PEZHVAKEIRAN.COM سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها
 

سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها
ایرج شكری

 نامه خانواده‌های داغدار ترکمن به آیت‌الله منتظری

سپاه پاسداران با موقعیت و امکاناتی که به عنوان یک مقاطعه کار بزرگ و یک مافیای بزرگ و یک نیروی نظامی گسترده سرکوبگر وِ تمامیت خواه که شاخه های تبلیغاتی و فرهنگی متعددی هم ضمیمه آن است و فرماندهان آن که خود را صلاحیتدار ترین حافظ «انقلاب اسلامی» و پرچمدار آن می دانند و از بابت طرحهای ابلهانه و غیرحرفه ای که در زمان جنگ اجرا کردند و هزاران و کشته و معلول روی دست این مردم گذاشتند، از همه طلبکارند و برای مردم و دولت و باید نباید و حد و حدود تعیین می کنند، در صحنه سیاسی، نیروی بزرگ و تاثیر گذار در سیاست و جهت گیری های داخلی و خارجی رژیم هستند. اما سخنان و موضعگیری ها و اقدمات اینان که آثاری داخلی و بین المللی دارد، کمتر مورد توجه و بررسی از سوی اپوزیسیون قرار می گیرد. به نظر نگارنده حرفها و سخنرانی های اینها باید مورد توجه قرار بگیرد و ضمن یاد آوری عملکرد گذشته و نقشی که اینان در سرکوبیها و لگد مال کردن حقوق مردم داشته اند، هشدارهای لازم نسبت به پیامد های تمایلات و گرایشها و اهدافی که اینان دنبال می کنند، به مردم داده شود. در یکی دو هفته گذشته فرماندهان سپاه سخنرانی هایی کرده اند و بعد از پرتاپ موشک از سوی سپاه، فرماندهان سپاه مصاحبه هایی مطبوعاتی ترتیب دادند و در برنامه هایی تلویزیونی شرکت کردند که در این نوشته بعضی از آنها مورد توجه قرار گرفته است.

پاسدار جعفری در سخنانی در ستاد منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه درعسلویه ضمن ادعاهای بی ربط در مورد ظلم سیتزی سپاه و نقش جهانی قائل شدن برای رسالت سپاه پاسداران مدعی شده که:« سپاه که از بهترین فرزندان ایران و اسلام شکل و سازمان گرفت، ثابت کرد که در میدان عمل و در هر عرصه‌ای که خطری مردم، نظام اسلامی و انقلاب اسلامی را تهدید کند، در اوج ایثار و گذشت و فداکاری، خط مقدم مقابله با این خطرات و تهدیدات است و  همواره سپر بلای مردم، جامعه، نظام و انقلاب در برابر خطرات و تهدیدات است».او درهمین سخنرانی ادعاهایی کرده است  که بیانگر چیزی جز قدرت طلبی در پوشش «رسالت انقلابی و اسلامی» و جز افسارگسیختگی و ولع مهار ناپذیر به خودسری و فرا قانونی عمل کردن نیست. پاسدار جعفری با ادعای این که:« انقلاب اسلامی بر مبنای حق‌طلبی، استکبارستیزی، ظلم‌ستیزی و تقابل با زیاده ‌خواهی، سلطه‌جویی و زد و بندهای زورمندانه بنیان نهاده شده است»، تاکید کرد:«بر این اساس ما نمی‌توانیم در برابر  قطب‌بندی‌هایی که ماهیت آنها تقسیم و تسهیم کشورها بین چند قدرت مستکبر و تمامیت‌خواه است، در برابر غصب و اشغال ظالمانه و طمع‌ورزانه جغرافیای متعلق به ملت‌های مستضعف، در برابر مفاسد و ابتذالی که زاییده سیاست‌های سلطه‌جویان جهانی است و کانون‌های انسانیت و معنویت را نشانه رفته و ارزش‌های الهی و انسانی را در معرض تهدید و آسیب و نابودی قرار داده است، ساکت باشیم و کنار بیاییم»(خبرگزاری فارس -۹۴/۱۲/۱۲ ). اینها آن رسالت جهانی است که سردار سپاه اسلام برای خودش و سپاه قائل است و هیچ ربطی به آنچه در قانون اساسی همین رژیم و در اساسنامه سپاه برای وظایف و حدود اختیارات سپاه آمده است ندارد و جناب ایشان که دچار یبوست فکری شدید است ولی آرواره و چانه اش برای ادعاهای بی ربط بی وقفه در کار است، نقش و رسالتی جهانی برای سپاه تعیین کرده که روشن است که مطلقا ربطی به مسائل مردم و کشور ندارد. پاسدار جعفری در حالی از ظلم ستیزی و «سپر بلای مردم» شدن دم می زند و فیگور دوستدار «کانون های انسانیت و معنویت» را می گیرد که پاسدار و حافط رژیمی است که با اهل قلم و هنر کشور و سازندگان «معنویّت» این سرزمین، در ستیز دائمی است. رژیمی که سازندگان معنویّت در قرون گذشته این سرزمین حتی از سانسورش در امان نبوده اند. از زمان نشستن «امام امت» روح الله الموسوی الخمینی در تخت خلافت و بنیان گذاشتن دولت اسلامی در ایران، سازندگان معنویت،علاوه بر سانسور، از تیغ و طناب جلادان رژیم ایرانی ستیز خمینی در امان نبوده اند و این رژیم با پاسداران و سربازان گمنام امام زمانش، جنایات داعشی متعددی علیه نویسندگان کشور مرتکب شده و چهره هایی چون محمد مختاری و محمد جعفر پوینده را با توّحش داعشی به قتل رسانده است.

پاسدار جعفری در زمانی ادعاها مستضعف پناهی و ظلم ستیزی و... را بر زبان آورد که در اخبار مربوط به مساله موج مهاجرانی که از جنگ داخلی سوریه و از اقدامات ترویستی داعش و طلبان در عراق و افغانستان گریخته و در وضع مصیبت باری خود را به اروپا رسانده ، دهان دوختن چند پناهجوی ایرانی در کاله فرانسه در اعتراض به وضع ناروشنی که قرار دارند، از نکات مهم اخبار تلویزیونهای اروپایی همراه تصاویر تکان دهنده وضع مصیبت بار این پناهندگان بوده است. چندی قبل از این نیز چنین تصاویری از پناهجویان ایرانی که در یونان متوقف شده اند و دست به همین اقدام زدند، در تلویزیونها دیده شد. دیدن تصاویر آن «دهن دوخته ها»، برای هرکسی که یک جو شعور داشته باشد، این سوال را به وجود می آورد که در ایران که جنگ نیست این جوانها از چه چیزی گریخته اند که در برابر  احتمال بازگردانده شدن به ایران لبهای خود را برای «جلب ترحم» دوخته اند و روی قطعه مقوایی «به فریاد ما برسید» نوشته و سردست گرفته اند. البته ما می دانیم که صد ها هزار جوان، از جمله جوانان با تحصیلات دانشگاهی در کشور وجود دارند که امکان فریاد زدن از فشار و تحقیر از سوی رژیم و از بیکاری و بی آیندگی، ندارند و با لبهای بسته فریاد می زنند، جوانانی گاه در بعضی از فیلمها ، به گوشه یی از  سرکوب و تحقیری که این رژیم منحوس به آنها روا می دارد پرداخته شده است که فیلم «تهران:سیم آخر» یکی از آنهاست و شعر ترانه این فیلم وصف حال و شرح دلگیری و نا امیدی  این نسل سوخته غارت شده «بی خاطره» است که راههای پیموده شده را بی نتیجه می یابد و انتخابی در پیش رو جز زدن «به سیم آخر» در پاییزی و در «وسطای ماه آذر» نمی بیند*.

