PEZHVAKEIRAN.COM زرنگی ابلهانه قاسم سلیمانی و سپاه برای رفع سوزش ناشی از سفر اسد به مسکو و ستایشی که از روسها کرد
 

زرنگی ابلهانه قاسم سلیمانی و سپاه برای رفع سوزش ناشی از سفر اسد به مسکو و ستایشی که از روسها کرد
ایرج شكری

 

روز سه شنبه 30 آبان پاسدار سلیمانی در پیامی به «امام خامنه ای» که در رسانه های وصل به سپاه قبل از همه و به طور کامل انتشار یافت «پایان سیطره داعش» را اعلام کرد. سپاه پاسداران، برای جلب هرچه بیشتر توجه عمومی به پیام سلیمانی ابتدا شیپوری برای انتشار آن دمید؛ به این معنی که پاسدار شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه در پیامی که ساعت 70.30 سه شنبه در سایت اصلی سپاه(سپاه نیوز) قرار گرفت از جمله نوشت:« تا ساعتی دیگر پیام بسیار مهم سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فرمانده مخلص، شجاع و ولایتمدار میدان های مقابله با داعش و تروریست های تکفیری به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) منتشر خواهد شد». حدود یک ساعت و نیم بعد، در ساعت 8.52 دقیقه پیام پاسدار سلیمانی به خامنه ای که آیه انا فتحنا... در بالای آن بود، و ضمن گزارشی از نقش و عملکرد داعش همراه با پیاز داغ فروان ایمانی و عقیدتی در شبیه سازی ها و ستایش نبردی که علیه آن صورت گرفته است، خبر پایان کار داعش را به «مقام معظم رهبری امام خامنه ای» داده و تبریک گفته بود، از سپاه نیوز قرار منتشر شد. همین خبر را سایت تسنیم که گفته می شود متعلق به سپاه قدس پاسداران است، 4 دقیقه بعد با تیتر مسخره و خنده دار :«سردار سلیمانی در پیامی به امام خامنه‌ای پایان داعش را رسماً اعلام کرد» منتشر کرد! گویی در این ماجرا تصمیم گیرنده اصلی و محوری«امام خامنه ای» بوده است و فرماندهی کل عملیات علیه داعش هم به عهده پاسدار قاسم سلیمانی بوده و این یکی هم «رسما» گزارش «پایان کار داعش» را به آن شخصیت و مقام اصلی تصمیم گیرنده در این ماجرا ارائه کرده است.

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1396/08/30/1579491

اما سایتهایی که وصل به سپاه نبودند، با سبک سنگین کردن مساله، دست نگهداشتند تا جواب «امام خامنه ای» هم منتشر شود و بعد، آنها بنابر «پروتکل» و تشریفات «سلطنت فقیه»، اول جواب خامنه ای به سلیمانی را به طور کامل درج کردند، بعد هم در دو سه خط اشاره کردند که قاسم سلیمانی پیامی به خامنه ای فرستاده و «پایان سیطره داعش» را اعلام کرده است.

البته پیام سلیمانی به «امام خامنه ای» و تبریک گفتن او «واگیر دار »بود و«بیرون دادن»  تبریک  از نهادها و محافل ولایتمدار و تشکیلات نظامی  راه افتاد و سیل تبریک به سوی «مقام معظم رهبری» و «سردار سلیمانی» روان شد. در این میان جالب توجه، تبریک دو ضرب ستاد کل نیروهای مسلح بود که فرماندهی آن به عهده کمیته چی دوران اوائل ملاخور شدن انقلاب مردم ایران برای عدالت و آزادی و دموکراسی توسط خمینی پلید، پاسدار باقری است که درجه سرلشکری سپاه را دارد. او هم خودش یک تبریک به خامنه ای فرستاده و هم تبریکی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح - تشکیلاتی که خودش در راس آن است - به خامنه ای ارسال شد. این هم البته وجهی از گردش امور به روش «خر تو خری» است.

