PEZHVAKEIRAN.COM «شیطان بزرگ» در راه «آدم کردن» رژیم سیّد روح الله الموسو‌ی‌الخمینی
 

«شیطان بزرگ» در راه «آدم کردن» رژیم سیّد روح الله الموسو‌ی‌الخمینی
ایرج شكری

بعد از اقدام به اشغال سفارت آمریکا و گروگانگیری دیپلماتهای آمریکا و گذاشتن اسم «لانه جاسوسی» بر سفارت آمریکا در 13 آبان 58 که 5 ماه بعد از آن با تصمیم رئیس جمهور وقت آمریکا، روابط سیاسی بین آمریکا با ایران قطع شد، خمینی در مورد آینده رابطه رژیمش با آمریکا که «عنوان شیطان بزرگ» را به اسم آن اضافه کرده بود، شرط برقراری رابطه دوباره با آمریکا را «آدم شدن آمریکا» قرار داده بود.

برای این آدم شدن هم تعریف هایی داشت، از جمله«دست برداشتن از ظلم» دست برداشتن از حمایت از اسرائیل که حضرت روح الله! خواهان «محو» آن بود و … حالا در آمریکا رئیس جمهوری روی کار است که برخلاف روسای جمهوری قبل که تهدید «همه گزینه ها روی میز است» را به کار می بردند که منظور از آن احتمال بکار گرفتن نیروی نظامی به عنوان یکی از روشهای رویارویی با رژیم بود، دونالد ترامپ و دستیاران نزدیکش از قبیل وزیر خارجه و وزیر دفاع و معاون رئیس جمهور بارها تاکید کرده اند که 1- آمریکا قصد حمله نظامی به رژیم را ندارد 2- آمریکا قصد سرنگونی و تغییر رژیم در ایران را ندارد – آمریکا خواهان تغییر رفتار رژیم است و برای رسیدن به این منظور خواهان گفتگو و مذاکره برای حل مسائل و انتظاراتی که از «تغییر رفتار» رژیم دارد است و برای گفتگو هیچ پیش شرطی هم ندارد. این رویکرد، سیاست درستی است که به گمان نگارنده دونالد ترامپ که به قول بسیاری از تحلیگران «در سیاست مثل اهل کسب و کار عمل می کند» و در انتقاد ازعملکرد دولتهای قبل در اقدام و عمل در روابط خارجی، بیشتر به هزینه مالی و میلیارد ها دلار هزینه شده – به ویژه در مساله عراق - اشاره دارد تا جان سربازان از دست رفته، و در ارزیابی اقدامات خودش به مبلغ قرار دادها و اثر آن در ایجاد«جاب»(ایجاد کار و اشتغال)، با همین روش و با محاسبه دخل و خرج اتخاذ کرده است. آن سه اصل یا عنصری که به آن اشاره شد، راهی است که می تواند آمریکا را بدون درگیر در جنگی خونین و پرهزینه، بدون وارد کردن زیان های سنگین به مردم ایران - که خود از سیاستها و جنایتهای رژیم40 سال است که در رنج اند بوده اند- و بدون ایجاد آشفتگی در منطقه، به هدف «تغییر رفتار» یا «آدم کردن» رژیم برساند. این مساله را آمریکایی ها به نحو روشنی بیان کرده اند و مساله مبهمی نیستی. اخیرا نیز بریان هوک مسئول امور ایران در وزارت خارجه آمریکا در مطلبی در نیویورتایمز که در رسانه های فارسی زبان انعکاس گسترده داشت، به صراحت تاکید کرده است رژیم باید با آمریکا کنار بیاید.

https://www.radiofarda.com/a/hook-nytimes-iran/29869599.html

 آمریکا می خواهد رژیم را به رژیمی «قابل معاشرت» و بده بستان و با امکان برقراری رابطه عادی تبدیل کند و جلوی دست اندازی های آن در کشورهای منطقه و بپا کردن آشوب در آنها را بگیرد.  فرماندهان سپاه و البته شخص رهبری رژیم، دچار همان مالیخولیای خمینی برای گسترش اسلام در جهان هستند و این اگرچه مسخره به نظر می رسد ولی نقش بیشعوری در تصمیماتی که آثار عملی و اغلب ویرانگر و مصیبت بار دارد و در چهل سال گذشته از عملکرد رژیم به مردم ایران تحمیل شده است را نباید نادیده گرفت، امری که به نظر می رسد که در تحلیل و ارزیابیهای سیاسی اکثر نادیده گرفته می شود و به آن توجه نمی شود. اینها برای خود آرمانهای مهملی دارند که بعضی در ظاهر «عقیدتی» و ایدئولوژیک است ولی از خود بزرگ بینی های این بی سروپاها سرچشمه می گیرد. اینها از به کشتن دادن میلونها نفر دراه آنچه خودشان« آرمان‌هایی مانند دین، مذهب، ‌پیامبر و راه امام حسین» می نامند، رویگردان نیستند و آن را چنانکه قاسم سلیمانی در یک سخنرانی در برابر بسیجیان در اوائل آذر 90 بیان کرد، شهادت و افتخار می دانند، طبعا در روزگار ما چنین جنگی بدون ویرانی گسترده و تلفاتی از غیر نظامیان و کشتن «دشمنان کافر» و ویرانگر در طرف مقابل نمی تواند باشد. این را ما در جنگ پر تلفات هشت ساله با عراق هم تجربه کرده ایم. اینان چهل سال است قدرت را به طور انحصاری در کشوری سرشار از ذخائر نفت و گاز که هزاران نفر متخصص صاحب تجربه در زمینه های مختلف در زمان انقلاب داشت (که خیلی از آنها به مرور ناچار به ترک کشور شدند) در دست دارند و این است وضع اداره کشور و آن فساد عظیم و گسترده در دستگاههای رژیم ولایت فقیه، حالا اینها مدعی دادن الگوی اسلامی برای اصلاح امور جهان و چنان که رهبر خودبزرگ بین و متکبّرشان مدعی است، پی ریزی «تمدن بزرگ اسلامی هستند». در سخنان پاسدار جعفری* فرمانده سپاه و سلامی جانشین فرمانده سپاه که در ورّاجی و ادعاهای ابلهانه گوی سبقت را از سایر برادرانش برده است، موارد متعدی از فرمایشات بلاهتبار را می توان دید.

سپاه پاسداران بخشی از رژیم تروریستی اسلامی است

فشردن گلوی رژیم و بستن راه درآمدش که رژیم آن را بدون حساب کتاب و از طریق سپاه پاسداران و بنیادهای متعدد برای صدور«انقلاب اسلامی» و ایجاد آشوب و خونریزی بکار می برد و با تولید موشکهای دوربرد و عربده کشی و نعره زدن های تهدید به تهاجم موشکی، به ویژه تهدید نیروهای آمریکا در کشورهای منطقه توسط سپاه پاسداران نمایش قدرت بزرگ منطقه بودن می دهد، مهم ترین اهرم فشار آمریکا برای تحقق تغییر رفتار است. در لیست نیروها و سازمانهای تروریستی قرار دادن سپاه پاسداران رژیم آخوندی، آغاز فشاری بیسابقه و تازه بر گلوی  رژیم آخوند - پاسدارهای پتیاره  ضد ایرانی است. عربده های تهدید آمیز برای کشتار نیروهای آمریکا از نوع آنچه حسین شریعتمداری «خارج می شود» که بیشتر ناشی از سراسیمگی است و کارهای نمایشی بلاهت بار و رجزخوانی های ابلهانه از آثار اولیه این تصمیم آمریکاست که از سوی رژیم ظاهر شده است.