ادعاهای ظلم سیتزی و مستضعف پناهی فرمانده سپاه همچنین همزمان است با روزهایی از سال که جنایات داعشی سپاه پاسداران را در ترکمن صحرا در سال 58، برای کوبیدن شوراهای مردم آن سامان، در ذهن کسانی که آن ایام را دیده اند زنده می کند. شوراهایی که مردم ترکن صحرا ادره امور محلی و کشت و برداشت از زمینهای کشاورزی را از طریق آن سامان می دادند. کشتار و به خون کشیدن مردم کردستان و ترکمن صحرا که همراه با قتل عام مردمان روستاهایی در بخشها از ایران بود، از اولین اقدامات مکتبی و سیاسی این نهاد مردم ستیز آزادی کش و ریختن آوار فاجعه و مصیبت بر سر مردم این گوشه و آن گوشه از ایران بود(ض1).

اینها منّت به سر مردم می گذراند که «امنیّت» برای مردم فراهم کرده اند و هیچ جا در اطراف ایران این امنیّت را ندارد. این که البته به کلی خلاف واقعیت است. مثلا آیا در جمهوری آذربایجان در آنسوی مرز در شمال غربی ایران و در جمهوری ترکمنستان در آن سوی مرز ایران در شمال شرقی، و در در جنوب ایران، در پادشاهی عُمان و درامارات متحده عربی و قطر، اوضاع مثل عراق و افغانستان است و آنجا جولانگاه داعش است؟ اینها فراموش کرده اند و یا به روی خود نمی آورند که خود و امام و نظامشان در پیدایش القاعده و داعش و وضع آشفته اطراف ایران نقش داشته اند. گردانندگان همین رژیم پلید هرچه از دستشان بر می آمد در همراهی با رونالد ریگان رئیس جمهور آمریکا و ژنرال ضیاء الحق اسلامگرای مستبدی که ذالفقار علی بوتو را به دار کشید، در سر راه تلاشهای دکتر نجیب الله برای گفتگو و یافتن راه مسالمت آمیز برای بحران افغانستان سنگ اندازی کردند. آنروزها کسانی چون ولایتی حجتیه ای جنایتکار(متهم به شرکت در جنایت میکونوس) و احمد عزیزی مرتجع فرومایه  قائم مقام او به چیزی کمتر از اداره افغانستان توسط «شورایی از علما» رضایت نمی دادند و نداند و هر نوع مذاکره یی با دولت افغانستان را رد می کردند. طالبان و القاعده از همین جنگ زاییده شد و ماجرای حمله به برجهای دوقلوی نیویورک که توسط القاعده صورت گرفت، زمینه ساز مداخلات نظامی و لشکرکشی آمریکا و ناتو به منطقه شد. البته خرّیت و رجزخوانی های صدام حسین که بعد از آن خرّیت بزرگ در حمله و اشغال کویت هم ادامه یافت ( رجزخوانی های امروز امثال پاسدار حاجی زاده و سلامی از همان نوع است)، بهانه مناسب برای آماده سازی افکار عمومی در آمریکا برای حمله نظامی به عراق را فراهم کرد و داعش هم به هر حال زاییده شرایط و اوضاع عراق بعد از سقوط صدام است.

