PEZHVAKEIRAN.COM هلاکت سلیمانی تنبیه «خیرالماکرین» برای خامنه ای و تنبیه «صاحب ذوالفقار» برای سلیمانی بود
 

هلاکت سلیمانی تنبیه «خیرالماکرین» برای خامنه ای و تنبیه «صاحب ذوالفقار» برای سلیمانی بود
ایرج شكری

    گلچین صحنه هایی تکرار نشدنی از وداع با شهید قاسم سلیمانی و یارانش + تصاویر                                            

روایت سازی و قصه پردازی برای در هاله یی از تقدس  ناشی از وصل به «عالم بالا» و برخوردار از ارتباط با خدا یا امام زمان بودنِ قرار دادن این یا آن مقام در راس حاکمیت یا آیت الله هایی از ستایشگران ولی فقیه و یا کشته شدگان آن جنگ ضد میهنی ویرانگر - که خمینی برای گسترش ولایت و اسلام خودش به آنسوی از آن دست بردار نبود - و یا کشته شدگان جنگی را که خامنه ای برای حفظ بشار اسد در قدرت؛ به اسم «دفاع از حرم» اما در اصل در رویای گسترش دامنه نفوذ و ولایت خود و ایجاد «خاورمیانه اسلامی» ادامه می دهد، هیج محدودیتی در رژیم منحوس سازمان یافته از عناصر متحجر و یک دست پست فطرت و ضد ایرانی ندارد.

از آن آخوند امام جمعه و تولیت قم که داستانی با روایتی از قول قابله مادر خامنه ای، از یا علی گفتن خامنه ای موقع تولد و بیرون آمدن از مخرج الراس اش، تا سعی آخوند موسوی خوئینها برای باورندان ارتباط خامنه ای با عالم غیب و امام زمان ضمن نقل خاطره از مساله مرگ خمینی و تدفین آن(1) و این اواخر داستان چشم باز کردن آخوند مصباح یزدی ( که «اسوه» تاریک اندیشی و توهین به حرمت انسان ایرانی بود؛ موقعی که غسل اش می داند) توسط آخوند صدیقی امام جمعه موقت تهران، از نمونه های آن هستند. با رسیدن سالگرد هلاکت قاسم سلیمانی در درافتادن با «ترامپ قمار باز»، «ام القرای اسلام» پر شد از سرو صدا و آثار اسهال «حاج قاسم» گرفته ها که با تصویر و نوشته ها از رسانه های رژیم بیرون میریخت. انواع داستان سازی ها و حماسه پردازی ها و نقل «خواب» هایی که از قاسم سلیمانی یک آدم متفاوت و دارای تقدس و نیروی «خدایی» ویژه در وجودش می ساخت، در شبکه های تزریق کننده «عقیده وایمان» به مریدان و مقلدان ولی فقیه پر شد. این روایتها هم به گونه ایست که معمولا هویت شاهد اصلی در ابهام می ماند و روای؛ منبع و شاهد اصلی نیست نفر دوم یا سوم یا چندم است. آخوندی بالای منبر برای گله پیروان ولایت فقیه نقل می کند که کسی که از یاران نزدیک سلیمانی بوده و همان کسی است که وصیت نامه سلیمانی پیش او بوده گفته است خواب دیده سلیمانی می گوید وقتی موشک به ماشین اصابت کرد من در ماشین نبودم، بغل حضرت علی بودم ! آن عناصر نادانی هم که پای سخنان این آخونده های قالتاق هفت خط مردم فریب می نشینند از این گونه حرفها احساتی می شوند و زیر گریه می زنند و موفقیت نمایش در «اشگ گرفتن» را نصیب آخوند می کنند. از روایتهایی هم که در همین زمینه به خاطر شغل و سوابق گوینده اش، خیلی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت، ادعای حسین امیرعبداللهیان معاون سابق عربی افریقایی وزارت خارجه که بعد از کنار گذاشته شدنش، پاسدار علی لاریجانی رئیس مجلس آخوندی او را به عنوان دستیار ویژه رئیس مجلس به کار گرفت و اکنون علاوه بر این سمت، «دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین» و مدیر مسئول فصلنامه گفتمان رهبردی فلسطین» است(که روشن که هر کدام از اینها دفتر و تشکیلات و جمع حقوق بیگران دارد و ایشان «رئیس» انبوه حقوق بیگران است)، و چند عنوان کارشناسی و دکترا در زمینه روابط بین المللی هم یدک می کشد، در۱۰ دی‌ماه در آستانه سالگرد هلاکت سلیمانی در یک برنامه تلویزیونی که به عنوان «سخنگوی ستاد سالگرد مردمی شهید سردار سلیمانی» در آن شرکت داشت گفت:«در سفری که به سوریه داشتیم برخی از دوستان سردار سلیمانی گفتند که در برخی از عملیاتی که بر علیه نیروهای صهیونیستی در منطقه انجام می دهند، بعضی شب ها سردار به خواب دوستان می آید و نقشه راه اجرای عملیات را به ما نشان می دهد»!!.  توجه رسانه هم به این روای به خاطر این بود که این اظهارات، مثل اظهارات پاسدار سلامی در مورد دستگاه تشخیص ویروس کرونا از فاصله صد متری که شاخصی بود در نشان دادن تراکم خرّیت و بیشعوری و دلقکی غلیظ و عمیق در سطح فرماندهی سپاه، نشان دهنده گستردگی ابتذال و کاربرد مهملات در دستگاه ولایت فقیه بود..

https://www.irna.ir/news/84168123 

 مشرق نیوز هم داستانی از قرآن خواندن یک شهید در تابوت و اذان خواندن در قبر، هنگام دفنِ آن «شهید» از قول قاسم سلیمانی نقل کرده است. او که عبدالمهدی مغفوری نام داشته معاون «حاج قاسم» در لشکر ۴۱ ثارالله بوده. این داستان پردازی هم خیلی جالب است.( روایت «حاج قاسم» از قرآن خواندن پیکر شهید در قبر) پ

ارزیابی سرانجام سلیمانی با معیارهای و آموزشهای مذهبی و آخوندی

حالا با توجه به این باورها، ماها هم که نا آشنا با آن نیستیم و می دانیم که به هر حال گروهی از مردم نادان باورهای خرافی و داستانهای ساخته آخوندهای متحجر و جیره خوار ولایت فقیه را باور می کنند، و نیز به همان دلیل که آنها خود را در ارتباط با خدا و پیامیر و امامان نشان می دهند، می توانیم برداشت و تعبیر دیگری از این رابطه با رویدادها از جمله از مساله کشته شدن حاج قاسم به دست یک قمارباز فرمانده کل ارتش «استکبار»، با همان معیارها داشته باشیم..

