PEZHVAKEIRAN.COM تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران
 

تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران
ایرج شكری

 

«مناسک» انتخابات بدون حادثه ای خاص و بنا بر آمار رژیم با شرکت 62 درصدی دارندگان حق رای برگزار شد. همچنان که انتظار می رفت، «مقام معظم رهبری» از شرکت مردم در این رویداد اظهار امتنان و طربناکی فرموده و سود کلانی از آن به کیسه نظام (در واقع به کیسه خود) ریخت که در این جملات از پیام او به مناسبت انجام و پایان انتخابات نمایان است:« اینجانب وظیفه‌ی خود می‌دانم که از این لبیک عمومی به فراخوان نظام اسلامی سپاسگزاری کنم و پاداش و هدایت الهی برای مردمی که این جمعه‌ی پر کار و پر شکوه را آفریدند مسألت نمایم». اما او حرفی و اظهار تاسفی در مورد آن «قهرکرده» های نزدیک به 40 درصدی نفرمود.

بنا به اظهار رحمانی فضلی وزیرکشور رژیم، میزان شرکت مردم در انتخابات در سراسر کشور 62 در صد و در تهران 50 درصد بوده است. جمعیت دارندگان شرایط رای دادن برای انتخابات 7 اسفند، بنابر آمار رسمی رژیم  ۵۴ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۲۴ (حدود55میلیون) نفر در کل کشور بوده است. بنابر این 38 درصد از این تعداد به «فراخوان نظام اسلامی»، بی اعتنایی کرده و «لبیک» نگفته اند. البته در مورد آن 62 در صد شرکت کننده که خامنه ای آن آنها را «لبیک» گویان به فراخوان «نظام اسلامی» دانسته باید عوامل دخیل را در نظر گرفت. اولا بخشی بزرگی از بین همان 62 درصد، نه برای «لبیک گفتن به نظام اسلامی»، بلکه با هدف بستن راه و تعضیف جناح هار «ولایتمدار» و بزرگتر کردن شکاف بین دوجناح برای کم کردن فشار اختناق و اندکی جای تکان خوردن یافتن، به پای صندوقهای رای رفته اند و آنچه که در بحث های اخیر«رای سلبی» نامیده شده را به صندوق انداخته اند. آنها در واقع به عناصر نامطلوبی رای داده اند تا عنصر بد و خیلی عوضی نتواند انتخاب شود. ثانیا «حزب پادگانی» یا همان بسیج و سپاه به همراه خانواده هاشان در تاثیرگذاری و در کشاندن رای دهنده به پای صندوقهای رای حتما نقش داشته اند.

نقش اینان در بار اول رئیس جمهور شدن احمدی نژاد -  که از سوی هیچ گروه یا حزبی مورد حمایت قرار نگرفت و تنها تشکّل حامی وی در کل کشور جامعه اسلامی دانشجویان بود که با صدور بیانیه ای حمایت خود را از محمود احمدی نژاد اعلام کرد- بدون روشن بود. پاسدار محمد باقر ذوالقدر جانشین فرمانده وقت سپاه که از بعد از برکناری از معاونت وزارت کشور در سال 86 در دولت احمدی نژاد، چند سالی است که گم و گور شده، در آن زمان چند ماه بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 84، در یک سخنرانی در جمع بسیجیان انتخابات ریاست جمهوری را«در نوع خود بی نظیر» دانسته و گفته بود:« «در شرایط پیچیده سیاسی که قدرت‌های خارجی و جریان‌های فزون خواه در داخل از مدت‌ها قبل مترصد بوده و برنامه ریزی کرده بودند که نتیجه انتخابات را به نفع خود تغییر دهند و از شکل گیری یک دولت کارآمد اصولگرا جلوگیری نمایند، باید پیچیده عمل می‌شد و نیروهای اصولگرا بحمدالله با طراحی درست و چند لایه توانستند در یک رقابت واقعی و تنگاتنگ، حمایت اکثریت مردم را به خدمتگزاری بیشتر و موثرتر به آنها جلب نمایند»(دانشنامه ویکی پدیا فارسی) روزنامه کیهان نیز در مقاله‌ای به مناسبت برگزاری جلسات هادیان سیاسیی سپاه پاسداران به اثر گذاری سپاه از طریق هادیان سیاسی در انتخابات اعتراف کرد و نوشت: « به جز طیف رای دهندگان، مجموعه‌ای از رای سازان و فعالان سیاسی وجود دارند که نقش اصلی در شکل گیری پدیده مبارک سوم تیر داشته‌اند. این مجموعه هنوز هم به همان نیرومندی سابق و بلکه با نشاط تر از قبل در صحنه حضور دارد و در هر آوردگاهی در آینده نقشی کلیدی بر عهده خواهد داشت.

بی آنکه قصدی برای محدود ساختن این مجموعه در طیفی خاص در میان باشد، صرفاً به عنوان یک آدرس می‌شود اینگونه فرض کرد که تشکل‌هایی چون بسیج دانشجویی، بسیج طلاب، بسیج اساتید و حوزه‌های شهری و روستایی مقاومت بسیج جزو اصلی‌ترین ارکان مجموعه رای ساز در سوم تیر ۸۴ بودند»(ویکی پدیا). در مطالب و انتقادات جناح موسوم به اصلاح طلب از چگونگی برگزاری انتخابات سال 84، در تاکید به نقش «حزب پادگانی»، این ادعا هم بود که هربسیجی موّظف شده بود که چند نفر را به پای صندوقهای رای ببرد. به هرحال تردید نباید کرد این فرماندهان زیاده طلب و قلدرمنش و سپاه که دائم در ورّاجی های خود در همه مسائل اظهار نظر و دخالت می کنند، همان درنده هایی که نامه تهدید آمیزی با 24 امضاء به خاتمی در زمان ریاست جمهوری او نوشتند و تهدید کردند که «کاسه صبر»شان در حال لبریز شدن است، درنده هایی مثل پاسدار صفوی که تهدید به «گردن زدن و زبان بریدن» می کرد قلدرمنشان و عناصر خودسری که از زمان رئیس جمهور شدن روحانی بارها در واکنش به سخنان او، اظهار نظرهایی کرده اند که «تودهنی زدن» به او بود، اینان با امکانات فراوان و شاخه ها و گروها و گروهکهایی که دارند، همچنان در تمام انتخاباتی که برگزار بشود، «هادیان سیاسی» را به طور آشکار و پنهان فعال و وارد صحنه خواهند کرد.