موشک پرانی های اخیر سپاه حرفها و اظهارات خودبزرگ بینانه و ابلهانه فرمانده هان سپاه در این زمینه، خود گواه آن است که این افراد تا چه اندازه می توانند برای ایران و مردم ایران مصیبت آفرین و فاجعه آفرین باشند. این تازه به دوران رسیده ها که با کشتار مبارازان و آزادیخواهان و بگیر و ببند و سرکوب و سانسوری که علیه نیروهای ترقیخواه و نیک اندیش و مردم دوست راه انداختند، قدرت اهریمنی و سیایه سیاه و شوم خود را در ایران کسترده اند، در یک معادله یکطرفه و تکیه بر توانایی موشک پرانی، خود را قدرتمند می پندارند و گمان می کنند با این موشکها هیچ قدرتی جرأت حمله به آنها که بدبختانه در خاک ایران صورت خواهد گرفت و نه در کنار این یا آن «حرم» برون مرزی، نخواهد داشت. اینان از نتایج خرّیت ها و توّهمات امام پلیدشان در داشتن رسالت جهانی و اسلامی و توّهمات و باورهای مهمل  خودشان به عنوان سربازان «روح الله» وپرچمدار اسلام در جنگ با عراق، درس نگرفته اند. این خودبزگ بینان متوّهم، آنطرف قضیه را اصلا نمی بینند. در محاسبات اینها این مساله که اگر بنا به موشک پرانی باشد، از آن طرف هم موشک و بمب خواهد آمد و با تراکم بمراتب زیادتر از آنچه از سوی اینان امکانپذیر است خواهد آمد جایی ندارد. اینها اصلا در محاسباتشان نیست که اگر جنگی بشود، در استراتژی ویرانگری گسترده در پشت جبهه و در اعماق خاک «دشمن» که آمریکائی ها برای بهم ریختن تعادل روانی دشمن و نابود کردن زیرساختها و امکانات تدارکاتی برای تمام کردن جنگ با کمترین تلفات سرباز و نفرات خود؛ و نیز کوتاه کردن زمان جنگ بکار می گیرند، مردم ایران ضربات فاجعه باری تحمل خواهند کرد. می گویند ما شروع کننده جنگ نخواهیم بود، اما روی موشک  می نویسند اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود! هنوز مردم و کشور از آثار چرند گوئی های «مموتی» در نفی هلوکاست و در عربده کشی ها ابلهانه که «اینقدر قطعه نامه بِدن تا قطعنامه دونشون پاره بشه»، خلاص نشده، اینها برای پنبه کردن آنچه جناج مقابل رشته است، بی وقفه مشغول جفتک پرانی و رجز خوانی های ابلهانه هستند. به یاد امام فرمایه شان یکی رجزخوانی های  حدود چهل سال پیش آن آخوند پلید را روی موشکی که داری بردی برای کوبیدن اهداف داخل اسرائیل است نوشته اند. همان آخوند خود محور بین نادان و پر مدعایی که شعار «جنگ اسلام با کفر» و «جنگ جنگ تا رفع فتنه از عالم» می داد و در عربده کشی مبسوطی به حجم حدود 14 هزار کلمه(26 صفحه 4 A) در تابستان 1366 علیه شرق و غرب و کشورهای اطراف ایران، از موضع پرچمدار ماموریت جهانی برای اسلام، گفت:« من خون و جان ناقابل خويش را برای ادای واجب حق و فريضه دفاع از مسلمانان آماده نموده ام و در انتظار فوز عظيم شهادتم. قدرت ها و ابرقدرت ها و نوكران آنان مطمئن باشند كه اگر خمينی يكه و تنها هم بماند به راه خود كه راه مبارزه با كفر و ظلم و شرك و بت پرستی است ادامه می دهد و به ياری خدا در كنار بسيجيان جهان اسلام، اين پابرهنه های مغضوب ديكتاتورها، خواب راحت را از ديدگان جهانخواران و سرسپردگانی كه به ستم و ظلم خويشتن اصرار می نمايند سلب خواهد كرد».همان آخوند خود محوربین و ضد ایرانی که می گفت:«ملت شريف ايران توجه داشته باشيد كه كاری كه شما مردان و زنان انجام داده ايد آن قدر گران بها و پر قيمت است كه اگر صدها بار ايران با خاك يكسان شود و دوباره با فكر و تلاش فرزندان عزيز شما ساخته گردد، نه تنها ضرری نكرده ايد، كه سود زيستن در كنار اولياءالله را برده ايد و در جهان ابدی شده ايد و دنيا بر شما رشك خواهد برد، خوشا به حالتان»!! همان آخوند متوّهمی که در فرودین 67 در پیامی در آستانه انتخابات مجلس سوم حکم می کرد که :« امروز روز مقاومت است چنان بر صدام و آمریکا و استکبار غرب سیلی زنید که برق آن چشمان استکبار شرق را کور کند». چنین آدم مالیخولیایی و با افکاری  جنون آمیز و ابلهانه سرنوشت مردم را در دست داشت و البته این مصیبت را جهل و ناآگاهی و احساسات از خود بیگانه ساز مذهبی امکانپذیر کرده بود و سبب ادامه آن هم بود. پذیرش قطعنامه 598 در مرداد همان سال و جام زهر نوشیدن و پس گرفتن ادعاهای گنده یی که کرده بود را هم می دانیم(ض2). حالا در این روزها پاسدار حاجی زاده فرمانده نیروی هوا – فضای سپاه بنا بر گزارش خبرگزای بسیجی فارس در روز 19 اسفند در جمع خبرنگاران در محل پرتاپ موشک گفته است که:«موشک‌های ایران متعلق به ملت فلسطین، لبنان، سوریه، عراق و همه مظلومان جهان است، هر کس بخواهد به ملت‌های مظلوم مسلمان ظلم کند بداند این موشک‌ها برایش خطرساز خواهد بود.» این اظهاراتمالیخولیایی که از نوع مالیخولیای خمینی در داشتن رسالت جهانی است، جز مشکل آفرینی از نوع مشکلهایی که احمدی نژاد قبلا با اظهارات ابلهانه اش برای مردم کشور به وجود آورد، هیج خاصیتی نه برای ملت فلسطین و نه لبنان و نه سوریه و عراق ندارد. کیست که بسیجی و بیشعور نباشد، نتواند ببیند و دریابد که صد تا از این موشکهای به طول 17 متر و چند کلاهی قادر به حمل یک تن تی ان تی، کار یک چاقوی 30-20 سانتیمتری فدائیان جان برکف جوان فلسطینی را در آنچه امروز «انتفاضه» چاقو نام گرفته نمی کند. پاسدار حاجی زاده که به نظر می رسد بعد از بیرون آمدن از حالت شور و عوالم هپروتی اش  و پایین آمدن از یابویی که سوار بود، متوجه شده که خیلی نامربوط  و چرند گفته است، یک روز بعد در یک برنامه تلویزیونی به عنوان «تیتر امشب» حاظر شده و گفته است:« ما هیچ‌گاه شروع‌کننده جنگ نیستیم، ما برای افزایش امنیت خود به انواع سامانه‌ها ازجمله موشک نیاز داریم درحالی‌که در همه حوزه‌ها حتی سامانه‌های پدافندی ما را تحریم کردند و دائم در این مسیر مانع‌تراشی می‌کنند». روز قبل گفته بود موشکها ایران متعلق به ملت فلسطین و لبنان و...است. او در همین برنامه گفته است که تونلهای محل نگهداری موشکها در زیر کوهها قرار دارد و بمب اتمی هم قادر به انهدام این تونلها نیست. این سرداران سپاه اسلام، اما اصلا کاری به این ندارند که بمب اتمی و تشعشعات رادیو اکتیو آن با شهرها و جان و حیات مردم چه می تواند بکند. در ضمن در این اظهارات یک اصلاحی نسبت به آن ادعای ابلهانه و توخالی در عمق پانصد متری زیرزمین قرار داشتن این تونلها دیده می شود. حالا می گویند که اینها زیر کوهها قرار دارد. خودبزرگ بینی و خود محوربینی های خمینی گونه و خودسری مطلق و نداشتن احساس مسئولیت نسبت به مصائب مردم که در وجود این اوباش نظام ولایت فقیه انباشته شده است، چیزی جز فاجعه برای مردم و کشور نمی تواند در بر داشته باشد. این که گفتم اوباش صرفا از روی خشم نیست، کسانی چون پاسدار قالیباف که خودش در گفتگو با بسیج دانشجویی در ایام تبلیغات انتخابی ریاست جمهوری در سال 92 تصریح کرده بود در اوایل انقلاب جزو دارو دسته چماق کشی بوده است که بهشتی معدوم راه انداخته بود و هواداران مجاهدین را مورد حمله قرار می دادند و آنها را «چوب میزدند» یعنی با چوب و چماق سر ودست آنها را می شکستند و نیز اعتراف پاسدار احمدی مقدم که در بحث با هواداران گروههای چپ متوسل به حمله فیزیکی و مضروب کردن آنان می شدند، گواه اوباش بودن اینان از آغاز استقرار این رژیم منحوس است.

http://iradj-shokri.blogspot.fr/2013/05/normal-0-21-false-false-false-fr-x-none_17.html

http://iradj-shokri.blogspot.fr/2014/01/normal-0-21-false-false-false-fr-x-none_20.html

دژخیم بودن و فاجعه آفرین بودن و نه سپر بلا بودن سپاه برای مردم ایران

اینان با قرار داشتن در راس این دستگاه نظامی - اقتصادی و مافیایی گسترده که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نام دارد، تن به هیچ محدویتی نخواهند داد و همه گونه کارشکنی در کار هر دولتی که بخواهد روش تنش زدایی و برقراری روابط عادی با غرب و به ویژه آمریکا پیش بگیرد خواهند کرد(هم چنان که در مورد اقدامات اخیر دولت روحانی در معامله با اروپایی ها،  نه از موضع بررسی کارشناسانه این معاملات بلکه با از موضع عقیدتی به توسط خبرگزاریها و رسانه ها و عناصر وابسته، به تخطئه آن پرداختند، و دائم از دشمنی همیشکی و همیشگی بودن شعار مرگ بر آمریکا حرف می زنند) و تا آنجا که به حقوق شهروندان مربوط است طبعا اینان همچنان  ستون فقرات دستگاه سرکوب رژیم منحوس اسلامی هستند. با زیاده طلبی و افسارگسیختگی که در اینها هست، بعد از مرگ خامنه ای اینان خود را بالاترین مرجع تصمیم گیری در همه امور خواهند دید و اقدام به از سر راه برداشتن هر مانع که سر راهشان باشد خواهند کرد. شدت تضاد کنونی جناح ولاتیمدار و پاسداران با جناح رقیب، یاد آور تضاد حزب جمهوری اسلامی و باندهای دیگر پیروان خمینی با نهضت آزادی و بعد در سال 60 با بنی صدر و حامیان او در آستانه عزل بنی صدر است. یک تضاد مهم که امروز به اندازه تضاد دو جناح نمایان نیست، تضاد و رقابت سپاه با ارتش است. این تضاد در حال حاظر در نیروی دریایی بیشتر از دیگر بخشهای ارتش است. سپاه همچنان در حال گسترش و خود تاسیس دانشکده و پایگاه و جذب و تربیت نیرو برای خود است و در این زمینه اصلا مشکل تامین هزینه و بودجه ندارد. احتمال این که بعد از مرگ خامنه ای سپاه اقدام به حذف بالاترین بخشهای فرماندهی ارتش برای تسلط برارتش  بکند و ارتش را با بریدن دست و پای آن ضمیمه و تحت امر سپاه بکند زیاد است. چنین حرکتی ممکن است به آسانی و بدون واکنش از سوی ارتش عملی نشود. به همین خاطر احتمال سوریه شدن ایران بعد از مرگ خامنه ای، از اتفاقاتی است که ممکن است در ایران بیفتد. این مساله یی است که بحث جداگانه ای می طلبد.

