واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی
ایرج شكری

 
از تصاویر و «جلوه های» اخیر خر تو خری بودن اوضاع  که اوباش پروری رژیم هم در آن دخیل بود، یکی اظهارات توهین آمیز حسن عباسی به ارتش و دیگری وقاحت بی حد در «شکر خوری» علیه هنرمندان توسط اوباش انصار حزب الله در نشریه مربوطه بود. حسن عباسی در یکی از جفنگیاتی که جمجمه زباله ساز و چانه خستگی ناپذیرش  زیاد تولید می کند و گویا در سال 89 بر زبان آورده بود، ضمن برچسب زنی بلاهت بار به پیروی از رهبرش خامنه ای، به اعتراضات مردم به تقلب در انتخابات 88 و آنها را «میلشیای آمریکا» نامیدن که در برابر میلشیای نظام - بسیج- شکست خورد، از این که ارتش در آن ماجرا واکنشی نشان نداده بود، ارتش را مورد تحقیر قرار داد و آن را باب طبع اوباما دانست.
دهن دریدگی و شکرخوردن با لقمه های«کله گربه ای» گردانندگان «یا لثارات الحسین» که اوباش ولایتمدار بشدت عقب مانده و نادان و ضد ایرانی از قماش سرتیپ پاسدار «حاج شهاب»- همانی که حکم تخریب تندیس آریوبرزن در یاسوج را داده بود- هستند، در واکنش به جشنواره حافظ، با درج عکس هنرمندان سینما و تلویزیون همراه بانوانشان و درج یادداشتی با عنوان «دیوث  کیست» در کنار آن، آنها را که حجاب همسرانشان از نوع «حاج خانم»ی و«فاطمه کماندو»یی نبود،«دیوث» خطاب کرده بودند که البته اسم و عنوان و صفتی است کاملا مناسب و«حق» خودشان.
اهانت حسن عباسی و واکنشهای ارتش
در مورد اظهارات حسن عباسی و تحقیر ارتش، واکنش ارتشیان شدید و آنی بود و برای اولین بار ارتش (البته با دادن فرصت عذر خواهی به حسن عباسی)، به رسیدگی مساله در مراجع قضایی در صورت عدم عذر خواهی تاکید کرد. این مساله را فرمانده نیروی زمینی در دیدار با «جانبازان قطع نخاعی» جنگ در 7 مرداد در مرکز توانبخشی در مشهد بیان کرد. سرتیپ پور دستان گفت:« دکتر حسن عباسی باید هر چه سریع تر از ارتش جمهوری اسلامی و مردم ولایت مدار ایران اسلامی عذرخواهی کند، در غیر این صورت باید در مراجع قضایی پاسخگو باشد» و یاد آور شد« مدیریت حقوقی نیروی زمینی دادخواستی علیه حسن عباسی تهیه کرده و بزودی وی توسط دادگاه احضار خواهد شد تا پاسخگوی اظهارات خود باشد».
حسن عباسی در فرصت داده شده عذرخواهی نکرد. نیروی زمینی همانگونه که فرمانده آن یاد آور شده بود، مساله را از طریق قضایی دنبال کرد. سازمان قضایی ارتش حسن عباسی را احضار کرد و او بعد از احضار، با ننه من غریبم بازی در آوردن که حرفهایش که مربوط به شش سال پیش است، «تقطیع» شده است، یک پیام معذرت خواهی خطاب به فرمانده کل ارتش فرستاد. بعد از آن فرمانده نیروی زمینی در پیامی به تکریم از او پرداخت، تکریمی که عباسی شایسته آن نبود و پیام خود را هم نه با ذکردرجه و مقام، بلکه به عنوان «سرباز مردم» امضا کرد. عباسی بعد از احضار به دادسرای نظامی می توانست با قید سپردن وثیقه یی که توانایی سپردنش را هم داشت به سرکار خود برود، ولی چون وثیقه ای نسپرد، بازداشت شد است. خبر مربوط به این بازداشت در رسانه های وابسته به جناح هار وابسته به سپاه، با تیتر «عباسی با شکایت ارتش جمهوری اسلامی بازداشت شد»، درج شد اما سایت های نزدیک به جناح رقیب بازداشت او را به «شکایت ارتش» از او گره نزدند و در تیتر خبر تنها نوشتند حسن عباسی بازداشت شد. از خبر کوتاهی که «ایسنا» روز جمعه 15 مرداد در مورد علت بازداشت حسن عباسی داد، چنین پیداست که او عمدا نخواسته بود وثیقه ای را که موجود بوده و مورد قبول شعبه بازپرسی دادسرای نظامی بوده بسپارد و به همین دلیل حکم باز داشت او صادر شده بود. ایسنا نوشت:« یک مقام آگاه در سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه قرار صادره درباره متهم حسن عباسی بازداشت نبوده است، گفت: نامبرده در دومین جلسه تحقیق، به رغم آمادگی شعبه بازپرسی در همان روز برای پذیرش وثیقه ی موجود، از تودیع وثیقه خودداری و به همین علت روانه بازداشتگاه شد.وی تصریح کرد: با توجه به آمادگی متهم جهت تودیع وثیقه، اقدامات قانونی از جمله مکاتبه با اداره ثبت جهت بازداشت سند صورت گرفته و پس از طی مراحل قانونی، نامبرده آزاد خواهد شد».
بنابراین حسن عباسی که عضو رسمی سپاه پاسداران است(1) با این کار خواسته بود با یک تیر دو نشان بزند:هم سرو صدای رسانه ای در اطراف خودش و در حمایت از خودش از سوی باندهای جناح هار - که اصلا کارشان جز جنجال و غوغا و اوباشگری چیز دیگری نیست- به راه بیاندازد، چنان که مواردی در این زمینه چه به شکل رسانه ای و نوشتن مطلب در سایتهایی مثل رجا نیوز و چه بشکل «نمایش» مثل در دست گرفتن عکس او در برابر حرم معصومه در قم دیده شد http://aftabnews.ir/fa/news/386448
هم این که مظلوم نمایی کند و با این کار به خیال خود و در محاسبات«استراتژیک» خودش باعث شرمندگی ارتشیان شود.