خودبزرگ بینی های بلاهت با و شخصیت سازی های بلاهت بار ولایتمداران کلا تماشایی و خنده آور است. مثلا خبرگزاری مهر با تیتر « بازتاب پیام سردار سلیمانی به مقام معظم رهبری در رسانه‌های جهان» از 9 شبکه و رسانه نام برده که همه آنها عربی و اکثرا مستقر در لبنان هستند و گزارشهای بعضی از آنها مثل المنار و المیادین  در سایتهای ولایتمدار مورد استناد قرار می گیرد و به احتمال زیاد از سوی خود رژیم تامین و تغذیه می شوند و از ضمائم حزب الله لبنان هستند.  

https://www.mehrnews.com/news/4150534/

خنده دار تر از این در این زمینه کار «باشگاه خبرنگاران جوان» که تحت مدیریت معاون سیاسی صدا و سیمای رژیم اداره می شود، و سر در آخور سپاه و بسیج دارد است که با تیتر

بازتاب گسترده اعلام پایان داعش توسط روحانی و سردار سلیمانی در رسانه‌های جهان   

از خبر رسانه های خارجی مثل نیوزویک و رویترز و جروزالم پست، و... اسم برده و اما آن آنچه از خبر این رسانه آورده است؛همه اشاره به پیام «روحانی رئیس جمهور» در مورد پایان کار داعش است و اسمی از قاسم سلیمانی نبرده اند، گرچه دریک مورد خود این بوق چی های نادان سعی کرده اند سلیمانی را هم به خبر مربوطه بچپانند.

http://www.yjc.ir/fa/news/6331429

پاسدار سلیمانی در پیام خود به خامنه ای، از کلیه عواملی که از نظر او صاحب نقش یا حامی جنگ با داعش بوده اند؛ از آیت الله سیستانی تا مردم عراق و «حشد و شعبی» که او آنها را «مقدس» نامیده و از مردم ایران به عنوان طرفهای درگیر با داعش یاد کرده است (با این که مردم به شدت با مداخله رژیم در سوریه برای حمایت از بشار اسد به بهانه «دفاع از حرم» مخالفند و این امر را یک دانشجو در جدل با حسن عباسی در دانشگاه «شیهد مدنی» تبریز در اردیبهشت 95 به روشنی بیان کرد،  

https://www.youtube.com/watch?v=jGABstgSYUg

و حتی بعد از تبلیغات گسترده رژیم برای بهره برداری از سربریده شدن و کشته شدن پاسدار جوان حججی در سوریه، در تجمعی که گروهی از  باز نشستگان در لنجان در اعتراض به عدم پرداخت مستمری خود برپا کرده بودند، شعار «سوریه را رها کن/ فکری به حال ما کن» را درست در کنار تبلیغاتی که رژیم با عکس حججی در خیابان نصب کرده بود،  https://www.youtube.com/watch?v=2VfhFYU6G-k

سردادند و تکرار می کردند)، اما از یک نیروی بزرگ و مهم  که اقدام و دخالتش در جنگ با داعش در سوریه، در واقع ضربه کمر شکن به داعش وارد کرد و اگر نبود رژیم در سوریه مثل خر در گِل مانده بود و کاروان پر شمار جنازه از سوریه به ایران به طور مستمر ادامه می یافت، نامی نبرده و آن روسیه و ضربات منهدم کننده نیروی هوایی آن به مراکز تجمع داعش و کاروان تانکرهای صدور نفت آن است. نیروی هوایی روسیه در یکسال اول ورود خود به جنگ با داعش در سوریه، به مراتب بیش از مجموع عملیات ائتلاف غربی از آغاز در گیری با داعش در سوریه علیه این گروه اسلامگرای خونریز ضربه وارد کرد*. آماری از دوسال عملیات نظامی روسیه را در سایت اسپوتنیک فارسی می توان دید(روسیه 30 سپتامبر 2015 عملیات در سوریه را آغاز کرد).     

https://ir.sputniknews.com/infographics/201710112914897/

https://ir.sputniknews.com/trend/news_russian_operation_in_syria/

یک روز قبل از این که پاسدار قاسم سلیمانی در پیام به خامنه ای «رسما پایان داعش» را اعلام کند، بشار اسد در آستانه نشست روسای جمهوری روسیه و ترکیه و رژیم در سوچی، در سفر اعلام نشده ای به سوچی رفت(بنا بر اخبار پوتین از او دعوت کرده بود) و با ولادیمیر پوتین دیدار کرد. پوتین شکست داعش در سوریه را به نیروهای مسلح سوریه تبریک گفت و فرماندهان روسی هدایت کننده عملیات روسیه در سوریه را به او معرفی کرد. در مقابل بشار اسد به گرمی از نقش روسیه در شکست دادن داعش در سوریه سپاسگزاری کرد..