 این تصمیم آمریکا  که بخشی از نیروی رسمی نظامی کشوری را در لیست ترویستی قرار داده است، در اخبار و گزارشهای مربوط به این ر ویداد از سوی برخی از خارجیان که دستی در سیاست داشته یا دارند، امری بی سابقه و خلاف قوانین بین المللی دانسته شده، حال آن که در عمل این رژیم در کلیت اش یک رژیم ترویستی است و این امر متاسفانه سالهاست نادیده گرفته شده است. این رژیم؛ رژیمی است که دست به کشتار بزرگ دگراندیشان و کشتار زندانیان سیاسی زده است و سزاوار آن است که به اتهام جنایت علیه بشریت به محاکمه کشیده شود، اما این امر به کلی نادیده گرفته شده است. این رژیم تروریسم اش را به بیرون از مرزهای حیطه حکمرانی اش گسترش داده و فرستادگانش در اینجا و آنجا دست به قتل و خونریزی زده اند. فتوا و حکم قتل صادر کردن و عملی کردن آن حتی شامل کسانی می شده که اصلا کاری با رژیم نداشته اند؛ تنها به خاطر آن که از نظر آیت الله های پلید تکیه زده بر قدرت در ایران، حرف یا نوشته ها یا اقدامشان اهانت به اسلام ارزیابی شده- مثل مورد کتاب آیات شیطانی سلمان رشدی و کسانی که به ترجمه و انتشار آن اقدام کردند.

در رسیدگی به اقدام تروریستی کشتار در رستوران میکونوس در برلن، روشن شد که همین سیدعلی خامنه ای در مقام رهبر، رفسنجانی رئیس جمهور وقت علی اکبر ولایتی وزیرخارجه و آخوند جنایتکار علی فلاحیان وزیر اطلاعات در طرح و دستور اجرای آن نقش شرکت داشته اند و این روشنترین سند و دلیل ترویستی بودن کل رژیم است. اتفاقا اولین ترور خارج کشوری رژیم؛ در آمریکا و ترور علی اکبر طباطبایی وابسته مطبوعاتی سابق سفارت رژیم شاه بود که در 31 تیر 59 در مریلند صورت گرفت. قاتل یک سیاهپوست مسلمان شده به نام دیوید بلفیلد بود که بعد از مسلمان شدن اسم داود صلاح الدین را برگزیده بود. وی بعد از انجام ترور به ایران گریخت. چند سال پیش محسن مخملباف به این شخص در فیلم سفر قندهار نقشی داده بود. در اخبار مربوط به ناپدید شدن رابرت لوینسون مامور باز نشسته اف بی آی بعد از سفرش به جزیره کیش، آمده است که همین داود صلاح الدین مدعی شده که با او دیداری در هتلی در جزیره کیش داشته و لوینسون قصد داشته او را به عنوان خبرچین استخدام کند. سرنوشت لوینسون همچنان مبهم است و تلاشهای خانواده او هم برای به دست آوردن اطلاع سرنوشت و محل نگهداری او تا کنون به جایی نرسیده است.

https://ir.voanews.com/a/us-levinson-/3757081.html

نقش سپاه قدس واحد برون مرزی سپاه بی وطن «پاسداران انقلاب اسلامی»، در ترورهای خارج از ایران نیز مساله پوشیده ای نیست و عناصری از آن با اشتغال در وزارت خارجه و در سفارتخانه های رژیم به عملی کردن طرحهای ترور مبادرت می کنند.

اطلاعیه پر تهدید سپاه پاسداران در واکنش به اعدام شیخ نمر در عربستان که به دنبال برقراری ولایت فقیه در آن کشور بود(و فانوس راهی شد برای به آتش کشیده شدن شبانه سفارت سعودی در تهران و کنسولگری آن در مشهد در یک اقدام دیگر خلاف قوانین بین المللی و زیرپا گذاشته شدن مصونیت سفارتخانه و امکان نمایندگی های سیاسی کشورها در محل ماموریتشان) و اطلاعیه قاسم سلیمانی در مساله فشار و مجازات شیخ عیسی قاسم در بحرین که آن هم تهدیدها تندی در خود داشت، به خوبی روشنگر افسار گسیختگی این تشکیلات نظامی در امور مربوط به سیاست خارجی و تلاش آن برای «صدور انقلاب اسلامی» به رهبری خامنه ای است. آمریکا قاسم سلیمانی را مسول بیش از 600 سرباز کشته شده در عراق می داند. قاسم سلیمانی بعد از کشتار مجاهدین در شهریور 92 در اردوگاه اشرف توسط کماندو هایی که با مسلسل های مجهز به صدا خفه کن به کشتار نفرات بی سلاح مجاهدین رفته بودند و 52 تن از آنها را کشته و 7 نفر را هم دستگیر کرده و با خود بردند، در یک سخنرانی در «مجلس خبرگان» آن را رویدادی مهمتر «مرصاد» (عملیاتی رویارویی با حمله مجاهدین در مرداد 1367 که در آن ضربه سنگینی به مجاهدین وارد شد. مجاهدین 1300 کشته را خودشان پذیرفته اند و آمار رژیم خیلی بیشتر از اینهاست) نامیده بود. چه ارگانی جز سپاه قدس و چه کسی به جز خود او می توانست سازماندهنده چنین اقدامی در عراق باشد؟    

http://www.ghatreh.com/news/nn15510185

مفهوم انتخاب سالروزها از سوی دونالد ترامپ برای اعلام تصمیم هایش

انتخاب روز سالگرد اعلام قطع رابطه آمریکا با ایران (امسال همزمان شد با روز پاسدار که روز تولد امام حسین برای آن انتخاب شده است، رویدادی که با تقویم قمری مشخص می شود و روی تقویم ایرانی خورشیدی جای ثابتی ندارد) از سوی رئیس جمهوری آمریکا برای اعلام قرار دادن سپاه پاسداران در لیست سازمانهای تروریستی، به گمان من تصادفی نیست. قبل از این هم رئیس جمهوری آمریکا روز سالروز اشغال سفارت آمریکا را برای اعلام تحریم ها علیه رژیم، انتخاب کرد. اقدام جدید دونالد ترامپ می تواند هم برای یاد آوری یکی از خلافهای بزرگ رژیم در زیر پا گذاشتن قوانین بین المللی و کنوانسیون وین(1961) مبنی بر مصونیّت سفارتخانه ها از هر نوع حمله و هجوم و ورود بدون اجازه مقامات سفارت به آن و مصونیت اعضای نمایندگیهای کشورهای خارجی در محل ماموریت خود از بازداشت و تعرّض، باشد( آن رویداد که 444 روز طول کشید زخمی با اثری ماندگار بر افکار عمومی آمریکا بود) و هم یاد آور قاطعیت رئیس جمهور وقت آمریکا در برابر آن اقدام باشد که رژیم را که شرایطی مثل بازگرداندن شاه و اموالی که در آمریکا داشت به ایران برای آزادی گروگانها قرار داده بود و نیز تهدید به محاکمه گروگانها که آنها را «جواسیس» هم می نامیدند می کرد، وادار کرد تن به مذاکره با آمریکا و رفتن به دادگاه لاهه و پرداخت غرامتهای مورد ادعای آمریکا از دارایی های ایران که به دستور کارتر بلوکه شده بود، بدهد. کارتر چند روز بعد از اعلام قطع رابطه با رژیم، دستور عملیات کماندویی برای آزادی گروگانها را هم در 5 اردیبهشت همانسال داد که به خاطر حادثه برخورد هیلی کوپتر و هواپیمای گروه اعزامی بایکدیگر در محل فرود در طبس که بر اثر آن چند کماندو از گروه اعزامی کشته شدند، با شکست روبه رو شد.

