PEZHVAKEIRAN.COM پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب
 

پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب
ایرج شكری

 

 سپاه پاسداران رژیم خمینی که از زمانی که نطقه اش بسته شد، با مردم کشتی وخوانخواری شروع به رشد کرد. این نیروی سرکوبگر متشکل از عناصر مذهبی عقب مانده و اوباش مرید خمینی، قدرت نمائی اش را با کشتار و سرکوب آزادیخواهان و مردمی که خواهان رفع ستم و نابرای هایی بودند که علیه آن در برابر رژیم شاه به پا خواسته بودند، شروع کرد، 36 سال بعد از آن روزها، روزهای کشتار مردم گنبد و ترکمن صحرا که این روزها سالگرد آن است و کشتار مردم روستاهای کردستان، کشتارقارنا، فرماندهانش تا آنجا افسار گسیخته شده اند که روی حرف خامنه ای هم حرف می زنند و اعتنا نمی کنند که آنچه مربوط به «سیاستهای کلان» است در حیطه اختیارات «رهبری» است و نباید در مورد آنچه «مقام معظم رهبری، ولی امر مسلمین و فرمانده کل قوا» مورد تایید قرار داده است «اَن قُلت» بکنند و حرف زیادی بزنند و باید نباید تعیین بکنند.

اظهار نظر های پی در پی و باید نباید تعیین کردن های فرماندهان سپاه در مورد مساله اتمی و مذاکراتی که وزیرخارجه رژیم با 1+5 و در ماههای اخیر، با وزیر خارجه آمریکا دارد به پیش می برد، چنان است که گویی اصلا کسی به اسم «مقام معظم رهبری» که «فرمایشاتش فصل الخطاب» در همه زمینه هاست وجود ندارد و گویی «ولی فقیه» که بنا بر تاکید «عالمان بزرگی» چون «حضرت آیت الله» مصباح یزدی و نوری همدانی و ... دستوراتش امر و دستورات خدا و پیامبر است که ابلاغ می شود، در صحنه حضور ندارد و به همین خاطر این پاسداران که «دفاع مقدس در برابر کفر و استکبار» را پیش برده اند و وظیفه شان «تدوام و حفظ انقلاب اسلامی» و حتی « صدور و گسترش آن» است، حق دارند که «دلواپس» باشند. اینان در بیرون از سپاه هم «عقبه» خود را، در مجلس و در بیرون مجلس در تشکلهای «ارزشی و اصولگرا» و رسانه های مربوطه دارند و با بکار گرفتن همین عقبه، چنان غوغا و فریادی بر سر قدم زدن محمد جواد ظریف وزیرخارجه با جان کری وزیر خارجه آمریکا راه انداختند و به حمله او کردند که گویی ظریف با جان کری رفته بود خیابان و کنار جان کری ایستاده و دوتایی «سرپا شاشیده» بودند.

در حالی که آن خدمتگزار نظام جمهوری اسلامی که حتی زیر فشار مذاکرات یکبار هم «کمری» شد و با صندلی چرخدار او را جابجا کردند، همچنان که آدم مومن ونماز خوانی است و التزام عملی به رعایت «طهارات و نجاست» دارد، التزام عملی به ولایت فقیه دارد و مومن به نظام است و نه تنهاهیچ کاری که چهره نظام را «ملکوک» کند از او سر نزده بود(اما در دوره احمد نژاد، یکی دیپلمات مؤمن و نماز خوان در برزیل نه تنها به استخر مختلط می رفت، بلکه در استخر – شاید زیرآبی - دست به تن بچه های مردم می کشید و تکرار این کار بود که صدای اعتراض برزیلی ها را در آورد)، بلکه آن قدم زدن مثل ریختن سطل آب یخ  روی سر نتانیاهو نخست وزیر «رژیم صهیونیستی» بود که به شدت از مذاکره آمریکایی ها با رژیم عصبانی است.

در خود محور بینی این اوباش ولایتمدار که در مساله اتمی دیگر «خودسر» شده و حرفهایی می رنند که مثل تو دهنی زدن به دهان «حضرت آقا»ست، شاید همین بس باشد که یکی از اینها که سردار همدانی نام دارد، چندی پیش گفت «مذاکره با غرب برای نظام باخت» است و پیاده‌روی محمد‌ جواد ظریف با جان کری در ژنو را اقدامی «اشتباه» دانسته و افزود که «شهدا» کسانی را که چنین کاری کرده‌اند "محاکمه"خواهند کرد. خُب این حرف، زدن تودهن«حضرت آقا» نیست که خودش «نرمش قهرمانانه» را انتخاب کرده و اجازه مذاکره  داده و از کار تیم مذاکره کننده اظهار رضایت هم کرده است!؟ «حضرت آقا» به تازگی یکبار دیگر اعتماد و حمایت خود را از تیم مذاکره کنند در دیدار با اعضای مجلس خبرگان بیان کرد و آنها را «امین» نامید. همین پاسدار که به نظر می رسد دچار خرفتی شده است، چندی پیش هم در اظهار نظر دیگری در حمله به اصلاح طلبان رژیم مدعی شد که در «جریان فتنه» 830 نفر قطع نخاعی شدند. 

او با هدف گذاشتن مسئولیت این قطع نخاعی شدن ها به گردن «اصلاح طلبان» رژیم این حرف را زد ولی چون ادعایی که کرده بود خیلی مهمل بود، سپاه پاسداران ناچار به تکذیب چنین اظهاراتی از سوی او شد و مدعی شد که «سردار همدانی» آن رقم را برای کل زخمی ها داده بود. خودسری های سپاه و زوائد آن و مداخله در مسائلی که نباید به آن وارد می شدند و به ویژه نباید اظهار نظر ها و تفسیرهای دلخواه خود را در مورد آن بیان می کردند به حدی بود که احتمالا از حوصله تحمل خامنه ای خارج شده بود و به همین خاطر سرلشکر بسیجی، سید حسن فیروز آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، یعنی بالاترین مقام نظامی و در ارتباط  بلاواسطه با فرمانده کل قوا ، در 29 اردیبهشت سال جاری در سخنرانی در مراسم «اعطای دانش‌نامه به دانش آموختگان دکتری دانشگاه عالی دفاع ملی با حضور مقامات و فرماندهان عالیرتبه نظامی» که «امر به معروف و نهی از منکر» زیادی در آن بود، به مدیران رسانه ها هم توصیه هایی کرد و تاکید کرد « بعضی اخبار بی‌ارزش و تفرقه‌انگیز هستند، بعضی‌ها هم شایعه، تهمت و بی‌مبنا هستند. من خطی و سیاسی عرض نمی‌کنم، حتی رسانه‌هایی که به نوعی به نیروهای مسلح مرتب طند خطا می‌کنند. برابر مشی و منویات رهبری حرکت نمی‌کنند باید روش‌شان را اصلاح کنند والا ما با آنها برخورد می‌کنیم.».