بنا بر اخبار، این دیدار چهار ساعت طول کشیده بود. خبر و بیانیه مربوط به این دیدار اما روز بعد، سه شنبه 30 آبان(21 نوامبر) منتشر شد. بنا بر خبر اسپوتنیک، بشار اسد در مورد نقش روسیه از جمله گفته بود:« من می خواهم از این فرصت استفاده کنم و مراتب تشکر و قدرانی و همچنین تبریک ملت سوریه را به جهت حفظ تمامیت ارضی و استقلال کشور سوریه را به شما اعلام کنم»**. از این بالاتر می شد بشار اسد - رئیس جمهور مورد حمایت رژیم در سوریه -  به نقش روسیه در جنگ با داعش اهمیت بدهد و از آن سپاسگزاری کند؟ «حفظ تمامیت ارضی و استقلال کشور سوریه»، به یمن ورود روسیه به جنگ در سوریه. عکس در آغوش گرفتن پوتین توسط بشار اسد، به خوبی گویای جدی بودن و بیش از یک تعارف دیپلماتیک بودن آن اظهارات و سپاسگزاری است..  

طبیعی است که یک جاهای پاسدار سلیمانی که در پیامش به خامنه ای یاد آور شده است ماموریت هدایت جنگ با داعش را خامنه ای به او واگذار کرده بود(حقیر به‌عنوان سرباز مکلف‌شده از جانب حضرت‌عالی در این میدان، با اتمام عملیات آزادسازی ابوکمال آخرین قلعه داعش با پایین کشیدن پرچم این گروه آمریکایی ــ صهیونیستی و برافراشتن پرچم سوریه، پایان سیطره این شجره خبیثه ملعونه را اعلام می‌کنم) از چنین موضعگیری و اعلام مدیون بودن «تمامیت ارضی و استقلال سوریه» به نقش روسیه از سوی بشار اسد شعله ور شود. حتما او انتظار داشته است که بشار اسد، به خدمت «امام خامنه ای» برسد که امثال قاسم سلیمانی به کرّات او را به عرش رسانده و خود را بی او گم گشته می بینند، و از خامنه ای تشکر کند و یا از دور هم شده چنان تعارفاتی را در مورد سپاه پاسداران و کمکهای رژیم که گفته می شود گاه بیش از 6 میلیارد دلار در سال بوده است، می کرد. البته سوری ها نقش رژیم و سپاه و حزب الله لبنان را نادیده نمی گیرند ولی منزلتی که بشار اسد به نقش روسیه داده است، حتما به سلیمانی و فرماندهان سپاه بسیار گران آمده و با خبر دار شدن از سفر اسد به روسیه با انتشار خبر آن، فی الفور  دست به کار نوشتن پیام به خامنه ای و دادن گزارش «پایان سیطره داعش» توسط  «حاج قاسم به خامنه ای شده اند؛ تا هم نقش رژیم را در این مساله برجسته کنند و هم «سردار سلیمانی» که سپاه در تلاش است از او یک «اسطوره » بسازد، خودش را به عنوان «گرداننده اصلی» آن جنگ که قبلا وعده داده بود که تا دو ماه دیگر کار داعش را تمام خواهد کرد(البته پیش بینی در مراحل پایانی بودن حضور گسترده آن در سوریه و عراق از سوی محافل غربی مرتبط با آن جنگ هم قبل از سلیمانی اعلام شده بود) و انتقام حججی به این ترتیب گرفته خواهد شد، مطرح شود! روابط عمومی و سخنگوی سپاه هم برای این که هم وقت از دست نرود و هم مردم قبل از شنیدن خبر دیدار اسد با پوتین از طریق رسانه ها، برای شنیدن و اطلاع از پیام سلیمانی کنجکاو شوند، خبر قریب الوقوع بودن «انتشار پیام مهمی از سوی سردار سلیمانی...» را منتشر کرده است..

 عدم اشاره پاسدار سلیمانی به نقش نیروهای روسیه در این جنگ که نقشی تعیین کننده بود(و حتما خیلی پر هزینه هم بوده است)، خود گواه ناراحتی و عصبانیت پاسدار سلیمانی و «بردارانش» در سپاه از موضع سوریه و برتری نقش روسیه در این مساله است( در اینجا کاری به اهداف و عوارض جانبی اقدام روسیه نداریم). اما در ذهن انباشته از مهملات اینان اصلا نمی گنجد که خُب حالا فرض کنیم که «امت همیشه در صحنه» و حزب اللهی های مشنگ  که همه  از عشق حسین روانی اند و «نوار مغز» شان آنگونه که آن نوحه خوان می خواند، خطی شده،