باید توجه داشت که تاثیر گروهکهای بسیجی در شهرها و بخشهای کوچک در نظارت و کنترل رفتار افراد در رفتن یا نرفتن به پای صندوق های رای، کاری نیروبر و دشوار نیست. به همین خاطر در مناطقی که یاد شد، عده ای برای احتیاط و به خاطر این که اتهام تاثیر پذیرفتن از «ضد انقلاب و رادیوهای بیکانه» به آنها وارد نشود، به پای صندوقهای رای می روند. همچنین برخی گروههای مردم از روی ناچاری در انتخابات شرکت می کنند و رایی به صندوقی می اندازند. این شامل لااقل بخشی از گروهای کارمندان دستگاه عظیم و پت و پهن و ناکارآمد اداری و نیز ارتشیان و اعضای دارای دارنده شرایط رای دادن خانواده آنهاست. بیاد بیاوریم که رژیم آخوندی برای بالا بودن میزان شرکت کنندگان در انتخابات سن رای دادن را 15 سال قرار داده بود و این تا دیماه سال 85 برقرار بود و از آن تاریخ به بعد به 18 سال تغییر یافت.

اما با تمام این تمهیدات، شکست خرد کننده اصولگرایان در تهران در انتخابات مجلس در برابر جناح رقیب و برنده شدن تمام و کمال لیستی که از سوی ولایتمداران برچسب «لیست انگلیسی» خورده بود و حذف کسانی مثل حداد عادل و کوثری و یکی دو تن از اوباش ولایتمدار از مجلس و نیز در انتخابات مجلس خبرگان عدم راهیابی کسانی مثل محمد یزدی رئیس مجلس خبرگان و از چهره های شاخص بشدت مرتجع مورد حمایت و اعتماد خامنه ای که خامنه ای بعد از رهبر شدن، موسوی اردبیلی را که در پست ریاست دیوان عالی کشور، رئیس قوه قضائیه بود، کنار گذاشت و او را به ریاست قوه قضائیه گماشت، همان کسی که وقتی بعد از ده سال هاشمی شاهرودی جایگزین او شد گفت:«من ویرانه ای را تحویل گرفتم»، و نیز بسته شدن راه ورود آیت الله تمساح (مصباح یزدی)، از منفورترین چهره های ولایتمدار که بار ها ولی فقیه را نماینده خدا در روی زمین و جانشین پیامبر دانسته و مخالفت با رای و نظر او را مخالفت با خدا و پیامبر دانسته و فتوا دهنده قتل حمید حاجی زاده آموزگار کرمانی شناخته می شود، نمایانگر چیزی جز نفرت مردم از ولایت فقیه نبود. اما در پس هیاهوی پیروزی برای نظام و ادعاهای مربوط به «لبیک» مردم به نظام و خیلی ادعاهای دیگر، حال و هوای واقعی که در جامعه وجود دارد و امکان بروز رسانه ای به آن داده نمی شود، چیز دیگری است که در این مورد، اظهارات علیرضا افتخاری از رنجی که به خاطر عکسی که احمدی نژاد با او گرفته بود، گوشه ای از حقایق را بیان می کند. این مساله را نگارنده چندی پیش در مطلبی یاد آور شده ام*. شدت تضاد جناح موسوم به اصلاح طلب با ولی فقیه، هم در سرکوب کردن میرحسین موسوی و کروبی و هم با محدویتهایی که برای خاتمی وضع کردند نمایان است. اما به هرحال این واقعیت مانع از بهره برداری هر دو جناح از در صد شرکت کنندگان در انتخابات، خصوصا در معادلات مربوط به روابط خارجی نیست. آنها همه وسائل و امکانات را برای حفظ رژیم اسلامی منحوسِ خمینی ساخته را به کار خواهند گرفت، هرکدام به روشی که خود مناسب می دانند. به همین خاطر عدم شرکت در انتخابات و کاهش شدید تعداد رای دهندگان، مشت محکمی بر پوزه ولی فقیه و نشان دادن بی اعتباری و نامشروع بودن این رژیم سرکوبگر آزادی کش و ضربه سنگینی بر کل رژیم آخوندی خواهد بود.   

در مورد ارزیابی از نتیجه انتخابات، نکاتی از سوی بعضی از عناصر این یا آن جناح درسانه های اینترنتی داخل منعکش شده که جالب توجه است. عباس عبدی شکست اصولگرایان در تهران را نتیجه سیاستهای خود آنان دانسته و تشبیه جالبی هم بکار برده است. از جمله عوامل مؤثر در شکست اوصولگرایان که او یاد آوری کرده بود، رهبری جبهه پایداری و «انگلیسی» نامیدن لیست جناح رقیب و نشست و برخاست آنها با «کلاه مخملی ها» بود. در مورد نشست و برخاست با کلاه مخملی ها(که تصاویر آن به طور گسترده در شبکه های اجتماعی منتشر شد)، عبدی گفته است:« . کارهای عجیب و غریبی بود که اصولگرایان در بازه تبلیغات انجام دادند که نمونه بارز آن نشست و برخاست با کلاه مخملی ها بود که به نظر من چنین کاری به معنای پذیرش شکست در درون خود، از قبل از برگزاری انتخابات است. به نظر من هضم یک کله پاچه برای یک کودک دو روزه راحت تر از این است که رئیس فرهنگستان یک کشور [غلامعلی حداد عادل] با کلاه مخملی ها همایش برگزار کند؛ چراکه این اقدام اصلا قابل درک نیست و نشان دهنده این است که اصولگرایان قبل از روز انتخابات نتیجه را باخته بودند».

