PEZHVAKEIRAN.COM بی ارزشی ارزشهای مقدس رژیم، در آیینه انزجار مردم از تلاش رژیم برای مرعوب کردن لیلا حاتمی
 

بی ارزشی ارزشهای مقدس رژیم، در آیینه انزجار مردم از تلاش رژیم برای مرعوب کردن لیلا حاتمی
ایرج شكری

 

پاسخ و واکنشهای مردم در شبکه های اجتماعی به عربده جویان و به یک «زهرا خانم»، که لیلا حاتمی را به خاطر آن که سرکوب و کشتن مردم توسط رژیم به خاطر اعتراض و تظاهرات را در یک نشست خبری در فسیتوال برلن محکوم کرده بود، مورد حمله قرار داده بودند، آیینه تمام نمایی هم از پویایی جامعه ایران به رغم تمام سرکوب و فشار و کشتارهای وحشیانه رژیم خمینیِ پلید و آخوندهای هممسلک اوست، هم نشان دهنده پوسیدگی و فروریزی «ارزشهای مقدس» این رژیم است  و نیز نشان دهنده این است که شکاف عظیم بین مردم و جامعه پویای ایران با حکومت متشرعان و این رژیم مذهبی منحط قابل «پل زدن» با هیچ نوع «اصلاحاتی» نیست و شکاف بین این جامعه پویا که آثار پویایی اش را باید به ویژه در وجوه فرهنگی زندگی عرفی که برخلاف خواست متشرعان گندیده مغز به رژیم تحمیل می شود(مثل رقص دختر بچه ها در جشنی در شهرداری که به مناسبت روز زن برگزار شده بود و سبب جنجال و عربده جناح هار رژیم شد) دید، تنها با تخریب و انهدام این رژیم و استقرار نظام سیاسی دموکراتیک و غیر مذهبی با شوراها و نهادهای منتخب مردم، محو خواهد شد.

خانم لیلا حاتمی هنرمند مردم دوست و مورد احترام و سرشناس سینمای ایران، در نشست خبری در فستوال برلن در مورد فیلم خوک(قبل از نمایش فیلم)، بعد از پاسخ و توضیحات مانی حقیقی کارگردان فیلم به سوال خبرنگاری که آیا سوالهای سیاسی برای او آزار دهنده است(http://tnews.ir/news/2bb2106194962.html )، گفت :«من می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و خشم و اندوه عمیق خودم را از نحوه برخوردهای اخیر با معترضان در ایران اعلام کنم. شرم‌آور است که تظاهرات در کشورم به بهای جان معترضان تمام می‌شود» و افزود که این اولین بار است که درباره مسائل سیاسی اظهار نظر می کند. طبیعی است که چنین موضعگیری صریحی برای گردانندگان نظام ولایی و سگان ریزه خوار «سفره ولایت فقیه»،بسیار بسیار گران آمده و ناگوار باشد. آن موضعگیری و همدردی با مردم، به همان اندازه که دل مردم و دل مصیبت دیدگان از جنایت و سرکوبگری این رژیم را شاد کرد و نیز برای سینما گران مردم دوست ایران سربلندی آورد، دست اندار کاران رژیم و عمله سرکوب و بوزینگان پامنبری آخوندها و تبلیغاتچی رژیم را هم به خشم و آورد و به تکاپو انداخت  و بعضی عناصر مفلوک فرصت طلب  هم فرصت را برای خود نمایی با حمله به خانم لیلا حاتمی مناسب یافتند.

رسانه های داخل کشور، انتقاد و واکنشی بسیار تند و از موضعی مثل یک کارگزار رژیم از سوی پروانه معصومی که قبل از انقلاب در سه فیلم (رگبار، غریبه و مه ، کلاغ) بهرام بیضایی عهده دار نقش بود و رسانه های ولایتمدار در معرفی او، او را بازیگر سریالهای تلویزیونی مثل «یوسف پیامر» (به کارگردانی فرج الله سلحشور) و «امام علی»(به کارگردانی داود میر باقری) معرف کرده اند، منتشر کردند که او در آن هم به لیلا حاتمی درس و تذکر داد که « مگر در جاهای دیگر دنیا اگر کسی اعتراضی انجام دهد دست او را می بوسند؟  اینجا سپاهی‌ها و بسیجی‌هایمان را کشتند و شهید کردند پس گفتن این کلمات از زبان خانم حاتمی درست نیست» و هم با دریدگی و وقاحتی که ویژه کارگزاران تبلیغاتی رژیم از قماش مزدورانی است که در کیهان و خبرگزاری فارس کار می کنند،این اتهام را به او زد که اظهار نظر لیلا حاتمی نه به تصمیم خودش بلکه با خط و رهنمودی که به او داده اند صورت گرفته است. جمله او این است:« من هم حاضرم اعتراض کنم اما اعتراضی که با عقلانیت باشد و خودم تصمیم بگیرم نه اینکه شخص دیگری به من بگوید به آنجا برو و حالا در این مورد اعتراض کن».

پروانه معصومی که با این رفتار سخیف و گفتار زشتش آنهایی را که در زمان انقلاب در گروه سنی بالاتر از کودک و نوجوان قرار داشته اند و حوادث زمان اوائل به قدرت رسیدن خمینی همراه با گله هایی از اراذل و اوباش در اطرافش را به بیاد دارند، یاد «زهرا خانم» آن زن مفلوک سردسته گروه اوباشی که به تجمع گروههای سیاسی حمله می کردند و حامی صادق قطب زاده، سرپرستی که خمینی برای رادیو تلویزیون تعیین کرده بود، می اندازد. در آن زمان شایع شده بود که زهرا خانم مادر قطب زاده است. اما این به گمان من بیشتر شایعه یا واکنشی به دلیل نفرت مردم از قطب زاده بود.