https://www.youtube.com/watch?v=3Ud9ooioRhw

باور کردند که فرمانده کل عملیات علیه داعش در سوریه و عراق «سردار سلیمانی» بوده و نیروهای تحت فرماندهی او سبب شکست منهدم کننده برای داعش شده اند، در دنیا  روز و شب اخبار مربوط به رویدادهای سوریه و عراق مثل سایر خبر ها پخش می شود و همه می دانند که مثلا هواپیماهای روسیه در مقطعی از پایگاه همدان در ایران هم برای عملیات علیه داعش استفاده کرده اند، این ندیده گرفتن نقش یک طرف مهم این جنگ، چه چیزی را تغییر می دهد؟ سلیمانی و برادران ابله اش در روابط عمومی سپاه با این کار خود گمان کرده اند که «گل پیروزی» بر داعش، را در رقابتهای منطقه ای وارد دروازه رقبا کرده اند، اما در واقع این گلی بود که به خودشان زدند و ذهن کودن ناتوان خود را به نمایش گذاشته اند. یعنی واقعا همه قبول دارند و باور می کنند که عوامل مهم تحولات صحنه جنگ با داعش همین هایی بود که سلیمانی گفته؟ چطور «ژنرال» نابغه به چنین ارزیابی از تحولات جنگ با داعش رسیده؟ اینها در هپروت خودشان سیر کرده  و می کنند و همین هپروت در جنگ با عراق برای صدور ولایت خمینی به فراسوی مرزها که با حقه بازی اسم آن را «دفاع مقدس» گذاشته اند مصیبت های فراوان برای کشور و مردم ببار آورد که دامنه اش همچنان گریبان گیر مردم و کشور است. آن شعارهای جنگ جنگ تا رفع فتنه از عالم و ساقط کردن صدام یزید کافر عفلقی و فتح قدس از راه کربلا را که همه به یاد دارند، کدام اینها شعار «دفاعی» است. آن پیام نزدیک به 13 هزار کلمه ای خمینی به زائران کعبه در مرداد 1366 که به شرق و غرب دنیا در آن خط و نشان کشیده و تاکید کرده بود که :« من خون و جان ناقابل خویش را برای ادای واجب حق و فریضه دفاع از مسلمانان آماده نموده‌ام و در انتظار فوز عظیم شهادتم

قدرتها و ابرقدرتها و نوکران آنان مطمئن باشند که اگر خمینی یکه و تنها هم بماند به راه خود که راه مبارزه با کفر و ظلم و شرک و بت‌پرستی است ادامه می‌دهد و به یاری خدا در کنار بسیجیان جهان اسلام، این پابرهنه‌های مغضوب دیکتاتورها، خواب راحترا از دیدگان جهانخواران و سرسپردگانی که به ستم و ظلم خویشتن اصرار می‌نمایند سلب خواهد کرد...». ...

http://farsi.khamenei.ir/imam-content?id=10593

اما تو دهنی سنگینی اول از «وهابی ها» خورد و نزدیک چهارصد نفر «زائر» اعزامی هم قربانی توّهمات ابلهانه خمینی و پاسدارانش در بهم ریختن اوضاع سعودی شدند، و یکسال بعد هم وقتی سردار ابله سپاهش محسن رضایی که در خرداد 1365 مدعی بود برای شکست دادن صدام صلاح و تجهیزات پیشرفته لازم نیست و با اعزام 8 میلیون نفر به جبهه می تواند ارتش صدام را در هم بشکند، تهیه لیست بلندی از تجیهزات مدرن و حتی ساختن سلاح لیزی و اتمی را برای ادامه جنگ که یاد آور شده بود تا سال 75 پیشروی در کار نخواهد بود، برای خمینی فرستاد، خمینی برخلاف آن که در همان پیام به زائر در سال 66 گفته بود « امروز بدون شک سرنوشت همه امتها و کشورهای اسلامی به سرنوشت ما در جنگ گره خورده است. و جمهوری اسلامی ایران در مرحله‌ای است که پیروزی آن به حساب پیروزی همه مسلمانان و خدای نخواسته شکست آن، به ناکامی و شکست و تحقیر همه مؤمنان می‌انجامد و رها کردن یک ملت و یک کشور و یک مکتب بزرگ در نیمه راه پیروزی، خیانت به آرمان بشریت و رسول خداست، لذا تب جنگ در کشور ما جز به سقوط صدام فرو نخواهد نشست»، پتک واقعیت به سرش فرود آمد و ناچار شد این واقعیت را که غلطهایی کرده کمترین شانسی برای عملی کردن آن ندارد، « به آرمان بشریت و رسول خدا» خیانت کرد. جام زهر سرکشید و آتش بس را پذیرفت. آتش بسی که می توانست بعد از آزادی خرمشهر برقرار شود.حالا به خاطر آن جنگ جنایتکارانه خمینی که پاسدار سلیمانی با احساسات و اشک ریزان در  مراسم بزرگداشت «شهدای گیلان» آن را « یک گنج و عَرفات » نامید  https://www.aparat.com/v/18pzQ (دقیقه 44 ویدئو)