فرماندهی سپاه در نشان دادن خشم و نارضایی از این حرفها و نیز نمایش خود محوری و زدن تو دهن فیروز آبادی، ابتکاری تماشایی به خرج داد و سایت رسمی سپاه پاسداران «سپاه نیوز»، در ابتکار چشمگیری که از نظر کسی پنهان نمی ماند، فیروز آبادی و سخنان وی را در صدر مطالب صفحه اول خود قرار داده بود(برای ایز گم کردن و جاخالی دادن در برابر حرفهای فیروز آبادی) اما، عکس اورا به شکل شطرنجی و محو و غیرقابل شناسایی درج کرده بود. یعنی مثل صحنه یی منکراتی یا مستهجن یا به هرحال ممنوع یا زشت از نظر خودشان البته. مثلا مثل عکس رو بوسی ژیل ژاکوب با لیلا حاتمی که در رسانه های رژیم قسمت سر هردو شطرنجی و محو بود تا «اشاعه فحشا» نشود و آن عمل منکر دیده نشود. فیروز آبادی در همان سخنرانی چند بار به که نکاتی باید رعایت بشود و نمی شود و به نقش «امام» در رژیم که آن هم از نظر او مورد بی توجهی قرار گرفته بود، توجه داد و از جمله گفت:« ما امام داریم، امام یعنی میزان جامعه، روی همین میزان همه ما باید حرکت کنیم دیگر جنجال درست کردن و تحلیل از خودشان درآوردن که ببینید این بخش حکومت ولایت فقیه را تضعیف می‌کند، این یعنی چه؟ اینکه اصلا با نگاه راهبردی و مدیریت راهبردی نمی‌خواند.».

با این حال به نظر می رسد که بی اعتنایی یا زمزمه ها در سپاه،علیه سخنان فیروز آبادی چنان بوده است که سه هفته بعد برای فرو کردن حرفی که گوش فرماندهان سپاه آن را در نمی یافت، سعیدی نماینده رهبر و فرمانده کل قوا در سپاه، در توضیح در مورد اظهارات سرلشکر فیروز آبادی تصریح کرد که :« به هر حال برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها منتسب به سپاه هستند و انتظار می‌رود که خبرگزاری فارس و دیگر خبرگزاری‌ها در بیان خبر جامعیت داشته باشند، زیرا گاهی برخی اخبار بدون دقت و ملاحظه روی آنتن می‌رود». اینها نمونه هایی از خودسری های سپاه است که البته خود خامنه ای در میدان دادن به آنها نقش و مسئولیت درجه اول دارد و اگر خامنه ای قبل از مردن، افسار مناسب برای مهار آنها توسط قوه مجریه پیدا نکند  و تصمیمات لازم برای کوتاه کردن دست آنان در «انگولک» کردن امور سیاسی و چیدن توک آنان و ممنوع کردن اظهار نظر در زمینه سیاست خارجی و پوزه بند زدن به آنها در زمنیه بگیر و ببند، نگیرد، با مرگ خامنه ای سپاه دست باز برای هر غلطی که دلش می خواهد بکند خواهد یافت و ممکن است اوضاع چنان بهم بریزد که نظام اسلامی را به پرتگاه انهدام بکشد و نه از تاک نشان ماند و نه از تاک نشان. بحث در این زمینه فرصت دیگری می طلبد

ادعاهای آن شوت علی و آن مانور مسخره

هدف قرار دادن یک «ماکت » ناو هواپیمابر آمریکا در اندازه بزرگ که از فروردین ماه (93) ساخته شدن آن با عکسهای هوایی در رسانه ها منعکس شده بود، اقدامی بود در امتداد همین اظهار وجودها و رجز خوانیها سپاه علیه آمریکا و دقیقا برای «تخریب و موش دوانی» در فضای گفتگوهای ظریف و سنگ اندازی در کار او بود ،اگر چه هم آن مانور و هم اظهارات فرمانده نیروی دریایی سپاه، در واقع  نمایش بلاهت بود. با این کار چنان غرق در احساس «قدَر قدرت»ی و جست و خیز و شادی شدند و هارت و پورت کردند که گویی واقعا ناو 99 هزار تنی نیمیتس با 6 هزار نفر نیرویی که در آن قرار دارند را منهدم و غرق کرده اند بدون این که خون از دماغ نفرات خودشان بریزد!  فرمانده نیروی دریایی سپاه گمان می کند که ناو هواپیما بر که او «ماکت» آن را ساخته، چیزی مثل این «کانتینر» دویست متری توخالی است که او در این مانور توانست آن را منهدم کند. در واقع این مانور در مسخرگی چیزی کم از آن بزرگداشت سالگرد ورود خمینی به ایران نداشت که سه سال پیش در دولت احمدی نژاد در بهمن 90 با چسباند عکسی از خمینی روی ورقه ای از مقوا یا چیزی شبیه آن و ساختن «ماکت امام راحل» و ترتیب دادن صحنه فرود او از پلکان هواپیما و استقبال رسمی از آن، که دو نظامی زیر بغلش را گرفته و آن را حمل می کردند، آفریدند. نمایشی که به خاطر مسخرگی شدید،انتقاداتی از سوی باندهای رقیب را برانگیخت.