http://www.mghaed.com/ay/Bull%20in%20Chinashop.pdf

پروانه معصومی اظهاراتش را با سفسطه و بی ربط  گفتن و تعیین تکلیف برای لیلا حاتمی پایان داده است:«خواهش می کنم کسانی که حرفی می خواهند بزنند و خارج از ایران هستند، بدانند که در ایران زندگی می کنند و ایرانی هستند. کوچک کردن ایران به این شکل که این خانم گفتند باعث کوچک کردن خودشان است. اگر دوست ندارند بروند جای دیگر زندگی کنند». این «زهر خانم حاظر در صحنه»، اعتراض به خشونت و سرکوب مردم توسط رژیم را «کوچک کردن ایران» می داند، رژیمی که از سالهای آغارش قاتل هزاران ایرانی اکثرا جوان از زن و مرد است و به ویژه جنایت کشتار زندانیان سیاسی درسال 67، جنایتی است که با بحث هایی که طی سالیان دراز در مورد آن شده است، هیچکس نمی تواند خود را به نفهمی و ندانستن آن بزند. این «زهرا خانم» پایان دهه چهارم «انقلاب اسلامی»، فروش سلاح شیمایی آلمان به عراق را هم، یاد لیلا حاتمی آورده است. لابد اگر لیلا حاتمی آن انتقادش را در فستیوال کان در فرانسه بیان کرده بود، ایشان به عنوان «وکیل رژیم»، فروش هواپیماهای میراژ به عراق را به یاد او می آورد. برای فرصت طلب بهانه جو چه اهمیتی دارد که همه شاهد بده - بستانهای خوب رژیم با آلمان و فرانسه هستند و فقط گروههایی از بسیجی ها و «دلواپسان» و همان ها که از دیوار سفارتخانه ها بالا می روند و سفارتخانه به آتش می کشند، هر از گاهی به بهانه یی و بیشتر برای اظهار وجود در برابر جناح رقیب، چنین موضوعاتی را پیش می کشند.

اظهارات پروانه معصومی را رسانه های اینترنتی ولایتمدار، با خوشحالی و جست و خیز روهوا قاپیدند و کیهان تحت مدیریت پاسدار حسین شریعتمداری که ستاد پرونده سازی و برچسب زنی و توهین در نظام آخوندی است( تا آن حد که اخیرا سخنگوی دولت هم بدون ذکر نام، از آن به عنوان «رسانه یی که عادت به لجن پراکنی دارد، زبان انقلابی بودنش هم دراز است و از دهانش بیرون است» یاد کرد و به این ترتیب آن را به سگ تشبیه کرد)*، اظهار نظر پروانه معصومی را واکنش به «وطن فروشی» لیلا حاتمی نامید. کیهان قبلا نیز در «شکر» خوریهایی، نامربوط هایی در حمله به هنرمندانی چون پگاه آهنگرانی و ترانه علیدوستی و...نوشته بود. این البته تنها مطلب کیهان نبود و نامربوط هایی دیگری هم علیه لیلا حاتمی درج کرده بود.

ضرغامی انتری با استعداد

پاسدار ضرغامی مدیرعامل سابق رادیو تلویزیون و از عناصر جناح هار ولایتمدار که علاوه بر معاونت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تصدی وزارت ارشاد توسط میرسلیم - که از آن به عنوان «سیاه ترین دوران سانسور در ایران» نام برده شده-، با ده سال مدیریت صدا و سیمای جمهوری اسلامی کارنامه ننگینِ سنگینی در صرف دارایی مردم برای استفاده انحصاری از دستگاه عظیم رادیو تلویزیون و تحریف حقایق و تبلیغاتِ در خدمت اختناق و سرکوب(از جمله پخش اعترافات اجباری و ساخته شده توسط دستگاه امنیتی رژیم)را دارد، فرصت را برای نیش زدن به جناح رقیب و نمایش «استعداد» خود در «با یک تیر دونشان» زدن را مناسب دید و در کانال تلگرامی خود نوشت:« وقتی رئیس جمهور محترم در مقابل دیدگان حیرت زده میهمانان خارجی، با تمسخر برخی اندیشمندان اسلامی، آن هم با مثال‌های سطحی غیر مرتبط نسبت به یک دیدگاه خاص نظری، استفاده سوء سیاسی می‌کند، از خانم لیلا حاتمی چه انتظاری هست ؟»

و بعد با یاد آوری این جملات حسن روحانی که کمی پیش از رویداد فستیوال برلن طی یک سخنرانی ضمن انتقاد از عملکرد کسانی که می خواستند علم را اسلامی کنند گفته بود«نمی‌توان گفت که فلان خودرو اسلامی است و آن یکی نیست. اینکه یک قرآن در داشبورد خودرو گذاشته شود که خودرو اسلامی نمی‌شود!»، اضافه کرد که:« فرق ایشان با خانم لیلا حاتمی این است که سخنان او، برخلاف رئیس‌جمهور، جدی گرفته نمی‌شود و متقابلاً وظیفه اصلی‌اش که بازیگری است را خوب بلد است. حتی اگر نتواند کلمه protesters را به درستی تلفظ کند!». پاسدار مفلوکِ محجور به خیال خودش عبارت پردازی «حکیمانه» یی کرده و با یک غلط گیری خیلی چشمگیر! از لیلا حاتمی، و با تاکید بر این که او «بازیگر» است و «سخنان او جدی گرفته نمی شود»، هم رئیس جمهور را که از جناح رقیبِ جناح هار است که پاسدار ضرغامی هم به آن تعلق دارد، گوشمالی داده و هم لیلا حاتمی را با سر به زمین کوبیده! پاسدار ضرغامی کلا فراموش کرده که لیلا حاتمی قبلا در همین فستیوال برلن در کنفرانس مطبوعاتی هم اندکی آلمانی صحبت کرد و هم به سوالات به انگلیسی پاسخ داد و مشکل تلفط هم نداشت. از این گذشته در چند بار حضورش در فرانسه در مصاحبه ها یا حضور تلویزیونی، فرانسه را خیلی خوب و روان صحبت می کرد چنان که لوران فابیوس از سیاستمداران سرشناس فرانسه را(نخست وزیر در دوره ریاست جمهوری میتران و وزیرخارجه در ریاست جمهوری فرانسوا اولاند) هم که در یک برنامه تلویزیونی حضور داشت، به تحصین واداشت 1.