یک حزب اللهی سرشناس که هفت – هشت سال در تلویویزیون مجری برنامه هایی بوده است و در زمان احمدی نژاد سمتهای دولتی داشته**، در ارزیابی تا حدی واقع گرایانه  از دلیل شکست اصولگرایان در تهران، در مطلبی با عنوان «اصولگرایان در تهران از چه چیز شکست خوردند» در رجا نیوز نوشت:«اصولگرایان در تهران شکست خوردند؛ به طور مطلق. ولی این شکست بیش از آنکه سیاسی باشد فرهنگی و تمدنی است. تهران شهری است با انبوهی از جمعیت متعلق به طبقه متوسط جدید شهری، پیچیده در سبک زندگی شبه مدرن با مطالبات شبه روشنفکرانه. چه بر مبنای مفهوم "طبقه و قشر" تحلیل کنیم و چه مبتنی بر مفهوم "سبک زندگی"، آنچه روشن است اینکه رای بخشی از مردم تهران عموماً قداست زدایی شده و عرفی و حامل ارزش های غربگرایانه است». حاج وحید یامین پور نویسنده این ارزیابی که یک حزب اللهی متولد 1359 و درس جرم شناسی خوانده است، با واقع بینی یاد آور شده است که:«برخی ممکن است برای این رخداد زمینه و اسناد امنیتی پیدا کنند. مثلا به نقش شبکه های اجتماعی، تلگرام یا ماهواره ها بپردازند. ولی این مساله اصل ماجرا را تغییر نمی دهد. بر فرض اینکه پیام های ساخته و پرداخته شده ای از خارج از کشور به داخل ارسال شده باشد، چرا گوش این جماعت شنوای این حرف هست ولی شنوای انبوهی از پیامهای رسمی درون نظام که از رسانه ها منتشر می شود، نیست؟!». اما نکته ای که اینجا نباید از نظر دور بماند این است که اولا این واقع بینی ناشی از ضربه شکست سنگین«اصولگریان» - که روزنامه قانون آن را نه فقط یک شکست بلکه «ورشکستگی» اصولگرایان ارزیابی کرده است-، در این حزب اللهی سبب آگاهی و ضرورت باز نگری در رویکرد ابلهانه و اقتدارگریانه و  تمامیت خواهانه نسبت به رفتار اجتماعی و سلیقه و زندگی مردم و دست برداشتن از خود مقدس بینی نشده است و او از موضع یک متعصب از «قداست زدایی شدن آرا مردم تهران» و «غربگرا شدن» آنان حرف می زند و اصلا توجهی به فشار و سرکوبی که در این سالهای به درازی نزدیک به چهل سال(بیشتر از عمر او) به مردم روا شده تا «قداست» ها حفظ شود و به سرکوبی که زنان و دختران ایران با شعار «یا روسر یا توسری» تحمّل کردند و به خاطر عقب رفتن روسری شان حزب اللهی ها روسری را با فرو کردن پونز روی پیشانی آنها تثبیت می کردند و کروات مردها را در خیابان قیچی کردند و انواع حرامزادگی هایی که مرتکب شدند و نباید می شدند، نکرده است.

 ثانیا مساله دیگر این که این حاج آقا دکتر جرم شناس و استاد دانشگاه «امام صادق علیه السلام»، توجه ندارد که آنچه در این انتخابات اتفاق افتاد، تنها نمایان شدن جریان مداومی است که از زمان قدرت گرفتن خمینی و ملاخورشدن انقلاب ضد سلطنتی و عدالتخواهانه و دموکراسی خواهانه مردم ایران توسط خمینی که به رغم سرکوبگری های بی رحمانه وخونین و بگیر و ببند و راه انداختن گله سگهای موتوسوار و پیاده حزب اللهی برای یورش به معترضان و ایجاد فضای رعب همراه بوده است، وجود داشته و کوبیدن سرها و دریدن سینه ها، برای مانع از ظهور آن شدن، نتیجه ای نداده است. این «غربگرا و عرفی» شدن یا به معنی درست ایستادگی در برابر چهار چوبهای تحمیلی «شرعی» و ارتجاعی رژیم همیشه وجود داشته است، به همان اندازه که زنان با حجاب و چادری اکثر شهرهای ایران چادر نماز یا چادر گلدار به سر می کردند نه چادر مشکی. چادر مشکی برای مجلس عزا و سرقبر بود. سالها ممنوع کردن دستگاه ویدئو و مقرارت مسخره و غیر عملی در مورد کرایه ویدئو برای ویدئوکلوب ها به جایی نرسید(این که موقع باز گرداندن نوار ویدئو باید مسئول ویدئوکلوب آن را روی سرعت زیاد در حضور مشتری باز بینی می کرد تا مطمئن شود روی آن چیز یگری ضط نشده چون مردم این کار را برای مبارزه با سانسور و مسخره کردن رژیم انجام می دادند مثلا کنسرت های لس آنجلسی روی آن ضبط می کردند). تا این که ماهوراه هم از رسید و حدود شاید بیست سال است که جنگ با مردم سر استفاده از آنتن های بشقابی جریان دارد و این تلاش مسخره که البته تنها نماد و سمبلی از انزجار مردم از رژیم آخوندی و شکاف «تمدنی و فرهنگی» آنها با روضه خوانهاست، با شکست رژیم رو به رو شده اما مقامات مردم ستیز و ضد ایرانی رژیم آخوندی مایلند که سر خود زیر برف کنند و عربده های ارعاب با ادعاهای مسلمانی بکشند. مشکل«تمدنی – فرهنگی» مردم ایران با رژیم روضه خوانها، بر خلاف تلاش این حاج آقا به منحصر کردن آن به تهران، در جاهای دیگر این سر زمین به شکل های دیگری بارها بروز کرده است. یکی از مسائل«فرهنگی – تمدنی» که رژیم همچنان در حل آن به نفع معیارهای شرعی درمانده است مساله موسیقی است. گله سگهای حزب اللهی هرچند وقت یکبار در این شهر و آن شهر با یورش به محل برگزاری کنسرت ها مانع از برگزاری آن می شوند. امروز نوازندگان دوره گرد چه به شکل تنها و چه بشکل گروهی، چه جوانان(دختر و پسر) بعضا با تحصیلات دانشگاهی و چه کودکان خیابانی و کودکان کار در پیاده روهای تهران برای دریافت سکه ای از عابران ساز می نوازند، اما این حاج دکتر استاد جرم شناس،  شاید نداند که مشکل فرهنگی مردم با این رژیم گند گرفته در زمینه داشتن و حمل آلات موسیقی تا آنجا بود و اصلا بکار بردن کلمه موسیقی برای کلاسهای موسیقی ممنوع بود و آکهی این کلاسها با عنوان کلاس «هنرهای صوتی» درج می شد. البته من یادم نیست که اجازه همین کار از چه وقت داده شد.خرید و فروش وسائل موسیقی هم که حرام اعلام شده بود. حاج آقا شاید می داند و به روی خود نمی آورد و شاید هم نمی داند که زمانی که ایشان کلاس اول دبستان بود(سال 66) هنرمندان موسیقی حتی برای حمل ساز و وسیله موسیقی باید جواز می گرفتند! خیلی مسخره است ولی اینطور بود. روزنامه ابرار 14 بهمن 66 گفتگویی داشت با سرپرست گروه موسیقی آذربایجان شرقی، شرکت کننده در جشنواره سرود و آهنگهای انقلابی. او درباره مشکلات این گروه نداشتن «مجوز حمل ساز» را مشکل اساسی دانسته بوده و یاد آور شده بود که تنها با مجوز مرکز سرود و آهنگهای انقلابی و تنها دو ماه در سال می توانیم تمرین داشته باشیم. اینها گروههای مردمی بودند و هیچ کمک مالی هم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به آنها نمی کرد. روزنامه ابرار در شماره 15 بهمن66 نیز با گروه موسیقی محلی خرّم آباد و ترکمن گفتگو کرده بود. سرپرست گروه محلی خرّم آباد که وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود مشکلات گروه را چنین شرح داده بود:«در خصوص داشتن ساز در شهرستان خرّم آباد هیچگونه تضمین نداریم...چند سال پیش آرشه را از ما گرفتند و جارو به دست ما دادند، اما خوشبختانه با توجهات خاص مسئولین... این افتخار را پیدا کردیم که به کار موسیقی ادامه دهیم». سرپرست مسیقی محلی ترکمن در مورد مشکلات گفته بود:« مشکلات اساسی این گروه نداشتن هیچگونه محل تمرین و نداشتن مجوز ساز و جلوگیری مسئولین انتظامی از داشتن ساز، حتی درمحل سکونت می باشد». از آذربایجان شرقی تا خرم آباد و از آنجا تا ترکمن صحرا، اینها در سال 66 غرب گرا و شبه روشنفکر بودند که این مشکلات را با رژیم داشتند؟ یا این رژیم که از افکار گند و کثافت آخوند پلیدی به اسم روح الله الموسوی الخمینی زاییده و ساخته شده و با کشتار و سرکوب به مردم ایران تحمیل شده است، بشدت ارتجاعی و بیگانه با فرهنگ و زندگی مردم این سرزمین است؟. مگر چند سال پیش آخوند مشکینی رئیس وقت خبرگان نبود که در تقبیح نوروز و ماههای شمسی و «فضیلت» ماههای قمری بر شمشی به چرند گویی پرداخت؟  