http://etedaal.ir/news/21655/default.aspx

خود سری و رجز خوانی ها پوچ و مساله آفرینی

اینان بی وقفه در حال رجز خوانی های نامربوط هستند. در مورد مسخرگی آن مانور اظهارات سخنگوی پنتاگون گویاست. صدای آمریکا روز 9 اسفند گزارش داد که «دریادار جان کربی سخنگوی پنتاگون در یک نشست خبری این حمله(حمله به ماکت ناو هواپیمابر) را بیشتر شبیه حمله به یک قایق عادی دانست تا حمله ای به یک ناو هواپیمابر واقعی که توانایی دفاع از خود، با ۷۰ فروند هواپیما و چند کشتی پشتیبان، را دارد». واکنشی که می شد از آمریکا انتظار داشت وطبیعی به نظر می رسید، این بود که آمریکائیها آن مانور را بهانه یی برای نشان دادن «اهداف خطرناک و علیه مافع آمریکا» داشتن پاسداران قرار بدهند و در این جهت استفاده تبلیغاتی از آن بکنند، اما مسخرگی بزرگی که در آن مانور بود، احتمالا سبب آن شده که مقامات پنتاگون حساب کنند که جدی گرفتن آن مانور، «کسرشأن» وزارت دفاع و نیروی دریایی آمریکاست. سخنگوی وزارت دفاع فقط به این اکتفا کرد که به خبرنگاران بگویید«مانور نظامی جدید سپاه پاسداران و شلیک موشک به ماکت ناو هواپیمابر آمریکایی را از نزدیک دنبال کرده، و این ایرانیان هستند که باید در مورد هدفشان از این مانور سخن بگویند»  ناوهای هواپیمابر آمریکا که پاسدار فدوی در عوالم حزب اللهی خود ادعا می کند،غرق کردن آن 50 ثانیه طول می کشد، علاوه  بر دههاهواپیماهای جنگی و نیز هواپیمای شناسایی و رد یاب از نوع آواکس که حمل می کنند و دو سه ناو جنگی و زیردریایی که اسکورتش می کنند و می توانند هواپیماها و شناورها و زیردریایی های دشمن را با رادارهای خود کشف و با سلاحها و موشکهای خود منهدم کنند، خود داری سیستم دفاعی است هستند و  می توانند هر تهدیدی را در فاصله چند کیلومتری هدف قرار داده و نابود کنند. ویدئوهای چندی در مورد ناوهای هواپیمابر آمریکا از جمله ناو هواپیمابر نیمیتس که فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، که گمان می کند در 50 ثانیه می تواند آن را غرق کند(در مصاحبه ای با خبرگزاری بی آبروی فارس متعلق به بسیج - 16اردیبهشت. http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930208001484 )

در یوتیوب* هست که با دیدن آنها و شنیدن اطلاعات فنی و قدرت تهاجمی آنها و مقایسه آن با مانور «سردار دریادار»ی که می خواهد نیروی دریایی آمریکا را نابود کند، مسخرگی آن رزمایش که البته پول زیادی از دارایی مردم و از «جیب » مردم برای آن خرج شده، به روشنی نمایان می شود. مسخرگی پاسداری که می گوید هدفش نابود کردن نیروی دریایی آمریکاست نیز، با همین حرف بر همگان آشکار می شود و همه می فهمند که گوینده «بالاخانه را اجاره داده» است. آن مانور آنقدر اشکال آشکار داشت و مسخره بود که خبرگزاری تسنیم*، دو سه روز بعد، در«رفع شبهات» مانور نیروی در یایی سپاه به خاطر آن که « برخی از قشرهایی که غالبا اطلاعات کمی از حوزه‌های نظامی داشتند، سوالاتی را در شبکه‌های اجتماعی و محافل دیگر درباره انهدام مدل ناوهواپیمابر آمریکایی مطرح کردند» درج کردو تلاش مذبوحانه ای کرد تا محک خوردن ادعاهای فرمانده نیروی دریایی سپاه با آن مانور و خالی بندی و مهمل از آب در آمدن آن ادعاها را رفع و رجوع کند. در این مطلب از جمله آمده در برابر این «شبهه» که چرا ماکت مذکور به رغم حمله و آتشباری به آن و« علی‌رغم اصابت 400 راکت، حدود 12 موشک کروز و موشک بالستیک ضدکشتی، غرق نشد » آمده است «درباره غرق نشدن ناو، نکته اساسی این است که کسی شاید در جهان ادعای غرق کردن ناوهای هواپیمابر را مطرح نکرده باشد بلکه آنچه که بارها اعلام شده (از سوی مقامات نظامی ایران)، این است که "ما توان انهدام ناوهای هواپیمابر را داریم" و این انهدام اصلا به معنای غرق کردن نیست ولی ممکن است در نهایت منجر به غرق شدن هم بشود» حال آن که فرمانده نیروی دریایی سپاه در آن مصاحبه که پیشتر اشاره شد، به صراحت از غرق کردن در 50 ثانیه حرف زده است. http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930208001484

دیگراین که در یادداشت «رفع شُبهه» مورد اشاره، که حتما توسط نیروی دریایی سپاه تهیه شده ولی تسنیم که گفته می شود وابسته به «نیروی قدس» سپاه است به اسم گزارش تحلیلی آن را درج کرده است، یک دلیل غرق نشدن ماکتی را که 433 راکت و 12 موشک کروز خورده بود را در مهندسی ساخت آن برای غرق نشدن دانسته و هدف از آن را هم استفاده دوباره از آن در مانورهای آینده ذکر کرده است!! و مزیت دیگری هم از این غرق نشدن بیرون کشیده و بر این خالی بندی افزوده اند و آن این که غرق نشدن ماکت خود نشان دهنده توانایی نیروی دریایی سپاه برای ساختن ناو هواپیما بر است! مساله مهم این است که رجز خوانی و ادعای این که «هدف ما نابودی نیروی دریایی آمریکاست»، «بیابیا» گفتن بلاهت  و تحریک ابلهانه طرف قدرتمند -هم از نظر نظامی و هم از نظر اقتصادی- است که پاسداران نادان گمان می کنند با تکیه با موشکهایی که دارند می توانند قدرت نظامی آن را منهدم کنند. آن هم در حالی که آمریکائیها تازه ترین دستاورد جنگ افزاری خود را که نصب سلاح لیزی برای ناوهای جنگی بود در همین منطقه خلیج فارس تست کردند و گفته شد که نتیجه به مراتب بهتر از آن چیزی بود که انتظار داشتند. در اطلاعاتی که در این زمینه در اینترنت قابل دسترسی است آمده است که نصب این سلاح به روی ناوهای آمریکایی چهل میلیون دلار هزینه دارد اما شلیک آن که با ژنراتورهای قوی تولید برق تغذیه می شود، با هزینه یی حدود یک دلار به جای موشکهاری چند صدهزار دلاری و یک میلیون دلاری، عمل می کند. این رجز خوانی های بلاهت بار هیچ نتیجه و حاصلی جز شبیه آنچه مسعود رجوی از رجزخوانی ها و«بیابیا» گفتن هایش برداشت کرد نمی تواند داشته باشد، با این تفاوت که مال اینها فاجعه آفرینی به وسعت یک جنگ خارجی دیگر آن هم با آمریکاست که زیانهای آن بر سرمردم فرو خواهد بارید.