اما واکنش ارتش تنها شکایت کردن نبود. پاسخ انتقاد آمیز افسری که گویا درجه سرگردی دارد در یک سخنرانی در مسجدی که باید مسجدی یا حسینه ای ساخته شده در داخل یکی از مراکز ارتش باشد و به احتمال زیاد در محل ستاد ارتش است، در شبکه های اجتماعی قرار گرفت(2). این افسر که احتمالا از عناصر سازمان سیاسی- عقیدتی ارتش باید باشد به عباسی یاد آورشد که ارتش به وظائف قانونی و به توصیه «امام» عمل می کند و ضمن اشاره به وضع تحقیر آمیزی که در ترکیه بعد از کودتا برای ارتش پیش آمده است، تاکید کرد که ارتش فقط به امر و دستور «رهبر» عمل می کند.
 
 او همچنین اهانت به مقامات دولتی را هم کار نادرستی دانست و به عباسی یاد آور شد که به هرحال دولت با تایید رهبر اعتبار یافته و کار می کند.
 
 او همچنین با توجه به این که حسن عباسی به فعالیت های دیگر سپاه در زمینه های اقتصادی و پروژه های «عمرانی» به عنوان وجوه کارایی سپاه اشاره کرده بود، وارد این گونه کارها شدن ارتش را، به زیان کارآمدی ارتش در نقش و وظیفه ای که بعهد دارد یعنی حفظ مرزهای کشور دانست. اظهارات این افسر ارتش در عین حال نشان دهنده آن است که تجربه انقلاب سال 57 و رودررو قرار گرفتن ارتشی که کودتای 28 مرداد را در کارنامه خود داشت، با مردم و ازهم گسیختگی ارتش با رویداد انقلاب و آثار و عوارض بعدی آن، این تجربه را در ارتش بجا گذاشته است که ارتش نباید در مساله نارضایی ها و اعتراضات مردم ، به عنوان نیرویِ سرکوبگر وارد صحنه شود و نیرو تلاش ارتش باید روی حفظ و امنیّت مرزهای کشور متمرکز شود. اگر چه بعضی از فرماندهان ارتش مثل آن «خادمِ ثامن الائمه» فرمانده کل کنونی ارتش، هنوز رسوباتی از تفکر 28 مردادی را در ذهن های خود حمل می کنند.
 
سرلشکر صالحی فرمانده کل ارتش
 
او این رسوبات را در اول اردیبهشت سال جاری در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم سالگرد ترور سر لشکر قره نی (کسی که بعد از کودتای 28 مرداد با حکم شاه رئیس و فرمانده رکن2 که همان ضد اطلاعات ارتش بود، شده بود) در ستایشی که از موضع و اقدام سرکوبگرانه و خودسرانه قره نی علیه مردم و خود مختاری خواهان کردستان، کرد، به نمایش گذاشت. صالحی فرمانده کل ارتش گفت«او اولین کسی بود که پس از انقلاب به صورت قاطع دستور داد ارتش به جنگ با ضد انقلاب برود»
صفت مناسبی برای حسن عباسی از «مرآت البلها»
به هرحال همانطور که از آغاز معلوم بود، بازداشت عباسی طولی نکشید و روز 16 مرداد آزاد شد. این جناب بحرالعلوم حسن عباسی درآن سخنرانی مورد اعتراض و نیز سخنرانی های دیگرش دائم روی «منِ» خودش تاکید کرده و خودش خیال می کند که چنان شخصیت مهمی است که غرب روی اظهارات و تحلیل های او موضعگیری می کند و واکنشهایی نشان می دهد. در عربده کشی ها و آسمان ریسمان بافتن و چرند گویی برای محکوم کردن فیلمی به اسم«جای دیگر» و هنرمندان کشور و تزریق تعصب به عناصر نادان حزب اللهی و اوباش بسیجی، تعصبی که هم چسب «وحدت» و هم «درونمایه» ایمانی لشکر اوباش ولایتمدار در ستیز رژیم با مردم و نیروهای پیشرو و آزادیخواهان است، این خودبزرگ بینی و خودشیفتگی او با ادعاهایی که در مورد «متخصص علوم ستراتژیک» و «امنیت ملی» و استاد «فلسفه هنر» بودن می کند، به روشنی نمایان است(از دقیقه 35 به بعد در لینک زیر).
خنده دار این که این خـودشیفته پرچانه که عربده های ضد غربی و ضد آمریکایی می کشد و خود را معلم فرهنگ «انقلابی و اسلامی» می داند، در یکی از سخنرانی هایش به این که عینک دودی «آمریکن اُپتیک» صد و بیست هزار تومانی در اوائل حضورش در بسیج و سپاه و زمانی که حقوقش ده هزارتومان در ماه بوده خریده بوده و می زده است؛ می نازد.
خودشیفتگی (نارسیسیسم) و «از خود متشکر بودن » او در آن حد است که در یکی از سخنرانی هایش ادعا می کند که نیویورک تایمز به طور هفتگی در مورد سخنان او مقاله می نویسد(3) و این که او تنها استاد دانشگاه ایران است که نظراتش در خارج از ایران هم درس داده می شود. با این ویژگی و با آن فیگور «کماندویی» و آن عینک آمریکایی آمریکن اوپتیک گرانقیمت زدنش، واژه های شناخته شد، برای توصیف شخصیت اش چنانکه چند سطر پیش آمده است، رساننده نیستند. این «ابعاد» شخصیت او و یافتن واژه ای برای توصیف آن مرا یاد واژه ای انداخت که زمانی خیلی دور و قبل از انقلاب و در دوران دانشجویی در کتاب «عقاید النساّء و مرآت البلها»(کتاب به فارسی است)
 
خوانده بودم و به خاطر ترکیب عجیب اش در یادم مانده. این را هم بی مناسبت نمی دانم یاد آوری کنم که این کتاب در سال 1349 توسط انتشارات طهوری که از انتشاراتی های رو به روی دانشگاه بود، منتشر شد. من آن را در ویترین کتابفروشی دیدم و نظرم را جلب کرد و آن را خریدم. این انتشاراتی کتابهای تحقیقی خوبی منتشر می کرد. دراینجا آن را نداشتم اما خوشبختانه توانستم در اینترنت آن را بیابم(4). آن واژه و اصطلاح و صفت مندرج در مرآت البلها را  که  مناسب برای توصیف شخصیت تحفه دستگاه ولایت فقیه- حسن عباسی می دانم، «گوز دسته نقاشی» است. در توضیح معنی آن آمده است«کسی را گویند که باوجود کراهت منظر خود را قشنگ داند و قباهای گلمگلی در بر کند. این صفت از تجمّل ناشی شود که از لوازم عُجب[به خود نازیدن، تکبّر] است». ملاحظه می کنید که این مناسب تر از واژه های روانشناختی فارسی مثل خود شیفته و خود بزرگ بین یا واژه های فرنگی معادل آن برای حسن عباسی است: «گوز دسته نقاشی».