***************************************

توضیحات و ضمیمه ها:

* فیلم طهران تهران، فیلمی است ساخته دو کارگردان ولی فیلمی به کارگردانی داریوش مهرجویی شناخته می شود. این فیلم  تشکیل شده از دو قسمت متفاوت. قسمت اول آن که «طهران : روزهای آشنایی» است ساخته داریوش مهرجویی است و قسمت دوم که « تهران: سیم آخر» است فیلمی به کارگردانی مهدی کرم پور. در مورد این فیلم و معرفی ترانه یی که در قسمت دوم آن خوانده می شود به همراه شعر آن، مدتی پیش قصد نوشتن یادداشتی داشتم که نیمه کاره مانده است. به هرحال ترانه در یوتیوب قابل دسترسی است و یکی از لینک های ترانه که همراه است با تصاویری از پایان فیلم که این ترانه در آن خوانده می شود،در زیر آمده است. https://www.youtube.com/watch?v=9JEa7b4AO78

ضمیه 1:

کشتار در ترکمن صحرا - یورش سپاه حرامزاده به خلق ترکمن  در اواخر بهمن ماه 58 صورت گرفت. دستگیری وبعد کشتن مخفیانه چهار رهبر ترکمن(توماج، مختوم، جرجانی، واحدی) و وانمود کردن این که کار سپاه نبوده است از اولین جنایتها به روش«سر به نیست کردن» و تلاش برای پنهان کردن دستهای خونین بود که در امتداد جنایات بی پایان رژیم، به قتلهای زنجیره ای پاییز 77 وصل شد. تنها آن چهار نفر نبودند که چنین جنایتکارانه از میان برداشته شدند. در روزنامه کیهان 7 کیهان 1358 نامه «خانواده های داغدار ترکمن به آیت الله منتظری» که در آن پاسداران را عامل قتل عزیزان خود دانسته و خواهان محاکمه آنها شده اند درج شده است. متن این نامه کوتاه چنین است:«پیشگاه فقیه عالیقدر آیت الله العظمی حسینعلی منتظری- قم

بنام خدا- سحرگاه روز یکشنبه 28 بهمن پاسداران مسلح با راهنمایان نقابدار در منطقه ...(ناخوانا) در میان وحشت افراد خانواده ها به منازل یورش برده و 22 نفر را دستگیر و به شهرستان بهشهر بردند. پس از آزار و شکنجه آقای پرویز ایرانپور شخصیت ملی و متماز ترکمن صحرا(که از قبل نشان شده بود) و آقایان نازدوردی – نوشین و یوسف قردجه را در تاریخ 1/12/58 به گنبد اعزام و با توطئه و صحنه سازی به فجیع ترین وضع با ضربات چاقو و سپس با رگبار گلوله به شهادت رسانده و به اطراف امام زاده گنبد انداختند. سپس پاسداران ظاهرا آنها را پیدا کرده!! و با این گزارش موذیانه که در درگیری های گنبد کشته شده اند به سردخانه تحویل داده اند.

مشابه اینگونه جنایات بدون در نظر گرفتن موازین اسلامی و دستور العمل شخص آنجناب در مناطق مختلف ترکمن صحرا صورت گرفته و همچنان صورت می گیرد. تراکمه شدیدا ناراحت و نارضایی به حد اعلا است و می گویند که رضاخان و فرزندش محمد رضای منفور اینچنین رفتار بی رحمانه با ما نکرده است.

اهالی ضمن محکوم کردن قاطع این جنایات فجیع مصرانه خواستار دستگیری و مجازات مسببین جنایتکار آن فاجعه هستند- امضاء:خانواده های داغدار».

 در آن زمان خلخالی که انتشارعکسهایی از جنایات او در کردستان و اعدام گردنفرازان کُرد و کمونیست در تابستان همان سال در کردستان در مطبوعات خارجی، توحش رژیم اسلامی را با تصویر در برابر جهانیان قرار داده بود و نام او مترادف بود با کشتار و توّحش آخوندی، به گنبد رفت و در آنجا گفت :«من برای کشت و کشتار مردم به منطقه نیامده ام بلکه برای رسیدگی به وضع مردم ستمدیده و...»(کیهان 25 بهمن 58). دو روز بعد کیهان 27 بهمن ضمن خبری از اقدامات خلخالی در مصادره «اراضی فئودالهای گنبد»، اضافه کرد که خلخالی «شایعه اعدام افراد دستگیر شده را تکذیب و تاکید کرد که تاکنون حتی یک نفر را محاکمه نکرده است چه رسد به اعدام و مجازات». در همان روزها رژیم دست به انتشار اطلاعیه هایی از سوی گروه موهومی به نام فدائیان ترکمن  زد که در آن قتل چها رهبر ترکمن را بعهده گرفته بود تا وانمود کند که جریان ناپدید و کشته شدن چهرهای سرشناس سیاسی ترکمن، نتیجه اختلافات بین خود ترکمن هاست. سازمان چریکهای فدایی خلق در واکنش به بازی بیشرمانه رژیم اطلاعیه یی صادر کرد و ضمن محکوم کردن صدور اطلاعیه به نام گروههای موهوم یاد آور شد:«آیا کسی هست که نداند محسن رفیق دوست معاون سپاه پاسداران رفقای ما را از زندان تحویل گرفته است؟ این شیوه های ورشکسته ادامه همان اعمال ننگین ساواک است و مردم ما عمیقا از آن ابراز انزجار می کنند». چهار پنچ سال بعد، بعد از کشتار های وحشیانه در زندان و بیرون زندان از گروههای سیاسی و در فضایی که اختناق و ارعاب شدیدی که امکان هیچگونه انتقاد و اعتراضی نبود و چهره های کار آمد دیگری چون سید اسدالله لاجوردی و محسن رضایی هم در کنار خلخالی قرار داشتند، خلخالی جلاد در مصاحبه یی با روزنامه صبح آزادگان که با امکانات روزنامه مصادره شده آیندگان منتشر می شد و گفته می شد که در اختیار«کمیته های انقلاب اسلامی» است و بهزاد نبوی فرومایه هم در اداره آن نقش داشت، با صراحت و افتخار مسئولیت دستور قتل چهره های سرشناس فرهنگی و سیاسی خلق ترکمن و کشتار مردم آن سامان را بعهده گرفت. او در مصاحبه یی  که در روزنامه صبح آزادگان 28 شهريور 1363 چاپ شد در اين مورد گفت:« من با قاطعيت در گنبد وارد شدم و يكي از كار هاي برجسته و انقلابيم، در گنبد بود. ما دستور داديم هركسي را كه مسلح باشد بياورند كه آوردند، يكي، دوتا، سه تا. پنج تا، هر كسي را كه مسلح آوردند اعدام كرديم. اين جريان را كه مي گويم شاهد زنده داريم: آقاي مصحف استاندار مازندران، آقاي دادستان آن زمان مازندران، دادستان كل و آقاي درويش رئيس سپاه پاسداران گنبد، آقاي دراز گيسو[فرماندار گنبد] كه چندي پيش سفير جمهوري اسلامي ايران در آلمان شرقي بود...و چه بگويم براي شما آقاي هاشمي، حاج احمد آقا، شخص حضرت امام خود آقاي منتظري و همه مسئولين، آقاي دكتر بهشتي و آقاي قدوسي، كيست كه نداند اين جريانات را؟ همه مي دانستند، آقاي رفيقدوست هم مي داند.94 نفر منجمله توماج، واحدي، مختوم. جرجاني، اينها را بنده اعدام كردم. 94 نفر را اعدام كردم نه يك نفر...من با قاطعيت اسلامي در گنبد وارد شدم و خلق تركمن را در آنجا كوبيدم. من اينها را اولين بار نيست كه گفته باشم، ولي در جرايد اولين بار است كه منتشر مي شود... مي گويند قتل (رهبران تركمن) عمدي بوده، بله عمدي بوده. من توماج، واحدي، مختوم، جرجاني را بگذارم[زنده بمانند] كه چي؟». البته خلخالی در اینکه چند سال پیش از این مصاحبه گفته بود هیچکس را محاکمه نکرده، حقیقت را گفته بود، او بدون محاکمه دستور اعدام داده بود.