  به هرحال امریکائیها به لحاظ ابلهانه بودن خیلی از ادعاهای پاسداران اهمیتی به آنها نداده اند، اما این قبیل مهملات که بازهم عاملی است که «خر تو خر»ی اداره شدن رژیم ولایی را نشان می دهد، می تواند در آمریکا برای محافلی که دنبال بهانه هستند، دستاویز قرار بگیرد و مثل اظهارات ابلهانه احمدی نژاد در مورد انکار مساله هولوکاست، تنها در خدمت امثال نتانیاهو و «لابی صهیونیستی» و جنگ طلبان در آمریکاست است. این ادعاهای احمقانه تنها می تواند حس خودبزگ بینی ناشی از تازه به دوران رسیدگی فرماندهان سپاه و سایر گوساله هایی که در طویله نظام ولایت فقیه و با بکار گرفته شدن افکار و خط خمینی پرورش یافته اند، را ارضا کند. هنوز هم ابلهانی چون نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه ، عربده می کشند که تا برافراشتن پرچم اسلام بر فراز کاخ سفید از پای نخواهند نشست. عربده یی که امثال محسن رضایی در آن اوائل به قدرت رسیدن خمینی می کشیدند و امثال اصغر زاده ها و عباس عبدی ها در دوران اشغال سفارت آمریکا و گروگانگیری دیپلمات های آمریکایی می کشیدند و قبل از همه اینها، این خود خمینی پلید بود که می خواست انقلاب صادر کند و خیال برپا کردن «حزب جهانی مستضعفان، حزب الله» را در سر می پروراند. تردیدی نیست که رجز خوانهای امروز، دستاوردی بیشتر از امامشان از رجزخوانیهایش به ویژه آنچه بعد از آن رجز خوانی مطوّل و با هارت و پورت های شدید، در پیام به زائران مراسم حج در سال 1366 کسب نخواهند کرد.  خمینی دستاورد خمینی از آن پیام تودهنی سنگینی بود که سعودی ها در سرکوب شدید «راه پیمایی برأت از مشرکین» که عواملش آنجا راه انداخته بودند زد و اثرات مرگ آور این تودهنی همراه با شکست های سنگین پاسدارانش در برابر عراقی ها، ضربه مرگ آور پذیرش واقعیتهای زمینی  و نوشیندن جام زهرِ پذیرفتن آتش بس با «کفّار بعثی» را که یکسال قبل در پیام به زائران آن را «خيانت به آرمان بشريت و رسول خدا» دانسته بود، بر سر او فرود آورد**.

 

نیش و کنابه پاسدار جعفری به «یاران امام»

از آخرین طلبکاری ها و اظهار نارضایی های پاسداران در امور سیاسی، حرفهای «سربسته» ولی با مفهوم روشنی است که پاسدار جعفری فرمانده سپاه در رامهرمز و در جمع «رزمندگان» و در حاشیه نمایشگاه عکس رزمندگان رامهرمز در «8 سال دفاع مقدس» زده است. در سخنان جعفری که از جمله در «سپاه نیوز» و «فارس» منعکس شد  آمده است که « جعفری ضمن اشاره به برخی مشکلات داخلی و گوشه‌ای از تحلیل‌های افرادی که راه استقامت و راه نظام را قبول ندارند گفت: بعضی‌ها ادعای انقلابی و یار امام بودن کرده اما متاسفانه توقف انقلاب اسلامی ایران را دنبال می‌کنند و خودشان را هم انقلابی می‌دانند. جعفری تصریح کرد: این‌ها مشکلات سیاسی ما است و همیشه چه در صدر اسلام و چه در دوران حضرت علی(ع) بوده است و طرفداری از حق و فهمیدن حق و پای حق ایستادن، کار هر ملتی نیست و این کار بزرگ را ملت ایران انجام داده و پای آن ایستاده است».

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931214001043

در این جملات او به طور ضمنی کسانی را که هدف انتقاد خود قرار داده است، در جای «خوراج» در دوران علی نشانده و از دست کسانی می نالد که «ادعای انقلابی بودن و یار امام بودن» می کنند اما خواهان «توقف انقلاب اسلامی»(بخوان توقف صدور انقلاب) هستند. بنابراین افراد مورد نظر او باید کسانی باشند که «از یاران امام» بوده اند و این یعنی کسانی از«سابقین» و « پایه گذاران » رژیم و خلاصه کسانی که در اول انقلاب در کنار خمینی در صحنه بوده اند  و اکنون زنده اند و در موقعیت و مقام تصمیم گیری یا به هرحال از چهره های مؤثر و صاحب نقش رژیم هستند. در شرایط کنونی منظور او درجه اول روحانی رئیس جمهور و بعد از او رفسنجانی رئیس مجمع تشخصیص مصلحت رژیم است و حتی ممکن است خواسته باشد با این حرفها نارضایی خود از روند سیاست دستیابی به توافق با آمریکا را به گوش «حضرت آقا» هم برساند. این سخنرانی نشان می دهد که به رغم انتقادات و سرلشکر فیروز آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سخنرانی اردیبهشت که قبلا اشاره شد و   در تفسیری هایی از سوی حامیان روحانی در رژیم، به عنوان ابلاغ دستور«هبری» دانسته بودند، فرمانده سپاه، خر خودش می راند و ارشاد شدنی نیست و اعتنایی به رهنمود ها و اخطار فرمانده مافوق خود ندارد. قسمت دیگری از سخنان او نشان می دهد که او همچنان دنبال خط «صدور انقلاب» است که معنی آن برهمگان روشن است یعنی تلاش برای گسترش دامنه مداخله جویی و ماهی گرفتن از آب گل آلود در کشورهای دیگر.

پاسداران مردمکش و آزادی ستیز، طبعا با چنین اقداماتی احساس «قدرت» و «صاحب نقش» بودن در سیاست منطقه ای و بین المللی می کنند و طبعا در داخل هم می توانند دامنه طبکاری و افسارگسیختگی خود را افزایش دهند . در همان گزارش مربوط به سخنرانی پاسدار جعفری در رامهرمز (14 اسفند) آمده است:« وی در ادامه به بحث پیرامون مسئله داعش پرداخت و یکی از اهداف این گروهک تروریستی را که 15 سال پیش از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی شکل گرفت، مقابله با توسعه بیداری اسلامی و صادر شدن انقلاب اسلامی ایران به دیگر کشورها عنوان کرد». او قبلا نیز در آذر ماه در سمینار سراسر فرماندهان قرارگاه خاتم الانبیا، به صراحت «اصلاح طلبان» را متهم کرده بود که خواهان «توقف انقلاب هستند» و گفت برخی خواهان « پایین کشیدن فتیله» مخالفت با آمریکا هستند و در ادامه حرفهایش، و در فرمایشات بسیار خدا جویانه و البته متحجرانه و مردم سیتزانه با انتقاد از مدیران یا نمایندگانی که به بدست آوردن رای مردم توجه دارند گفت«این یکی از بدبختی‌های نظام است که به جای کار برای خدا، برای مردم کار کنند. » خُب آدمی این با تحجر و بلاهت وقتی در موضع فرماندهی یک نیروی نظامی به بزرگی ارتشی و با افسارگیسختگی سپاه که پول و امکانات عظیمی از آنچه به ایران و مردم ا یران تعلق دارد را در اختیار خود دارند و هیچ حساب و کتابی هم در کارشان نیست،  قرار بگیرد، در «راه خدا» چه فاجعه آفرینی ها که نمی تواند بکند.