 خامنه ای موقع دادن نشان ذوالفقار به سلیمانی ( که دو هفته ای بعد از سفر برنامه ریزی شده بشار اسد به تهران توسط قاسم سلیمانی برای تشکر از خامنه ای به خاطر کمک «در مبارزه با داعش»، سفری که آن را از دولت پنهان نگهداشته بود)، برای او آرزوی شهادت کرد اما برای آن سررسید و موعدی در آخرعمرسلیمانی قرار داد. خامنه ای در روز 20 اسفند 97 درمراسم اعطای این نشان گفت:« خدای متعال به ایشان اجر بدهد و تفضّل کند و زندگی ایشان را با سعادت، و عاقبت ایشان را با شهادت قرار بدهد، البتّه نه حالا. هنوز سال‌ها جمهوری اسلامی با ایشان کار دارد. امّا بالاخره آخرش ان‌شاءالله شهادت باشد». خامنه ای اما فراموش کرد که «خدای ابراهیم»  که «خیر الماکرین»هم از صفات اوست، اولا خودش برای « شهادت» زمان و ضرب الاجل تعیین می کند و ثانیا برای امتحان سخت،ضرب الاجل طولانی قرار نمی دهد. کمتر از یکسال بعد، دعای خامنه ای برای قاسم سلیمانی، خدای ابراهیم و« الله خیر الماکرین»، مشت گره کرده با انگشت شست برآمده خود را از آستین ترامپ قمار باز بیرون آورد و مشتش را به صورت خامنه ای کوبید و انگشت شست اش را به دماغ پر باد این آخوند متکبر مردم ستیز فرو برد تا اشکش را در بیاورد. موشکی که از پهباد های فرستاده شده از سوی ترامپ، قاسم سلیمانی را مچاله کرد، درد را  تا اعماق وجود خامنه ای که با دو رویی تعارفی با خدا کرده بود نشاند تا همه ببینند که او اشک ریز و کمر شکسته از تعارفی که با خدا کرده بود می گرید و بعد هم داد و هوار راه انداختند که این «ناجوانمردانه» بود و…  عجبا! مگر این قاسم سلیمانی نبود که عربده می کشید که «ترامپ قمار باز بامن طرفی با سپاه قدس طرفی»، یعنی با تمام نیرویی که در اختیار داشت، طرف مقابل را به جنگ و «دوئل» فرا میخواند. طرف مقابل هم دوئل را پذیرفت و از امکاناتی که در اختیار داشت استفاده کرد. کجای این کار ناجوانمردانه است؟ از این گذشته این چه جور «عاشق شهادت» بودن است که با تحقق وصال، داد و هوار و عربده و اشک و گریه و خط و نشان انتقام به خاطر موهبتی که برای آن رهبر معظم انقلاب هم دعا کرده بوده و نصیب یکی از عاشقان شهادت شده راه می افتد؟

قاسم سلیمانی شرّور مصیبت آفرینی بود

پاسدار قاسم سلیمانی با دیدگاههای بلاهت بار مذهبی و رابطه مریدی و مرادی با ولی فقیه و توّهماتی که در مورد خودش داست، عنصری خطرناک و فاجعه آفرین و شرّ مطلق بود. یک نمونه کاملا گویا در زمینه شرارت او، اقدام به نوشتن آن نامه تهدید آمیز به سید محمد خاتمی رئیس جمهور وقت رژیم در پی تظاهرات دانشجویان در تیرماه سال 78 وامضاء جمع کردن برای آن بود. نقش سلیمانی در نوشتن آن و امضاء جمع کردن برای آن، اخیرا در مصاحبه پاسدار جعفری فرمانده سابق سپاه به مناسبت سالگرد هلاکت سلیمانی از پرده بیرون افتاد.   http://fna.ir/f1wr6k

البته  این که پاسدار جعفری گفته نامه را سلیمانی خودش نوشته چرند گفته سلیمانی سواد نوشتن آن را نداشت. او نکات و موضوعات را مطرح کرده و نگارش آن هم حتما کار اطلاعیه نویسان سپاه بوده؛ با این همه در خط پایانی نامه که آمده است: « كاسه‌ صبرمان به پايان رسيده و تحمل بيش از آن را در صورت عدم رسيدگي، بر خود جايز نمي‌دانيم»، در آن جمله تهدید آمیز که «شان نزول» نامه است، به جای «کاسه صبرمان لبریز شده» یا «صبر ما به پایان رسیده»، نوشته اند «کاسه صبرمان به پایان رسیده»! لابد به جای کاسه؛ دیگ و پاتیل لازم بوده که اینها نداشتند! علاوه بر امضای خودِ سلیمانی او امضای 23 نفر از وحوش چلغوز بردوش(سرداران) سپاه را در زیر آن گرد آورده بود.  عاملی هم که باعث این عربده و ارعاب که در واقع چیزی جز تهدید به کودتا علیه رئیس جمهور وقت و برانداختن دولت نبود، این بود که در تظاهرات دانشجویان در آن زمان، شعارهایی علیه خامنه ای داده شده بود یا عکسش را پاره کرده یا آتش زده بودند. دختر سلیمانی هم که حالا گمان می کند،«زینب» زمان شده است، چندی پیش ضمن مصاحبه ای گفت که برای پدرش خامنه ای «رگ گردن» بود. پ.