 ضرغامی در اقدامی چند روزی بعد از این اظهار نظر در مطلبی که در خبرگزاری بسیجی فارس منتشر شد، به تجلیل از الهام چرخنده و از بزرگی شخصیت و کمالات او با«لشکر یک نفره» نامیدن او پرداخت و خود را «خیلی عقب تر» از او دانست؛ که البته تعجبی هم ندارد2. اما طنز ماجرا در این است که چنین آدمی که حتی به لحاظ ظرفیت و اطلاعات مورد نیاز یک مقام «تبلیغاتی و فرهنگی» رژیم بودن، خودش را از یک زنک فرصت طلب از مرحله پرت، عقب تر می داند، 10 سال عهده دار ریاست دستگاه عظیم رادیو تلویون کشور بوده است. این اقدام ضرغامی حتما برای نشان دادن «ارزش»ها و توانایی های مورد تکریم و ستایش رژیم که الهام چرخنده از آن برخوردار است اما لیلا حاتمی از آنها برخوردار نیست، بوده است. همان الهام چرخنده ای که به خاطر غلط زیادی در یک سخنرانی و صحبت از ضرورت یک «9 دی در بخش فرهنگی»،از سوی مردم مطرود است و در مهره ماه(سال جاری) در گفتگویی با میزان وابسته به قوه قضائیه شکوه و ناله کرده بود که نمی داند گناهش چیست که چهار سال است کسی به او کار نمی دهد.

https://www.khabaronline.ir/detail/713278/culture/television

حقایقی در مورد نفرت و انزجار شدید مردم از رژیم و فرصت طلبان کاسه لیس

حمله پروانه معصومی به لیلا حاتمی را سایتهای اینترنتی اکثرا از کانال تراگرمی «سینما دیلی» نقل کردند، بعد از آن در مصاحبه یی که سایت میزان وابسته به قوه قضائیه(با میزان ملی مذهبی ها اشتباه نشود) با او کرد دوباره همان حرفهار را تکرار کرد. به هر حال بعد از انتشار گسترده حمله او به لیلا حاتمی و لحن ناشایستی که بکار گرفته بود، واکنشهای منفی زیادی، در شبکه های اجتماعی نسبت به حرفهای او صورت گرفت. در مورد این واکنشها روزنامه سازندگی مصاحبه یی با او انجام داده است. او این بار او سعی کرده که اظهارات سخیف و فرصت طلبی زشت خود را، با نشان دادن احترام به لیلا حاتمی، ماستمالی کند والبته اینکار او مزوّرانه است. پروانه معصومی در گفتگو با روزنامه سازندگی در 8 اسفند که در سایتهای مختلف از آن رونامه نقل شده گفته است :« اولش من یک چیزی به شما بگویم. من هیچ اعتراضی به خانم حاتمی نکردم. شما خبرنگارها کاری می کنید که آدم پشیمان می شود که اصلا یک جمله با شما حرف بزند. من در راه شمال به تهران برای فیلمبرداری بودم. آقایی زنگ زد و گفت شما درباره این صحبت های خانم حاتمی چه می گویید؟ گفتم من اصلا روحم هم خبر ندارد. گفت ایشان گفتند من در کشوری زندگی می کنم که معترضین را می کشند. دقیقا عین همین جمله که امیدوارم ضبط کرده باشد. گفتم مگر در کشورهای دیگر به دستان معترضین بوسه می زنند؟ آنها هم می زنند و در آخر هم گفتم کسانی که دوست ندارند در این مملکت باشند خب بروند...». او در این گفتگو ناراحتی خود را از واکنش منفی گسترده به حرفهایی که زده را در این جمله بیان کرده است:« از دو روز پیش تا به حال همینطور به من تلفن می کنند که این حرفها چه بود به خانم حاتمی گفتید...». مزوّرانه بودن اظهارات «احترام آمیز» او در آنجاست که مدعی است ایراد او به لیلا حاتمی تنها در این است که چرا در خارج کشور این حرف را زده وگرنه اگرد داخل کشور گفته بود، ایشان هم به حمایت از لیلا حاتمی بر می خاست:« من اگر حرفی هم زدم منظورم این است که در خارج از کشور اعتراض نکنیم اگر حرفی داریم همینجا بگوییم. لیلا هم اگر همینجا می گفت من هم پشتش می ایستادم و می گفتم زنده باد».این واقعا مزوّرانه است. اگر مساله همین بود و قصد خوش رقصی و خود شیرینی برای این رژیم منحوس را نداشت، تنها کافی بود که او بگوید که لیلا حاتمی بهتر بود که انتقاداتش را در داخل کشور و با رسانه های داخل کشور بیان می کرد. اما این همه «پستان به تنور چسباند» برای رژیم و حق به رژیم دادن در بکار گرفتن خشونت و سرکوب و زدن کشتن معترضان و رژیم منحوس اسلامی را با ایران یکی دانستن، مطلقا با «دولتی نبودن» جور در نمیاید. دولتی بودن هم به معنی صاحب مسئولیتی در دستگاه دولت و نهادهای وابسته نیست. سنگ این رژیم را به سینه زدن و در برابر انتقاد از آن - گیریم که در خارج از کشور با رسانه های خارجی صورت گرفته باشد- به منتقد حمله کردن، در برابر مردم و در خدمت رژیم بودن است همچنان که تلفن ها یی که در  انتقاد از رفتار و گفتارش به او شده گویایِ این حقیقت است. همچنین ستایش او از ابراهیم حاتم کیا که عربده کشی اش علیه منتقدان فیلم اش (وقت شام) و مطرح کردن نظر پاسدار سلیمانی به عنوان اعتبار فیلمش و این که به صراحت گفت که فیلمسازی وابسته به نظام و سرسپرده نظام است و انزجار و انتقاد بسیاری علیه خودش برانگیخت، این هم نشانه بارزی از سمت و سو و بینش و گرایشی است که او دارد. علاوه بر اینها او در همین مصاحبه اشاره به دیداری که قبلا با خامنه ای داشته و حرفهایی که زده بوده و صدای آمریکا بخشی از آن را پخش کرده و به خاطر همان چنان خشمی علیه او برانگخته شده بود که خودش می گوید «می خواستند وسط خیابان مرا کتک برنند». حرفایی که چنان انزجاری حتی بین نزدیکان خودش نسبت به او برانگیخته بوده که می گوید:« از خواهر و دوست و همسایه و... به من اعتراض کردند. باز من صبوری کردم. گفتم ایرادی ندارد. بعد هم برای دوستان عزیز و نورچشمی های من، من شدم بازیگر حکومتی و دولتی شدم آنها هم شدند هنرمند مستقل!» http://cffe.ir/gM6 در اینجا به روشنی می بینم هرچه «ارادت» و ارتباط کسی با رژیم در سطوح بالاتر صورت بگیرید، ارتباط گیرنده و «صاحب ارادت»، نزد مردم «نجس تر» و منفور تر و غیر قابل ارتباط است.