جعفری، هم در سخنرانی رامهرمز آنجا که مدعی شد که «الحمدالله انقلاب اسلامی با سرعت خوبی در حال پیشرفت است و نمونه آن صدور روز افزون انقلاب اسلامی می باشد و هم در  مرحله صدور انقلاب اسلامی، امروز وارد فصل جدیدی شده است و یکی از مصداق های آن همین نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکا است که می بینیم با استقبال خوبی در خارج از کشور موجه بوده است» و هم اخیرا در سخنرانی در اجلاس مجلس خبرگان، دوباره بر پیشرفت صدور انقلاب تاکید کرد، اینها نشانه های روشنی هستند که این مردک خودش را صاحب «انقلاب اسلامی و پرچمدار صدور آن» می داند  و در این زمنیه نه تنها کسی را در مقامی نمی بیند که بخواهد از او سوال کند، بلکه  دولت و دستگاه دیپلماسی باید در برابر او پاسخگو باشند و این پاسداران هستند که تعیین می کنند، کسی و مقامی تصیم و اقدامش منطبق با صدور انقلاب اسلامی بوده یا در جهت عکس و برای «توقف» آن بوده است. این طلبکاری ها هم مثل طبکاری آن خود محور بین از خودشیفته و دیوانه انحصار قدرت، پشتوانه اش «خون شهیدان» است. اوباش پاسدار که بعضی هاشان هم یک عنوان «دکتر» به دم خود بسته و به سینه خود سنجاق کرده اند، با پررویی چنان شرکت در جنگ و کشته دادن در آنرا به انحصار خود در آورده اند که گویی اصلا ارتشی از اول در کار نبوده است. در این زمینه رادیو تلویزیون که کلا در اختیار نیروهای ولایتمدار و در استفاده انحصاری تبلیغات «مکتبی» بوده و برای همین منظور تبلیغ کرده است.

«میهن و میهن پرستی» واژه ای «شرک آلود» برای حرامزادگان حاکم بوده است که از آرش و کوروش و آریوبرزن و مصدق و... متنفرند. رادیو تلویزیون کشور، در بخش عمده سالهای منحوس حاکمیت اسلامی مدیریتش هم کلا در دست پاسداران فرومایه ای مثل لاریجانی و ضرغامی بوده است و روشن است که تمام امکانات و  ظرفیت های فنی و نیروی انسانی سازمان رادیوتلویزیون را در خدمت تبلیغ برای سپاه و بسیج و تحریف حقایق جنگ به نفع این دو ارگان مردم ستیز و فرماندهان نادانش به کار گرفته اند، چنان که به رغم همه محدویت ها و تهدیدها، فرماندهان ارتش در نیروی زمینی و هوایی، از این تحریفات و در حاشیه قرار دادن ارتش، لب به انتقاد و گله گشودند. (نگاه کنید به مطلبی از نگارنده در این زمینه در لینک زیر)

http://iradj-shokri.blogspot.com/2009/10/blog-post.html

پاسداران انقلاب اسلامی متنفر از «ایرانی»، در تنها بالای منبر رفتن ها وراجی ها در مورد جنگ چنان به خودستایی های مکتبی می پردازند که گویی از مادر فرمانده نظامی زاییده شده اند و تمام عملیاتی که در جنگ طرح ریزی و اجرا کردند، بهترین و بی ایراد ترین طرح، با امکانات موجود بوده و بهتر از آن نمی شده. حال آن که اگر می شد از فرماندهان ارتش هم کسانی در همان برنامه ها و درکنار اینها حضور پیدا می کردند و به شکل تخصصی در مورد طرحها و حمله های فاجعه بار سپاه پاسداران بحث می شد، و نیز از کارشکنی های اینان در کار ارتش در آن سالهای اول جنگ، پرده برداشته می شد، آن وقت معلوم می شد که امثال این عزیز جعفری متحجر نادان، چه اندازه صاحب حق به خاطر «خون شهیدان و رزمندگان اسلام» است و چه اندازه «صاحب تقصیر» در به کشتن دادن بیهوده هزاران نوجوان دبیرستانی و کارگر و کشاورز بسیجی در طرحهای ابلهانه یی که بیشتر برای «تولید انبوه» شهید، کارایی داشت. در موارد نادری که در یکی دو سال اخیر که امکان ظاهر شدن در برنامه تلویزیونی و صحبت در مورد جنگ،به تنی چند از امرای باز نشسته ارتش داده شد، این آقایان با تمام محدویت هایی که داشتند، لب به سخن گفتن از نقش نیرو های سه گانه ارتش  در جلوگیری از پیش روی برق آسایی که صدام خوابش را دیده بود، گشودند که همراه با آزردگی از نادیده گرفته شدن آن بود.

به هرحال سپاه پاسداران و جناح هار رژیم، با سرکوب کردن و خفه کردن صدای «اصلاح طلبان» و خودی های منتقد و طرفداران خشونت گریز فعالیت سیاسی، به نحو پی گیر و بی تزلزل، راه آریامهر را دنبال می کنند که یکسال قبل از سرنگونی رژیم در تابستان 1356 حتی تجمع گروهی از ملی گراهای همه «پا به سن» گذاشته را، در باغی در کاروانسر سنگی، تحمل نکرد و چماقدارانش را سراغ آنها فرستاد و سردست آنها را شکست. اما تنها یکسال بعد، وقتی صدای گامهای مهیب انقلاب را در شعله های آتش خشم مردم در 13 و 14 آبان شنید که اینجا و آنجا در شهر زبانه می کشید، آن پیام ذیلانه را فرستاد و دولت نظامی مستقر کرد و از مردم برای برقراری  نظم فرصت خواست تا بعد از آن به خواستهای مردم عمل کند. اما دیگر دیر شده بود. شعله ها گسترده تر شده بود و غیر قابل مهار. راهی جز فرار برایش نمانده بود. برای پوششی آبرومندانه دادن به فرارش، دست به دامن یکی از همان هایی شد که سال قبل چماقدارانش در کاروانسر سنگی دستش را شکسته بودند. شاپور بختیار. فرار صورت گرفت، اما نظام شاهنشاهی اسما برقرار بود و مردم به چیزی جز ویران کردن آن بنای ظلم وستم و سرکوب و فساد و غارت ثروتهای ملی، فکر نمی کردند. پذیرفتن وعده ها و برنامه بختیار، برای مردم هیچ معنی دیگری جز پذیرش بقای رژیم سلطنتی نداشت. حال آن که دو سال قبل از آن اگر شاه زمان کنار گذاشتن هویدا و انتصاب آموزگار به جای او، با کمتر از برنامه و وعده بختیار مثلا به آزادی زندانیان سیاسی و اجازه فعالیت دادن به جبهه ملی و گروههایی که مخالف مبارزه چریکی بودند اقدام می کرد، به یقین خود را به آن ورطه ذلت باری که دوسال بعد افتاد، نمی افکند. حال برماست که همچنان بر سرنگونی این رژیم پلید مذهبی و فرستادن سپاه پاسداران مردم کش و ایرانی ستیز اش به دنبال گارد شاهنشاهی و «گارد جاویدان» و پی افکند، نظامی لائیک  فکر کنیم و برای تحقق آن تلاش کنیم.