چند خطی از آن نامه «کاسه به پایان رسیده» خود تبلور استبداد و مردم ستیزی و دریدگی پاسداران بی وطن ضد ایرانی و افکار سیاه و اهداف تباه کنندیی است که دارند و به آن رنگ تقدس داده اند و برای حفظ آن از هیچ درندگی و خود سری و قانون شکنی رویگردان نیستند و البته قاسم سلیمانی چهره شاخص و هدایتگر این پلیدان بود: « جناب آقاي خاتمي، چند شب پيش وقتي گفته شد عده‌اي با شعار عليه رهبر معظم انقلاب به سمت مجموعه‌ شهيد مطهري در حركت‌اند، بچه‌هاي كوچك ما در چشم ما نگريستند، انگار از ما سؤال مي‌كردند غيرت شما كجا رفته است؟
جناب آقاي رئيس‌جمهور، امروز وقتي چهره‌ رهبر معظم انقلاب را ديديم مرگ خودمان را از خداوند طلب كرديم چون كه كتف‌هايمان بسته است و خار در چشم و استخوان در گلو بايد ناظر پژمرده شدن نهالي باشيم كه حاصل 14 قرن سيلي و زجر شيعه و اسلام است». همانطور که در این جمللات پیداست، تبلور مقدستات تاریخ 14 قرنی اینها( که هیچ ارتباطی به ایران و تاریخ بیش از 25 قرنی ایران ندارد، تماما در وجود خامنه ای این آخوند آزادی کش مردم ستیز متبلور است) پ

نمونه دیگر از شرارت و عربده کشی ها « حاج قاسم»؛ هم به شکل فردی و هم در مجموعه سپاه تهدید علیه آمریکا و اسرائیل و بعضی کشورهای منطقه مثل سعودی و بحرین بود که که تاوان و هزینه آن را عملا مردم ایران در شکلهای گوناگون داده اند که نمونه بسیار رذیلانه آن رفتار دو مامور پلیس در فرودگاه جده با دو نوجوان ایرانی در سال 94 بود که به همراه خانواده خود برای «حج عمره» به آن کشور رفته بودند..

 این ادعای مهمل فرماندهان بی وطن سپاه که گویا اگر سلیمانی در عراق و سوریه جلوی داعش را نگرفته بود، داعش در ایران هم همان تاخت و تاز را راه انداخته بود و این نبوغ قاسم سلیمانی و قهرمانی های «مدافعان حرم» بوده است که ایران را از این مصیبت مصون داشته ادعای پوپی مثل بسیاری از ادعاها فرمانده هان مردم ستیز سپاه در افسانه پردازی در مورد خودشان و پرده کشیدن روی نقش جنایتکارانه و مصیبت باری که برای ایران و مردم ایران داشته اند، است. سوال این است که مگر در آن کوچک کویت که چسبیده به عراق است و در عربستان سعودی هممرز با عراق سپاه پاسداران جلوی داعش را گرفت؟ ایضا در شیخ نشین های جنوب خلیج فارس؟ از این گذشته مگر ارتش و مردم ایران برگ چغندر بودند که داعش در ایران همان تاخت و تاز را راه بیاندازد که در عراق و سوریه راه انداخت؟

از وجوه دیگر تمایلات شوم و مصیبت آفرین قاسم سلیمانی برای مردم ایران و مردم کشورهای همسایه را در این گفته او در یکی از سخنرانی ها می توان دید که گفت:« میزان فرصتی که در بحران ها هست در خودِ فرصت ها نیست، شرطش این است که نترسید و نترسیم و نترسانیم». روشن تر از می شود گفت که منافع کلانی در بحران آفرینی وجود دارد که از به راه انداخت آن و پرداخت هزینه برای آن که البته کشتن و به کشتن دادن نفرات« خودی – کسانی مثل حججی» و ویرانگری و آواره و داغدار کردن مردم مناطق بحران زده، است نباید ترسید. او «نتراسانیم» ش را هم به عناصری و محافلی از رژیم می گوید که از مشکلاتی که ممکن است موج بحران های ایجاد شده پدید آورد را دربردارنده خطراتی برای رژیم می دانند و ابراز نگرانی می کنند. به طور مثال اگر توطئه انفجار بمب در گردهمایی مجاهدین در حومه پاریس در تیر 97 اتفاق افتاده بود، این یک پیروزی بزرگ قاسم سلیمانی و سبب ایجاد «استحکام ایمان» در  ضمائم منطقه ای سپاه قدس به قاسم سلیمانی و قدرت رژیم بود، اگرچه با تحقیقات پلیس حتما ردی از رژیم در آن پیدا می شد که پیامدهای آن می توانست برای رژیم گران تمام شود. حالا  هم که آن توطئه کشف و خنثی شد، باید رژیم با پیامد های آن دست و پنجه نرم کند. اما از آنجا که رژیم تا به حال به خاطر اقداماتی از این دست، تنبیه درخوری دریافت نکرده، و به طور مثال نه به خاطر انفجار مقر تفنگداران آمریکا در بیروت در سال 1983 تنبیه شد ( که خود محسن رفیق دوست در مقام وزیر سپاه پاسداران در یک سخنرانی در در یکی از کارخانه های صنایع دفاعی، با صدای رسا و مغرورانه گفت:« …آن مواد منفجره ای که با آن ایدئولوژی ترکیب شد و در مقرّ تفنگداران دریایی چهارصد افسر ودرجه دار و سرباز را یک مرتبه به جهنم فرستاد، هم تی ان تی آن مال ایران بود، و هم ایدئولوژیش از ایران رفته بود...» - روزنامه رسالت 29 تیر سال 66) و نه به خاطر ترور های دیگر در اروپا و جاهای دیگر، بحرانی سازی و تررویسم برون مرزی رژیم که نیمه دیگر دستگاه تنفس و بقای این موجود پلید که جمهوری اسلامی نام دارد است(نیمه دیگر آن سرکوبی و شکنجه و زندان در داخل کشوراست) همچنان فعال خواهد بود.

 

تنبیه قاسم سلیمانی

و اما تنبیه قاسم سلیمانی با هلاکت او نتیجه این بود که خود شیفتگی و خود محوربینی در قاسم سلیمانی تا آنجا رشد کرده بود که به رغم ادعاهایی که هم خودش و هم سایر وحوش در خدمت ولایت فقیه، در مورد «عشق و ارادت به امام حسین» می کنند، او در سخنانی در «نخستین کنگره سراسری شهدای مهاجر مدافع حرم» در بهمن 96 در مشهد در کنار رئیسی جنایتکار، که ابراهیم حاتمی کیا هم در آن حضور داشت، با خیر مقدم به ابراهیم حاتمی کیا(سازنده فیلم «به وقت شام» مربوط به مداخله نظامی رژیم در سوریه) به خاطر حضورش در آن گردهمایی، خطاب به او گفت:«به ایشان عرض می کنم که شما تنها سر سرسپرده نیستی، امام حسین سرسپردهً این نظام بود، نظام نظامی است که امام حسین براش به شهادت رسید»پ https://www.youtube.com/watch?v=Jm9FC9Ak2oA