جنایات داعشی رژیم و سپاه در خارج - در جنایات داعشی متعددی در خارج از ایران که علیه مخالفان رژیم منحوس آخوندی صورت گرفته، سپاه قدس به همراه وزارت اطلاعات در آن دسته داشته است. البته وزارت خارجه و عناصری مثل ولایتی و منوچهر متکی در راس این وزارتخانه نقش پشتیبانی و تهیه تدارکات در آن را بر عهده داشته اند. قتل فجیع شاهپور بختیار و همراهش، قتل فجیح فریدون فرخزاد، ترور دکتر کاظم رجوی و دکتر قاسملو، کشتار رستوران میکونوس، ربودن و قتل فجیع و تدریجی علی اکبر قربانی(بازجویی همراه باشکنجه او ده روز طول کشیده بود) از اعضای مجاهدین در ترکیه که با قعطع اعضای بدن( از جمله آلت تناسلی) و کشیدن ناخنهای او همراه  بود و بنابر اعتراف یکی از همدستان دستگیر شده ترک دژخیمان رژیم، از آن فیلمبرداری هم کرده بودند(حتما برای استفاده بازجویان وزارت اطلاعات و سپاه در بازجویی ها برای مرعوب کردن قربانی و هم برای آموزش شکنجه گری به سربازان گمنام امام زمان)،وحنایت های دیگر، بخشی از کارنامه داعشی سپاه و دستگاه امنیتی رژیم است که جدای از سپاه نیست و از جنس سپاه است.

اگر کمی به عقب برگردیم، خیلی قبل از پیدایش داعش و طالبان، قتل وحشیانه کسروی و منشی اش توسط عناصر فدائیان اسلام که آخوند هایی از جمله شخص خمینی پلید، خواهان قتل او شده بودند، از اعمال داعشی اسلامگرایان متعصب درنده خوی پیرو مکتب آخوندیسم و عاشقان اهل بیت، در ایران است که با گذشته دهه ها، تغییری در افکار سیاه و انسان ستیز و آزادی کش و ضد ایرانی دارندگان این گرایش مذهبی شیعه پیدا نشده است. بعضی از آنها ممکن است صد تا کتاب فلسفه و اقتصاد و جامعه شناسی هم خوانده باشند و حتی تحصیل کرده آمریکا باشند(مثل سعید امامی و یا محمدجواد لاریجانی و آشغال کله های مرتجع دیگر) و یک عنوان «دکتر» هم به دم خودشان بسته یا به گردان خود آویخته باشند، همه آنان که امام شان خمینی است - که نکاح با کودک شیرخواره و بردن لذت جنسی از او با «تفخیذ»(مالیدن آلت تناسلی به ران و تن بچه) را در رساله تحریرة الوسیله جایز دانسته است – و او را ستایش می کنند، پست فطرتهایی مثل او هستند و کلا نه اعتقادی به حقوق برابر شهروندان و آزادی بیان دارند و نه و حق حیات سیاسی برای دگر اندیشان قائل اند. به حقوق برابر زن و مرد و ممنوعیت اجباری بودن حجاب هم مطلقا اعتقاد ندارند.

ضمیمه 2 - بعد از آزاد سازی خرمشهر که امکان دریافت غرامت جنگ تا دهها میلیارد دلار هم وجود داشت، با شعارهای مهملی مثل جنگ اسلام با کفر و جنگ تا رفع فنته از عالم، پاسداران آنقدر هم زبان با امام پلیدشان به ادامه جنگ پافشاری کردند تا دیگر کفگیر برای یافتن نیروی انسانی و منبع اقتصادی برای ادامه جنگ، به ته دیگ خورد و پاسدار پر مدعا و بیشعوری مثل محسن رضایی که در12 خرداد 65 مدعی بود که :« رزمندگان ما برای پیروزی احتیاج به هواپیما و تانکهای پیشرفته ندارند، تنها کافی است ما چهار برابر عراقی ها نیروی پیاده با اسلحه سبک وارد میدان کنیم تا بردشمن صهیونیستی غلبه کنیم و امیدواریم بتوانیم با سرعت، 8 میلیون جمعیت به جبهه اعزام بکنیم»، دو سال بعد، بعد از شکستهای سنگین اردیبهشت و خرداد سال 67 و به کشتن دادن هزاران جوان و نوجوان بسیجی، رفت یک لیست تحویل خمینی برای ادامه جنگ داد که خودش در برنامه یی تلویزیون در یکی دو سال پیش، تایید کرد که به 4 میلیارد دلار نیاز داشت  و این در زمانی بود که در آمد نفتی سالانه به 6 میلیارد دلار رسیده بود و البته تامین آن ممکن نبود و تازه اگر تامین هم می شد، بنابر ارزیابی خودش که به خمینی فرستاده بود، صرفا برای ادامه جنگ در حالت دفاع بود تا پنج سال. خودش «نداشتن پیروزی» در طی این مدت را از پیش اعلام کرده بود! تازه برای بعد از 5 سال تصویری که ارائه داده بود این بود که:« در صورت داشتن وسائلی که در طول پنج سال به دست می‌آوریم اگر قدرت عملیات انهدامی یا مقابله به مثل را داشته باشیم و بعد از پایان سال ۱۳۷۱ اگر ما دارای ۳۵۰ تیپ پیاده و ۲۵۰۰ تانک و ۳۰۰۰ قبضه توپ و ۳۰۰ هواپیمای جنگی و ۳۰۰ هلیکوپتر باشیم و قدرت ساخت مقدار قابل توجهی از سلاحهای لیزری و اتمی که از ضرورتهای جنگ در آن موقع است را داشته باشیم، می‌توان گفت به امید خدا بتوانیم عملیات آفندی انجام دهیم...» تازه اینجا هم با داشتن سلاحهای لیزی و اتمی، چیزی جز احتمال حمله را وعده نمی دهد. بعد همین آدم با این ارزیابیها با پر رویی مدعی می شود که آن نامه برای پایان دادن به جنگ نبود برای ادامه جنگ بود! اینها بنابر آمار رسمی که در درستی ارقام آن باید شک کرد و حتما رقم تلفات بسیار بالا تر از آنچه اعلام شده بوده است، تعداد دانش آموزان و دانشجویان کشته شده را 33 هزار دانش آموز و 3500 دانشجو ذکر کرده اند، تعداد کل زخمی ها را که البته دربرگیرنده معلولان به درجات و درصدهای محتلف از جمله نابینایی و فلج پاها و قطع نخاعی ها هم می شود 672 هزار نفر اعلام کردند(در حالی که این رقم تا حد دومیلیون نفر تخمین زده می شود). بخش اعظم تلفات انسانی جنگ(رقم رسمی 190 هزار نفر است) مربوط به 6 سال ادامه بیهوده آن بعد از آزادی خرمشهر است.