 
یا لثارات الحسین و اهانت به هنرمندان
 
  مساله اهانت به هنرمندان توسط نشریه یا لثارات، انعکاس به مراتب گسترده تری از مساله اهانت حسن عباسی به ارتش داشت و انتشار مجدد آن  به رغم توقیف و لغو امتباز آن از سوی هیات نظارت بر مطبوعات، اعتراض هایی از سوی کارگزاران دولتی را هم برانگیخت.  چهره شاخص و «دبیر کل» این اراذل و اوباش، عبدالحمید محتشم نامی است از تفاله های «دفاع مقدس». شروع فعالیت اینان به دوره ریاست جمهوری  رفسنجانی بر می گردد. ده نمکی و الله کرم نیز از چهرهای سرشناس و فعال آن بودند. اینان به شکل گروه موتور سواران راه می افتادند و حاجی بخشی هم باریش سفید بلندش و با تفنگ دوربین دارش همراه اینان بود. او چند سال پیش به دیار عدم رفت. کار اینان اهانت به شهروندان به ویژه زنان و دختران و دادن شعار مرگ بر بی حجاب و ایجاد رعب و وحشت با حمله به موسسات انتشاراتی و  تجمع و اعتراض به نمایش فیلم های سینمایی و نیز در مورادی تهدید جناح رقیب بود( و هنوز هم اینان دسته اراذل و اوباش «آماده عملیات» در خیابانها هستند). اوباشگری خیابانی اینها در دوره خاتمی هم ادامه داشت. مثلا جلوی خبرگزاری رسمی رژیم جمع می شدند و به خاطر آنچه که از نظر اینان خطا بود و از آن خبرگزاری دیده بودند تهدید می کردند که آنها را از پنجره اتاق کارشان به خیابان پرتاب خواهند کرد یا جلوی مجلس عربده کشی می کردند و سردار سرتیپ دکتر فلسفه! الله کرم به «لیبرال ها و فراکسیون نمک گیرها» خط و نشان می کشید که آنها را از مجلس بیرون خواهند ریخت و چنین و چنان خواهند کرد. اوباش گری اینها از طریق رسانه ای و اینترنتی وبا نشریه چاپی همچنان ادامه دارد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و وزارت اطلاعات که خود سازمان دهنده این گروه که هسته اصلی آن از تفاله های بسیجی و پاسدار دوران جنگ هستند، از آنها با نقش و عملکرد گروههای ضربت استفاده می کنند، بدون این که مسئولیتی در برابر رفتار اینها به عهده بگیرند. اینان بخشی از «لباس شخصی» های وزارت اطلاعات و سپاه را در یورش به اعتراضات مردم را تشکیل می دهند. این حرامزاده ها، در حمله به کوی دانشگاه در سال 78 و ضرب و جرح دانشجویان و پرت کردن آنان از طبقات فوقانی ساختمان به بیرون، با گفتن یا ابولفضل و یا فاطمه زهرا شرکت داشتند. لیست اعمال جنایتکارانه این اوباش ولایتمدار «دیوانه حسین»، بلند است(5)
 
اینها در عمل ادامه دهنده کار همان «فالانژ»های اول انقلاب هستند که به میتنگ ها و تجمعات و بساط کتاب هواداران سازمانهای انقلابی و چپ حمله می کردند و پاسدار قالیباف هم همانگونه که خودش در گفتگوی خصوضی با دانشجویان بسیجی تصریح کرده (6) جزو آنها بوده که سازمان دهنده آن بهشتی معدوم، دبیرکل حزب جمهوری اسلامی بود. حزبی که تقریبا تمام چهرهای قدیمی رژیم در دسته بندی یهای کنونی رقیب و متخاصم را (که بعضی هاشان در حد نفرت از یکدیکر در برابر هم هستند)، چون «ید واحده» برای یورش به گروههای ترقیخواه و چپ و خفه کردن صدای اعتراضات مردم و متلاشی کردن تشکّلهای انقلابی و مردمی برپا شده در ماههای اعتصابات سراسریِ انقلاب سال 57علیه رژیم شاه را، در خود یا درکنار خود داشت؛ از جمله میرحسین موسوی سردبیر روزنامه جمهوری اسلامی و شیخ مهدی کروبی که اکنون هر دو به خاطر اظهار وجود در برابر ولی فقیه،«آقای خامنه ای» از همان حزب، در «حصرند» و نیزاسدالله بادمچیان از جناح هار و عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی را. اراذل و اوباش انصار حزب الله، پیویسته از حمایت جناح هار رژیم، برخوردار بوده اند چنان که در ماجرای اهانت اخیر به هنرمندان سینما، به رغم لغو مجوز انتشار نشریه شان توسط هیات نظارت بر مطبوعات وزارت ارشاد، دوباره با اجازه دستگاه قضایی، با اهانت جدید به هنرمندان منتشر شد.