 اشاره او به سخنان خشم آلود و «ننه من غریبم» بازی در آوردن حاتمی کیا در مراسم پایانی سی و ششمین جشنواره فجر – بهمن 96 بود، که نسبت فیلمساز «وابسته نظام» بودن که به او می دهند و برای سازمان رسانه ای - هنری اوج فیلم ساختن را امتیاز منفی برایش به حساب می آورند، باعث «افتخار» خود دانست. (این سازمان به عنوان موسسه خصوصی ثبت شده اما هزینه تولیداتش را سپاه پاسداران تامین می کند و فیلمهای لبریز از تحریف حقایقی مثل «ماجرای نیمروز»- مربوط به رویدادهای بعد از سرنگونی رژیم شاه و مساله مجاهدین و حمله به محل اقامت موسی خیابانی - به کارگردانی حرمزاده ای به اسم محمد حسین مهدویان می سازد)

https://www.youtube.com/watch?v=Hvc034pc0fA

وقاحت و طلبکاری امثال قاسم سلیمانی از مردم تا آن حد است که او همان «حسین مظلوم»، همان امام حسینی که هرسال در آن همه مجالس روضه که برای سرنوشتی که در «عاشورا» برایش رغم خورد برپا می شود و داستان هایی از «مظلومیت» او به روایتهای گوناگون، طی قرنها در ذهن بخشی از مردم در روستاها و در شهرها نشسته است را، «سرسپرده» این نظام و شهید شده برای برپایی چنین نظامی دانست. واقعا برای بخش بزرگی از مردم روستاها و شهرها که به همان امام حسینی که از پای منبر آخوندها شناخته اند و برایش عزاداری می کنند، همان مردمی که بارها در تظاهرات و اعتراضات، دفتر نماینده ولی فقیه را به آتش کشیده اند، مردمی که از این همه فساد و بیداد و «رانتخواری» و بگیر و ببند و اعدام و شکنجه در رژیم آگاهند و از آن رنج می برند، مردمی که بارها شعار نه «غزه نه لبنان جانم فدای ایران» در تظاهرات سرداده اند که اعتراضی است به سیاستهایی که قاسم سلیمانی جز طراحان و هدایتگران آن و توزیع کننده دلارهای بی حساب و کتاب در چمدان از دارایی مردم ایران برای اجرای آن در منطقه است، توهینی بد تر از این حرفهای سلیمانی می شد به «امام حسین» کرد؟ این که در جریان تشییع جنازه پاسدار سلیمانی جمیعیت زیادی راه افتادند به نظر من اظهارات نابجای دونالد ترامپ که تهدید کرده بود از جمله جاهایی که در عملیات تلافی جویانه آمریکا در برابر اقدام تلافی جویانه رژیم هدف قرار خواهد مکانهای است که ارزش فرهنگی زیادی برای ایرانیان دارد(نقل به مضمون)، موثر بود. این تاکید ترامپ روی مکانهای فرهنگی و مورد توجه «ایرانیان» را خیلی ها جاهایی مثل آرامگاه و کورش و تخت جمشید دانستند و با رفتن به تشییع جنازه قاسم سلیمانی که با فرمان ترامپ موشکی ماشین حامل اورا هدف قرار داده بود، خواستند رویارویی خود را با او در مواضعی که اعلام کرده بود، نشان بدهند. با این حال زیر دست و پا له شدن عده ای از شرکت کنندگان در مراسم تدفین او در کرمان که 60 کشته و 213 زخمی به جا گذاشت، مراسم تدفین این عنصر شرور را که رژیم و به ویژه وزیرخارجه اش آن را به عنوان برگ برنده یی از حمایت و پشتیبانی رژیم از سوی مردم در برابر ترامپ به رخ آمریکائیها می کشید، به فاجعه ای برای مردم تبدیل کرد. حالا بماند این که در مسیر عبور تابوت آنچه «اُمت» عقب مانده و مفلوک و بسیجیان بیشعور، سوی تابوت پرت می کردند تا با تماس به آن متبرک شود - چیزهای که به نظر می رسید قطعات لباس بود، صحنه یی از رفتار های عجیب و بسیار ناهنجار و خجالت آور که در واقع حرمت شکنی نسبت به جنازه ها بود که برای قاسم سلیمانی هم مثل تدفین امام اولش خمینی جنایتکار به شکل دیگری تا عریان شدن جنازه به وقوع پیوست. حتی بعضی از آخوندهای رژیم هم به ناهنجاری و زشتی این رفتار – که در اصل ناشی از تعلیمات و تبلیغات و مقدس سازیهای و امامزاده سازی های خود آنان و این رژیم پلید است – انتقاد کردند. پزشکی قانونی هم علت مرگ کشته شدگان مراسم تدفین سلیمانی را«واکنشهای حیوانی و غیر عمدی انسانی» ذکر کرده بود. به هرحال شیفته گان حاج قاسم که در سپاه و بسیج و صدا وسیما و قوه قضیه و نیروی انتظامی فراوانند و دائما علیه شهروندان و لگدمال کردن حقوق آنان «واکنشهای حیوانی» عمدی بسیار از آنان سر می زند، حال در این حادثه اثرات عادت و رفتارشان روی خودشان منتقل شد.

.

ضربه متلاشی کننده تنبیه

 

دو روز بعد از اعطای نشان ذوالفقار به قاسم سلیمانی توسط  سیّد علی خامنه ای، در اینستاگرام سلیمانی در21 اسفند 97 پوستری از او منتشر شد که زیر آن نوشته شده بود -- ذوالفقار سید علی +عکس 

