گر، سؤال از سازمان مجاهدین  [2021 Jun] 
*ترور محس فخری‌زاده و قوانین بین‌الملل   [2020 Nov] 
*شجریان مرغ سحر ایران زمین جاودانه شد  [2020 Oct] 
*حرافی‌های حسن روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل  [2020 Sep] 
*جمهوری اسلامی چرا نوید افکاری را اعدام کرد   [2020 Sep] 
*جای خالی جان بولتون در گردهمایی مجاهدین خلق   [2020 Jul] 
*آخوند خودکشی نمی‌کند   [2020 Jun] 
*پرویز خزایی، دیپلمات سابق فتوای قتل صادر می‌کند  [2020 May] 
*« زندگی کرونایی، انسانها و حیوانات»  [2020 Apr] 
*تحلیلی ازسخنان خامنه ای در نماز جمعه  [2020 Jan] 
*کشتار مسافرین هواپیمایی غلط کردن خامنه ای   [2020 Jan] 
* قاسم سلیمانی «شربت شهادت سر کشید»  [2020 Jan] 
*یک پیام   [2019 Dec] 
*بازداشت یک جنایتکار در سوئد؛ همدستی شورای ملی مقاومت با آخوندها ‏  [2019 Nov] 
*چرا نباید اموال عمومی را تخریب کرد   [2018 Jan] 
*قیام‌های ایران زمین / ویژگی‌های آن   [2018 Jan] 
*مصطفی تاجزاده و «نوار آیت‌الله منتظری»   [2016 Aug] 
*«مسعود رجوی زنده است»  [2016 Jul] 
*گل بود به سبزه نیز آراسته شد   [2016 Jan] 
*موشک باران مجاهدین خلق و دیپلمات «کافه گرانده»  [2015 Nov] 
*تعامل و تقابل وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی  [2015 Apr] 
*«امانتداری» مالی- اخلاقی «تنها آلترناتیو»  [2015 Jan] 
*«بچه‌ام راحت شد»  [2014 Oct] 
*«ارتش اسرائیل باید جایزه نوبل دریافت کند»  [2014 Jul] 
*«نظام جنایت، به یاد غلامرضا خسروی»  [2014 Jun] 
*«نعلین وارونه»  [2014 Feb] 
*تنها آلترناتیو و موزیک رپ  [2014 Jan] 
*توافق هسته‌ای در ژنو یادآور پیمان مونیخ  [2013 Nov] 
* فتواهای سایت آفتابکاران و گرداننده‌ی آن   [2013 Oct] 
*اشتباه تاکتیکی نظام، خطای استراتژیک آمریکا  [2013 Oct] 
*کشتار مجاهدین خلق، سکوت سبزهای وطنی  [2013 Sep] 
*قتل‌عام مجاهدین خلق، هماهنگی کامل  [2013 Sep] 
*«روز از نو روزی از نو»  [2013 Aug] 
*تحلیف حسن روحانی و حضور یک «ولگرد بیکار»  [2013 Jul] 
*دو استعفا و این همه جار و جنجال – بخش آخر  [2013 Jul] 
*دو استعفا و این همه جار و جنجال – بخش دوم  [2013 Jul] 
*گیرافتادن در تونل اتمی آخوندها  [2013 Jul] 
*تحولات مصر و دیپلماتی که سربالایی می‌رود  [2013 Jul] 
*دو استعفا و این همه جار و جنجال (بخش اول)  [2013 Jun] 
*حسن روحانی و دولت‌های غربی  [2013 Jun] 
*«کوه موش زائید»  [2013 Jun] 
*خامنه‌ای «ما بین سه صندلی»  [2013 Jun] 
*بی مایه فطیر است چند نکته- یک پیشنهاد [2013 Jun] 
*«انتخابات مهندسی شده»  [2013 May] 
*تمام قد شورای ملی مقاومت ایران  [2013 May] 
*«امانت داری مجاهدین خلق»  [2013 Jan] 
*لالایی شش ماده‌ای جمهوری اسلامی برای سوریه  [2012 Dec] 
*یک شاخه‌ی گل به یاد ستار  [2012 Nov] 
*چندگانگی سیاست‌های وزارت امور خارجه آمریکا   [2011 Jul] 
*«بگذار صد گل بشکفد»  [2011 Jul] 
*پیام یأس یکی از سخنگویان شورای ملی مقاومت   [2011 Feb] 
*دیگ به دیگ میگه روت سیاهه  [2011 Feb] 
*رعناي آواز ايران  [2010 Oct] 
*"موافقی که معاند شد"   [2010 Apr] 
*اصلاح‌طلبان خوش‌نشین، تشویق و تحریک به آدم‌ربایی  [2010 Mar] 
*"حکومت وحشت یا وحشت حکومتی   [2010 Feb] 
*"توصیه هایی به دکتر کریم قصیم-2-"  [2010 Jan] 
*"توصیه هایی به دکتر کریم قصیم- 1-"  [2010 Jan] 
*میرحسین موسوی شش ماه بعد از انتخابات  [2010 Jan] 
*نوبل صلح ، اوباما ، ایران  [2009 Oct] 
*یک مقایسه ، یک سؤال  [2009 Aug] 
*هشدار به فعالین حقوق بشری و سیاسی  [2009 Aug] 
*هشدار به فعالین حقوق بشری و سیاسی  [2009 Jul] 
*شاخ شکسته  [2009 Jul] 
*نماز جمعه ، پرده ماقبل آخر  [2009 Jul] 
*چه شد ؟ چه میشود ؟ (2)  [2009 Jun] 
*چه شد ؟ چه میشود ؟ (1)  [2009 Jun] 
*چاقو دسته خودش را نمی برد  [2009 Jun]