* توجیه خبرگزاری تسنیم در مورد مانور مسخره نیروی دریایی سپاه

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/671109

 پیام خمینی به زائران در سال 1366 در لینک زیر

http://www.rasekhoon.net/article/show-27869.aspx

 

۲۵ اسفند  - ۱۶ مارس ۲۰۱۵

http://iradj-shokri.blogspot.fr

منبع:پژواک ایران


ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*خیز برداشتن خمینی وار رضا پهلوی برای تصاحب انقلاب مردم ایران  [2023 Jan] 
*نبرد در «گذرگاه خونیِن اجتناب ناپذیر»* با مردم ُکشان، با انقلاب و پرچمداری دختران ایران  [2022 Dec] 
*زندگی قرنطینه ای در بین قدر ناشناسان و فضای دل آزار - دکتر هزارخانی چراغی در سیاه چاله جبّار(قسمت پایانی)  [2022 Aug] 
*واکنش بلاهت بار رهبری مجاهدین به دو مطلب من در مظلومیت دکتر هزارخانی   [2022 Jun] 
*دکتر هزارخانیِ جان برلب رسیده؛ چراغی در سیاه چاله جبّار(2) هفته نامه ایران زمین و بعضی مسائل  [2022 May] 
* دکتر منوچهر هزارخانی، چراغی در سیاه چاله جبّار (۱) و یک اتهام ناجوانمردنه به او  [2022 Apr] 
*افغانستان باغ میوه های تلخ برای آمریکا بعد از آن پیروزی شیرین ضد کمونیستی  [2021 Oct] 
* پیام مزوّرانه میرحسین موسوی در تقابل روشن با نه مردم به بقای جمهوری اسلامی است  [2021 Jun] 
*جمهوری خواهی رضا پهلوی، حرکتی درست با تاخیر بسیار طولانی   [2021 Mar] 
*هلاکت سلیمانی تنبیه «خیرالماکرین» برای خامنه ای و تنبیه «صاحب ذوالفقار» برای سلیمانی بود   [2021 Feb] 
*خامنه ای و پاسداران ضد ایرانی اش، خوار تر از خمینی در جنگ با صدام، بازنده کشمکش با آمریکا خواهند بود  [2021 Jan] 
*قاطعیت و اقتدار تنها انتخاب برای نخست وزیر عراق در برابر رژیم شرور آخوندی است  [2020 Aug] 
*نگرانی مقامات از شرایط انفجاری جامعه، ولایتمداران بیشعور و عناصر مفلوک  [2020 Jul] 
*گربه مرتضی علی، «واقعه عجبب» و «دیدار با پادشاه قدرتمند» و پایان خراب داستان   [2020 Apr] 
* ظلم رژیم شاه و نامه همسر یک تیرباران شده در اسفند ماه 65 سال پیش   [2020 Mar] 
*ترامپ قمار باز برنده، سپاه مردم ستیز مفتضح، خامنه ای درعربده قدرت اما در اضطراب   [2020 Feb] 
*سوالی که باید از شاهزاده ترکی الفیصل در مورد «مرحوم» شدن یا نشدن مسعود رجوی پرسید  [2020 Jan] 
*رژیم در محاصره بین المللی در باتلاق خود ساخته، دود شدن اهداف «برون مرزی» خامنه ای، مردمی که بپا می خیزند  [2019 Dec] 
*علی ربیعی و بیان حقیقتی در میان سفسطه کردن ها و اوضاع کنونی  [2019 Nov] 
*پیامهای بارانی که مانع جشن چهارم آبان شد و پریدن گاو نر به صندوق کمیته امداد خمینی و چند یادآوری  [2019 Nov] 
*کارنامه سیاه مردم ستیزی آخوندها در ایران و رویداد مبارک رقص دختران در کربلا   [2019 Aug] 
*خرتو خری رژیم، تزویر رهبر و وقاحت ظریف ‏  [2019 Aug] 
*سرچشمه خشونت گرایی رژیم و تنش در روابط خارجی آن و هشداری به رئیس جمهوری آمریکا  [2019 Jul] 
*«شیطان بزرگ» در راه «آدم کردن» رژیم سیّد روح الله الموسو‌ی‌الخمینی  [2019 Apr] 
*اعطای نشان به سلیمانی به خاطر کشاندن بشار اسد به دیدار با خامنه ای   [2019 Mar] 
*محسن رضایی می خواست «ماله بکشد» اما به سراپایش گند زده شد  [2019 Jan] 
*تلاش فرومایگان جنایتکار برای پنهان کردن نقشها و آثار و نشانه های جرم  [2018 Nov] 
*سیّد محمد خاتمی ملت را با تواضع خود شرمنده فرمودند   [2018 Aug] 
*در اسپانیا استخوانهای فرانکو از گور بیرون کشیده خواهد شد  [2018 Jul] 
*احتمال دروغگویی و «لاف و گزاف» در ادعاهای پاسدار حاجی زاده  [2018 Jul] 
* ادعای نفوذ به مراکز کنترل فرماندهی ارتش آمریکا با ارائه ویدئو توسط پاسدار حاجی زاده   [2018 Jul] 
*مُردم اندر حسرت فهم درست ‏  [2018 May] 
*بهاری با افق تیره و توفانی برای رژیم، برای سالی که برای مردم نکو خواهد بود   [2018 Mar] 
*بی ارزشی ارزشهای مقدس رژیم، در آیینه انزجار مردم از تلاش رژیم برای مرعوب کردن لیلا حاتمی  [2018 Mar] 
*جنایت های داعشی رژیم شیعه در ایران سالها قبل از پیدایش داعش سنی در عراق  [2018 Mar] 
*رفراندم روحانی، خر داغ کردن است، جز براندازی راهی نیست  [2018 Feb] 
*هشتگ های سیا و موساد و سعودی هدایتگر مردم برای «در آوردن خشتک»* نظام ولایت فقیه!  [2018 Jan] 
*زرنگی ابلهانه قاسم سلیمانی و سپاه برای رفع سوزش ناشی از سفر اسد به مسکو و ستایشی که از روسها کرد  [2017 Nov] 
*ارتشی ها و مشکوک بودن سقوط هواپیمای حامل فرماندهان ارتش در مهرماه ۱۳۶۰  [2017 Oct] 
* تودهنی مردم به متشرّعان مستبد ضد ایرانی و منزلت شجریان در نزد مردم  [2017 Sep] 
*‎ ‎روحانی و سپاه و جناح هار، و ناتوانی او در حل یک مساله ساده بی خرج   [2017 Aug] 
*متوقف و له کردن یک خودرو انفجاری داعش با تانک توسط ارتش مصر در شمال سینا  [2017 Jul] 
*سرازیر شدن خشم سپاه و رهبر به سوی روحانی، آینده نا روشن او و سایه جنگ   [2017 Jun] 
*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏   [2017 Jun] 
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی  [2017 May] 
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی  [2017 May] 
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها   [2017 May] 
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰  [2017 Apr] 
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی   [2017 Mar] 
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا  [2017 Mar] 
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟  [2017 Mar] 
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن   [2017 Mar] 
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او  [2017 Feb] 
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند  [2017 Feb] 
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد  [2017 Jan] 
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد   [2017 Jan] 
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد  [2016 Dec] 
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ   [2016 Dec] 
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم  [2016 Dec] 
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏  [2016 Nov] 
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی  [2016 Oct] 
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم  [2016 Oct] 
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی  [2016 Aug] 
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏  [2016 Aug] 
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است  [2016 Aug] 
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی   [2016 Aug] 
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد  [2016 Jul] 
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن   [2016 Jul] 
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم  [2016 Jun] 
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم  [2016 Jun] 
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان  [2016 Jun] 
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن  [2016 May] 
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی  [2016 Apr] 
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین   [2016 Apr] 
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها   [2016 Mar] 
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران  [2016 Mar] 
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است  [2016 Feb] 
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی  [2016 Feb] 
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان  [2016 Feb] 
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری  [2016 Jan] 
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن  [2016 Jan] 
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه   [2016 Jan] 
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان  [2016 Jan] 
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء  [2016 Jan] 
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر  [2016 Jan] 
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه  [2015 Dec] 
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی  [2015 Dec] 
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب   [2015 Nov] 
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها  [2015 Oct] 
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان  [2015 Oct] 
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی  [2015 Oct] 
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او  [2015 Oct] 
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها  [2015 Sep] 
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه  [2015 Sep] 
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟  [2015 Sep] 
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی  [2015 Sep] 
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92  [2015 Sep] 
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر   [2015 Aug] 
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند  [2015 Aug] 
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی  [2015 Aug] 
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام  [2015 Aug] 
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی   [2015 Aug] 
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.   [2015 Jul] 
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود  [2015 Jul] 
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی  [2015 Jul] 
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است.  [2015 Jul] 
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد  [2015 Jul] 
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی  [2015 Jun] 
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است   [2015 Jun] 
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی  [2015 May] 
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد  [2015 Apr] 