 اینها خود را از مردم ایران طلبکاراند می دانند و انجام هر دنائت و رذالتی مثل «قتلهای زنجیره ای» را که این روزها در سالگرد آن هستیم و جنایتهایی مثل زیر شکنجه کشتن ستار بهشتی و با قلدری و دریدگی و تکّبر انجام آن را به مادر داغدیده ستار تعریف کردن، به زندان طولانی محکوم کردن  زن آزادیخواه و شجاع و مادر دوک خرد سال مثل نرگس محمدی را که این خشونت وظلم بزرگ توسط یک پاسدار پلید و احتمالا درجبهه آن «جنگ چون گنج و عَرفات» حضور یافته جمهوری اسلامی را در سالگرد قتل فجیع ستّار بهشتی محکوم و از رژیم و «امران به معروف و ناهیان از منکرش» پرسید آیا این کار منکر نیست و در برابر چنین منکراتی تا به حال چه  کرده اند https://www.youtube.com/watch?v=hFDMpYEdFqA

حق خود برای حفظ این نظام ضد ایرانی آزادی ستیز مردم کش می دانند.

چه اندوهی برای سلیمانی که این همه لی لی به لا لای اش گذاشته و سردار سردار کرده اند و حتی یک گوساله ولایتمدار که او هم عنوان «کارشناس سیاسی» به سینه دارد، بعد از جفتک پرانی و صدور بیانیه خودسرانه قاسم سلیمانی در مورد مسائل بحرین و تهدید رژیم آن کشور، اظهار نظر کرد که:« فرمان حاج قاسم سرآغاز جهش در استراتژی منطقه»***است و پیش بینی «کارشناسی» او را خبرگزاری معلوم حال بسیجی فارس و سایتهای حزب اللهی و ولایتمدار درج کردند. حتمآ از قلم افتادن اسم  «امام خامنه ای» و ندادن اهمیت درجه اول به نقش نیروهای اعزامی رژیم به سوریه از سوی بشار اسد، باید برای پاسدار سلیمانی که خود را فرمانده کل برگزیده از سوی «امام خامنه ای» برای آن جنگ می داند، بسیار تلخ و ناگوار بوده باشد.  روزهای پایانی آبان، جنگ در سوریه دستکم 5 کشته برای سپاه  به همراه داشت که درسایتهای فرعی ولایتمدار مثل مشرق یا دفاع پرس اسمشان آمد اما برای سپاه نیوز قابل ذکر نبودند؛ مثل موارد متعدد دیگر کشته شدن نفرات بدنه سپاه.. 

طبعا بشار اسد بهتر از «حاج قاسم» از نقش سرنوشت ساز ورود روسیه به این جنگ و نجات رژیمش آگاه است، به ویژه آن که در دوران بعد از شکست داعش و یافتن راه حل سیاسی برای خروج از اوضاع کنونی سوریه هم، نقش روسیه با وزن سیاسی بین المللی که دارد در کنار اسد، به مراتب برای او ارزشمند تر از مجموع وزن رژیم به اضافه حزب الله لبنان(که آمریکا و خیلی از کشورهای اروپایی آن را تروریستی می دانند) به با همه کشته هایی که در سوریه داده اند،می باشد. این هم که من تاکید دارم که بشار اسد، نقش بسیار مهم تری برای شرکت روسیه در جنگ داخلی سوریه قائل است تا رژیم، حدس و گمان نیست، بنابر آنچه از گفتگوی تلفنی حسن روحانی با بشار اسد در عصر روز 4 آذر در سایتهای رژیم انتشار یافت، در آنجا که اظهارات بشار اسد در مورد نقش رژیم  در حمایت از رژیم سوریه مربوط می شود آمده است:« بشار اسد با اشاره به فروپاشی آخرین پایگاههای گروهک تروریستی داعش در کشورش تصریح کرد: این پیروزی مرهون تلاش مردان شجاعی است که در مبارزه با تروریست ها، در کنار ملت سوریه ایستادند... ما از حمایت های دولت و ملت ایران در مبارزه با تروریسم ، قدردانی می کنیم .»