فشارها و درد سازی های احتمالی رژیم برای لیلا حاتمی

حمله پروانه معصومی به لیلا حاتمی «الهام بخش» عناصر وصل به سپاه و بسیج شد تا آنها که هروقت رژیم نیاز به راه انداختن ارکستر ارعاب پیدا می کند به عنوان طلبکار از مردم به صحبه می آورد، به عنوان کسان و بستگان «شهید» طلبکاری کنند. اولین آنها زنی بود از «چادر مشکی» ها که در ویدئویی خودش را مادر یک «شهید مدافع حرم » معرفی کرد و اعلام کرد که«من دادخواستی تهیه کردم به نیابت از فرزند شهیدم و تمام جوانانی که جانشان را فدا کردند و از خانم لیلا حاتمی بابت این رفتار شکایت می‌کنم و از همه مادران، همسران و دختران شهدای مدافع حرم و وقایع اخیر تهران دعوت می‌کنم به این حرکت بپیوندند». خبر گزاری  بسیجی فارس خبر این پیام را با تیتر« شکایت مادر شهید مدافع حرم از لیلا حاتمی/ دعوت برای دادخواهی خون شهدا» http://fna.ir/a4fvgy  درج کرد که یاد آور تیتر روزنامه کیهان بعد از تظاهرات 25 خرداد 88 و اعتراضات به تقلّب انتخاباتی بود که در صفحه اول شماره سوم تیر ماه(همان سال) خبر از راه افتادن «موج خونخواهی» علیه میرحسین موسوی و اقامه دعوای بیش از دوهزار نفر علیه او را داد. من در آن همان روز این اقدام کیهان و آن خبر را نشان از توطئه یی علیه میرحسین یافتم و در یادداشتی در مورد آن هشدار دادم. http://iradj-shokri.blogspot.fr/2009/06/blog-post_24.html

  آنچه بعدا برای موسوی پیش آمد را همه می دانیم. شاید اگر آن هشدار نبود، اتفاقی نظیر آنچه برای سعید حجّاریان افتاد، برای او هم به اجرا در می آوردند. حالا هم انتشار ویدئو«مادر شهید مدافع حرم» و این تیتر خبرگزاری فارس، نشان از برنامه یی برای راه انداختن ارکستر ارعاب، مثل آنچه در ماجرای فستیوال کن(2014) به خاطر بوسه یی که مدیر 84 ساله فستیوال به رسم دیار خود به نشانه دوستی و احترام بر گونه او زده بود(رفتاری که به طور مثال در دیدار روسای جمهور قبلی و کنونی فرانسه با صدر اعظم آلمان آنگلا مرکل بارها دیده شده و در اخبار تلویزیون کشورهایی که متشرعان درنده خو در آنجا حاکم نیستند پخش شده است)، باشد. در آن ماجرا هم اطلاعیه با عنوان شکایت گروهی از دختران دانشجوی بسیجی علیه لیلا حاتمی منتشر شد. همچنین ممکن است اقدام آن زنَک «مادر شهید» و اقدامات مشابهی از سوی کسانی کسان دیگری از این قماش(اگر چه معدود) ، دستاویزی بشود برای ایجاد زحمت و دردسر سازی از سوی قوه قضائیه گند گرفته و سرکوبگر نظام ضد ایرانی ولایت فقیه، برای هنرمند سینمای ایران، از نوع ضبط گذرنامه و ممنوعیت خروج برای مدتی و شاید حتی زیر فشار قرار دادن کارگردانان برای ندادن نقش به او و حتی دردسر های مشابه برای همسرش علی مصفا. بنابر خبر بعضی سایتهای خبری (ردیف چندم) وابسته به نهادهای نظامی رژیم از جمله «قدس» و «دفاع پرس» در روز 16 اسفند تعداد شکایت خانواده های شاکی از لیلا حاتمی به 15 فقره رسیده است، از این جهت باید سینماگران مردم دوست ایران و نیز انجمن های مدافع حقوق بشر و اپوزیسیون خارج کشور، نسبت به هرنوع توطئه و فشار علیه لیلا حاتمی هشیار باشند و هر نوع اقدامی از سوی رژیم  و کانون های علنی یا مخفی اوباش وصل به سپاه پاسداران و بسیج علیه لیلا حاتمی را محکوم کنند. خانم لیلا حاتمی هم اگر با دشواری رو به رو شد، خوب است زنان مبارز و آزاده ای را که آشکارا در برابر رژیم سرکوبگر فاسد ولایت فقیه ایستاده اند و گروهی از آنان اکنون در زندانند(کسانی مثل آتنا دائمی و گلرخ ایرانی و نرگس محمدی مادر دو کودک خردسال) را در نظر بیاورد و در ایستادگی در برابر این رژیم منحوسِ قاتل هزاران نوجوان دبیرستانی در دهه 60 و قاتل ستار بهشتی و ندا آقا سلطان، رژیم سرکوب کننده کارگران گرسنه و قاتل کولبران مظلوم کرد، استوار باشد.

در همین اوضاع  آنچه که توجه را جلب می کند یکی این است که رژیم تا کنون نتوانسته یا نخواسته در تبلیغات بیش از پارسهای اینترنتی عناصر بی و سرپا، به مساله ابعاد بزرگتری بدهد و حتی شکایت «خانواده شهدا» را زیاد در بوق نکرد شاید تبلیغات زیاد در این زمینه را مثل تف سربالا و علیه خودش دیده باشد.  آنچه تا کنون صورت گرفته ناچیز تر از مساله فستیوال کن بود. http://iradj-shokri.blogspot.fr/2014/05/blog-post_28.html