در لیست تروریستی قرار دادن سپاه پاسداران حتما سبب پر تنش شدن رابطه رژیم با آمریکا خواهد شد و به ویژه از این به بعد برخوردها بین نیروی دریایی آمریکا با نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس، مثل سابق نخواهد بود. حالا رژیم نیز به پیشنهاد ظریف وزیرخارجه نیروهای فرماندهی مرکزی آمریکا (United States Central Command) که  به اختصار سنتکام (CENTCOM) نامیده می شود و در افغانستان و عراق حضور و در بعضی از کشورهای اطراف ایران پایگاه دارند، تروریست می نامد. این شرایط احتمال برخورد نظامی بین نیروهای آمریکا و سپاه پاسداران در خلیج فارس را بالا می برد. اکنون برای پاسدار سلیمانی که چند ماه پیش عربده می کشید که «ترامپ قمار باز تو با من طرفی با سپاه قدس طرفی»، فرصتی باید باشد که خودی نشان بدهد و مدل و نشان دیگری از رهبر بگیرد و نیز برای فرماندهان نیروی دریایی سپاه که با دستگیری و اقدام بلاهت بار و به زشتی «اعترافات» تلویزیونی نشان دادن، با نمایش چند تفنگدار دو قایق نیروی دریایی آمریکا که در اثر اشکال در سیستم ناوبری راه گم کرده و وارد آبهای ایران شده بودند و بدون درگیری خود را تسلیم نیروهای سپاه کردند، در حالت زانو زده و دستها در پس سر به نشانه تسلیم و برای تحقیر آنان، مورد تشویق رهبر مستبد متکبّرخود قرار گرفتند. اما اکنون دیگر مثل سابق نیست و هر اقدامی می تواند هزینه سنگین برای پاسداران رژیم ضد ایرانی آزادی کش و مردم ستیز ولایت فقیه داشته باشد.

 اعلام کنار گذاشتن گزینه نظامی در برخورد با رژیم از سوی آمریکا، نمی تواند به معنی اجتناب از واکنش نظامی به  طور کلی و مُطلق باشد. در گیری های موضعی و ضربتی از سوی آمریکا به نیرویی که آن را تروریستی می داند و بریان هوک نماینده ویژه امور ایران در وزارت خارجه آمریکا کشته شدن شماری از سربازان آمریکا در عراق توسط «ایران» را از سال 2003 تا 608 نفر و این رقم برابر 17 درصد سربازان کشته شده آمریکا در عراق از سال 2003 تا 2011 دانسته است، در صورت مزاحمت و عرض اندام هایی از سوی سپاه در خلیج فارس یا در هر جای دیگر که تهدیدی برای نیروهای نظامی آمریکا باشد، منتفی نیست و اگر چنین اتفاقی رخ بدهد می تواند به وخامت هرچه بیشتر اوضاع بیانجامد که دامنه آن را اکنون نمی توان پیش بینی کرد.

آمریکائی ها در ماجرای انفجار مقر تفنگداران دریایی آمریکا در بیروت در سال 1983 نیز رژیم را آمر آن عملیات ذکر کردند و 4 سال بعد محسن رفیق دوست در مقام وزیر سپاه در یک سخنرانی در یکی از کارخانه های تسلیحاتی رژیم، تصریح کرد که انفجار مقر تفنگداران آمریکایی در بیروت کار رژیم بوده است. رفیق دوست که سخنانش در روزنامه رسالت 29 تیر سال 66 درج شد، در آن سخنرانی گفت:« در پیروزی انقلاب در لبنان و در خیلی جاهای دنیا آمریکا ضرب شست ما را بر پیکر منحوس خودش احساس می کند و می داند آن مواد منفجره ای که با آن ایدئولوژی ترکیب شد و در مقرّ تفنگداران دریایی چهارصد افسر ودرجه دار و سرباز را یک مرتبه به جهنم فرستاد، هم تی ان تی آن مال ایران بود، و هم ایدئولوژیش از ایران رفته بود...».

 انتخاب مناسبتها و سالروزهای اتفاقات تلخ در رابطه آمریکا با رژیم برای اعلام تصمیمات مربوطه به ضربه های اقتصادی و سیاسی به رژیم، شاید نشانه نوعی انتقام جویی از رویدادهای تلخ گذشته هم باشد. خامنه ای دو روز قبل از اعلام تصمیم دونالد ترامپ در مورد سپاه، در دیدار با نخست وزیر عراق از او خواسته بود که تلاش کند که نیروهای آمریکا زودتر عراق را ترک کنند! حال اگر اوضاع از طرف پاسداران و رژیم با تعرض هایی فراتر از شعار و عربده همراه شود، احتمال این که دونالد ترامپ هم به نوع دیگری از اقدامات روی بیاورد هست. نباید فراموش کرد که در ماجرای حمله ارتش آمریکا به عراق در سال 2003 و سرنگون کردن صدام حسین، بااین که مجاهدین نه تنها جنگی با آمریکا و غرب نداشتند بلکه بسیار هم برای جلب حمایت آنان تلاش می کردند و در ضمن مختصات جغرافیایی پایگاههای خود را هم به امریکائیها داده بودند، اردوگاه اشرف و بعضی محل استقرار نفرات مجاهدین خلق، سازمانی که در لیست سازمانهای ترویستی آمریکا بود هدف بمباران قرار گرفت و تعدادی از نفرات مجاهدین کشته شدند و گویا پناهگاه خود مسعود رجوی هم طی همین بمبارانها هدف قرار گرفت. این کار نه از روی اشتباه بلکه عمدی بود و آمریکا نگفت که آن بمبارانها اشتباهی صورت گرفته است.

رجز خوانی های ابلهانه دست اندرکاران رژیم ضد ایرانی جنایتکار

رجز خوانی های مقامات رده اول رژیم، شباهت زیادی به رجزخوانی های پوچ مسعود رجوی دارد که زاییده خود بزرگ بینی و خود محور بینی اش بود اما آنها را در پرت و پلاهای عقیدتی و «آرمانی» می پیچید. چه آن آیت الله خرفت که لباس پاسداری پوشیده در نماز جمعه گذشته می گفت «اگر رهبر اجازه بدهد حیفا با خاک یکسان خواهد شد»، چه رئیس جمهور ذلیل و بزدل در برابر سپاه که تهدید به راه انداختن دوباره غنی سازی 20 درصدی یا بستن تنگه هرمز می کند و چه آن فرمانده کل سابق سپاه که نادانی اش در ارزیابی های نظامی و طرح دادن های نظامی کار را به جام زهر خوردن خمینی ختم کرد و حال به آمریکا هشدار می دهد که کشتی های جنگی اش موقع رد شدن از نزدیکی قایق های سپاه مراقب خود باشند، به معنی حرفهایی که می زنند و عواقبی که در صورت عملی شدن در پی آن است، فکر نمی کنند و مسخرگی خود را نمی بینند. آن آخوند خرفتِ «خطیب» نماز جمعه اصلا مسخرگی خودش را وقتی تهدید می کند رژیم حیفا با خاک یکسان می کند، نمی بیند. خوب گیریم که حیفا را با خاک یکسان کردید بعدش چی؟ مسلمین جهان برای شما تکبیر بلندی سرخواهند داد؟ یا این که اجماع بین المللی برای جارو کردن وجود نحستان از ایران شکل خواهد گرفت و یا حتی شاید پاسخ فوری آن را با بمب اتمی از سوی اسرائیل دریافت خواهید کرد که طبعا مردم ستم دیده از آخوند و پاسدارِ ایران هم بهای خرفتی و قدرت پرستی شما را خواهند داد. دو سال پیش در یک مستند تلویزیونی در مورد هوش مصنوعی و کاربرد ها و خطرات احتمالی آن، گفتگویی هم بود از بکار گرفتن هوش مصنوعی در کشتی های جنگی آمریکا که در این زمینه گفته شد که کشتیهای جنگی آمریکا اکنون دارای یک سیستم دفاعی 360 درجه متشکل از سه آتش بار 30 میلمتری با قدرت نواخت 70 گلوله در ثانیه هستند که می تواند هر هدفی را در یک کیلومتری منهدم کند. این سیستم هوشمند است و وقتی روشن شد، تشخیص دوست و دشمن و شلیک کردن یا نکردن به آن با خود سیستم است. قایقهای جنگی تند رو سپاه در برابر چهار هزار و دویست گلوله 30 میلمتری در دقیقه که بسویشان شلیک می شود و تازه این تنها سلاح کشتی های جنگی آمریکا نیست، چه ضربه ای به کشتی های جنگی آمریکا می توانند بزنند؟