در این مورد هم بحث ها بین قوه قضائیه و وزارت ارشاد رژیم نشان داد که خر تو خری شدیدی برگردش امور در رژیم گند گرفته آخوندی حاکم است. آخرین اظهار نظر دو طرف جَدَل(در زمان نوشتن این مطلب)، مربوط است به اظهارات جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران و جنتی وزیر ارشاد رژیم در روز 18 مرداد. دادستان تهران در سخنان خود ادعاهای وزارت ارشاد در مورد نقش قوه قضائیه در دادن اجازه انتشار مجدد به یا لثارات را عذر بدتر از گناه دانسته و مسئولیت وزارت ارشاد در تاخیر در ارسال تصمیم به لغو مجوز دیماه گذشته یالثارات را تا 12 مرداد امسال را یاد آور شده و وزیر ارشاد هم حرفهایی در مورد نارسایی و اشکال قانونی در این مورد زده است*.
محتشم سرکرده اوباش انصار حزب الله
محتشم سرکرده انصار حزب الله که از اوباش شناخته شده ولایتمدار است، چند سال پیش در مصاحبه ای در سوالی که از او در مورد همراهان و یارانش شده بود، جدایی یا کنار کشیدن بعضی ها را یاد آوری و در آن به یکی از همراهان جدا شده اش اشاره کرده بود که از جمله اختلاف نظرها با او را «تجدید نظر طلب» شدن او دانسته و یاد آور شده بود که مثلا او بابک خرم دین را شخصیتی شایسته احترام می دانست و استدلال آن فرد جدا شده برای احترام به بابک دفاع او از میهن در برابر دشمن بوده است. به لحاظ ضد ایرانی بودن،این حزب اللهی با آن سرتیپ پاسدار – شهابی فر(حاج شهاب) - که دستور برداشتن تندیس آریو برزن را در یاسوج داده بود، از یک گنداب سیراب عقیدتی و فرهنگی می شوند که همان آموزه های آخوندی است. اینان کلا بیرون از «اسلامِ شیعه» به روایت روضه خوانها، برای هیچ چیزی ارزش قائل نیستند و اساسا «میهن» و «میهن پرستی» برای اینها واژه هایی مذموم و حتی ضد دینی است چنانکه خمینی ملی گرایی را «خلاف اسلام» می دانست.
آخوند جوادی عاملی  و حکایت عبید زاکانی
 بکار بردن صفت « دیوث» برای کس یا کسانی در انتقاد از عملکرد آنها، سرمشقی است که آخوند جوادی عاملی با بکار بردن آن در مورد عملکرد دولتیان(بدون اشاره مستقیم به آنها) با استناد به حدیث و روایت از پیامبر اسلام و امام جعفر صادق، به اوباش حزب اللهی داد. او در سخنانی در دیدار محمد رضا عارف با او در 20 اردیبهشت گفته بود:« دیاثت یا اخلاقی است و یا سیاسی. کسی که بیگانه را راه می دهد دیوث سیاسی است بیگانه را در حریم خود راه دادن و وارد حریم غیر شدن با غیرت سازگار نیست». http://www.dolatebahar.com/telex-256283.html
این جوادی عاملی یکی از «آیت الله» های تربیت یافته و محصول مرکز «علم و فضل و آموزش فقه شیعه» یعنی شهر قم و از شاگردان خمینی و بعد از انقلاب دارای مسئولیت و پست هایی از جمله عضویت شورای عالی قضایی،مسئولیت دادگاه انقلاب شهر آمل، نمایندگی مجلس خبرگان رهبری (دور اول و دوم) از مازندران و عضو هیات سه سه نفره حامل پیام خمینی به گرباچف بوده است.
 گفته می شود 80 درصد زنان متآهل شهر قم، خانه نشین هستند چون بنابر اختیارات شوهر و محدویت های زن(همسر) در قوانین رژیم آخوندی، شوهرانشان به آنها اجازه کار کردن در بیرون از خانه را نمی دهند. فضای این شهر به خاطر وجود مراکز آخوند پروری مثل حوزه علمیه قم و نیز دفاتر و «بُیوت علما و مراجع» اختناق آمیز است. اگر چه نسل جوان در این شهر هم «هنجار شکنی» می کند و دیده شدن دختران نوجوان دوچرخه سوار در بعضی محلات، دل حزب اللهی ها را خون کرده است و نیز اخباری از مسمومیت های ناشی از مصرف مشروبات الکلی در این شهر، در رسانه ها دیده شده است .این مسائل و بد آموزی «آیت الله» جوادی عاملی و تاثیرات آن، چنان که در رفتار اوباش یا لثارات، آدم را یاد حکایتی از عبید زاکانی می اندازد:« دو نفر در قم از زمان طفلی تا به وقت پیری با هم مبادله می کردند، روزی بر سرمنار به همین معامله مشغول بودند، چون فارغ شدند یکی به دیگری گفت این شهر ما سخت خراب است. دیگری گفت که پیران با برکتش که من و تو باشیم، آبادی در آن، بیش از این توقع نتوان داشت». این آیت الله که مثل اکثر آیت الله های قم نشین و حوزه نشین «دلواپس» روابط خارجی هستند و «رگ غیرت» تشان در این مساله خیلی زود متورم می شود اما، در مورد فقر و اعتیاد و فحشا که حاصل عملکرد همین رژیم اسلامی ولایتمدار است، غیرتی نمی شوند و احساس مسئولیت نمی کنند و کسی را به «دیوثی» متهم نمی کنند.