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟  [2015 Apr] 
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام   [2015 Apr] 
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد  [2015 Mar] 
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن  [2015 Mar] 
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.   [2015 Mar] 
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب  [2015 Mar] 
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد  [2015 Mar] 
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی  [2015 Feb] 
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری  [2015 Jan] 
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد  [2015 Jan] 
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی  [2014 Dec] 
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود  [2014 Nov] 
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت  [2014 Nov] 
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان  [2014 Sep] 
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن  [2014 Sep] 
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه  [2014 Aug] 
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی  [2014 Aug] 
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ  [2014 Aug] 
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست   [2014 Aug] 
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم  [2014 Jul] 
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه  [2014 Jul] 
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین  [2014 Jul] 
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان  [2014 Jul] 
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط   [2014 Jun] 
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور  [2014 Jun] 
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران  [2014 Jun] 
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد   [2014 Jun] 
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده  [2014 May] 
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه   [2014 May] 
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار  [2014 Apr] 
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران  [2014 Apr] 
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی  [2014 Mar] 
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی  [2014 Feb] 
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن  [2014 Feb] 
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت  [2014 Jan] 
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی  [2014 Jan] 
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است  [2014 Jan] 
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی  [2014 Jan] 
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان  [2014 Jan] 
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر  [2014 Jan] 
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی  [2014 Jan] 
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت»  [2013 Dec] 
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه  [2013 Nov] 
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی در مورد اهانت به مرضیه [2013 Nov] 
*نکته یی برای یاد آوری –2  [2013 Oct] 
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد  [2013 Oct] 
*نکته یی برای یاد آوری  [2013 Oct] 
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف   [2013 Oct] 
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟  [2013 Sep] 
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت  [2013 Sep] 
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود   [2013 Sep] 
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی  [2013 Aug] 
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی  [2013 Aug] 
*تاریخسازی مسخره  [2013 Aug] 
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟  [2013 Jul] 
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند  [2013 Jul] 
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا  [2013 Jul] 
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان  [2013 Jul] 
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند  [2013 Jul] 
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع   [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من  تحریفات 5 صفحه دبیرخانه و پاسخ 21 صفحه ای من [2013 Jul] 
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد درآمدِی بر بحث «تلخ» و تفصیلی در مورد «بیانیه تفصیلی شورای ملی مقاومت» [2013 Jul] 
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست  [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من  [2013 Jul] 
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی  [2013 Jun] 
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی  [2013 Jun] 
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها  [2013 Jun] 
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا  [2013 Jun] 
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها  [2013 Jun] 
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید  [2013 Jun] 
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا  [2013 Jun] 
*از کجا به اینجا رسیدیم  [2013 Jun] 
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین  [2013 Jun] 
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است  [2013 May] 
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب  [2013 May] 
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی»  [2013 May] 
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه  [2013 May] 
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری   [2013 Apr] 
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر  [2013 Apr] 
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری  [2013 Mar] 
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری  [2013 Mar] 
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین  [2013 Feb] 
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام  [2013 Feb] 
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران  [2013 Feb] 
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی  [2012 Dec] 
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر  [2012 Dec] 
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها  [2012 Nov] 
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون»  [2012 Nov] 
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده  [2012 Nov] 
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی  [2012 Oct] 
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار  [2012 Oct] 
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند  [2012 Sep] 
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم  [2012 Sep] 
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن  [2012 Aug] 
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت   [2012 Jul] 
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد  [2012 Jun] 
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران  [2012 Jun] 
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی  [2012 Apr] 
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم   [2012 Mar] 
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم   [2012 Mar] 
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد  [2012 Jan] 
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان   [2012 Jan] 
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر  [2011 Dec] 
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله   [2011 Dec] 
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز   [2011 Dec] 
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی  [2011 Nov] 
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی   [2011 Nov] 
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟»  [2011 Nov] 
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم  [2011 Oct] 
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین  [2011 Oct] 
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات  [2011 Sep] 
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه  [2011 Sep] 
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه  [2011 Sep] 
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند  [2011 Sep] 
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده   [2011 Aug] 
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور   [2011 Aug] 
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی  [2011 Aug] 
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف   [2011 Jul] 
*در ضرورت توضیح واضحات  [2011 Jul] 
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف  [2011 Jun] 
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین   [2011 Jun] 
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی  [2011 Jun] 
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی  [2011 May] 
*اعتراض من به قلدرمنشی بود  [2011 May] 
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین  [2011 May] 
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟   [2011 Apr] 
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود  [2011 Apr] 
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد  [2011 Apr] 
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم  [2011 Mar] 