مردم سرنوشت غیر قابل گریز رژیم را رقم خواهند زد

در هرحال این مردم ایران هستندکه این رژیم مردم سیتز شعور کش شرور پرور را از قدرت به زیر خواهند کشید؛ در این امر تردیدی نیست. برای اینها وطن معنی ندارد. اینها «کربلا» دارند. کربلایی که محل یک رویداد خونین مربوط به اختلافات قوم و مردمی در سرزمین دیگری مربوط به 1400 سال پیش است و جنازه به خاک افتاده تنی چند کشته شده در یک نبرد نابرابر که پیوسته اینها آنها را بدوش می کشند. اینان عزادار تمام عمر آن هستند و تمام روزهای سال را برای گریه کردن و سیاه پوشیدن به خاطر آن را مناسب و دارای «ثواب» عظیم از جمله بخشوده شدن گناهان و رفتن به بهشت می دانند. در کشوری که هر منطقه اش موسیقی خود را داشته و در مواردی سازهای موسیقی خودش را دارد، 40 سال نمایش سازهای موسیقی از تلویزیون را ممنوع کردن، جز بیگانگی با مردم این سرزمین نیست. ضد ایرانی و مردم سیتزی و آزادی کش بودن آخوندها و پاسدارانش، یک برچسب زدن بی ربط و از روی خشم نیست. عملکرد 40 ساله اینان بر همگان روشن است. اینها نزدیک به 40 سال است که تجمع و بزگداشت بر سر مزار دکتر مصدق را که مورد احترام اکثریت غریب به اتفاق گرایشهای مختلف سیاسی ایران است را ممنوع کرده اند و امام پلیدشان تجمع بزرگی را که به مناسبت صدمین زادروز مصدق در آخرین روز اردیبهشت 58 برگزار شد را « برای هر استخوانی میتینگ راه انداختن و [به ] دنبال آن با اسلام مخالفت کردن» نامید و تاکید کرد که این امر« قابل تحمل نیست». اینها از نویسندگان و شاعران و سینماگران مردم دوستی چون جعفر پناهی متنفرند و از هر بهانه یی برای سانسور یا ممنوعیت انتشار کار آنها و نیز محکومیتهای جبّارانه در مورد آنها استفاده می کنند. تردید نباید کرد که 99 در صد فرماندهان سپاه در شخصیت و سابقه شان از اوباشان سازمان یافته توسط آخوند بهشتی در اوائل انقلاب مثل قالیباف هستند که خودش در آن سخنرانی در سال 88 برای گروهی بسیجی دانشجو که نوارش به بیرون درز کرد، با اشاره  به حضور خود با چماقی در دست در خیابان برای مقابله با تظاهرات 18 تیر78 دانشجویان، تاکید کرد که از 20 سالگی برای انقلاب«چوب » میزده و توضیح داده که اوائل انقلاب او در «دار و دسته شهید بهشتی» بوده و افزود که «دار و دسته رجوی را چوب میزدیم» و گفت به این سابقه خود افتخار می کند. حرفهای قالیباف در این زمینه را 15 دقیقه بعد از شروع نوار می توان شنید.

http://persian.iranhumanrights.org/wp-content/uploads/Ghalibaf_speech_small-1.mp3]

 البته اوباش چماق کش که قالیباف جزو آنها بود، فقط تجمع و هوادران مجاهدین را مورد حمله قرار نمی دادند، بلکه سایر نیروهای سیاسی را هم مورد حمله با چوب و چماق یا با پرتاب سنگ و پاره آجر قرار می دادند. وقتی به مجاهدین حمله می کردند؛ شعار می دادند «مرگ بر منافق» و «داس چکش ستاره ، رجوی برات میاره» و شعارهای مهمل دیگر. به تجمع چریکهای فدایی خلق و گروههای چپ که حمله می کردند شعار می دادند «مرگ بر کمونیست، حزبتون حزب مچل، رهبرتون لنین کچل» و در همه جا شعار«حزب فقط حزب الله رهبر فقط روح الله» در حمله ها و درنده خوئی هاشان مثل شیپور حمله طنین انداز بود. در آن زمان همه گردانندگان رژیم، سازمان یافته بودن آنها را حاشا می کردند و از جمله رفسنجانی  آنها را مردم ناراضی از رفتار سازمان ها و گروهها می نامید. صد درصد فرماندهان سپاه نیز در طرز فکر و احساس به تاریخ و قهرمانان این سرزمین، همان نظر سرتیپ پاسدار«حاج شهابی فر» و پاسدار همدانی را دارند. اولی قرار دادن مجسمه یی از آریوبرزن در میدان شهر یاسوج را به بهانه این که دم اسب مجسمه به طرف تصاویر شهدا در کنار میدان است، غیر قابل تحمل یافته و حکم به از تخریب داده بود(که مقامات شهر تخریب مجسمه را به خاطر خشم مردم دارای اثرات منفی «برای امنیت ملی» دانسته انتقال آن به بجای دیگری راه حل دانستند) شهابی فر اصلا وجود کسی به اسم آریو برزن  با نقشی که از او در تاریخ مردم این سرزمین مانده را «دروغ» و بی ارزش می داند. و آن یکی پاسدار همدانی که فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بود و در سوریه کشته شد و از سازماندهندگان اراذل و اوباش برای رویارویی با اعتراضات و تظاهرات مردم علیه تقلّب و کودتای انتخاباتی سال 88 بود، در یکی از اظهار نظرهایش گفته بود« ما با منشور کوروش به شدت مخالفیم و این را مخالف سیره امام و آقا می‌دانیم».  

 http://aftabnews.ir/vdcdon0fjyt0zo6.2a2y.html 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این تشکّل فاشیستی اسلامی ضد ایرانی بنیادش بر قتل و ترور فرزندان انقلابی و آزاده ایران نهاده شده است و از زمان تولدش با ریختن خون آنان رشد کرده است.