 مساله مهم دیگر این که اینها در برابر آن موضعگیری صریح لیلا حاتمی که به شدت از آن خشمگین بودند از تکخال خود «شهید بی سر» استفاده نکردند و خانواده او را به میدان نیاوردند. برای این مساله دو دلیل می توان شمرد: اول این که در گرما گرم ماجرا که خبر سربریده شدن ححجی توسط داعش از سوی رژیم تایید شد و آن بچه پرروی گرداننده برنامه «جهان آرا»ی تلویزیون رژیم، گفتگویی تلفنی با همسر او آنجام داد و آن زن - حالا یا از روی اعتقاد و یا برای خوشایند دست اندرکاران رژیم و پیدا کردن موقعیتی برای خودش-، گفت که حججی شهید شده که حجاب بر سر زنان حفظ بشود، و نیز فرزندش را طوری تربیت خواهد کرد که «شهید» بشود(آن بچه پرور هم گفت انشاءالله و شهید شدن آرزوی همه ماست!). این اظهارات باعث انتقاد و استهزا در شبکه های اجتماعی شد و به ویژه در مورد حجاب یاد آوری های متعدد به او شد از جمله این که با حجاب و بی حجاب بودن دیگران به او مربوط نیست و این که بهتر است به بشار اسد(که مدافعان حرام در سرزمینی که او رئیس جمهور آن است کشته می شوند) توصیه بکنید که زنش با حجاب باشد. دیگر این که به نظر می رسد که خانواده حججی  با اسلام و مذهب «دُکّان»ی سپاه و دستگاه ولایت فقیه زیاد همراه نیستند و به خاطر همین هم کلا پدر او را بعد از ماجرای کشته شدن فرزندش چندان به صحنه نیاوردند و این را می شود از مصاحبه یی که بخش تصویری خبرگزاری فارس با پدر او کرده دریافت.

 

  تودهنی سنگین یک جانباز جنگ به رژیم و حمایت او از لیلا حاتمی 

اما لیلا حاتمی از متن و از قلب جامعه و از قضا از بین کسانی که رژیم بابت جانبازی آنها از مردم طلبکاری می کند و فرماندهان بیشعور و خود محوربین سپاه خود و سازمانشان را میراث دار و سخنگوی آنها می دانند، مدافعی داشت که با پیامی ویدئویی، پاسخی به طلبکاری و شکایت آن زن حزب اللهی«مادر شهید» و از جنس «خانم جلسه یی » ها متحجر و فضول و ضد مردم داد و به دفاع از لیلا حاتمی پرداخت و با یاد آوری این که او و امثال او برای «عزّت هیچ نظام ستم پیشه ای شهید نشدند»، تاکید کرد که «آزادی بیان جغرافیا نمی شناسد و همانگونه که امام خمینی حق داشت در پاریس از وضعیت ایران سخن بگوید، لیلا حاتمی هم محق است در هر کجای جهان که صلاح دید از مردمش دفاع کند». او پیام خود را با این جمله که تایید و تکرار موضعگیری لیلا حاتمی بود تمام کرد:«من آمده ام تا بگویم متاسفم که در کشور من اعتراض به قیمت جان مردمان تمام می شود» این پیام در 12 اسفند ضبط شده است. https://www.youtube.com/watch?v=DShSsDDABi8

  بی ارزشی شهادت و زیانبار شدن پیروی از ولایت

 در جمع بندی از این رویداد ها به نظر نگارنده به روشنی می توان دید که ارزشهای مقدس رژیم، که «شهادت» و «پیروی از ولایت» بالاترین نقطه آن است، به دلیل عجین بودن و همراه بودن این ارزشها و تدوام تحمیل آن به جامعه، همراه با اختناق و سرکوب و کشتار و تولید جنازه و معلول و «شهید پروری» برای اسلام آخوندها و توسعه طلبی و گسترش دامنه ولایت فقیه به فراسوی مرزها و فساد و غارت ثروتهای متعلق به مردم بوده است، در گستره جامعه ایرانی، به ضد ارزش بدل شده است. این را در نفرتی که از خامنه ای در بین مردم گسترده است و آن خانم قهدریجانی هم از حکم «آتش به اختیار»ی که او صادره کرده انتقاد کرد هم می توان به روشنی دید. حتی دیگر زیانبار بودن «ولایت فقیه» برای تدوام بقای این رژیم، از سوی بعضی از مهره ها و کارگزاران بلند پایه سابقه رژیم نیز مستقیم و غیر مستقیم بیان می شود. من قبلا هم در مطلبی یاد آور شده ام شرکت مردم در تشییع جنازه حججی نه به معنای حمایت آنان از سپاه پاسداران (آنگونه سرداران از خود راضی مستبد سپاه تلاش کردند از آن بهره برداری تبلیغاتی بکنند، اما در واقع چیزی مثل «دوپینگ» کردن و تزریق به خودشان بود)، بلکه از روی عواطف احساسات، و همدری با خانواده جوانی بود که به طرز فجیعی و در ماموریتی که مردم کلا با آن مخالفند توسط داعش به قتل رسید، بود. در تظاهرات دیماه بنر و تصاویر بزرگ پاسدار قاسم سلیمانی و خامنه ای پاره شد و پرچم نظام ضد ایرانی ولایت فقیه به زیر کشیده شد و حوزه علمیه مصطفی خمینی در تاکستان به آتش کشیده شد. اینها به گمان من تحولات بزرگ با نشانه هایی شاید کوچک باشد. اما این نشانه های کوچک مثل صداها و بخارهایی است که قبل از آتشفشان های بزرگ از دهانه کوه آتشفشان خارج می شود. بعضی از کارشناسان مسائل اقتصادی و استادان دانشگاه در داخل حتی اکنون به صراحت از جدی بودن خطر فروپاشی رژیم در صورت عدم پاسخگویی به نیازها و برطرف کردن نارضایی های مردم سخن می گویند. به نظر نگارنده اکنون بحران هم در زمینه اجتماعی و هم اقتصادی به حدی رسیده است که بر طرف کردن و یافتن راه خروج از آن  با توّسل به «اصلاحات» با حفظ ساختار فلج و محتضر این رژیم در بن بست نیست. راهی جز دفن این پیکر گندیده و پی افکند طرحی نو برای رهایی مردم از مصائبی که به گرفتار شده اند وجود ندارد. 