سرفرود آوردن «اسلام» در برابر شکوه ایران

خامنه ای روز 7 اسفند بعد از انداخت رای خود در صندوق با تاکید بر اهمیت انتخابات یاد آور شد که:« همانطور که قبلا گفته‌ایم همه مردم ایران، هر کس که ایران را و جمهوری اسلامی را و شکوه، عزت و عظمت ملی را دوست دارد، در انتخابات شرکت کند». خبرگزاری بسیجی فارس در خبر رای دادن خامنه ای و سخنان او، این تیتر را زد:« هرکسی که عزت، عظمت و شکوه ایران را دوست دارد در انتخابات شرکت نماید». خامنه ای روز 5 اسفند در دیدار با گروهی از مردم نجف آباد، ضمن تاکید زیاد به لزوم هشیاری مردم و مسئولان « در قبال ترفند دشمن برای ایجاد دو قطبی های دروغین و القایی در فضای انتخاباتی» گفت: «همه کسانی که به عزت ایران اسلامی علاقه‌ مندند باید در انتخابات روز جمعه شرکت کنند و دنیا در روز هفتم اسفند خواهد دید که مردم ایران، چگونه مشتاقانه در پای صندوق های رأی حاضر خواهند شد.» او حضور گسترده مردم در انتخابات را« موجب هیبت و عظمت مجدد انقلاب اسلامی در جهان» دانست. خلاصه چیزی که در آن سخنرانی نبود «شکوه ایران» بود اگر چه از «عزّت و اقتدار ملّی»، هم در آن سخنرانی و هم در این یکی دم زده است. این بی پدر مادر ها و اماشان که با هرچه که رنگ بو و نشانی از «ملی» بودن یعنی متعلق به مردم این سرزمین که تاریخی نزدیک به دو برابر قدمت پیدایش اسلام در شبه جزیره عربستان دارد، نفرت ورزیدند، هرجا که نیاز به سیاهی لشکر و نمایش حمایت مردم را دارند، یکباره ادعای ایرانی بودن می کنند و به آنچه می تواند به علائق ملی ایرانیان تعلق داشته باشد می آویزند. این حرامزاده های ایرانی ستیز، تا آنجا که می توانستند هرچه را که صفت ملی به همراه داشت، از آن صفت محروم و به آن مّهر«اسلامی» زدند که مفهومی جز در انحصار آخودندهای پلید بودند، نداشت و ندارد. سازمان رادیو تلویزیون ملی ایران، شد صدا و سیمای جمهوری اسلامی، و دستگاهی شد برای پخش سخنرانی ها و موعظه های مهمل آخوندهای ریز و درشت و پخش مراسم عزاداری های مکرر برای این امام و آن مقدس، تا آنجا که مردم نفرت خود را به برنامه های آن با «پشم شیشه» نامیدن تلویزیون بیان کردند. تلویزیونی که در آن پخش ترانه خوانی زنان به کلی ممنوع شده بود و خوانندگان محبوب مردم به آن راه نداشتند و نشان دادن ساز و آلات موسیقی هم در آن ممنوع بود و تا آنجا که چندی پیش در مطلبی دیدم هنوز هم هست! اسم هواپیمایی ملی ایران شد هواپیمایی جمهوری اسلامی. این بی پدر مادر ها در زمان جنگ وقتی دست به یکی از آن جمله هایی میزدند که طراحانش کسانی چون پاسدار پر مدعای بیشعور محسن رضایی بود و هزاران کشته به جا می گذشت سرود «ای ایران ای مرز پرگهر» را پخش می کردند تا احساسات میهنی مردم ایران را برانگیزند و تلاش می کردند وانمود کنند که جنگشان برای ایران « این مرز پرگهر» است و نه برای شعار های ابلهانه و فاجعه آفرینی که از افکار سیاه و خود محوربینانه خمینی پلید زاییده شده بود، «رفع فتنه از عالم» و «فتح قدس از راه کربلا» و «جنگ اسلام با کفر» و...