 یک گواه بر ماهیت پلید و جنایتکار سپاه پاسداران در اظهارات منصوری اولین فرمانده سپاه در نقل خاطره یی از خلخالی که به نظر می رسد برای او «خاطره شیرینی» است می توان دید که بعد از نزدیک به چهل سال بازگو می کند.او می گوید در مراسم اولین سالگرد انقلاب در 22 بهمن 58 خلخالی که کنار او نشسته بوده و بنی صد رئیس جمهوری وقت(6 بهمن همانسال انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد). او باید آوری این  که در آن زمان «قضیه گنبد ترکمن و اینها بود»، نقل می کند که خلخالی به او گفت که پاسداران به گنبد رفته و اعتراضات را سرکوب کرده اند و 4 تن از رهبران خلق ترکمن را گرفته اند و او«خلخالی» قصد اعدام آنها را دارد ولی چون با بنی صدر دوست است و بنی صدر مخالف اعدام است، او (منصوری) بگوید که من دستور دادم و اگر اعتراضی شد، چیزی نگوید و اضافه می کند که «منهم گفتم باشه» و بعد همه گروهها در آن زمان از فدایی و مجاهد و فحش نثار او می کردند و دنبالش بودند. https://www.youtube.com/watch?v=md0JwpvjMQI

 دروغ بزرگ این پاسدار فرومایه(که از سال 60 تا 72 از مسئولان و سفیران وزرات خاجه رژیم بود) در نقل این «خاطره شیرین» این است که در آن زمان چهار چهره برجسته رهبران خلق ترکمن، دستگیریشان توسط پاسداران روشن بود، اما سپاه به کلی مساله را حاشا می کرد. بعد از پیدا شدن اجساد سران خلق ترکمن و برای رسیدگی به قتلهای مرموز فعالان شوراهای خلق ترکمن ( قربانیان «قتلهای مرموز» در آن به بیش از بیست نفر رسیده بود) و تروری که پاسداران در آنجا راه انداخت بودند باعث فرار مردم به ویژه جوانان ترکمن از شهر و دیارشان شده بود، زیر فشار گروههای سیاسی و فضای سیاسی آن روز جامعه که هنوز در کنترل رژیم نبود و مخالف آخوندی و اسلامی کردن ایران توسط خمینی بود، مناظره یی تلویزیونی برگزارشد. در آن مناظره تلویزیونی که بین مسئولان سازمان چریکهای فدایی خلق از یک سو و رئیس جمهوری وقت بنی صدر و استاندار مازندران و محسن رضایی جنایتکار و پاسدار دیگری از سپاه در آن حضور داشتند، «عبدالعلی مصحف» استاندار مازنداران تایید کرد که سران خلق ترکمن (شیرمحمد درخشنده توماج، عبدالحکیم مختوم، طواق محمد واحدی و حسین جرجانی) دستگیر شده و در اختیار پاسداران بوده اند و گفت چون «نمی دانستیم با آنها چه کار باید کرد» آنها را برای رسیدگی به مساله به تهران اعزام کردند. اما آنها بدون هیچ اطلاعیه یا اطلاع رسانی به خانوداده هاشان اعدام یا در واقع ترور شدند و هیچ کس هیچ خبری از آنها نداشت و «مفقود الاثر» بودند تا این که جنازه آنان که از ناحیه سینه به گلوله بسته شده بودند چند روز بعد از این جنایت بزرگ، در 125 کیلومتری جاده بحنورد پیدا شد. مصحف که در برنامه تلویزیونی گفته بود سران ترکمن در اختیار پاسداران بوده اند، بعدا اطلاع از در اختیار سپاه بودن سران ترکمن را تکذیب کرد و چندی بعد هم در خبر کوتاهی مرگ او در اثر سکته قلبی در حالی که 50 یا 55 سال داشت، اعلام شد. با تما اینها سپاه در اختیار داشتن سران خلق ترکمن را تکذیب می کرد و حتی تلاشی هم کردند که با انتشار اطلاعیه یی از سوی گروه موهومی به اسم «فدائیان خلق ترکمن» که قتل سران خلق ترکمن را بعهده گرفته بود، مساله را ناشی از اختلافات درون گروهی بنمایانند، اما کسی فریب این شگرد ابلهانه را نخورد.

اکنون علاوه بر جنایت، و فساد، ماهیت ضد ایرانی و بی وطنی این رژیم و بیگانه با مردم بودنش به بیانهای مختلفی از سوی گروههای مختلف مردم شنیده می شود؛ حتی از سوی گروههایی که  برای اجتناب از برانگیختن خشم رژیم، کمتر تمایل داشتند انتقادی از عملکرد راس هرم قدرت و کل عملکرد نظام بکنند. به طور مثال اخیرا یک بازیگر ایرانی با اشاره به بعضی کج رفتاریها و تقلبها در جامعه، علت آن را دور کردن مردم از هویت ملی و دوست نداشتن وطن و مردم دانست. اگرچه ضمیر «ما» را به کار می برد ولی این «ما» دست اندرکاران نظام بودند.. https://www.youtube.com/watch?v=oIgjIqQqhmM

 تازه ترین نمونه های انزجار مردم از رژیم و از خط و سیاستهایی برون مرزی اش که بشدت بیگانه با منافع و خواستهای مردم است، در ماجرای سیل اخیر دیده شد، یکی اعتراض آن مرد عرب خوزستانی بود که به استاندار خوزستان گفت به عربهای سوریه کمک می کنید، ما هم عرب هستیم به ما هم کمک کنید(که با واکنش تند و توهین آمیز استاندار بیشعور رو به رو شد. استاندار در شبکه های اجتماعی بشدت مورد حمله قرار گرفت و ناچار به معذرت خواهی شد) مورد دیگر باز هم یک عرب خوزستانی در یکی از روستاهای سیل زده بود که از ورود «حشد الشعبی» که ظاهرا برای کمک رسانی به سیل زده ها وارد ایران شده اند، خشمگین بود.(بنا به گفته حسین شریعتمداری آنها به دعوت قاسم سلیمانی به ایران آمده اند. این اقدام قدرت نمایی قاسم سلیمانی در برابر آمریکاست تا آمریکا بداند او در عراق نیروی مسلح زیر نفوذ خود را دارد). او می گفت ما نیازی نداشتیم که اینها از عراق به اینجا بیایند. درود به این هموطن عرب

https://www.youtube.com/watch?v=Bt3TivdloaY    

در ویدئوهای که در شبکه های اجتماعی منتشر شده، دیده می شود که کاروان حشد الشعبی با خود نمایی و شادمانی بی ربط و خرکی، با بوق زدنهای ممتد و کر کننده در حال حرکتند.