 

----------------------------    

* نوبخت: رسانه یی که زبانش از دهانش بیرون است

https://www.aparat.com/v/Em8MD

 

1 - لیلا حاتمی در تلویزیون فرانسه با حضور لوران فابیوس:

https://www.youtube.com/watch?v=z1fn7lJoyJo 

لیلا حاتمی و آلمانی و انگلیسی صحبت کردن

https://www.youtube.com/watch?v=d6C-N9uwXRA

نشست خبری قبل از نمایش فیلم خوک

https://www.youtube.com/watch?v=yaqL_Ai0KuI

 

2- یادداشت ضرغامی در تمجید از الهام چره خنده

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13961213001426

-----------------------------  

  ۲۱ اسفند ۱٣۹۶ -  ۱۲ مارس ۲۰۱٨  

http://iradj-shokri.blogspot.fr/

 

منبع:پژواک ایران


ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*خیز برداشتن خمینی وار رضا پهلوی برای تصاحب انقلاب مردم ایران  [2023 Jan] 
*نبرد در «گذرگاه خونیِن اجتناب ناپذیر»* با مردم ُکشان، با انقلاب و پرچمداری دختران ایران  [2022 Dec] 
*زندگی قرنطینه ای در بین قدر ناشناسان و فضای دل آزار - دکتر هزارخانی چراغی در سیاه چاله جبّار(قسمت پایانی)  [2022 Aug] 
*واکنش بلاهت بار رهبری مجاهدین به دو مطلب من در مظلومیت دکتر هزارخانی   [2022 Jun] 
*دکتر هزارخانیِ جان برلب رسیده؛ چراغی در سیاه چاله جبّار(2) هفته نامه ایران زمین و بعضی مسائل  [2022 May] 
* دکتر منوچهر هزارخانی، چراغی در سیاه چاله جبّار (۱) و یک اتهام ناجوانمردنه به او  [2022 Apr] 
*افغانستان باغ میوه های تلخ برای آمریکا بعد از آن پیروزی شیرین ضد کمونیستی  [2021 Oct] 
* پیام مزوّرانه میرحسین موسوی در تقابل روشن با نه مردم به بقای جمهوری اسلامی است  [2021 Jun] 
*جمهوری خواهی رضا پهلوی، حرکتی درست با تاخیر بسیار طولانی   [2021 Mar] 
*هلاکت سلیمانی تنبیه «خیرالماکرین» برای خامنه ای و تنبیه «صاحب ذوالفقار» برای سلیمانی بود   [2021 Feb] 
*خامنه ای و پاسداران ضد ایرانی اش، خوار تر از خمینی در جنگ با صدام، بازنده کشمکش با آمریکا خواهند بود  [2021 Jan] 
*قاطعیت و اقتدار تنها انتخاب برای نخست وزیر عراق در برابر رژیم شرور آخوندی است  [2020 Aug] 
*نگرانی مقامات از شرایط انفجاری جامعه، ولایتمداران بیشعور و عناصر مفلوک  [2020 Jul] 
*گربه مرتضی علی، «واقعه عجبب» و «دیدار با پادشاه قدرتمند» و پایان خراب داستان   [2020 Apr] 
* ظلم رژیم شاه و نامه همسر یک تیرباران شده در اسفند ماه 65 سال پیش   [2020 Mar] 
*ترامپ قمار باز برنده، سپاه مردم ستیز مفتضح، خامنه ای درعربده قدرت اما در اضطراب   [2020 Feb] 
*سوالی که باید از شاهزاده ترکی الفیصل در مورد «مرحوم» شدن یا نشدن مسعود رجوی پرسید  [2020 Jan] 
*رژیم در محاصره بین المللی در باتلاق خود ساخته، دود شدن اهداف «برون مرزی» خامنه ای، مردمی که بپا می خیزند  [2019 Dec] 
*علی ربیعی و بیان حقیقتی در میان سفسطه کردن ها و اوضاع کنونی  [2019 Nov] 
*پیامهای بارانی که مانع جشن چهارم آبان شد و پریدن گاو نر به صندوق کمیته امداد خمینی و چند یادآوری  [2019 Nov] 
*کارنامه سیاه مردم ستیزی آخوندها در ایران و رویداد مبارک رقص دختران در کربلا   [2019 Aug] 
*خرتو خری رژیم، تزویر رهبر و وقاحت ظریف ‏  [2019 Aug] 
*سرچشمه خشونت گرایی رژیم و تنش در روابط خارجی آن و هشداری به رئیس جمهوری آمریکا  [2019 Jul] 
*«شیطان بزرگ» در راه «آدم کردن» رژیم سیّد روح الله الموسو‌ی‌الخمینی  [2019 Apr] 
*اعطای نشان به سلیمانی به خاطر کشاندن بشار اسد به دیدار با خامنه ای   [2019 Mar] 
*محسن رضایی می خواست «ماله بکشد» اما به سراپایش گند زده شد  [2019 Jan] 
*تلاش فرومایگان جنایتکار برای پنهان کردن نقشها و آثار و نشانه های جرم  [2018 Nov] 
*سیّد محمد خاتمی ملت را با تواضع خود شرمنده فرمودند   [2018 Aug] 
*در اسپانیا استخوانهای فرانکو از گور بیرون کشیده خواهد شد  [2018 Jul] 
*احتمال دروغگویی و «لاف و گزاف» در ادعاهای پاسدار حاجی زاده  [2018 Jul] 
* ادعای نفوذ به مراکز کنترل فرماندهی ارتش آمریکا با ارائه ویدئو توسط پاسدار حاجی زاده   [2018 Jul] 
*مُردم اندر حسرت فهم درست ‏  [2018 May] 
*بهاری با افق تیره و توفانی برای رژیم، برای سالی که برای مردم نکو خواهد بود   [2018 Mar] 
*بی ارزشی ارزشهای مقدس رژیم، در آیینه انزجار مردم از تلاش رژیم برای مرعوب کردن لیلا حاتمی  [2018 Mar] 
*جنایت های داعشی رژیم شیعه در ایران سالها قبل از پیدایش داعش سنی در عراق  [2018 Mar] 
*رفراندم روحانی، خر داغ کردن است، جز براندازی راهی نیست  [2018 Feb] 
*هشتگ های سیا و موساد و سعودی هدایتگر مردم برای «در آوردن خشتک»* نظام ولایت فقیه!  [2018 Jan] 
*زرنگی ابلهانه قاسم سلیمانی و سپاه برای رفع سوزش ناشی از سفر اسد به مسکو و ستایشی که از روسها کرد  [2017 Nov] 
*ارتشی ها و مشکوک بودن سقوط هواپیمای حامل فرماندهان ارتش در مهرماه ۱۳۶۰  [2017 Oct] 
* تودهنی مردم به متشرّعان مستبد ضد ایرانی و منزلت شجریان در نزد مردم  [2017 Sep] 
*‎ ‎روحانی و سپاه و جناح هار، و ناتوانی او در حل یک مساله ساده بی خرج   [2017 Aug] 
*متوقف و له کردن یک خودرو انفجاری داعش با تانک توسط ارتش مصر در شمال سینا  [2017 Jul] 
*سرازیر شدن خشم سپاه و رهبر به سوی روحانی، آینده نا روشن او و سایه جنگ   [2017 Jun] 
*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏   [2017 Jun] 
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی  [2017 May] 
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی  [2017 May] 
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها   [2017 May] 
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰  [2017 Apr] 
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی   [2017 Mar] 
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا  [2017 Mar] 
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟  [2017 Mar] 
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن   [2017 Mar] 
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او  [2017 Feb] 
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند  [2017 Feb] 
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد  [2017 Jan] 
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد   [2017 Jan] 
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد  [2016 Dec] 
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ   [2016 Dec] 
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم  [2016 Dec] 
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏  [2016 Nov] 
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی  [2016 Oct] 
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم  [2016 Oct] 
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی  [2016 Aug] 
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏  [2016 Aug] 
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است  [2016 Aug] 
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی   [2016 Aug] 
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد  [2016 Jul] 
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن   [2016 Jul] 
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم  [2016 Jun] 
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم  [2016 Jun] 
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان  [2016 Jun] 
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن  [2016 May] 
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی  [2016 Apr] 
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین   [2016 Apr] 
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها   [2016 Mar] 
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران  [2016 Mar] 
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است  [2016 Feb] 
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی  [2016 Feb] 
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان  [2016 Feb] 
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری  [2016 Jan] 
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن  [2016 Jan] 
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه   [2016 Jan] 
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان  [2016 Jan] 
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء  [2016 Jan] 
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر  [2016 Jan] 
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه  [2015 Dec] 
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی  [2015 Dec] 
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب   [2015 Nov] 
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها  [2015 Oct] 
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان  [2015 Oct] 
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی  [2015 Oct] 
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او  [2015 Oct] 
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها  [2015 Sep] 
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه  [2015 Sep] 
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟  [2015 Sep] 
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی  [2015 Sep] 
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92  [2015 Sep] 
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر   [2015 Aug] 
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند  [2015 Aug] 
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی  [2015 Aug] 
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام  [2015 Aug] 
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی   [2015 Aug] 
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.   [2015 Jul] 
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود  [2015 Jul] 
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی  [2015 Jul] 
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است.  [2015 Jul] 
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد  [2015 Jul] 
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی  [2015 Jun] 