 نیروی نگهدارنده و ستون فقرات این رژیم ایرانی ستیز آزادی کش «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» است که همانطور که از اسمش پیداست، هیچ پیوندی با ایران و ایرانی ندارد. شعاری هم که در آرم اش دارد نه به زبان مردم ایران است و نه هیچ ارتباطی به ایران و ایرانی دارد:« وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ».آن ماجرای دستور دادن به برداشتن تندیس آریو برزن در یاسوج توسط یکی از همین پاسداران را که البته او در نادانی و بیشعوری جزو «رتبه اول»ها در سپاه است بیاد داریم. برداشتن تندیس آرش کمانگیر در ساری از کارهای همین بی پدر مادرهایی است که  وقت انتخابات برای کشاندن مردم به پای صندوقهای رای، سنگ «شُکوه ایران» را به سینه می زنند. بنابر اخباری که در مورد برداشتن تندیس آرش کمانگیر منتشر شد این اقدام به دستور دادستان ساری که آخوندی است صورت گرفته بود و استدلال او این بود که میدانی که اسم آن میدان امام خمینی است، جای مجسمه آرش نیست.

امام پلید اینان چنان نسبت به چهره سیاسی محبوب و ملی ایران دکتر مصدق نفرت داشت که بعد از مراسم پرشکوه بزرگداشتی که به مناسبت یکصدمین سالگرد زاد روز او در 30 اردیبهشت 58(کمتر از سه ماه بعد از اجتماع عظیم مردم در 14 اسفند 57 در احمد احمد آباد به مناسبت سالگرد در گذشت او) برگزار شد و سخنرانان از تجلیل از او و تاکید بر حقوق و آزادی های مردم سخن گفتند، خمینی چهار روز بعد در یکی از سخنرانی ها در برابر جمعی که به دیدار او برده بودند، در جملاتی توهین آمیزی هم مصدق را(بدون ذکر نام) و هم گروههای سیاسی را که آن میتینگ را برگزار کرده بودند مورد حمله قرار داد. خمینی پلید گفت:«اينها مي خواهند سرپوش بگذارند روي مقاصد خودشان آن مقاصدي كه برخلاف مسير ما است به اسم يك نفري كه ملي است. مسیر ما مسیر نفت نیست. این اشتباه است. ما اسلام را می خواهیم. اسلام که آمد نفت هم مال خودمان می شود. مقصد ما اسلام است مقصد ما نفت نیست. اگر یکنفر نفت را ملی کرده است اسلام را کنار بگذارند برای او سینه بزنند.[...] جمع آوری قشرها را در هم و برهم و راه انداختن [ آنها] به هر بهانه ای، برای هر استخوانی میتینگ راه انداختن و [به ] دنبال آن با اسلام مخالفت کردن قابل تحمل نیست»(کیهان 5 خرداد 1358).

به هر حال همچنان که اوضاع کنونی گواه است تردیدی نیست که آخوندهای مرتجع و عقب مانده، قادر به منهدم کردن هویت ایرانی و جایگزین کردن آن با آن معجون متعفنی که خمینی از «مدغم» کردن اسلام و آخوند ساخت نیستند و نخواهند بود. همچنان که یقین است که دست توانای مردم ایران «سیفون تاریخ» را برای  «سلطنت و ولایت فقیه» هم خواهد کشید و جمهوری و آزادی را در این «کهن بوم و بر» بنا خواهد کرد.

--------------------------------------------------------- 

* http://iradj-shokri.blogspot.fr/2016/01/normal-0-false-false-false-en-us-x-none_30.html

**پست ها و مسئولیتی هایی که وحید یامین پور داشته اینها بوده اند« سال ۸۵ که دبیر کمیسیون فرهنگی – اجتماعی مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری و سال ۸۶ و ۸۷ معاون پژوهشی دانشکده خبر در همین سال عضو شورای پژوهشی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی و سال ۸۸ مدیر کل مطالعات اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور». گویا در حال حاضر او عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه آزاد تهران شرق، مدرس دانشگاه امام صادق علیه السلام، مدرس دانشگاه هنر و مشاور مدیر شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی است. او همچنین از دست اندرکاران نشریه 9 دی است که از زمان رئیس جمهور شدن روحانی به خاطر مطالب توهین آمیز یا افترا، مورد اعتراض و توقیف قرار گرفته است. برای دانستن غلظت مسلمانی و حزب اللهی بودن این «حاج اقا»ی جوان(متولد 1359) مدرس دانشگاه امام صادق علیه السلام! شاید همین بس باشد که بنابر اطلاعات موجود در اینترنت؛ او در گوگل پلاس خود یک روزنامه نگار زن مقیم خارج کشور را به خاطر  انتشار مطالبی مثل «آزادی های یواشکی»، «روسپی» نامیده است.در این مورد شکایتی علیه او طرح شده ولی ترتیب اثری به آن داده نشده است. او از ماجرای برجام هم خیلی سرخورده شده بود. به غیر از این من چند سال پیش ویدئو یکی از برنامه های تلویزیونی را که او مصاحبه یی داشت با شمخانی دیدم که تلاش زیادی کرد که شمخانی ناچار شود که بنی صدر را به خیانت به کشور به نفع عراق متهم کند و او را خائن به کشور معرفی کند، اما شمخانی این اتهامی را که او مایل بود از زبان شمخانی بشنود رد کرد. چه می شود کرد اینها تماما تولیدات مکتب خمینی و «گلهای» روییده در نم و گرمای زیر عبای خمینی هستند که تهمت زدن به مراجع تقلیدی را که از نظر او ضربه میزدند به اسلام واجب می دانست.