چند ماه بعد از آتش بس رفسنجانی در مصاحبه یی که به مناسبت دهمین سالگرد «انقلاب اسلامی» مدیرکل اداره مطبوعات خارجی وزارت ارشاد با او به عمل آورده بود و در روزنامه اطلاعات 18 بهمن 67 درج شد، اعتراف کرد که:« اگر به تجربه های امروز بخواهیم انقلاب را شروع کنیم[...] تلاش بیشتری می کردیم که جنگ آغاز نشود[...] در کل جمبعندی این است که شاید ما با تجربه امروز می توانستیم از بروز جنگ جلوگیری کنیم[...] ما امکاناتی را که صرف جنگ کردیم اگر صرف سرمایه گزاریهای زیر بنایی اقتصادی می کردیم شاید الان بسیاری از وابستگیها از بین رفته بود[...]». حال پرسیدنی است که آن هزینه های سرسام آور برای غنی سازی (که البته هدف تولید بمب را در بطن خود داشت) و دیدیم که به کجا رسید و این همه تونل و سیلو و شهر زیر زمینی و زیر دریایی برای تسلیحات و موشک ساختن و این موشکهای 17 متری چند تنی که حتما با هزینه هر کدامشان می توان چند دبستان مناسب برای فرزندان مناطق محروم این سرزمین در بلوچستان و بختیاری و کردستان و... ساخت تا آتش سوزی بخاری های فرسوده سبب حوادث دلخراش برای آنان نشود، به درد چه کاری جز همین نمایشات موشک پرانی که پشتوانه یی برای نعره و عربده کشی های پوچ امثال پاسدار حاجی زاده و سلامی و آن مبهوت و گریان «کوچه های بنی هاشم» پاسدار جعفری، می خورد؟

  ۲۳ اسفند ۱۳۹۴  - ۱۳ مارس ۲۰۱۶   

http://iradj-shokri.blogspot.fr/

 

 