خمینی صفتان بدتر از دیوثان ناظر برصحنه
 نزدیک به چهل سال پیش کشوری با آن همه امکانات ثروت و نیروی متخصص به دست این آخوندهای فرومایه افتاد که می توانست آبادترین و پیشرفته ترین کشور منطقه باشد. در این امر با توجه با تغییر و تحول و توسعه شیخ نشین های جنوب خلیج فارس طی سی سال گذشته، شیخ نشینهایی که از پر مسافرترین مقاصد گردشگری نزدیک کشور با هفته ای دهها پرواز از ایران به آنجا شده، و مقایسه  با عملکرد رژیم می توان یقین داشت. آخوندها به اسم اسلام و قرآن و اجرای احکام شرع و صدور انقلاب مصیبت ها و جنایت ها به مردم رو داشتند که سرکوبی و کشتار و «انقلاب فرهنگی» و جنگ ویرانگر هشت ساله و غارت دارایی مردم ایران و فساد و فحشا حاصل آن است. اگر امروز بنا بر آمار و تحقیقات دستگاههای دولتی مثل دفتر پیشگیری از آسیب های اجتماعی سازمان بهزیستی  سن روسپیگری و تن فروشی تا سیزده سال پایین آمده است و سن دختران فراری تا 9 سال و این که 11 درصد از زنان روسپی در تهران زنان شوهر داری هستند که با رضایت شوهرانشان به این کار می پردازند، اینها نتیجه «مدیریت» آخوند و پاسدار و کارگزاران ولایتمدار  بوده است. همانهایی که با خرج کردن میلیاردها دلار از پول مردم ایران در جاهایی مثل لبنان و سوریه دنبال «صدور انقلاب اسلامی» هستند و در رویاهای قدرت پرستانه و ابلهانه خود،«عمق استراتژیک» و دامنه نفوذ خود را دریای مدیترانه می بینند. همانهایی که هرکجا که باشد( و نه تنها در محرم و عاشورا و 21 ماه رومضان) حتی بدون مجلس روضه، حتی با دیدن آدمک هایی از چوپ و مقداری پارچه سبز و سیاه و گردش ذهنی در «کوچه های بنی هاشم» و یاد آوری«مظلومیت حسین» و «علی» اشک می ریزند، اما از مصائب و مظلومیت هزاران خانواده تحت فشار کمرشکن فقر بر آنها و رنج کودکان خیابانی و روسپیان سیزده چهارده ساله، ککشان هم نمی گزد. اینها را چه باید نامید؟ هیچ یک از ماها، ما مخالفان سرنگونی خواه و برانداز و سایر آزدیخواهان صادق و مردم دوستِ مخالف این رژیم مذهبی لعنتی، در این وضع نقشی نداشته ایم. این حاصل عملکرد رژیمی است که بر اساس اسلام و قرآن و ولایت خمینی و «امامت» او بر «امت» برپا شد و نتیجه «مدیریت» و کار مؤمنانی است که نمازشان را هیچوقت ترک نکرده اند و بعضی هاشان هم از فرط تکرار و استمرار نماز خواندن، پیشانی پینه بسته از اثر سایش مُهر دارند و همه  ولایتمدار هستند. ما همراه با مردم آزدایخواه و میهن دوست ایران بهای سنگینی در مخالفت با اینان پرداخته ایم. آنانی که مسبب این وضع هستند، خیانت و جنایاتشان در حق مردم ایران بسیار عظیم تر از آن است که بشود با واژه یی که برای بیان فساد و سقوط اخلاقی بکار می رود توصیفشان کرد. باید واژه ای ویژه یافت. شاید خمینی صفت مناسب تر از هر واژه ای باشد. همچنان که «حزب اللهی» مفهوم خاصی برای مردم دارد که به کلی متفاوت از آن چیزی است رژیم معرفی می کند.
 
************
 
منابع و توضیحات:
1-     شرح حال عباسی در ویکی پدیا و بی بی سی
در بی بی سی
2- سخنان یک افسر ارتش در واکنش به اظهارات عباسی
پیام ستایش آمیز سرتیپ پوردستان بعد از عذرخواهی عباسی
*-حرفهای وزیر ارشاد اسلامی
*-حرفهای جعفری دولت آبادی
3- در مورد بعضی ادعاها حسن عباسی
 
 
4- این کتاب کم برگ با مجموعه تصاویرش 79 صفحه است و به کوشش محمود کتیرایی منتشر شده و در برگیرنده دو «رساله» است، یکی کلثوم ننه که عقاید خرافی رایج بین زنان در دوران صفویه است و دارای 16 باب است و آن را منسوب به «آقا جمال خوانساری» که از فقهای سرشناس زمان خود بوده است می دانند. او در سالهای آغاز سده 12 قمری در اصفهان در گذشته است. قسمت دیگر «مرآت البلها» است که «رساله ای است انتقادی» در باب فرهنگ توده، منصوب به «شریعتمداری تبریزی» است که در واقع واژه نامه ایست از کلمات و اصطلاحاتی که برای صفات و حالات ناپسند بکار گرفته می شده است. من دو چاپ از این کتاب در خارج کشور دیده ام که با اسم کسان دیگری و نه محمود کتیرایی به عنوان تدوین کننده و گرد آورنده مطالب منتشر شده است که که با حذف بخش مرآت البلها افزودن مطالبی دیگر به کتاب، و ذکر این که در نگارش کتابشان به کتاب آقای کتیرایی هم مراجعه کرده اند، کتاب را به اسم خودشان منتشر کرده اند. به هرحال اصل کتاب در شکل PDF در اینترنت پیدا کردم که لینک آن در اینجا آمده است.
خواندن آن مخصوصا قسمت مربوط به عقاید خرافی دوران صفویه خالی از تفریح نیست. در ضمن در مرآت البلها در معنی «کس کش» و «قرمپف» شرحی آمده که به کلی با مفهوم رایج آن فرق دارد واین حتما آخوندها را عصبانی می کند و آن این است:«کس کش بر وزن چس پز، کسی را گویند که روز جمعه عیال خود را برداشته به شهزاده عبدالعظیم یا به امامزاده حسن برود».