http://iradj-shokri.blogspot.fr/2016/01/blog-post_12.html

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۲ مارس ۲۰۱۶

http://iradj-shokri.blogspot.fr/

 

 

منبع:پژواک ایران


ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*خیز برداشتن خمینی وار رضا پهلوی برای تصاحب انقلاب مردم ایران  [2023 Jan] 
*نبرد در «گذرگاه خونیِن اجتناب ناپذیر»* با مردم ُکشان، با انقلاب و پرچمداری دختران ایران  [2022 Dec] 
*زندگی قرنطینه ای در بین قدر ناشناسان و فضای دل آزار - دکتر هزارخانی چراغی در سیاه چاله جبّار(قسمت پایانی)  [2022 Aug] 
*واکنش بلاهت بار رهبری مجاهدین به دو مطلب من در مظلومیت دکتر هزارخانی   [2022 Jun] 
*دکتر هزارخانیِ جان برلب رسیده؛ چراغی در سیاه چاله جبّار(2) هفته نامه ایران زمین و بعضی مسائل  [2022 May] 
* دکتر منوچهر هزارخانی، چراغی در سیاه چاله جبّار (۱) و یک اتهام ناجوانمردنه به او  [2022 Apr] 
*افغانستان باغ میوه های تلخ برای آمریکا بعد از آن پیروزی شیرین ضد کمونیستی  [2021 Oct] 
* پیام مزوّرانه میرحسین موسوی در تقابل روشن با نه مردم به بقای جمهوری اسلامی است  [2021 Jun] 
*جمهوری خواهی رضا پهلوی، حرکتی درست با تاخیر بسیار طولانی   [2021 Mar] 
*هلاکت سلیمانی تنبیه «خیرالماکرین» برای خامنه ای و تنبیه «صاحب ذوالفقار» برای سلیمانی بود   [2021 Feb] 
*خامنه ای و پاسداران ضد ایرانی اش، خوار تر از خمینی در جنگ با صدام، بازنده کشمکش با آمریکا خواهند بود  [2021 Jan] 
*قاطعیت و اقتدار تنها انتخاب برای نخست وزیر عراق در برابر رژیم شرور آخوندی است  [2020 Aug] 
*نگرانی مقامات از شرایط انفجاری جامعه، ولایتمداران بیشعور و عناصر مفلوک  [2020 Jul] 
*گربه مرتضی علی، «واقعه عجبب» و «دیدار با پادشاه قدرتمند» و پایان خراب داستان   [2020 Apr] 
* ظلم رژیم شاه و نامه همسر یک تیرباران شده در اسفند ماه 65 سال پیش   [2020 Mar] 
*ترامپ قمار باز برنده، سپاه مردم ستیز مفتضح، خامنه ای درعربده قدرت اما در اضطراب   [2020 Feb] 
*سوالی که باید از شاهزاده ترکی الفیصل در مورد «مرحوم» شدن یا نشدن مسعود رجوی پرسید  [2020 Jan] 
*رژیم در محاصره بین المللی در باتلاق خود ساخته، دود شدن اهداف «برون مرزی» خامنه ای، مردمی که بپا می خیزند  [2019 Dec] 
*علی ربیعی و بیان حقیقتی در میان سفسطه کردن ها و اوضاع کنونی  [2019 Nov] 
*پیامهای بارانی که مانع جشن چهارم آبان شد و پریدن گاو نر به صندوق کمیته امداد خمینی و چند یادآوری  [2019 Nov] 
*کارنامه سیاه مردم ستیزی آخوندها در ایران و رویداد مبارک رقص دختران در کربلا   [2019 Aug] 
*خرتو خری رژیم، تزویر رهبر و وقاحت ظریف ‏  [2019 Aug] 
*سرچشمه خشونت گرایی رژیم و تنش در روابط خارجی آن و هشداری به رئیس جمهوری آمریکا  [2019 Jul] 
*«شیطان بزرگ» در راه «آدم کردن» رژیم سیّد روح الله الموسو‌ی‌الخمینی  [2019 Apr] 
*اعطای نشان به سلیمانی به خاطر کشاندن بشار اسد به دیدار با خامنه ای   [2019 Mar] 
*محسن رضایی می خواست «ماله بکشد» اما به سراپایش گند زده شد  [2019 Jan] 
*تلاش فرومایگان جنایتکار برای پنهان کردن نقشها و آثار و نشانه های جرم  [2018 Nov] 
*سیّد محمد خاتمی ملت را با تواضع خود شرمنده فرمودند   [2018 Aug] 
*در اسپانیا استخوانهای فرانکو از گور بیرون کشیده خواهد شد  [2018 Jul] 
*احتمال دروغگویی و «لاف و گزاف» در ادعاهای پاسدار حاجی زاده  [2018 Jul] 
* ادعای نفوذ به مراکز کنترل فرماندهی ارتش آمریکا با ارائه ویدئو توسط پاسدار حاجی زاده   [2018 Jul] 
*مُردم اندر حسرت فهم درست ‏  [2018 May] 
*بهاری با افق تیره و توفانی برای رژیم، برای سالی که برای مردم نکو خواهد بود   [2018 Mar] 
*بی ارزشی ارزشهای مقدس رژیم، در آیینه انزجار مردم از تلاش رژیم برای مرعوب کردن لیلا حاتمی  [2018 Mar] 
*جنایت های داعشی رژیم شیعه در ایران سالها قبل از پیدایش داعش سنی در عراق  [2018 Mar] 
*رفراندم روحانی، خر داغ کردن است، جز براندازی راهی نیست  [2018 Feb] 
*هشتگ های سیا و موساد و سعودی هدایتگر مردم برای «در آوردن خشتک»* نظام ولایت فقیه!  [2018 Jan] 
*زرنگی ابلهانه قاسم سلیمانی و سپاه برای رفع سوزش ناشی از سفر اسد به مسکو و ستایشی که از روسها کرد  [2017 Nov] 
*ارتشی ها و مشکوک بودن سقوط هواپیمای حامل فرماندهان ارتش در مهرماه ۱۳۶۰  [2017 Oct] 
* تودهنی مردم به متشرّعان مستبد ضد ایرانی و منزلت شجریان در نزد مردم  [2017 Sep] 
*‎ ‎روحانی و سپاه و جناح هار، و ناتوانی او در حل یک مساله ساده بی خرج   [2017 Aug] 
*متوقف و له کردن یک خودرو انفجاری داعش با تانک توسط ارتش مصر در شمال سینا  [2017 Jul] 
*سرازیر شدن خشم سپاه و رهبر به سوی روحانی، آینده نا روشن او و سایه جنگ   [2017 Jun] 
*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏   [2017 Jun] 
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی  [2017 May] 
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی  [2017 May] 
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها   [2017 May] 
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰  [2017 Apr] 
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی   [2017 Mar] 
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا  [2017 Mar] 
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟  [2017 Mar] 
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن   [2017 Mar] 
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او  [2017 Feb] 
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند  [2017 Feb] 
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد  [2017 Jan] 
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد   [2017 Jan] 
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد  [2016 Dec] 
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ   [2016 Dec] 
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم  [2016 Dec] 
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏  [2016 Nov] 
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی  [2016 Oct] 
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم  [2016 Oct] 
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی  [2016 Aug] 
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏  [2016 Aug] 
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است  [2016 Aug] 
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی   [2016 Aug] 
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد  [2016 Jul] 
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن   [2016 Jul] 
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم  [2016 Jun] 
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم  [2016 Jun] 
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان  [2016 Jun] 
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن  [2016 May] 
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی  [2016 Apr] 
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین   [2016 Apr] 
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها   [2016 Mar] 
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران  [2016 Mar] 
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است  [2016 Feb] 
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی  [2016 Feb] 
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان  [2016 Feb] 
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری  [2016 Jan] 
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن  [2016 Jan] 
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه   [2016 Jan] 
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان  [2016 Jan] 
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء  [2016 Jan] 
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر  [2016 Jan] 
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه  [2015 Dec] 
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی  [2015 Dec] 
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب   [2015 Nov] 
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها  [2015 Oct] 
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان  [2015 Oct] 
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی  [2015 Oct] 
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او  [2015 Oct] 
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها  [2015 Sep] 
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه  [2015 Sep] 
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟  [2015 Sep] 
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی  [2015 Sep] 
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92  [2015 Sep] 
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر   [2015 Aug] 
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند  [2015 Aug] 
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی  [2015 Aug] 
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام  [2015 Aug] 
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی   [2015 Aug] 
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.   [2015 Jul] 
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود  [2015 Jul] 
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی  [2015 Jul] 
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است.  [2015 Jul] 
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد  [2015 Jul] 
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی  [2015 Jun] 
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است   [2015 Jun] 
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی  [2015 May] 
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد  [2015 Apr] 
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟  [2015 Apr] 