منبع:پژواک ایران


ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*خیز برداشتن خمینی وار رضا پهلوی برای تصاحب انقلاب مردم ایران  [2023 Jan] 
*نبرد در «گذرگاه خونیِن اجتناب ناپذیر»* با مردم ُکشان، با انقلاب و پرچمداری دختران ایران  [2022 Dec] 
*زندگی قرنطینه ای در بین قدر ناشناسان و فضای دل آزار - دکتر هزارخانی چراغی در سیاه چاله جبّار(قسمت پایانی)  [2022 Aug] 
*واکنش بلاهت بار رهبری مجاهدین به دو مطلب من در مظلومیت دکتر هزارخانی   [2022 Jun] 
*دکتر هزارخانیِ جان برلب رسیده؛ چراغی در سیاه چاله جبّار(2) هفته نامه ایران زمین و بعضی مسائل  [2022 May] 
* دکتر منوچهر هزارخانی، چراغی در سیاه چاله جبّار (۱) و یک اتهام ناجوانمردنه به او  [2022 Apr] 
*افغانستان باغ میوه های تلخ برای آمریکا بعد از آن پیروزی شیرین ضد کمونیستی  [2021 Oct] 
* پیام مزوّرانه میرحسین موسوی در تقابل روشن با نه مردم به بقای جمهوری اسلامی است  [2021 Jun] 
*جمهوری خواهی رضا پهلوی، حرکتی درست با تاخیر بسیار طولانی   [2021 Mar] 
*هلاکت سلیمانی تنبیه «خیرالماکرین» برای خامنه ای و تنبیه «صاحب ذوالفقار» برای سلیمانی بود   [2021 Feb] 
*خامنه ای و پاسداران ضد ایرانی اش، خوار تر از خمینی در جنگ با صدام، بازنده کشمکش با آمریکا خواهند بود  [2021 Jan] 
*قاطعیت و اقتدار تنها انتخاب برای نخست وزیر عراق در برابر رژیم شرور آخوندی است  [2020 Aug] 
*نگرانی مقامات از شرایط انفجاری جامعه، ولایتمداران بیشعور و عناصر مفلوک  [2020 Jul] 
*گربه مرتضی علی، «واقعه عجبب» و «دیدار با پادشاه قدرتمند» و پایان خراب داستان   [2020 Apr] 
* ظلم رژیم شاه و نامه همسر یک تیرباران شده در اسفند ماه 65 سال پیش   [2020 Mar] 
*ترامپ قمار باز برنده، سپاه مردم ستیز مفتضح، خامنه ای درعربده قدرت اما در اضطراب   [2020 Feb] 
*سوالی که باید از شاهزاده ترکی الفیصل در مورد «مرحوم» شدن یا نشدن مسعود رجوی پرسید  [2020 Jan] 
*رژیم در محاصره بین المللی در باتلاق خود ساخته، دود شدن اهداف «برون مرزی» خامنه ای، مردمی که بپا می خیزند  [2019 Dec] 
*علی ربیعی و بیان حقیقتی در میان سفسطه کردن ها و اوضاع کنونی  [2019 Nov] 
*پیامهای بارانی که مانع جشن چهارم آبان شد و پریدن گاو نر به صندوق کمیته امداد خمینی و چند یادآوری  [2019 Nov] 
*کارنامه سیاه مردم ستیزی آخوندها در ایران و رویداد مبارک رقص دختران در کربلا   [2019 Aug] 
*خرتو خری رژیم، تزویر رهبر و وقاحت ظریف ‏  [2019 Aug] 
*سرچشمه خشونت گرایی رژیم و تنش در روابط خارجی آن و هشداری به رئیس جمهوری آمریکا  [2019 Jul] 
*«شیطان بزرگ» در راه «آدم کردن» رژیم سیّد روح الله الموسو‌ی‌الخمینی  [2019 Apr] 
*اعطای نشان به سلیمانی به خاطر کشاندن بشار اسد به دیدار با خامنه ای   [2019 Mar] 
*محسن رضایی می خواست «ماله بکشد» اما به سراپایش گند زده شد  [2019 Jan] 
*تلاش فرومایگان جنایتکار برای پنهان کردن نقشها و آثار و نشانه های جرم  [2018 Nov] 
*سیّد محمد خاتمی ملت را با تواضع خود شرمنده فرمودند   [2018 Aug] 
*در اسپانیا استخوانهای فرانکو از گور بیرون کشیده خواهد شد  [2018 Jul] 
*احتمال دروغگویی و «لاف و گزاف» در ادعاهای پاسدار حاجی زاده  [2018 Jul] 
* ادعای نفوذ به مراکز کنترل فرماندهی ارتش آمریکا با ارائه ویدئو توسط پاسدار حاجی زاده   [2018 Jul] 
*مُردم اندر حسرت فهم درست ‏  [2018 May] 
*بهاری با افق تیره و توفانی برای رژیم، برای سالی که برای مردم نکو خواهد بود   [2018 Mar] 
*بی ارزشی ارزشهای مقدس رژیم، در آیینه انزجار مردم از تلاش رژیم برای مرعوب کردن لیلا حاتمی  [2018 Mar] 
*جنایت های داعشی رژیم شیعه در ایران سالها قبل از پیدایش داعش سنی در عراق  [2018 Mar] 
*رفراندم روحانی، خر داغ کردن است، جز براندازی راهی نیست  [2018 Feb] 
*هشتگ های سیا و موساد و سعودی هدایتگر مردم برای «در آوردن خشتک»* نظام ولایت فقیه!  [2018 Jan] 
*زرنگی ابلهانه قاسم سلیمانی و سپاه برای رفع سوزش ناشی از سفر اسد به مسکو و ستایشی که از روسها کرد  [2017 Nov] 
*ارتشی ها و مشکوک بودن سقوط هواپیمای حامل فرماندهان ارتش در مهرماه ۱۳۶۰  [2017 Oct] 
* تودهنی مردم به متشرّعان مستبد ضد ایرانی و منزلت شجریان در نزد مردم  [2017 Sep] 
*‎ ‎روحانی و سپاه و جناح هار، و ناتوانی او در حل یک مساله ساده بی خرج   [2017 Aug] 
*متوقف و له کردن یک خودرو انفجاری داعش با تانک توسط ارتش مصر در شمال سینا  [2017 Jul] 
*سرازیر شدن خشم سپاه و رهبر به سوی روحانی، آینده نا روشن او و سایه جنگ   [2017 Jun] 
*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏   [2017 Jun] 
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی  [2017 May] 
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی  [2017 May] 
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها   [2017 May] 
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰  [2017 Apr] 
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی   [2017 Mar] 
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا  [2017 Mar] 
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟  [2017 Mar] 
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن   [2017 Mar] 
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او  [2017 Feb] 
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند  [2017 Feb] 
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد  [2017 Jan] 
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد   [2017 Jan] 
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد  [2016 Dec] 
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ   [2016 Dec] 
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم  [2016 Dec] 
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏  [2016 Nov] 
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی  [2016 Oct] 
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم  [2016 Oct] 
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی  [2016 Aug] 
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏  [2016 Aug] 
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است  [2016 Aug] 
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی   [2016 Aug] 
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد  [2016 Jul] 
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن   [2016 Jul] 
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم  [2016 Jun] 
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم  [2016 Jun] 
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان  [2016 Jun] 
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن  [2016 May] 
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی  [2016 Apr] 
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین   [2016 Apr] 
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها   [2016 Mar] 
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران  [2016 Mar] 
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است  [2016 Feb] 
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی  [2016 Feb] 
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان  [2016 Feb] 
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری  [2016 Jan] 
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن  [2016 Jan] 
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه   [2016 Jan] 
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان  [2016 Jan] 
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء  [2016 Jan] 
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر  [2016 Jan] 
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه  [2015 Dec] 
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی  [2015 Dec] 
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب   [2015 Nov] 
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها  [2015 Oct] 
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان  [2015 Oct] 
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی  [2015 Oct] 
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او  [2015 Oct] 
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها  [2015 Sep] 
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه  [2015 Sep] 
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟  [2015 Sep] 
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی  [2015 Sep] 
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92  [2015 Sep] 
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر   [2015 Aug] 
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند  [2015 Aug] 
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی  [2015 Aug] 
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام  [2015 Aug] 
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی   [2015 Aug] 
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.   [2015 Jul] 
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود  [2015 Jul] 
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی  [2015 Jul] 
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است.  [2015 Jul] 
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد  [2015 Jul] 
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی  [2015 Jun] 
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است   [2015 Jun] 
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی  [2015 May] 
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد  [2015 Apr] 
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟  [2015 Apr] 
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام   [2015 Apr] 
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد  [2015 Mar] 
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن  [2015 Mar] 
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.   [2015 Mar] 
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب  [2015 Mar] 
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد  [2015 Mar] 
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی  [2015 Feb] 
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری  [2015 Jan] 
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد  [2015 Jan] 
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی  [2014 Dec] 
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود  [2014 Nov] 
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت  [2014 Nov] 
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان  [2014 Sep] 
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن  [2014 Sep] 
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه  [2014 Aug] 
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی  [2014 Aug] 
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ  [2014 Aug] 
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست   [2014 Aug] 
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم  [2014 Jul] 
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه  [2014 Jul] 
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین  [2014 Jul] 
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان  [2014 Jul] 
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط   [2014 Jun] 
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور  [2014 Jun] 
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران  [2014 Jun] 
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد   [2014 Jun] 
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده  [2014 May] 
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه   [2014 May] 
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار  [2014 Apr] 
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران  [2014 Apr] 
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی  [2014 Mar] 
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی  [2014 Feb] 
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن  [2014 Feb] 
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت  [2014 Jan] 
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی  [2014 Jan] 
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است  [2014 Jan] 
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی  [2014 Jan] 
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان  [2014 Jan] 
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر  [2014 Jan] 
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی  [2014 Jan] 
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت»  [2013 Dec] 
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه  [2013 Nov] 
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی در مورد اهانت به مرضیه [2013 Nov] 
*نکته یی برای یاد آوری –2  [2013 Oct] 
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد  [2013 Oct] 
*نکته یی برای یاد آوری  [2013 Oct] 
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف   [2013 Oct] 
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟  [2013 Sep] 
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت  [2013 Sep] 
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود   [2013 Sep] 
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی  [2013 Aug] 
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی  [2013 Aug] 
*تاریخسازی مسخره  [2013 Aug] 
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟  [2013 Jul] 
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند  [2013 Jul] 
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا  [2013 Jul] 
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان  [2013 Jul] 
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند  [2013 Jul] 
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع   [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من  تحریفات 5 صفحه دبیرخانه و پاسخ 21 صفحه ای من [2013 Jul] 
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد درآمدِی بر بحث «تلخ» و تفصیلی در مورد «بیانیه تفصیلی شورای ملی مقاومت» [2013 Jul] 
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست  [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من  [2013 Jul] 
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی  [2013 Jun] 
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی  [2013 Jun] 