 تنها یکسال و دو ماه و چند روز بعد از مراسم اعطای نشان و آن حرفهای خامنه ای که برای او آرزوی شهادت کرده بود اما «نه به این زدویها» و انتشار آن تصویر که قاسم سلیمانی را «ذوالفقار سید علی» معرفی می کرد، ضربه ای از آسمان بر قاسم سلیمانی فرود آمد که بر اثر آن به گفته پاسدارمحمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، بدن او پنج تکه شده بود. این رویداد را بنا بر همان معیارها و باورهایی که اینها دائم با دستگاههای عریض و طویل  تبلیغات با عزاداریها  از منبر ها و تریبونها به مردم القاء می کنند؛ ما هم می توانیم چنین ارزیابی کنیم که هلاکت قاسم سلیمانی اول تنبیهی بود برای خامنه ای که سر خدا می خواست کلاه بگذارد و با او نسیه معامله کند و با موعد نا معلوم و در زمانی دور وعده تقدیم «شهید» به او می داد. چون بنابر ادعای خود اینها جنگ اینها برای خدا و اسلام است. از آن خنزیر در قبر خمینی امام اولشان و این خنّاس در خلافت خامنه ای امام دومّشان، تا پیروان و مریدان این دو از جمله قاسم سلیمانی ادعایشان این بوده و هست که برای خدا و اسلام  می جنگند. قاسم سلیمانی در چند سخنرانی به یک جمله از یکی از پیامهای خمینی به زائران کعبه که گفته بود«ای کسانی که در خانه خدا نشسته اید برای آنها که در برابر دشمنان خدا ایستاده اند دعا کنید» تاکید کرده بود. خدای ابراهیم چون حقه بازی خامنه ای را دید، سلیمانی را از او گرفت. از سوی دیگر، آن ضربه به خاطر حرمت شکنی حاج قاسم به امام حسین بود که او را سرسپرده همین نظامی که قاسم سلیمانی مهره مهم آن بود دانست و گفت امام حسین هم برای همین نظام  شهید شد. نظامی که کارنامه اش لبریز کشتار و بیداد و مردم ستیزی و فساد و چپاول «بیت المال» است، همچنین سلیمانی سزوار «غضب» و تنبیه از «عالم بالا» شد به خاطر این که به خودش «ذوالفقار» سیدعلی لقب داد، و این خشم و غضب «صاحب ذوالفقار»، پدر امام حسین را بر انگیخت و آنچه پیکر او را 5 قطعه کرده یک ضربه «صاحب ذولفقار» بود که در آن مجازات به شکل «آتشین» بر او فرود آمد(خمینی در 26 مرداد 58 در آن سخنرانی که در آن اظهار تاسف کرد چرا چوبه های دار در میدانهای بزرگ بر پا نکرده و روشنفکران و رهبران گروههای سیاسی و روزنامه نگاران غیر وابسته را درو نکرده، به عنوان پشتوانه و سابقه مذهبی و برای  مشروعیت موضع خودش، با نامبردن از علی و با تجلیل از او یاد آور شد که «امیر المومنین آن مردم نمونه عالم در یک روز 700 نفر از یهود بنی قریظه را گردن زد).پ.   

گرایشات اعتقادات مهمل و خطرناک

قاسم سلیمانی با «آرمانها» و «اعتقادات»، تاریک اندیشانه مذهبی خمینیستی و اسلام گسترانه و به عنوان یک پاسدار ولایتمدار بی وطن و مردم ستیز، مهره کارآمد این رژیم منحوس و خدمتگزاری «برجسته» چون سید اسدالله لاجوردی و شیخ صادق خلخالی وپاسدارمحسن رفیق دوست وپاسدار محسن رضایی و جنایتکاران اطلاعاتی امثال سعید امامی و… عنصری «مخلص» در خدمت ولایت و خلافت خامنه  ای بود؛ چنانکه در انتشار نامه تهدید آمیز با امضای 24 پاسدار از قماش خودش نشان داد. به هر حال هلاکت او عنصری را از بین برد که زمانی به اندازه زمان از پایان جنگ با عراق تا کنون به علاوه همه شرایطی که در آن دوران در اطراف ایران بود و رژیم از آن بهره برد، لازم است تا رژیم از بین این پاسدارانش بتواند یکی را مثل قاسم سلیمانی باد کند. اما دیگر نه چنین زمانی در اختیار رژیم قرار خواهد گرفت و نه چنان اوضاعی برای رژیم فراهم خواهد شد. اوضاع بهم ریخته در لبنان و بمبارانهای مکرر مواضع نیروهای وابسته به رژیم توسط اسرائیل در سوریه؛ به تنرّل موقعیت رژیم در سوریه و حتی به عامل نامطلوب تبدیل شدن برای «اسد و پوتین»، چنان که یک نماینده مجلس رژیم از کاشمر به اسم بهروز بنیادی دو سال پیش(6 تیر 97) در سخنرانی در مجلس گفت: «امروز شاهد این هستیم که با تمام وقاحت  اسد  وزنه همنوایی خود با  پوتین  را سنگین تر کرده و حتی حضور شهیدان مدافع حرم را در سوریه کمرنگ و بعضا کتمان می‌کند» و افزود« دور نیست که این دو مهره سیاسی، ما را در راه منافع خود و بزودی برای نتانیاهو ترامپ قربانی کنند» و شاید رفتار اخیر روسیه با قالیباف که قرار بود پیامی از خامنه ای رهبری معظم و مقدس رژیم را به پوتین تحویل دهد، اما این دیدار اتفاق نیافتاد، ناشی از همان تضاد باشد؛ ضربه سنگین به توانایی اعمال نفوذ و موش دوانی رژیم در عراق با هلاکت قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس توسط آمریکا و گامهایی موفقت آمیزی که دولت عراق در کنترل حشد الشعبیِ برداشته، همان نیروی مسلحی که سلیمانی در آن نفوذ بسیار داشت و خامنه ای در دیدار با الکاظمی در تهران آز آن به عنوان( نعمتی) برای عراق نام برد، نمایی به اوضاع می دهد که مطلقا شباهتی به اوضاع بعد از اشغال کویت توسط عراق و پیامد های آن و بعد اوضاع بعد از سقوط صدام تا زمان هلاکت سلیمانی ندارد. به اینها باید تحولات دیگری مثل «توافق ابراهیم» و برقراری روابط دیپلماتیک اسرائیل با امارت متحده عربی وبحرین و در آفریقا با مراکش و گامهای اسرائیل برای نزدیک شدن به سعودی، همه آواری است بر سر این رژیم اسلامگرای ضد ایرانی تروریستی، که ده تا «حاج قاسم» هم اگر در صحنه بودند، کار چندانی از آنها در خارج کردن رژیم از زیر آن بر نمی آمد.