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است  [2011 Mar] 
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم   [2011 Mar] 
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی  [2011 Mar] 
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه   [2011 Mar] 
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها  [2011 Feb] 
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها  [2011 Feb] 
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد  [2011 Feb] 
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند  [2011 Feb] 
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها  [2011 Feb] 
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد   [2011 Jan] 
*شروری در صف اوپوزیسیون  [2011 Jan] 
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد  [2011 Jan] 
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها  [2011 Jan] 
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم   [2011 Jan] 
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات   [2010 Dec] 
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود  [2010 Dec] 
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی  [2010 Dec] 
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی  [2010 Dec] 
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد   [2010 Dec] 
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی  [2010 Dec] 
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد  [2010 Dec] 
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است  [2010 Dec] 
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار  [2010 Dec] 
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود  [2010 Nov] 
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی  [2010 Nov] 
*آخوند مسخره از اخوان مسخره  [2010 Nov] 
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی  [2010 Nov] 
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت  [2010 Oct] 
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز  [2010 Oct] 
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان  [2010 Oct] 
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ  [2010 Oct] 
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران  [2010 Sep] 
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر  [2010 Sep] 
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و...  [2010 Sep] 
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود  [2010 Aug] 
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر  [2010 Aug] 
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی  [2010 Aug] 
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا  [2010 Aug] 
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر   [2010 Aug] 
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است  [2010 Aug] 
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها  [2010 Aug] 
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش  [2010 Jul] 
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا  [2010 Jul] 
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم  [2010 Jun] 
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام   [2010 Jun] 
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر  [2010 May] 
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ...  [2010 May] 
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه !  [2010 May] 
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند  [2010 May] 
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی   [2010 May] 
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید  [2010 Apr] 
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی  [2010 Apr] 
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی  [2010 Apr] 
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری  [2010 Mar] 
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته  [2010 Mar] 
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او  [2010 Mar] 
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم  [2010 Jan] 
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت»  [2010 Jan] 
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری  [2009 Dec] 
*این سخن را درنیابد گوش خر   [2009 Dec] 
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی  [2009 Nov] 
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف  [2009 Nov] 
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان  [2009 Nov] 
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ»  [2009 Nov] 
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت  [2009 Nov] 
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی»  [2009 Nov] 
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی  [2009 Nov] 
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم  [2009 Nov] 
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا  [2009 Nov] 
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود   [2009 Nov] 
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها  [2009 Oct] 
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال  [2009 Oct] 
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن   [2009 Oct] 
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت  [2009 Oct] 
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر   [2009 Oct] 
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم  [2009 Oct] 
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی  [2009 Oct] 
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش  [2009 Oct] 
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی  [2009 Sep] 
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم  [2009 Sep] 
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»   [2009 Sep] 
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران   [2009 Sep] 
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد  [2009 Aug] 
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان  [2009 Jul] 
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند  [2009 Jul] 
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»   [2009 Jul] 
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و...  [2009 Jul] 
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور  [2009 Jul] 
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی   [2009 Jul] 
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز  [2009 Jul] 
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند   [2009 Jun] 
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست  [2009 Jun] 
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها  [2009 Jun] 
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس  [2009 Jun] 
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی: وفاداری به آراء مردم و طغیان و بغی علیه ولی فقیه یا خیانت به آراء مردم و خائف و خاضع در برابر زور و دروغ  [2009 Jun] 
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز   [2009 Jun] 
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست   [2009 May] 
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»*  [2009 May] 
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی   [2009 Apr] 
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین   [2009 Apr] 
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3)  [2009 Mar] 
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)   [2009 Mar] 
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*   [2009 Mar] 
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)   [2009 Mar] 
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری   [2009 Mar] 
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها   [2009 Feb] 
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان   [2009 Feb] 
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود   [2009 Feb] 
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد   [2009 Feb] 
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا  [2009 Jan] 
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی  [2009 Jan] 
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری  [2009 Jan] 
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان  [2009 Jan] 
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت  [2008 Dec] 
*خوابگردی در فراموشخانه زمان  [2008 Dec] 
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند   [2008 Dec] 
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی   [2008 Nov] 
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد  [2008 Oct] 
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها   [2008 Oct] 
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک  [2008 Aug] 
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت  [2008 Jul] 
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران   [2008 Jun] 
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی  [2008 May] 
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰  [2008 May] 
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم  [2008 May] 
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم شكوفایی علمی دوره فتحعلیشاه و استفتائات از مقام ولایت فقیه و علمای حوزه علمیه قم [2008 Apr] 
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن  [2008 Apr]