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها  [2013 Jun] 
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا  [2013 Jun] 
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها  [2013 Jun] 
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید  [2013 Jun] 
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا  [2013 Jun] 
*از کجا به اینجا رسیدیم  [2013 Jun] 
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین  [2013 Jun] 
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است  [2013 May] 
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب  [2013 May] 
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی»  [2013 May] 
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه  [2013 May] 
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری   [2013 Apr] 
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر  [2013 Apr] 
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری  [2013 Mar] 
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری  [2013 Mar] 
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین  [2013 Feb] 
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام  [2013 Feb] 
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران  [2013 Feb] 
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی  [2012 Dec] 
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر  [2012 Dec] 
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها  [2012 Nov] 
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون»  [2012 Nov] 
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده  [2012 Nov] 
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی  [2012 Oct] 
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار  [2012 Oct] 
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند  [2012 Sep] 
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم  [2012 Sep] 
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن  [2012 Aug] 
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت   [2012 Jul] 
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد  [2012 Jun] 
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران  [2012 Jun] 
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی  [2012 Apr] 
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم   [2012 Mar] 
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم   [2012 Mar] 
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد  [2012 Jan] 
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان   [2012 Jan] 
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر  [2011 Dec] 
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله   [2011 Dec] 
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز   [2011 Dec] 
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی  [2011 Nov] 
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی   [2011 Nov] 
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟»  [2011 Nov] 
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم  [2011 Oct] 
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین  [2011 Oct] 
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات  [2011 Sep] 
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه  [2011 Sep] 
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه  [2011 Sep] 
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند  [2011 Sep] 
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده   [2011 Aug] 
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور   [2011 Aug] 
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی  [2011 Aug] 
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف   [2011 Jul] 
*در ضرورت توضیح واضحات  [2011 Jul] 
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف  [2011 Jun] 
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین   [2011 Jun] 
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی  [2011 Jun] 
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی  [2011 May] 
*اعتراض من به قلدرمنشی بود  [2011 May] 
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین  [2011 May] 
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟   [2011 Apr] 
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود  [2011 Apr] 
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد  [2011 Apr] 
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم  [2011 Mar] 
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است  [2011 Mar] 
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم   [2011 Mar] 
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی  [2011 Mar] 
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه   [2011 Mar] 
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها  [2011 Feb] 
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها  [2011 Feb] 
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد  [2011 Feb] 
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند  [2011 Feb] 
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها  [2011 Feb] 
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد   [2011 Jan] 
*شروری در صف اوپوزیسیون  [2011 Jan] 
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد  [2011 Jan] 
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها  [2011 Jan] 
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم   [2011 Jan] 
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات   [2010 Dec] 
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود  [2010 Dec] 
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی  [2010 Dec] 
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی  [2010 Dec] 
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد   [2010 Dec] 
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی  [2010 Dec] 
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد  [2010 Dec] 
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است  [2010 Dec] 
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار  [2010 Dec] 
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود  [2010 Nov] 
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی  [2010 Nov] 
*آخوند مسخره از اخوان مسخره  [2010 Nov] 
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی  [2010 Nov] 
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت  [2010 Oct] 
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز  [2010 Oct] 
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان  [2010 Oct] 
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ  [2010 Oct] 
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران  [2010 Sep] 
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر  [2010 Sep] 
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و...  [2010 Sep] 
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود  [2010 Aug] 
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر  [2010 Aug] 
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی  [2010 Aug] 
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا  [2010 Aug] 
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر   [2010 Aug] 
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است  [2010 Aug] 
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها  [2010 Aug] 
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش  [2010 Jul] 
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا  [2010 Jul] 
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم  [2010 Jun] 
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام   [2010 Jun] 
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر  [2010 May] 
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ...  [2010 May] 
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه !  [2010 May] 
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند  [2010 May] 
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی   [2010 May] 
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید  [2010 Apr] 
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی  [2010 Apr] 
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی  [2010 Apr] 
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری  [2010 Mar] 
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته  [2010 Mar] 
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او  [2010 Mar] 
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم  [2010 Jan] 
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت»  [2010 Jan] 
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری  [2009 Dec] 
*این سخن را درنیابد گوش خر   [2009 Dec] 
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی  [2009 Nov] 
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف  [2009 Nov] 
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان  [2009 Nov] 
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ»  [2009 Nov] 
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت  [2009 Nov] 
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی»  [2009 Nov] 
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی  [2009 Nov] 
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم  [2009 Nov] 
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا  [2009 Nov] 
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود   [2009 Nov] 
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها  [2009 Oct] 
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال  [2009 Oct] 
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن   [2009 Oct] 
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت  [2009 Oct] 
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر   [2009 Oct] 
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم  [2009 Oct] 
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی  [2009 Oct] 
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش  [2009 Oct] 
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی  [2009 Sep] 
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم  [2009 Sep] 
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»   [2009 Sep] 
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران   [2009 Sep] 
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد  [2009 Aug] 
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان  [2009 Jul] 
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند  [2009 Jul] 
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»   [2009 Jul] 
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و...  [2009 Jul] 
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور  [2009 Jul] 
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی   [2009 Jul] 
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز  [2009 Jul] 
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند   [2009 Jun] 
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست  [2009 Jun] 
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها  [2009 Jun] 
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس  [2009 Jun] 
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی: وفاداری به آراء مردم و طغیان و بغی علیه ولی فقیه یا خیانت به آراء مردم و خائف و خاضع در برابر زور و دروغ  [2009 Jun] 
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز   [2009 Jun] 
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست   [2009 May] 
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»*  [2009 May] 
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی   [2009 Apr] 
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین   [2009 Apr] 
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3)  [2009 Mar] 
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)   [2009 Mar] 
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*   [2009 Mar] 
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)   [2009 Mar] 
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری   [2009 Mar] 
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها   [2009 Feb] 
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان   [2009 Feb] 
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود   [2009 Feb] 
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد   [2009 Feb] 
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا  [2009 Jan] 
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی  [2009 Jan] 
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری  [2009 Jan] 
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان  [2009 Jan] 
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت  [2008 Dec] 
*خوابگردی در فراموشخانه زمان  [2008 Dec] 
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند   [2008 Dec] 
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی   [2008 Nov] 
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد  [2008 Oct] 
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها   [2008 Oct] 
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک  [2008 Aug] 
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت  [2008 Jul] 
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران   [2008 Jun] 
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی  [2008 May] 
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰  [2008 May] 
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم  [2008 May] 
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم شكوفایی علمی دوره فتحعلیشاه و استفتائات از مقام ولایت فقیه و علمای حوزه علمیه قم [2008 Apr] 
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن  [2008 Apr]