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است   [2015 Jun] 
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی  [2015 May] 
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد  [2015 Apr] 
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟  [2015 Apr] 
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام   [2015 Apr] 
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد  [2015 Mar] 
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن  [2015 Mar] 
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.   [2015 Mar] 
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب  [2015 Mar] 
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد  [2015 Mar] 
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی  [2015 Feb] 
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری  [2015 Jan] 
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد  [2015 Jan] 
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی  [2014 Dec] 
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود  [2014 Nov] 
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت  [2014 Nov] 
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان  [2014 Sep] 
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن  [2014 Sep] 
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه  [2014 Aug] 
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی  [2014 Aug] 
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ  [2014 Aug] 
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست   [2014 Aug] 
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم  [2014 Jul] 
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه  [2014 Jul] 
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین  [2014 Jul] 
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان  [2014 Jul] 
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط   [2014 Jun] 
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور  [2014 Jun] 
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران  [2014 Jun] 
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد   [2014 Jun] 
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده  [2014 May] 
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه   [2014 May] 
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار  [2014 Apr] 
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران  [2014 Apr] 
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی  [2014 Mar] 
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی  [2014 Feb] 
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن  [2014 Feb] 
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت  [2014 Jan] 
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی  [2014 Jan] 
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است  [2014 Jan] 
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی  [2014 Jan] 
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان  [2014 Jan] 
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر  [2014 Jan] 
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی  [2014 Jan] 
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت»  [2013 Dec] 
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه  [2013 Nov] 
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی در مورد اهانت به مرضیه [2013 Nov] 
*نکته یی برای یاد آوری –2  [2013 Oct] 
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد  [2013 Oct] 
*نکته یی برای یاد آوری  [2013 Oct] 
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف   [2013 Oct] 
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟  [2013 Sep] 
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت  [2013 Sep] 
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود   [2013 Sep] 
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی  [2013 Aug] 
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی  [2013 Aug] 
*تاریخسازی مسخره  [2013 Aug] 
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟  [2013 Jul] 
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند  [2013 Jul] 
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا  [2013 Jul] 
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان  [2013 Jul] 
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند  [2013 Jul] 
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع   [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من  تحریفات 5 صفحه دبیرخانه و پاسخ 21 صفحه ای من [2013 Jul] 
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد درآمدِی بر بحث «تلخ» و تفصیلی در مورد «بیانیه تفصیلی شورای ملی مقاومت» [2013 Jul] 
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست  [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من  [2013 Jul] 
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی  [2013 Jun] 
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی  [2013 Jun] 
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها  [2013 Jun] 
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا  [2013 Jun] 
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها  [2013 Jun] 
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید  [2013 Jun] 
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا  [2013 Jun] 
*از کجا به اینجا رسیدیم  [2013 Jun] 
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین  [2013 Jun] 
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است  [2013 May] 
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب  [2013 May] 
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی»  [2013 May] 
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه  [2013 May] 
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری   [2013 Apr] 
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر  [2013 Apr] 
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری  [2013 Mar] 
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری  [2013 Mar] 
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین  [2013 Feb] 
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام  [2013 Feb] 
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران  [2013 Feb] 
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی  [2012 Dec] 
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر  [2012 Dec] 
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها  [2012 Nov] 
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون»  [2012 Nov] 
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده  [2012 Nov] 
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی  [2012 Oct] 
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار  [2012 Oct] 
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند  [2012 Sep] 
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم  [2012 Sep] 
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن  [2012 Aug] 
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت   [2012 Jul] 
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد  [2012 Jun] 
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران  [2012 Jun] 
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی  [2012 Apr] 
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم   [2012 Mar] 
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم   [2012 Mar] 
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد  [2012 Jan] 
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان   [2012 Jan] 
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر  [2011 Dec] 
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله   [2011 Dec] 
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز   [2011 Dec] 
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی  [2011 Nov] 
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی   [2011 Nov] 
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟»  [2011 Nov] 
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم  [2011 Oct] 
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین  [2011 Oct] 
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات  [2011 Sep] 
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه  [2011 Sep] 
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه  [2011 Sep] 
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند  [2011 Sep] 
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده   [2011 Aug] 
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور   [2011 Aug] 
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی  [2011 Aug] 
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف   [2011 Jul] 
*در ضرورت توضیح واضحات  [2011 Jul] 
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف  [2011 Jun] 
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین   [2011 Jun] 
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی  [2011 Jun] 
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی  [2011 May] 
*اعتراض من به قلدرمنشی بود  [2011 May] 
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین  [2011 May] 
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟   [2011 Apr] 
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود  [2011 Apr] 
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد  [2011 Apr] 