5 – کارنامه سیاه و لیست اوباشگری های انصار حزب الله
6- اعترافات قالیباف در مورد شرکت در چماق کشی علیه تجمعات گروههای سیاسی در اوائل انقلاب
------------------------ 
۲۲ مرداد ۱۳۹۵ -   ۱۲ اوت ۲۰۱۶ 
/

منبع:پژواک ایران


ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*خیز برداشتن خمینی وار رضا پهلوی برای تصاحب انقلاب مردم ایران  [2023 Jan] 
*نبرد در «گذرگاه خونیِن اجتناب ناپذیر»* با مردم ُکشان، با انقلاب و پرچمداری دختران ایران  [2022 Dec] 
*زندگی قرنطینه ای در بین قدر ناشناسان و فضای دل آزار - دکتر هزارخانی چراغی در سیاه چاله جبّار(قسمت پایانی)  [2022 Aug] 
*واکنش بلاهت بار رهبری مجاهدین به دو مطلب من در مظلومیت دکتر هزارخانی   [2022 Jun] 
*دکتر هزارخانیِ جان برلب رسیده؛ چراغی در سیاه چاله جبّار(2) هفته نامه ایران زمین و بعضی مسائل  [2022 May] 
* دکتر منوچهر هزارخانی، چراغی در سیاه چاله جبّار (۱) و یک اتهام ناجوانمردنه به او  [2022 Apr] 
*افغانستان باغ میوه های تلخ برای آمریکا بعد از آن پیروزی شیرین ضد کمونیستی  [2021 Oct] 
* پیام مزوّرانه میرحسین موسوی در تقابل روشن با نه مردم به بقای جمهوری اسلامی است  [2021 Jun] 
*جمهوری خواهی رضا پهلوی، حرکتی درست با تاخیر بسیار طولانی   [2021 Mar] 
*هلاکت سلیمانی تنبیه «خیرالماکرین» برای خامنه ای و تنبیه «صاحب ذوالفقار» برای سلیمانی بود   [2021 Feb] 
*خامنه ای و پاسداران ضد ایرانی اش، خوار تر از خمینی در جنگ با صدام، بازنده کشمکش با آمریکا خواهند بود  [2021 Jan] 
*قاطعیت و اقتدار تنها انتخاب برای نخست وزیر عراق در برابر رژیم شرور آخوندی است  [2020 Aug] 
*نگرانی مقامات از شرایط انفجاری جامعه، ولایتمداران بیشعور و عناصر مفلوک  [2020 Jul] 
*گربه مرتضی علی، «واقعه عجبب» و «دیدار با پادشاه قدرتمند» و پایان خراب داستان   [2020 Apr] 
* ظلم رژیم شاه و نامه همسر یک تیرباران شده در اسفند ماه 65 سال پیش   [2020 Mar] 
*ترامپ قمار باز برنده، سپاه مردم ستیز مفتضح، خامنه ای درعربده قدرت اما در اضطراب   [2020 Feb] 
*سوالی که باید از شاهزاده ترکی الفیصل در مورد «مرحوم» شدن یا نشدن مسعود رجوی پرسید  [2020 Jan] 
*رژیم در محاصره بین المللی در باتلاق خود ساخته، دود شدن اهداف «برون مرزی» خامنه ای، مردمی که بپا می خیزند  [2019 Dec] 
*علی ربیعی و بیان حقیقتی در میان سفسطه کردن ها و اوضاع کنونی  [2019 Nov] 
*پیامهای بارانی که مانع جشن چهارم آبان شد و پریدن گاو نر به صندوق کمیته امداد خمینی و چند یادآوری  [2019 Nov] 
*کارنامه سیاه مردم ستیزی آخوندها در ایران و رویداد مبارک رقص دختران در کربلا   [2019 Aug] 
*خرتو خری رژیم، تزویر رهبر و وقاحت ظریف ‏  [2019 Aug] 
*سرچشمه خشونت گرایی رژیم و تنش در روابط خارجی آن و هشداری به رئیس جمهوری آمریکا  [2019 Jul] 
*«شیطان بزرگ» در راه «آدم کردن» رژیم سیّد روح الله الموسو‌ی‌الخمینی  [2019 Apr] 
*اعطای نشان به سلیمانی به خاطر کشاندن بشار اسد به دیدار با خامنه ای   [2019 Mar] 
*محسن رضایی می خواست «ماله بکشد» اما به سراپایش گند زده شد  [2019 Jan] 
*تلاش فرومایگان جنایتکار برای پنهان کردن نقشها و آثار و نشانه های جرم  [2018 Nov] 
*سیّد محمد خاتمی ملت را با تواضع خود شرمنده فرمودند   [2018 Aug] 
*در اسپانیا استخوانهای فرانکو از گور بیرون کشیده خواهد شد  [2018 Jul] 
*احتمال دروغگویی و «لاف و گزاف» در ادعاهای پاسدار حاجی زاده  [2018 Jul] 
* ادعای نفوذ به مراکز کنترل فرماندهی ارتش آمریکا با ارائه ویدئو توسط پاسدار حاجی زاده   [2018 Jul] 
*مُردم اندر حسرت فهم درست ‏  [2018 May] 
*بهاری با افق تیره و توفانی برای رژیم، برای سالی که برای مردم نکو خواهد بود   [2018 Mar] 
*بی ارزشی ارزشهای مقدس رژیم، در آیینه انزجار مردم از تلاش رژیم برای مرعوب کردن لیلا حاتمی  [2018 Mar] 
*جنایت های داعشی رژیم شیعه در ایران سالها قبل از پیدایش داعش سنی در عراق  [2018 Mar] 
*رفراندم روحانی، خر داغ کردن است، جز براندازی راهی نیست  [2018 Feb] 
*هشتگ های سیا و موساد و سعودی هدایتگر مردم برای «در آوردن خشتک»* نظام ولایت فقیه!  [2018 Jan] 
*زرنگی ابلهانه قاسم سلیمانی و سپاه برای رفع سوزش ناشی از سفر اسد به مسکو و ستایشی که از روسها کرد  [2017 Nov] 
*ارتشی ها و مشکوک بودن سقوط هواپیمای حامل فرماندهان ارتش در مهرماه ۱۳۶۰  [2017 Oct] 
* تودهنی مردم به متشرّعان مستبد ضد ایرانی و منزلت شجریان در نزد مردم  [2017 Sep] 
*‎ ‎روحانی و سپاه و جناح هار، و ناتوانی او در حل یک مساله ساده بی خرج   [2017 Aug] 
*متوقف و له کردن یک خودرو انفجاری داعش با تانک توسط ارتش مصر در شمال سینا  [2017 Jul] 
*سرازیر شدن خشم سپاه و رهبر به سوی روحانی، آینده نا روشن او و سایه جنگ   [2017 Jun] 
*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏   [2017 Jun] 
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی  [2017 May] 
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی  [2017 May] 
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها   [2017 May] 
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰  [2017 Apr] 
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی   [2017 Mar] 
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا  [2017 Mar] 
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟  [2017 Mar] 
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن   [2017 Mar] 
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او  [2017 Feb] 
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند  [2017 Feb] 
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد  [2017 Jan] 
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد   [2017 Jan] 
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد  [2016 Dec] 
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ   [2016 Dec] 
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم  [2016 Dec] 
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏  [2016 Nov] 
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی  [2016 Oct] 
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم  [2016 Oct] 
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی  [2016 Aug] 
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏  [2016 Aug] 
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است  [2016 Aug] 
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی   [2016 Aug] 
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد  [2016 Jul] 
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن   [2016 Jul] 
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم  [2016 Jun] 
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم  [2016 Jun] 
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان  [2016 Jun] 
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن  [2016 May] 
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی  [2016 Apr] 
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین   [2016 Apr] 
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها   [2016 Mar] 
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران  [2016 Mar] 
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است  [2016 Feb] 
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی  [2016 Feb] 
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان  [2016 Feb] 
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری  [2016 Jan] 
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن  [2016 Jan] 
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه   [2016 Jan] 
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان  [2016 Jan] 
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء  [2016 Jan] 
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر  [2016 Jan] 
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه  [2015 Dec] 
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی  [2015 Dec] 
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب   [2015 Nov] 
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها  [2015 Oct] 
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان  [2015 Oct] 
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی  [2015 Oct] 
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او  [2015 Oct] 
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها  [2015 Sep] 
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه  [2015 Sep] 
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟  [2015 Sep] 
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی  [2015 Sep] 
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92  [2015 Sep] 
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر   [2015 Aug] 
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند  [2015 Aug] 
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی  [2015 Aug] 
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام  [2015 Aug] 
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی   [2015 Aug] 
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.   [2015 Jul] 
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود  [2015 Jul] 
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی  [2015 Jul] 
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است.  [2015 Jul] 
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد  [2015 Jul] 
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی  [2015 Jun] 
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است   [2015 Jun] 
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی  [2015 May] 
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد  [2015 Apr] 
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟  [2015 Apr] 