عجالتا بخش بزرگی از کشور دچار سیل است و مردم این بخشها در حال جابه جایی و گرفتار شرایط اضطرای هستند و این امر فعلا همه امور را تحت شعاع قرار داده است. بعد از فروکش کردن سیل و زمان رسیدگی به زیانها و صدمات سیل و مطالبات مردم، سیل اعتراضات علیه این رژیم مردم ستیز به راه خواهد افتاد. همچنان که اخیرا پاسدار جنایتکار نقدی فرمانده اسبق نیروی انتظامی و فرمانده سابق بسیج با فریادهای «بروگموشو» در خوزستان رو به رو شد. کشمکشهای رژیم جنایتکار ضد ایرانی و پاسدارانش با آمریکا هم نمی تواند مستمسکی برای سرکوب کردن مردم درمانده و ستم دیده شود و مثل جنگ با عراق از آن به عنوان «مشروعیت دادن» به سرکوب کردن اعتراضات استفاده کند. چون اولا جنگ آمریکا با رژیم زمینی و در مرزهای کشور نخواهد بود که بتواند با حقه بازی و پخش سرود ای ایران بخشهایی از مردم را تحت تاثیر قرار بدهد، ثانیا آمریکا نه تنها راه مذاکره با رژیم را باز گذاشته بلکه به تاکید خواهان آن است و این خامنه ای است که مذاکره با آمریکا را شکننده «هیمنه» خود در برابر مسلمین جهان می داند که او نه تنها نقش هدایتگر آنان برای خود قائل است، حتی به جوانان اروپا هم پیام می فرستد. او این را به زبان آورده که اگر ما با آمریکا مذاکره کنیم خواهند گفت که اینها هم بالاخره مذاکره کردند. اگر هم رژیم شرایط تنش یا درگیری های احتمالی با آمریکا را به خواهد مستمسکی برای سرکوب اعتراض مردم قرار بدهد، از پس خاموش کردن آن برنخواهد آمد و چنان اقدامی می تواند ریختن نفت باشد بر شعله خشم آخوند سیتز و حوزه علمیه ویران کن مردم. بعضی ها دنبال کم هزینه ترین راه برای برچیدن رژیم هستند. من بر این باورم و این را قبلا هم یاد آور شده ام که راه مسالمت آمیزی برای پایان دادن به حیات این رژیم پلید وجود ندارد. اسلام قابل «تعامل» و کوتاه آمدن در برابر دیگر باورها نیست. اسلام «عبد الله»، بنده و پیشانی برخاک برای خدا و تعظیم کننده در برابر رسول الله می خواهد که نمایندگانش در روی زمین در ایران حی و حاظرند و قدرت را در دست دارند و از ماموریت اللهی خود برای صدور انقلاب اسلامی و «بیداری اسلامی» و برپا کردن «تمدن بزرگ اسلامی» کوتاه نخواهند آمد. کم هزینه ترین راه برای پایان دادن به حیات این رژیم پلید، حمله گسترده و ویرانگر به آن است. هرچقدر حمله به صورت گسترده و در زمینه های مخلتف، با شعار و خواست متلاشی کردن آن و «مرگ بر» همرا باشد، هزینه یی که مردم تحمل خواهند کرد کمتر خواهد بود. مردم رنجیده از ستم و سرکوب این بی وطنانِ متشرّع، باید دیگر به یقین دریافته باشند که کمترین احتمال برای تغییر وضع از راه انتخابات و یا مثلا رفراندم وجود ندارد. قانون اساسی رژیم رفراندم در مورد «اسلامی بودن نظام و ولایت فقیه را» ممنوع کرده است. این قانون اساسی را باید پاره کرد ودر آتش افکند، همچنان که پرچم «جمهوری» آخوندی- اسلامی را. آلترنایتو و جایگزین رژیم همراه با مبارز برای ویران کردن و متلاشی کردن آن ساخته خواهد شد. در داخل کشور شخصیت های توانمند جمهوریخواه و مردم دوست و شریفی که هرگز با این رژیم کنار نیامدند هستند که چیزی مانع پیوستن و همراهی عناصر خوشنام و مردم دوست کنشگر سیاسی خارج کشور به آنان برای برپا کردن تشکّلی برای اداره امور در دوران گذار، نمی شود. علاوه بر این تجربه تشکیل شوراهایی که در انقلاب سال 1357 برپا شد و خمینی پلید با تشکیل «انجمن های اسلامی» متشکل از عناصر فرصت طلب و متملق و فرومایه به مقابله با آنها و متلاشی کردن آنها پرداخت هم هست و علاه بر اینها تجربه تشکیل تشکلهای صنفی غیر مجاز از سوی رژیم مثل «سندیکا» ها به رغم تحمل سرکوب و دستگیری و زندان دست اندرکاران آن هم هست. برای برقراری عدالت و دموکراسی و آزادی و برای پیشرفت کشور و رفاه ایرانیان راهی جز متلاشی کردن رژیم این جنایتکاران اجنبی پرست مردم ستیز نیست. 

---------------------------   

ازسخنان پاسدار جعفری فرمانده سپاه  سردار جعفری در مجمع سراسری فرماندهان و مسئولین سپاه * خبرگزاری مهر؛ 25 شهریور 92

  «وی  با اشاره به تدبیر رهبری نسبت به ایجاد تمدن اسلامی گفت: انقلاب اسلامی در متن خود تمدن بزرگ اسلامی را پایه گذاری کرده و در آینده به ابعاد بیشتر آن پی خواهیم برد…

سردار جعفری گفت: انقلاب اسلامی فقط به فکر نان و مسکن ایرانیان نیست بلکه به فکر همه مستضعفین جهان است. این حرکت انقلاب اسلامی یک حرکت تاریخی ملت است» 

 ---------------------------------------- 

دوشنبه  ۲۶ فروردين ۱٣۹٨ -  ۱۵ آوريل ۲۰۱۹ 

https://iradj-shokri.blogspot.com/

 