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام   [2015 Apr] 
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد  [2015 Mar] 
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن  [2015 Mar] 
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.   [2015 Mar] 
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب  [2015 Mar] 
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد  [2015 Mar] 
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی  [2015 Feb] 
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری  [2015 Jan] 
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد  [2015 Jan] 
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی  [2014 Dec] 
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود  [2014 Nov] 
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت  [2014 Nov] 
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان  [2014 Sep] 
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن  [2014 Sep] 
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه  [2014 Aug] 
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی  [2014 Aug] 
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ  [2014 Aug] 
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست   [2014 Aug] 
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم  [2014 Jul] 
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه  [2014 Jul] 
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین  [2014 Jul] 
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان  [2014 Jul] 
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط   [2014 Jun] 
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور  [2014 Jun] 
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران  [2014 Jun] 
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد   [2014 Jun] 
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده  [2014 May] 
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه   [2014 May] 
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار  [2014 Apr] 
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران  [2014 Apr] 
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی  [2014 Mar] 
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی  [2014 Feb] 
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن  [2014 Feb] 
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت  [2014 Jan] 
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی  [2014 Jan] 
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است  [2014 Jan] 
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی  [2014 Jan] 
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان  [2014 Jan] 
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر  [2014 Jan] 
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی  [2014 Jan] 
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت»  [2013 Dec] 
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه  [2013 Nov] 
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی در مورد اهانت به مرضیه [2013 Nov] 
*نکته یی برای یاد آوری –2  [2013 Oct] 
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد  [2013 Oct] 
*نکته یی برای یاد آوری  [2013 Oct] 
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف   [2013 Oct] 
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟  [2013 Sep] 
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت  [2013 Sep] 
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود   [2013 Sep] 
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی  [2013 Aug] 
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی  [2013 Aug] 
*تاریخسازی مسخره  [2013 Aug] 
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟  [2013 Jul] 
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند  [2013 Jul] 
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا  [2013 Jul] 
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان  [2013 Jul] 
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند  [2013 Jul] 
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع   [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من  تحریفات 5 صفحه دبیرخانه و پاسخ 21 صفحه ای من [2013 Jul] 
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد درآمدِی بر بحث «تلخ» و تفصیلی در مورد «بیانیه تفصیلی شورای ملی مقاومت» [2013 Jul] 
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست  [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من  [2013 Jul] 
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی  [2013 Jun] 
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی  [2013 Jun] 
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها  [2013 Jun] 
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا  [2013 Jun] 
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها  [2013 Jun] 
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید  [2013 Jun] 
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا  [2013 Jun] 
*از کجا به اینجا رسیدیم  [2013 Jun] 
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین  [2013 Jun] 
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است  [2013 May] 
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب  [2013 May] 
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی»  [2013 May] 
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه  [2013 May] 
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری   [2013 Apr] 
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر  [2013 Apr] 
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری  [2013 Mar] 
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری  [2013 Mar] 
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین  [2013 Feb] 
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام  [2013 Feb] 
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران  [2013 Feb] 
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی  [2012 Dec] 
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر  [2012 Dec] 
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها  [2012 Nov] 
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون»  [2012 Nov] 
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده  [2012 Nov] 
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی  [2012 Oct] 
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار  [2012 Oct] 
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند  [2012 Sep] 
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم  [2012 Sep] 
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن  [2012 Aug] 
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت   [2012 Jul] 
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد  [2012 Jun] 
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران  [2012 Jun] 
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی  [2012 Apr] 
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم   [2012 Mar] 
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم   [2012 Mar] 
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد  [2012 Jan] 
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان   [2012 Jan] 
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر  [2011 Dec] 
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله   [2011 Dec] 
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز   [2011 Dec] 
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی  [2011 Nov] 
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی   [2011 Nov] 
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟»  [2011 Nov] 
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم  [2011 Oct] 
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین  [2011 Oct] 
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات  [2011 Sep] 
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه  [2011 Sep] 
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه  [2011 Sep] 
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند  [2011 Sep] 
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده   [2011 Aug] 
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور   [2011 Aug] 
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی  [2011 Aug] 
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف   [2011 Jul] 
*در ضرورت توضیح واضحات  [2011 Jul] 
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف  [2011 Jun] 
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین   [2011 Jun] 
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی  [2011 Jun] 
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی  [2011 May] 
*اعتراض من به قلدرمنشی بود  [2011 May] 
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین  [2011 May] 
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟   [2011 Apr] 
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود  [2011 Apr] 
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد  [2011 Apr] 
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم  [2011 Mar] 
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است  [2011 Mar] 