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام   [2015 Apr] 
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد  [2015 Mar] 
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن  [2015 Mar] 
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.   [2015 Mar] 
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب  [2015 Mar] 
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد  [2015 Mar] 
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی  [2015 Feb] 
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری  [2015 Jan] 
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد  [2015 Jan] 
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی  [2014 Dec] 
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود  [2014 Nov] 
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت  [2014 Nov] 
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان  [2014 Sep] 
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن  [2014 Sep] 
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه  [2014 Aug] 
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی  [2014 Aug] 
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ  [2014 Aug] 
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست   [2014 Aug] 
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم  [2014 Jul] 
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه  [2014 Jul] 
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین  [2014 Jul] 
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان  [2014 Jul] 
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط   [2014 Jun] 
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور  [2014 Jun] 
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران  [2014 Jun] 
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد   [2014 Jun] 
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده  [2014 May] 
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه   [2014 May] 
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار  [2014 Apr] 
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران  [2014 Apr] 
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی  [2014 Mar] 
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی  [2014 Feb] 
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن  [2014 Feb] 
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت  [2014 Jan] 
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی  [2014 Jan] 
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است  [2014 Jan] 
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی  [2014 Jan] 
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان  [2014 Jan] 
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر  [2014 Jan] 
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی  [2014 Jan] 
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت»  [2013 Dec] 
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه  [2013 Nov] 
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی در مورد اهانت به مرضیه [2013 Nov] 
*نکته یی برای یاد آوری –2  [2013 Oct] 
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد  [2013 Oct] 
*نکته یی برای یاد آوری  [2013 Oct] 
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف   [2013 Oct] 
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟  [2013 Sep] 
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت  [2013 Sep] 
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود   [2013 Sep] 
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی  [2013 Aug] 
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی  [2013 Aug] 
*تاریخسازی مسخره  [2013 Aug] 
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟  [2013 Jul] 
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند  [2013 Jul] 
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا  [2013 Jul] 
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان  [2013 Jul] 
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند  [2013 Jul] 
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع   [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من  تحریفات 5 صفحه دبیرخانه و پاسخ 21 صفحه ای من [2013 Jul] 
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد درآمدِی بر بحث «تلخ» و تفصیلی در مورد «بیانیه تفصیلی شورای ملی مقاومت» [2013 Jul] 
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست  [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من  [2013 Jul] 
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی  [2013 Jun] 
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی  [2013 Jun] 
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها  [2013 Jun] 
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا  [2013 Jun] 
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها  [2013 Jun] 
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید  [2013 Jun] 
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا  [2013 Jun] 
*از کجا به اینجا رسیدیم  [2013 Jun] 
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین  [2013 Jun] 
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است  [2013 May] 
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب  [2013 May] 
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی»  [2013 May] 
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه  [2013 May] 
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری   [2013 Apr] 
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر  [2013 Apr] 
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری  [2013 Mar] 
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری  [2013 Mar] 
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین  [2013 Feb] 
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام  [2013 Feb] 
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران  [2013 Feb] 
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی  [2012 Dec] 
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر  [2012 Dec] 
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها  [2012 Nov] 
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون»  [2012 Nov] 
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده  [2012 Nov] 
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی  [2012 Oct] 
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار  [2012 Oct] 
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند  [2012 Sep] 
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم  [2012 Sep] 
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن  [2012 Aug] 
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت   [2012 Jul] 
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد  [2012 Jun] 
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران  [2012 Jun] 
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی  [2012 Apr] 
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم   [2012 Mar] 
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم   [2012 Mar] 
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد  [2012 Jan] 
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان   [2012 Jan] 
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر  [2011 Dec] 
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله   [2011 Dec] 
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز   [2011 Dec] 
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی  [2011 Nov] 
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی   [2011 Nov] 
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟»  [2011 Nov] 
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم  [2011 Oct] 
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین  [2011 Oct] 
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات  [2011 Sep] 
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه  [2011 Sep] 
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه  [2011 Sep] 
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند  [2011 Sep] 
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده   [2011 Aug] 
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور   [2011 Aug] 
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی  [2011 Aug] 
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف   [2011 Jul] 
*در ضرورت توضیح واضحات  [2011 Jul] 
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف  [2011 Jun] 
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین   [2011 Jun] 
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی  [2011 Jun] 
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی  [2011 May] 
*اعتراض من به قلدرمنشی بود  [2011 May] 
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین  [2011 May] 
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟   [2011 Apr] 
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود  [2011 Apr] 
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد  [2011 Apr] 
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم  [2011 Mar] 
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است  [2011 Mar] 