منبع:پژواک ایران


ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*خیز برداشتن خمینی وار رضا پهلوی برای تصاحب انقلاب مردم ایران  [2023 Jan] 
*نبرد در «گذرگاه خونیِن اجتناب ناپذیر»* با مردم ُکشان، با انقلاب و پرچمداری دختران ایران  [2022 Dec] 
*زندگی قرنطینه ای در بین قدر ناشناسان و فضای دل آزار - دکتر هزارخانی چراغی در سیاه چاله جبّار(قسمت پایانی)  [2022 Aug] 
*واکنش بلاهت بار رهبری مجاهدین به دو مطلب من در مظلومیت دکتر هزارخانی   [2022 Jun] 
*دکتر هزارخانیِ جان برلب رسیده؛ چراغی در سیاه چاله جبّار(2) هفته نامه ایران زمین و بعضی مسائل  [2022 May] 
* دکتر منوچهر هزارخانی، چراغی در سیاه چاله جبّار (۱) و یک اتهام ناجوانمردنه به او  [2022 Apr] 
*افغانستان باغ میوه های تلخ برای آمریکا بعد از آن پیروزی شیرین ضد کمونیستی  [2021 Oct] 
* پیام مزوّرانه میرحسین موسوی در تقابل روشن با نه مردم به بقای جمهوری اسلامی است  [2021 Jun] 
*جمهوری خواهی رضا پهلوی، حرکتی درست با تاخیر بسیار طولانی   [2021 Mar] 
*هلاکت سلیمانی تنبیه «خیرالماکرین» برای خامنه ای و تنبیه «صاحب ذوالفقار» برای سلیمانی بود   [2021 Feb] 
*خامنه ای و پاسداران ضد ایرانی اش، خوار تر از خمینی در جنگ با صدام، بازنده کشمکش با آمریکا خواهند بود  [2021 Jan] 
*قاطعیت و اقتدار تنها انتخاب برای نخست وزیر عراق در برابر رژیم شرور آخوندی است  [2020 Aug] 
*نگرانی مقامات از شرایط انفجاری جامعه، ولایتمداران بیشعور و عناصر مفلوک  [2020 Jul] 
*گربه مرتضی علی، «واقعه عجبب» و «دیدار با پادشاه قدرتمند» و پایان خراب داستان   [2020 Apr] 
* ظلم رژیم شاه و نامه همسر یک تیرباران شده در اسفند ماه 65 سال پیش   [2020 Mar] 
*ترامپ قمار باز برنده، سپاه مردم ستیز مفتضح، خامنه ای درعربده قدرت اما در اضطراب   [2020 Feb] 
*سوالی که باید از شاهزاده ترکی الفیصل در مورد «مرحوم» شدن یا نشدن مسعود رجوی پرسید  [2020 Jan] 
*رژیم در محاصره بین المللی در باتلاق خود ساخته، دود شدن اهداف «برون مرزی» خامنه ای، مردمی که بپا می خیزند  [2019 Dec] 
*علی ربیعی و بیان حقیقتی در میان سفسطه کردن ها و اوضاع کنونی  [2019 Nov] 
*پیامهای بارانی که مانع جشن چهارم آبان شد و پریدن گاو نر به صندوق کمیته امداد خمینی و چند یادآوری  [2019 Nov] 
*کارنامه سیاه مردم ستیزی آخوندها در ایران و رویداد مبارک رقص دختران در کربلا   [2019 Aug] 
*خرتو خری رژیم، تزویر رهبر و وقاحت ظریف ‏  [2019 Aug] 
*سرچشمه خشونت گرایی رژیم و تنش در روابط خارجی آن و هشداری به رئیس جمهوری آمریکا  [2019 Jul] 
*«شیطان بزرگ» در راه «آدم کردن» رژیم سیّد روح الله الموسو‌ی‌الخمینی  [2019 Apr] 
*اعطای نشان به سلیمانی به خاطر کشاندن بشار اسد به دیدار با خامنه ای   [2019 Mar] 
*محسن رضایی می خواست «ماله بکشد» اما به سراپایش گند زده شد  [2019 Jan] 
*تلاش فرومایگان جنایتکار برای پنهان کردن نقشها و آثار و نشانه های جرم  [2018 Nov] 
*سیّد محمد خاتمی ملت را با تواضع خود شرمنده فرمودند   [2018 Aug] 
*در اسپانیا استخوانهای فرانکو از گور بیرون کشیده خواهد شد  [2018 Jul] 
*احتمال دروغگویی و «لاف و گزاف» در ادعاهای پاسدار حاجی زاده  [2018 Jul] 
* ادعای نفوذ به مراکز کنترل فرماندهی ارتش آمریکا با ارائه ویدئو توسط پاسدار حاجی زاده   [2018 Jul] 
*مُردم اندر حسرت فهم درست ‏  [2018 May] 
*بهاری با افق تیره و توفانی برای رژیم، برای سالی که برای مردم نکو خواهد بود   [2018 Mar] 
*بی ارزشی ارزشهای مقدس رژیم، در آیینه انزجار مردم از تلاش رژیم برای مرعوب کردن لیلا حاتمی  [2018 Mar] 
*جنایت های داعشی رژیم شیعه در ایران سالها قبل از پیدایش داعش سنی در عراق  [2018 Mar] 
*رفراندم روحانی، خر داغ کردن است، جز براندازی راهی نیست  [2018 Feb] 
*هشتگ های سیا و موساد و سعودی هدایتگر مردم برای «در آوردن خشتک»* نظام ولایت فقیه!  [2018 Jan] 
*زرنگی ابلهانه قاسم سلیمانی و سپاه برای رفع سوزش ناشی از سفر اسد به مسکو و ستایشی که از روسها کرد  [2017 Nov] 
*ارتشی ها و مشکوک بودن سقوط هواپیمای حامل فرماندهان ارتش در مهرماه ۱۳۶۰  [2017 Oct] 
* تودهنی مردم به متشرّعان مستبد ضد ایرانی و منزلت شجریان در نزد مردم  [2017 Sep] 
*‎ ‎روحانی و سپاه و جناح هار، و ناتوانی او در حل یک مساله ساده بی خرج   [2017 Aug] 
*متوقف و له کردن یک خودرو انفجاری داعش با تانک توسط ارتش مصر در شمال سینا  [2017 Jul] 
*سرازیر شدن خشم سپاه و رهبر به سوی روحانی، آینده نا روشن او و سایه جنگ   [2017 Jun] 
*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏   [2017 Jun] 
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی  [2017 May] 
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی  [2017 May] 
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها   [2017 May] 
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰  [2017 Apr] 
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی   [2017 Mar] 
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا  [2017 Mar] 
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟  [2017 Mar] 
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن   [2017 Mar] 
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او  [2017 Feb] 
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند  [2017 Feb] 
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد  [2017 Jan] 
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد   [2017 Jan] 
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد  [2016 Dec] 
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ   [2016 Dec] 
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم  [2016 Dec] 
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏  [2016 Nov] 
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی  [2016 Oct] 
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم  [2016 Oct] 
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی  [2016 Aug] 
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏  [2016 Aug] 
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است  [2016 Aug] 
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی   [2016 Aug] 
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد  [2016 Jul] 
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن   [2016 Jul] 
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم  [2016 Jun] 
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم  [2016 Jun] 
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان  [2016 Jun] 
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن  [2016 May] 
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی  [2016 Apr] 
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین   [2016 Apr] 
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها   [2016 Mar] 
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران  [2016 Mar] 
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است  [2016 Feb] 
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی  [2016 Feb] 
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان  [2016 Feb] 
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری  [2016 Jan] 
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن  [2016 Jan] 
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه   [2016 Jan] 
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان  [2016 Jan] 
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء  [2016 Jan] 
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر  [2016 Jan] 
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه  [2015 Dec] 
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی  [2015 Dec] 
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب   [2015 Nov] 
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها  [2015 Oct] 
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان  [2015 Oct] 
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی  [2015 Oct] 
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او  [2015 Oct] 
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها  [2015 Sep] 
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه  [2015 Sep] 
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟  [2015 Sep] 
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی  [2015 Sep] 
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92  [2015 Sep] 
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر   [2015 Aug] 
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند  [2015 Aug] 
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی  [2015 Aug] 
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام  [2015 Aug] 
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی   [2015 Aug] 
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.   [2015 Jul] 
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود  [2015 Jul] 
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی  [2015 Jul] 
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است.  [2015 Jul] 
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد  [2015 Jul] 
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی  [2015 Jun] 
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است   [2015 Jun] 
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی  [2015 May] 
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد  [2015 Apr] 
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟  [2015 Apr] 
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام   [2015 Apr] 
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد  [2015 Mar] 
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن  [2015 Mar] 
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.   [2015 Mar] 
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب  [2015 Mar] 
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد  [2015 Mar] 
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی  [2015 Feb] 
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری  [2015 Jan] 
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد  [2015 Jan] 
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی  [2014 Dec] 
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود  [2014 Nov] 
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت  [2014 Nov] 
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان  [2014 Sep] 
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن  [2014 Sep] 
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه  [2014 Aug] 
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی  [2014 Aug] 
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ  [2014 Aug] 
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست   [2014 Aug] 
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم  [2014 Jul] 
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه  [2014 Jul] 
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین  [2014 Jul] 
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان  [2014 Jul] 
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط   [2014 Jun] 
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور  [2014 Jun] 
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران  [2014 Jun] 
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد   [2014 Jun] 
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده  [2014 May] 
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه   [2014 May] 
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار  [2014 Apr] 
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران  [2014 Apr] 
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی  [2014 Mar] 
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی  [2014 Feb] 
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن  [2014 Feb] 
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت  [2014 Jan] 
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی  [2014 Jan] 
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است  [2014 Jan] 
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی  [2014 Jan] 
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان  [2014 Jan] 
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر  [2014 Jan] 
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی  [2014 Jan] 
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت»  [2013 Dec] 
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه  [2013 Nov] 
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی در مورد اهانت به مرضیه [2013 Nov] 
*نکته یی برای یاد آوری –2  [2013 Oct] 
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد  [2013 Oct] 
*نکته یی برای یاد آوری  [2013 Oct] 
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف   [2013 Oct] 
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟  [2013 Sep] 
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت  [2013 Sep] 
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود   [2013 Sep] 
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی  [2013 Aug] 
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی  [2013 Aug] 
*تاریخسازی مسخره  [2013 Aug] 
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟  [2013 Jul] 
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند  [2013 Jul] 
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا  [2013 Jul] 
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان  [2013 Jul] 
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند  [2013 Jul] 
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع   [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من  تحریفات 5 صفحه دبیرخانه و پاسخ 21 صفحه ای من [2013 Jul] 
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد درآمدِی بر بحث «تلخ» و تفصیلی در مورد «بیانیه تفصیلی شورای ملی مقاومت» [2013 Jul] 
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست  [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من  [2013 Jul] 
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی  [2013 Jun] 
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی  [2013 Jun] 