 

 *************

مطالب مرتبط

تعرض به دو جوان ایرانی در فرودگاه جده:

https://ana.press/fa/news/36/11284/

 

عربده و ارعاب و ننه من غریبم بازی  در آوردن ابراهیم حاتمی کیا:

https://www.youtube.com/watch?v=Hvc034pc0fA

 

قاسم سلیمانی  امام حسین هم سر سپرده همین نظام بود:

https://www.youtube.com/watch?v=3w_VocORRPg

 

امام جمعه(سعیدی) و تولیت قم گفت : اقای خامنه ای هنگام تولد، زمان خروج از بدن مادر یا علی گفت و قابله در جواب او گفت علی یارت!

https://www.youtube.com/watch?v=yTVr_yPnO_g&list=TLPQMDIwMjIwMjGdjtYdp1VZiQ&index=7

سخنان سلیمانی با بغض و اشک در «کنگره ملی 8000 شهید استان گیلان 14 اردیبهشت 95 دقیقه 30 :«…جنگ ما جنگی بود که بیت الله حرام و طواف حجاج در مقابل اون کم  است؛  جنگ ما یک گنج بود عرفات بود»پ.

https://www.youtube.com/watch?v=yTVr_yPnO_g

 

سخنان نماینده کاشمر در مورد بد عهدی پوتین و اسد:

https://www.icana.ir/Fa/News-Video/390689

----------------------- 

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۸ فوريه ۲۰۲۱

https://iradj-shokri.blogspot.com/

منبع:پژواک ایران


ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*خیز برداشتن خمینی وار رضا پهلوی برای تصاحب انقلاب مردم ایران  [2023 Jan] 
*نبرد در «گذرگاه خونیِن اجتناب ناپذیر»* با مردم ُکشان، با انقلاب و پرچمداری دختران ایران  [2022 Dec] 
*زندگی قرنطینه ای در بین قدر ناشناسان و فضای دل آزار - دکتر هزارخانی چراغی در سیاه چاله جبّار(قسمت پایانی)  [2022 Aug] 
*واکنش بلاهت بار رهبری مجاهدین به دو مطلب من در مظلومیت دکتر هزارخانی   [2022 Jun] 
*دکتر هزارخانیِ جان برلب رسیده؛ چراغی در سیاه چاله جبّار(2) هفته نامه ایران زمین و بعضی مسائل  [2022 May] 
* دکتر منوچهر هزارخانی، چراغی در سیاه چاله جبّار (۱) و یک اتهام ناجوانمردنه به او  [2022 Apr] 
*افغانستان باغ میوه های تلخ برای آمریکا بعد از آن پیروزی شیرین ضد کمونیستی  [2021 Oct] 
* پیام مزوّرانه میرحسین موسوی در تقابل روشن با نه مردم به بقای جمهوری اسلامی است  [2021 Jun] 
*جمهوری خواهی رضا پهلوی، حرکتی درست با تاخیر بسیار طولانی   [2021 Mar] 
*هلاکت سلیمانی تنبیه «خیرالماکرین» برای خامنه ای و تنبیه «صاحب ذوالفقار» برای سلیمانی بود   [2021 Feb] 
*خامنه ای و پاسداران ضد ایرانی اش، خوار تر از خمینی در جنگ با صدام، بازنده کشمکش با آمریکا خواهند بود  [2021 Jan] 
*قاطعیت و اقتدار تنها انتخاب برای نخست وزیر عراق در برابر رژیم شرور آخوندی است  [2020 Aug] 
*نگرانی مقامات از شرایط انفجاری جامعه، ولایتمداران بیشعور و عناصر مفلوک  [2020 Jul] 
*گربه مرتضی علی، «واقعه عجبب» و «دیدار با پادشاه قدرتمند» و پایان خراب داستان   [2020 Apr] 
* ظلم رژیم شاه و نامه همسر یک تیرباران شده در اسفند ماه 65 سال پیش   [2020 Mar] 
*ترامپ قمار باز برنده، سپاه مردم ستیز مفتضح، خامنه ای درعربده قدرت اما در اضطراب   [2020 Feb] 
*سوالی که باید از شاهزاده ترکی الفیصل در مورد «مرحوم» شدن یا نشدن مسعود رجوی پرسید  [2020 Jan] 
*رژیم در محاصره بین المللی در باتلاق خود ساخته، دود شدن اهداف «برون مرزی» خامنه ای، مردمی که بپا می خیزند  [2019 Dec] 
*علی ربیعی و بیان حقیقتی در میان سفسطه کردن ها و اوضاع کنونی  [2019 Nov] 
*پیامهای بارانی که مانع جشن چهارم آبان شد و پریدن گاو نر به صندوق کمیته امداد خمینی و چند یادآوری  [2019 Nov] 
*کارنامه سیاه مردم ستیزی آخوندها در ایران و رویداد مبارک رقص دختران در کربلا   [2019 Aug] 
*خرتو خری رژیم، تزویر رهبر و وقاحت ظریف ‏  [2019 Aug] 
*سرچشمه خشونت گرایی رژیم و تنش در روابط خارجی آن و هشداری به رئیس جمهوری آمریکا  [2019 Jul] 
*«شیطان بزرگ» در راه «آدم کردن» رژیم سیّد روح الله الموسو‌ی‌الخمینی  [2019 Apr] 
*اعطای نشان به سلیمانی به خاطر کشاندن بشار اسد به دیدار با خامنه ای   [2019 Mar] 
*محسن رضایی می خواست «ماله بکشد» اما به سراپایش گند زده شد  [2019 Jan] 
*تلاش فرومایگان جنایتکار برای پنهان کردن نقشها و آثار و نشانه های جرم  [2018 Nov] 
*سیّد محمد خاتمی ملت را با تواضع خود شرمنده فرمودند   [2018 Aug] 
*در اسپانیا استخوانهای فرانکو از گور بیرون کشیده خواهد شد  [2018 Jul] 
*احتمال دروغگویی و «لاف و گزاف» در ادعاهای پاسدار حاجی زاده  [2018 Jul] 
* ادعای نفوذ به مراکز کنترل فرماندهی ارتش آمریکا با ارائه ویدئو توسط پاسدار حاجی زاده   [2018 Jul] 
*مُردم اندر حسرت فهم درست ‏  [2018 May] 
*بهاری با افق تیره و توفانی برای رژیم، برای سالی که برای مردم نکو خواهد بود   [2018 Mar] 
*بی ارزشی ارزشهای مقدس رژیم، در آیینه انزجار مردم از تلاش رژیم برای مرعوب کردن لیلا حاتمی  [2018 Mar] 
*جنایت های داعشی رژیم شیعه در ایران سالها قبل از پیدایش داعش سنی در عراق  [2018 Mar] 
*رفراندم روحانی، خر داغ کردن است، جز براندازی راهی نیست  [2018 Feb] 
*هشتگ های سیا و موساد و سعودی هدایتگر مردم برای «در آوردن خشتک»* نظام ولایت فقیه!  [2018 Jan] 
*زرنگی ابلهانه قاسم سلیمانی و سپاه برای رفع سوزش ناشی از سفر اسد به مسکو و ستایشی که از روسها کرد  [2017 Nov] 
*ارتشی ها و مشکوک بودن سقوط هواپیمای حامل فرماندهان ارتش در مهرماه ۱۳۶۰  [2017 Oct] 
* تودهنی مردم به متشرّعان مستبد ضد ایرانی و منزلت شجریان در نزد مردم  [2017 Sep] 
*‎ ‎روحانی و سپاه و جناح هار، و ناتوانی او در حل یک مساله ساده بی خرج   [2017 Aug] 
*متوقف و له کردن یک خودرو انفجاری داعش با تانک توسط ارتش مصر در شمال سینا  [2017 Jul] 
*سرازیر شدن خشم سپاه و رهبر به سوی روحانی، آینده نا روشن او و سایه جنگ   [2017 Jun] 
*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏   [2017 Jun] 
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی  [2017 May] 
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی  [2017 May] 
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها   [2017 May] 
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰  [2017 Apr] 
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی   [2017 Mar] 
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا  [2017 Mar] 
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟  [2017 Mar] 
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن   [2017 Mar] 
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او  [2017 Feb] 
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند  [2017 Feb] 
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد  [2017 Jan] 
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد   [2017 Jan] 
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد  [2016 Dec] 
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ   [2016 Dec] 
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم  [2016 Dec] 
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏  [2016 Nov] 
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی  [2016 Oct] 
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم  [2016 Oct] 
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی  [2016 Aug] 
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏  [2016 Aug] 
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است  [2016 Aug] 
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی   [2016 Aug] 
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد  [2016 Jul] 
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن   [2016 Jul] 
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم  [2016 Jun] 
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم  [2016 Jun] 
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان  [2016 Jun] 
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن  [2016 May] 
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی  [2016 Apr] 
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین   [2016 Apr] 
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها   [2016 Mar] 
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران  [2016 Mar] 
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است  [2016 Feb] 
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی  [2016 Feb] 
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان  [2016 Feb] 
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری  [2016 Jan] 
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن  [2016 Jan] 
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه   [2016 Jan] 
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان  [2016 Jan] 
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء  [2016 Jan] 
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر  [2016 Jan] 
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه  [2015 Dec] 
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی  [2015 Dec] 
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب   [2015 Nov] 
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها  [2015 Oct] 
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان  [2015 Oct] 
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی  [2015 Oct] 
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او  [2015 Oct] 
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها  [2015 Sep] 
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه  [2015 Sep] 
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟  [2015 Sep] 
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی  [2015 Sep] 
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92  [2015 Sep] 
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر   [2015 Aug] 
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند  [2015 Aug] 
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی  [2015 Aug] 
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام  [2015 Aug] 
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی   [2015 Aug] 
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.   [2015 Jul] 
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود  [2015 Jul] 
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی  [2015 Jul] 
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است.  [2015 Jul] 
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد  [2015 Jul] 
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی  [2015 Jun] 
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است   [2015 Jun] 
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی  [2015 May] 
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد  [2015 Apr] 
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟  [2015 Apr] 
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام   [2015 Apr] 
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد  [2015 Mar] 
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن  [2015 Mar] 
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.   [2015 Mar] 
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب  [2015 Mar] 
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد  [2015 Mar] 
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی  [2015 Feb] 
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری  [2015 Jan] 
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد  [2015 Jan] 
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی  [2014 Dec] 
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود  [2014 Nov] 
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت  [2014 Nov] 
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان  [2014 Sep] 
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن  [2014 Sep] 
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه  [2014 Aug] 
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی  [2014 Aug] 
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ  [2014 Aug] 
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست   [2014 Aug] 
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم  [2014 Jul] 
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه  [2014 Jul] 
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین  [2014 Jul] 
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان  [2014 Jul] 
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط   [2014 Jun] 
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور  [2014 Jun] 
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران  [2014 Jun] 
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد   [2014 Jun] 
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده  [2014 May] 
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه   [2014 May] 
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار  [2014 Apr] 
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران  [2014 Apr] 
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی  [2014 Mar] 
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی  [2014 Feb] 
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن  [2014 Feb] 
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت  [2014 Jan] 
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی  [2014 Jan] 
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است  [2014 Jan] 
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی  [2014 Jan] 
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان  [2014 Jan] 
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر  [2014 Jan] 
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی  [2014 Jan] 
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت»  [2013 Dec] 
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه  [2013 Nov] 
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی در مورد اهانت به مرضیه [2013 Nov] 
*نکته یی برای یاد آوری –2  [2013 Oct] 
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد  [2013 Oct] 
*نکته یی برای یاد آوری  [2013 Oct] 
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف   [2013 Oct] 
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟  [2013 Sep] 
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت  [2013 Sep] 
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود   [2013 Sep] 
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی  [2013 Aug] 
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی  [2013 Aug] 
*تاریخسازی مسخره  [2013 Aug] 
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟  [2013 Jul] 
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند  [2013 Jul] 
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا  [2013 Jul] 
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان  [2013 Jul] 
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند  [2013 Jul] 
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع   [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من  تحریفات 5 صفحه دبیرخانه و پاسخ 21 صفحه ای من [2013 Jul] 
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد درآمدِی بر بحث «تلخ» و تفصیلی در مورد «بیانیه تفصیلی شورای ملی مقاومت» [2013 Jul] 
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست  [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من  [2013 Jul] 
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی  [2013 Jun] 