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم   [2011 Mar] 
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی  [2011 Mar] 
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه   [2011 Mar] 
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها  [2011 Feb] 
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها  [2011 Feb] 
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد  [2011 Feb] 
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند  [2011 Feb] 
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها  [2011 Feb] 
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد   [2011 Jan] 
*شروری در صف اوپوزیسیون  [2011 Jan] 
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد  [2011 Jan] 
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها  [2011 Jan] 
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم   [2011 Jan] 
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات   [2010 Dec] 
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود  [2010 Dec] 
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی  [2010 Dec] 
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی  [2010 Dec] 
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد   [2010 Dec] 
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی  [2010 Dec] 
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد  [2010 Dec] 
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است  [2010 Dec] 
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار  [2010 Dec] 
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود  [2010 Nov] 
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی  [2010 Nov] 
*آخوند مسخره از اخوان مسخره  [2010 Nov] 
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی  [2010 Nov] 
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت  [2010 Oct] 
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز  [2010 Oct] 
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان  [2010 Oct] 
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ  [2010 Oct] 
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران  [2010 Sep] 
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر  [2010 Sep] 
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و...  [2010 Sep] 
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود  [2010 Aug] 
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر  [2010 Aug] 
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی  [2010 Aug] 
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا  [2010 Aug] 
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر   [2010 Aug] 
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است  [2010 Aug] 
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها  [2010 Aug] 
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش  [2010 Jul] 
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا  [2010 Jul] 
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم  [2010 Jun] 
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام   [2010 Jun] 
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر  [2010 May] 
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ...  [2010 May] 
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه !  [2010 May] 
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند  [2010 May] 
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی   [2010 May] 
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید  [2010 Apr] 
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی  [2010 Apr] 
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی  [2010 Apr] 
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری  [2010 Mar] 
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته  [2010 Mar] 
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او  [2010 Mar] 
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم  [2010 Jan] 
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت»  [2010 Jan] 
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری  [2009 Dec] 
*این سخن را درنیابد گوش خر   [2009 Dec] 
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی  [2009 Nov] 
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف  [2009 Nov] 
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان  [2009 Nov] 
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ»  [2009 Nov] 
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت  [2009 Nov] 
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی»  [2009 Nov] 
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی  [2009 Nov] 
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم  [2009 Nov] 
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا  [2009 Nov] 
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود   [2009 Nov] 
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها  [2009 Oct] 
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال  [2009 Oct] 
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن   [2009 Oct] 
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت  [2009 Oct] 
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر   [2009 Oct] 
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم  [2009 Oct] 
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی  [2009 Oct] 
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش  [2009 Oct] 
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی  [2009 Sep] 
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم  [2009 Sep] 
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»   [2009 Sep] 
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران   [2009 Sep] 
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد  [2009 Aug] 
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان  [2009 Jul] 
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند  [2009 Jul] 
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»   [2009 Jul] 
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و...  [2009 Jul] 
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور  [2009 Jul] 
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی   [2009 Jul] 
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز  [2009 Jul] 
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند   [2009 Jun] 
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست  [2009 Jun] 
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها  [2009 Jun] 
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس  [2009 Jun] 
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی: وفاداری به آراء مردم و طغیان و بغی علیه ولی فقیه یا خیانت به آراء مردم و خائف و خاضع در برابر زور و دروغ  [2009 Jun] 
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز   [2009 Jun] 
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست   [2009 May] 
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»*  [2009 May] 
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی   [2009 Apr] 
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین   [2009 Apr] 
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3)  [2009 Mar] 
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)   [2009 Mar] 
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*   [2009 Mar] 
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)   [2009 Mar] 
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری   [2009 Mar] 
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها   [2009 Feb] 
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان   [2009 Feb] 
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود   [2009 Feb] 
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد   [2009 Feb] 
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا  [2009 Jan] 
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی  [2009 Jan] 
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری  [2009 Jan] 
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان  [2009 Jan] 
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت  [2008 Dec] 
*خوابگردی در فراموشخانه زمان  [2008 Dec] 
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند   [2008 Dec] 
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی   [2008 Nov] 
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد  [2008 Oct] 
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها   [2008 Oct] 
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک  [2008 Aug] 
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت  [2008 Jul] 
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران   [2008 Jun] 
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی  [2008 May] 
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰  [2008 May] 
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم  [2008 May] 
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم شكوفایی علمی دوره فتحعلیشاه و استفتائات از مقام ولایت فقیه و علمای حوزه علمیه قم [2008 Apr] 
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن  [2008 Apr]