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها  [2013 Jun] 
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا  [2013 Jun] 
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها  [2013 Jun] 
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید  [2013 Jun] 
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا  [2013 Jun] 
*از کجا به اینجا رسیدیم  [2013 Jun] 
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین  [2013 Jun] 
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است  [2013 May] 
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب  [2013 May] 
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی»  [2013 May] 
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه  [2013 May] 
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری   [2013 Apr] 
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر  [2013 Apr] 
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری  [2013 Mar] 
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری  [2013 Mar] 
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین  [2013 Feb] 
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام  [2013 Feb] 
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران  [2013 Feb] 
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی  [2012 Dec] 
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر  [2012 Dec] 
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها  [2012 Nov] 
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون»  [2012 Nov] 
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده  [2012 Nov] 
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی  [2012 Oct] 
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار  [2012 Oct] 
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند  [2012 Sep] 
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم  [2012 Sep] 
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن  [2012 Aug] 
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت   [2012 Jul] 
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد  [2012 Jun] 
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران  [2012 Jun] 
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی  [2012 Apr] 
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم   [2012 Mar] 
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم   [2012 Mar] 
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد  [2012 Jan] 
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان   [2012 Jan] 
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر  [2011 Dec] 
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله   [2011 Dec] 
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز   [2011 Dec] 
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی  [2011 Nov] 
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی   [2011 Nov] 
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟»  [2011 Nov] 
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم  [2011 Oct] 
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین  [2011 Oct] 
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات  [2011 Sep] 
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه  [2011 Sep] 
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه  [2011 Sep] 
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند  [2011 Sep] 
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده   [2011 Aug] 
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور   [2011 Aug] 
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی  [2011 Aug] 
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف   [2011 Jul] 
*در ضرورت توضیح واضحات  [2011 Jul] 
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف  [2011 Jun] 
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین   [2011 Jun] 
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی  [2011 Jun] 
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی  [2011 May] 
*اعتراض من به قلدرمنشی بود  [2011 May] 
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین  [2011 May] 
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟   [2011 Apr] 
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود  [2011 Apr] 
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد  [2011 Apr] 
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم  [2011 Mar] 
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است  [2011 Mar] 
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم   [2011 Mar] 
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی  [2011 Mar] 
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه   [2011 Mar] 
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها  [2011 Feb] 
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها  [2011 Feb] 
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد  [2011 Feb] 
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند  [2011 Feb] 
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها  [2011 Feb] 
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد   [2011 Jan] 
*شروری در صف اوپوزیسیون  [2011 Jan] 
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد  [2011 Jan] 
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها  [2011 Jan] 
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم   [2011 Jan] 
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات   [2010 Dec] 
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود  [2010 Dec] 
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی  [2010 Dec] 
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی  [2010 Dec] 
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد   [2010 Dec] 
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی  [2010 Dec] 
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد  [2010 Dec] 
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است  [2010 Dec] 
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار  [2010 Dec] 
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود  [2010 Nov] 
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی  [2010 Nov] 
*آخوند مسخره از اخوان مسخره  [2010 Nov] 
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی  [2010 Nov] 
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت  [2010 Oct] 
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز  [2010 Oct] 
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان  [2010 Oct] 
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ  [2010 Oct] 
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران  [2010 Sep] 
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر  [2010 Sep] 
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و...  [2010 Sep] 
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود  [2010 Aug] 
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر  [2010 Aug] 
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی  [2010 Aug] 
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا  [2010 Aug] 
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر   [2010 Aug] 
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است  [2010 Aug] 
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها  [2010 Aug] 
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش  [2010 Jul] 
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا  [2010 Jul] 
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم  [2010 Jun] 
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام   [2010 Jun] 
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر  [2010 May] 
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ...  [2010 May] 
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه !  [2010 May] 
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند  [2010 May] 
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی   [2010 May] 
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید  [2010 Apr] 
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی  [2010 Apr] 
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی  [2010 Apr] 
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری  [2010 Mar] 
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته  [2010 Mar] 
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او  [2010 Mar] 
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم  [2010 Jan] 
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت»  [2010 Jan] 
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری  [2009 Dec] 
*این سخن را درنیابد گوش خر   [2009 Dec] 
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی  [2009 Nov] 
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف  [2009 Nov] 
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان  [2009 Nov] 
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ»  [2009 Nov] 
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت  [2009 Nov] 
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی»  [2009 Nov] 
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی  [2009 Nov] 
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم  [2009 Nov] 
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا  [2009 Nov] 
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود   [2009 Nov] 
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها  [2009 Oct] 
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال  [2009 Oct] 
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن   [2009 Oct] 
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت  [2009 Oct] 
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر   [2009 Oct] 
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم  [2009 Oct] 
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی  [2009 Oct] 
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش  [2009 Oct] 
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی  [2009 Sep] 
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم  [2009 Sep] 
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»   [2009 Sep] 
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران   [2009 Sep] 
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد  [2009 Aug] 
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان  [2009 Jul] 
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند  [2009 Jul] 
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»   [2009 Jul] 
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و...  [2009 Jul] 
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور  [2009 Jul] 
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی   [2009 Jul] 
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز  [2009 Jul] 
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند   [2009 Jun] 
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست  [2009 Jun] 
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها  [2009 Jun] 
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس  [2009 Jun] 
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی: وفاداری به آراء مردم و طغیان و بغی علیه ولی فقیه یا خیانت به آراء مردم و خائف و خاضع در برابر زور و دروغ  [2009 Jun] 
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز   [2009 Jun] 
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست   [2009 May] 
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»*  [2009 May] 
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی   [2009 Apr] 
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین   [2009 Apr] 
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3)  [2009 Mar] 
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)   [2009 Mar] 
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*   [2009 Mar] 
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)   [2009 Mar] 
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری   [2009 Mar] 
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها   [2009 Feb] 
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان   [2009 Feb] 
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود   [2009 Feb] 
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد   [2009 Feb] 
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا  [2009 Jan] 
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی  [2009 Jan] 
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری  [2009 Jan] 
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان  [2009 Jan] 
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت  [2008 Dec] 
*خوابگردی در فراموشخانه زمان  [2008 Dec] 
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند   [2008 Dec] 
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی   [2008 Nov] 
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد  [2008 Oct] 
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها   [2008 Oct] 
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک  [2008 Aug] 
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت  [2008 Jul] 
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران   [2008 Jun] 
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی  [2008 May] 
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰  [2008 May] 
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم  [2008 May] 
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم شكوفایی علمی دوره فتحعلیشاه و استفتائات از مقام ولایت فقیه و علمای حوزه علمیه قم [2008 Apr] 
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن  [2008 Apr]