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی  [2013 Jun] 
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها  [2013 Jun] 
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا  [2013 Jun] 
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها  [2013 Jun] 
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید  [2013 Jun] 
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا  [2013 Jun] 
*از کجا به اینجا رسیدیم  [2013 Jun] 
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین  [2013 Jun] 
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است  [2013 May] 
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب  [2013 May] 
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی»  [2013 May] 
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه  [2013 May] 
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری   [2013 Apr] 
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر  [2013 Apr] 
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری  [2013 Mar] 
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری  [2013 Mar] 
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین  [2013 Feb] 
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام  [2013 Feb] 
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران  [2013 Feb] 
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی  [2012 Dec] 
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر  [2012 Dec] 
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها  [2012 Nov] 
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون»  [2012 Nov] 
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده  [2012 Nov] 
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی  [2012 Oct] 
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار  [2012 Oct] 
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند  [2012 Sep] 
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم  [2012 Sep] 
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن  [2012 Aug] 
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت   [2012 Jul] 
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد  [2012 Jun] 
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران  [2012 Jun] 
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی  [2012 Apr] 
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم   [2012 Mar] 
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم   [2012 Mar] 
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد  [2012 Jan] 
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان   [2012 Jan] 
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر  [2011 Dec] 
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله   [2011 Dec] 
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز   [2011 Dec] 
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی  [2011 Nov] 
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی   [2011 Nov] 
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟»  [2011 Nov] 
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم  [2011 Oct] 
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین  [2011 Oct] 
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات  [2011 Sep] 
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه  [2011 Sep] 
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه  [2011 Sep] 
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند  [2011 Sep] 
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده   [2011 Aug] 
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور   [2011 Aug] 
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی  [2011 Aug] 
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف   [2011 Jul] 
*در ضرورت توضیح واضحات  [2011 Jul] 
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف  [2011 Jun] 
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین   [2011 Jun] 
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی  [2011 Jun] 
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی  [2011 May] 
*اعتراض من به قلدرمنشی بود  [2011 May] 
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین  [2011 May] 
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟   [2011 Apr] 
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود  [2011 Apr] 
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد  [2011 Apr] 
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم  [2011 Mar] 
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است  [2011 Mar] 
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم   [2011 Mar] 
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی  [2011 Mar] 
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه   [2011 Mar] 
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها  [2011 Feb] 
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها  [2011 Feb] 
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد  [2011 Feb] 
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند  [2011 Feb] 
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها  [2011 Feb] 
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد   [2011 Jan] 
*شروری در صف اوپوزیسیون  [2011 Jan] 
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد  [2011 Jan] 
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها  [2011 Jan] 
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم   [2011 Jan] 
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات   [2010 Dec] 
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود  [2010 Dec] 
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی  [2010 Dec] 
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی  [2010 Dec] 
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد   [2010 Dec] 
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی  [2010 Dec] 
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد  [2010 Dec] 
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است  [2010 Dec] 
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار  [2010 Dec] 
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود  [2010 Nov] 
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی  [2010 Nov] 
*آخوند مسخره از اخوان مسخره  [2010 Nov] 
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی  [2010 Nov] 
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت  [2010 Oct] 
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز  [2010 Oct] 
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان  [2010 Oct] 
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ  [2010 Oct] 
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران  [2010 Sep] 
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر  [2010 Sep] 
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و...  [2010 Sep] 
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود  [2010 Aug] 
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر  [2010 Aug] 
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی  [2010 Aug] 
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا  [2010 Aug] 
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر   [2010 Aug] 
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است  [2010 Aug] 
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها  [2010 Aug] 
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش  [2010 Jul] 
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا  [2010 Jul] 
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم  [2010 Jun] 
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام   [2010 Jun] 
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر  [2010 May] 
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ...  [2010 May] 
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه !  [2010 May] 
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند  [2010 May] 
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی   [2010 May] 
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید  [2010 Apr] 
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی  [2010 Apr] 
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی  [2010 Apr] 
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری  [2010 Mar] 
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته  [2010 Mar] 
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او  [2010 Mar] 
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم  [2010 Jan] 
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت»  [2010 Jan] 
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری  [2009 Dec] 
*این سخن را درنیابد گوش خر   [2009 Dec] 
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی  [2009 Nov] 
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف  [2009 Nov] 
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان  [2009 Nov] 
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ»  [2009 Nov] 
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت  [2009 Nov] 
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی»  [2009 Nov] 
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی  [2009 Nov] 
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم  [2009 Nov] 
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا  [2009 Nov] 
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود   [2009 Nov] 
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها  [2009 Oct] 
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال  [2009 Oct] 
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن   [2009 Oct] 
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت  [2009 Oct] 
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر   [2009 Oct] 
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم  [2009 Oct] 
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی  [2009 Oct] 
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش  [2009 Oct] 
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی  [2009 Sep] 
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم  [2009 Sep] 
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»   [2009 Sep] 
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران   [2009 Sep] 
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد  [2009 Aug] 
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان  [2009 Jul] 
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند  [2009 Jul] 
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»   [2009 Jul] 
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و...  [2009 Jul] 
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور  [2009 Jul] 
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی   [2009 Jul] 
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز  [2009 Jul] 
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند   [2009 Jun] 
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست  [2009 Jun] 
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها  [2009 Jun] 
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس  [2009 Jun] 
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی: وفاداری به آراء مردم و طغیان و بغی علیه ولی فقیه یا خیانت به آراء مردم و خائف و خاضع در برابر زور و دروغ  [2009 Jun] 
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز   [2009 Jun] 
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست   [2009 May] 
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»*  [2009 May] 
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی   [2009 Apr] 
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین   [2009 Apr] 
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3)  [2009 Mar] 
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)   [2009 Mar] 
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*   [2009 Mar] 
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)   [2009 Mar] 
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری   [2009 Mar] 
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها   [2009 Feb] 
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان   [2009 Feb] 
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود   [2009 Feb] 
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد   [2009 Feb] 
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا  [2009 Jan] 
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی  [2009 Jan] 
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری  [2009 Jan] 
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان  [2009 Jan] 
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت  [2008 Dec] 
*خوابگردی در فراموشخانه زمان  [2008 Dec] 
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند   [2008 Dec] 
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی   [2008 Nov] 
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد  [2008 Oct] 
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها   [2008 Oct] 
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک  [2008 Aug] 
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت  [2008 Jul] 
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران   [2008 Jun] 
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی  [2008 May] 
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰  [2008 May] 
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم  [2008 May] 
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم شكوفایی علمی دوره فتحعلیشاه و استفتائات از مقام ولایت فقیه و علمای حوزه علمیه قم [2008 Apr] 
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن  [2008 Apr]