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم  [2011 Mar] 
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است  [2011 Mar] 
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم   [2011 Mar] 
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی  [2011 Mar] 
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه   [2011 Mar] 
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها  [2011 Feb] 
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها  [2011 Feb] 
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد  [2011 Feb] 
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند  [2011 Feb] 
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها  [2011 Feb] 
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد   [2011 Jan] 
*شروری در صف اوپوزیسیون  [2011 Jan] 
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد  [2011 Jan] 
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها  [2011 Jan] 
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم   [2011 Jan] 
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات   [2010 Dec] 
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود  [2010 Dec] 
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی  [2010 Dec] 
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی  [2010 Dec] 
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد   [2010 Dec] 
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی  [2010 Dec] 
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد  [2010 Dec] 
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است  [2010 Dec] 
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار  [2010 Dec] 
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود  [2010 Nov] 
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی  [2010 Nov] 
*آخوند مسخره از اخوان مسخره  [2010 Nov] 
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی  [2010 Nov] 
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت  [2010 Oct] 
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز  [2010 Oct] 
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان  [2010 Oct] 
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ  [2010 Oct] 
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران  [2010 Sep] 
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر  [2010 Sep] 
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و...  [2010 Sep] 
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود  [2010 Aug] 
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر  [2010 Aug] 
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی  [2010 Aug] 
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا  [2010 Aug] 
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر   [2010 Aug] 
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است  [2010 Aug] 
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها  [2010 Aug] 
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش  [2010 Jul] 
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا  [2010 Jul] 
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم  [2010 Jun] 
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام   [2010 Jun] 
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر  [2010 May] 
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ...  [2010 May] 
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه !  [2010 May] 
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند  [2010 May] 
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی   [2010 May] 
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید  [2010 Apr] 
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی  [2010 Apr] 
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی  [2010 Apr] 
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری  [2010 Mar] 
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته  [2010 Mar] 
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او  [2010 Mar] 
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم  [2010 Jan] 
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت»  [2010 Jan] 
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری  [2009 Dec] 
*این سخن را درنیابد گوش خر   [2009 Dec] 
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی  [2009 Nov] 
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف  [2009 Nov] 
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان  [2009 Nov] 
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ»  [2009 Nov] 
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت  [2009 Nov] 
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی»  [2009 Nov] 
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی  [2009 Nov] 
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم  [2009 Nov] 
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا  [2009 Nov] 
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود   [2009 Nov] 
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها  [2009 Oct] 
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال  [2009 Oct] 
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن   [2009 Oct] 
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت  [2009 Oct] 
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر   [2009 Oct] 
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم  [2009 Oct] 
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی  [2009 Oct] 
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش  [2009 Oct] 
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی  [2009 Sep] 
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم  [2009 Sep] 
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»   [2009 Sep] 
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران   [2009 Sep] 
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد  [2009 Aug] 
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان  [2009 Jul] 
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند  [2009 Jul] 
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»   [2009 Jul] 
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و...  [2009 Jul] 
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور  [2009 Jul] 
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی   [2009 Jul] 
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز  [2009 Jul] 
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند   [2009 Jun] 
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست  [2009 Jun] 
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها  [2009 Jun] 
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس  [2009 Jun] 
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی: وفاداری به آراء مردم و طغیان و بغی علیه ولی فقیه یا خیانت به آراء مردم و خائف و خاضع در برابر زور و دروغ  [2009 Jun] 
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز   [2009 Jun] 
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست   [2009 May] 
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»*  [2009 May] 
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی   [2009 Apr] 
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین   [2009 Apr] 
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3)  [2009 Mar] 
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)   [2009 Mar] 
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*   [2009 Mar] 
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)   [2009 Mar] 
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری   [2009 Mar] 
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها   [2009 Feb] 
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان   [2009 Feb] 
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود   [2009 Feb] 
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد   [2009 Feb] 
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا  [2009 Jan] 
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی  [2009 Jan] 
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری  [2009 Jan] 
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان  [2009 Jan] 
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت  [2008 Dec] 
*خوابگردی در فراموشخانه زمان  [2008 Dec] 
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند   [2008 Dec] 
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی   [2008 Nov] 
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد  [2008 Oct] 
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها   [2008 Oct] 
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک  [2008 Aug] 
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت  [2008 Jul] 
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران   [2008 Jun] 
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی  [2008 May] 
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰  [2008 May] 
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم  [2008 May] 
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم شكوفایی علمی دوره فتحعلیشاه و استفتائات از مقام ولایت فقیه و علمای حوزه علمیه قم [2008 Apr] 
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن  [2008 Apr]