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم   [2011 Mar] 
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی  [2011 Mar] 
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه   [2011 Mar] 
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها  [2011 Feb] 
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها  [2011 Feb] 
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد  [2011 Feb] 
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند  [2011 Feb] 
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها  [2011 Feb] 
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد   [2011 Jan] 
*شروری در صف اوپوزیسیون  [2011 Jan] 
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد  [2011 Jan] 
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها  [2011 Jan] 
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم   [2011 Jan] 
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات   [2010 Dec] 
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود  [2010 Dec] 
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی  [2010 Dec] 
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی  [2010 Dec] 
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد   [2010 Dec] 
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی  [2010 Dec] 
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد  [2010 Dec] 
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است  [2010 Dec] 
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار  [2010 Dec] 
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود  [2010 Nov] 
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی  [2010 Nov] 
*آخوند مسخره از اخوان مسخره  [2010 Nov] 
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی  [2010 Nov] 
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت  [2010 Oct] 
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز  [2010 Oct] 
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان  [2010 Oct] 
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ  [2010 Oct] 
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران  [2010 Sep] 
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر  [2010 Sep] 
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و...  [2010 Sep] 
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود  [2010 Aug] 
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر  [2010 Aug] 
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی  [2010 Aug] 
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا  [2010 Aug] 
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر   [2010 Aug] 
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است  [2010 Aug] 
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها  [2010 Aug] 
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش  [2010 Jul] 
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا  [2010 Jul] 
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم  [2010 Jun] 
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام   [2010 Jun] 
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر  [2010 May] 
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ...  [2010 May] 
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه !  [2010 May] 
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند  [2010 May] 
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی   [2010 May] 
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید  [2010 Apr] 
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی  [2010 Apr] 
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی  [2010 Apr] 
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری  [2010 Mar] 
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته  [2010 Mar] 
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او  [2010 Mar] 
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم  [2010 Jan] 
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت»  [2010 Jan] 
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری  [2009 Dec] 
*این سخن را درنیابد گوش خر   [2009 Dec] 
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی  [2009 Nov] 
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف  [2009 Nov] 
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان  [2009 Nov] 
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ»  [2009 Nov] 
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت  [2009 Nov] 
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی»  [2009 Nov] 
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی  [2009 Nov] 
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم  [2009 Nov] 
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا  [2009 Nov] 
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود   [2009 Nov] 
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها  [2009 Oct] 
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال  [2009 Oct] 
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن   [2009 Oct] 
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت  [2009 Oct] 
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر   [2009 Oct] 
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم  [2009 Oct] 
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی  [2009 Oct] 
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش  [2009 Oct] 
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی  [2009 Sep] 
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم  [2009 Sep] 
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»   [2009 Sep] 
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران   [2009 Sep] 
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد  [2009 Aug] 
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان  [2009 Jul] 
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند  [2009 Jul] 
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»   [2009 Jul] 
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و...  [2009 Jul] 
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور  [2009 Jul] 
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی   [2009 Jul] 
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز  [2009 Jul] 
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند   [2009 Jun] 
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست  [2009 Jun] 
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها  [2009 Jun] 
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس  [2009 Jun] 
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی: وفاداری به آراء مردم و طغیان و بغی علیه ولی فقیه یا خیانت به آراء مردم و خائف و خاضع در برابر زور و دروغ  [2009 Jun] 
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز   [2009 Jun] 
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست   [2009 May] 
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»*  [2009 May] 
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی   [2009 Apr] 
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین   [2009 Apr] 
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3)  [2009 Mar] 
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)   [2009 Mar] 
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*   [2009 Mar] 
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)   [2009 Mar] 
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری   [2009 Mar] 
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها   [2009 Feb] 
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان   [2009 Feb] 
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود   [2009 Feb] 
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد   [2009 Feb] 
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا  [2009 Jan] 
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی  [2009 Jan] 
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری  [2009 Jan] 
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان  [2009 Jan] 
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت  [2008 Dec] 
*خوابگردی در فراموشخانه زمان  [2008 Dec] 
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند   [2008 Dec] 
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی   [2008 Nov] 
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد  [2008 Oct] 
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها   [2008 Oct] 
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک  [2008 Aug] 
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت  [2008 Jul] 
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران   [2008 Jun] 
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی  [2008 May] 
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰  [2008 May] 
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم  [2008 May] 
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم شكوفایی علمی دوره فتحعلیشاه و استفتائات از مقام ولایت فقیه و علمای حوزه علمیه قم [2008 Apr] 
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن  [2008 Apr]