https://www.mehrnews.com/news/4154830/

با یک روز فاصله از «زرنگی کردن» پاسدار سلیمانی و سپا پاسداران برای مصادره شکست قطعی داعش در سوریه و عراق و ثبت آن به اسم سلیمانی، اعلام عملیاتی علیه بقایای داعش هم در سوریه و هم در عراق از سوی ارتش این دو کشور، یک تو دهنی برای سلیمانی بود که در نقش «فرمانده کل» مبارزه با داعش در منطقه و ماموریت یافته از سوی «امام خامنه ای»، پیام پایان سیطره داعش فرستاده بود. جعفری فرمانده سپاه پاسداران روز پنج شنبه 2 آذر(23 نوامبر) به ماله کشی گنده گویی قاسم سلیمانی پرداخت و در یک نشست خبری یاد آور شد که «این پیروزی، نابودی کامل و صددرصدی داعش نیست بلکه نابودی حاکمیت داعش است و‌ این دو با هم تفاوت دارد. داعش بصورت گروه‌های چریکی و زیرزمینی در کشورهای مختلف از جمله افغانستان حضور دارد و تهدید علیه اسلام است لذا مقابله با توطئه های آنها را در دستور کار داریم». http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960902000221

آخرین خبر مربوط به جنگ با داعش در سوریه در روز 5 آذر این بود که «دیده بان حقوق بشر» سوریه گفته است که داعش، گفت‌وگو با ارتش دولتی سوریه و همپیمانان آن، درباره عقب‌نشینی از ساحل غربی رود فرات در حومه دیرالزور را رد کرد. داعش گفته است که جنگ را بر عقب‌نشینی ترجیح می‌دهد. در ادامه گزارش دیده بان جقوق بشر سوریه که «العربیه فارسی» منتشر کرده است آمده است که:« دیده‌بان حقوق بشر سوریه، در گزارش خود آورده که طی بیست و چهار ساعت گذشته[جمعه]، ۱۸۱ سرباز ارتش سوریه و شبه‌نظامی سوری، ایرانی، عراقی و افغانی، در این مناطق کشته شدند». تلفات داعش که در برابر نفرات ارتش سوریه و حامیان آن و حملات هوایی جنگده های روسیه مقاومت می کنند، در همین مدت ۱۵۶ نفر ذکر شده استhttp://ara.tv/y3tys

. به این رویداد باید انفجار و کشتار در مسجد صوفیان در صحرای سینا را هم اضافه کرد که بیش از سیصد قربانی که 28 کودک هم در شمار آن هستند باقی گذاشت و شاهدان ماجرا گفته اند که آدمکشها پرچم داعش را همراه داشتند.

به هر حال پاسداران رژیم ضد ایرانی مردم ستیز آزادی کش ولایت فقیه، با سرکوب و کشتار آزادیخواهان و عدالت جویان ایران، ادامه بقای بقای نظام ولایت فقیه را تامین کرده اند و می کنند.

اینان در ایجاد مناطق بحرانی و تزریق شیعه گری و گسترش امامت خامنه ای، از هیچ نوع تاراج دارایی مردم و به کشتن دادن فرزندان خانواده های ایرانی که به عناوین و شگردهای مختلف و با سوء استفاده از احساسات و باورهای مذهبی آنان، و تزریق مهملاتی از قبیل نزدیک بودن ظهور امام زمان و تلاش برای فراهم کردن زمینه تحقق هرجه زدوتر آن، آنها را به دام می کشند، برای حفظ قدرت و در بازی قدرتها شرکت داشتن رویگردان نخواهند بود، اگر چه حاصل کارشان موش زاییدن کوهِ هزینه ای که از ثروت و دارایی مردم ایران پرداخت شده باشد. حرفهای پاسدار محمد علی جعفری در روز 5 آذر در جمع بسیجیان در محل قبر خمینی پلید، به وضوح مالیخولیا و هپروت فاجعه آفرینی که اینا در آن بسر می برند را نشان می دهند و تا بساط این فرومایگان جمع و این رژیم پلید برچیده نشود، دارایی مردم و خون جوانان این کشور، همچنان توسط این پلیدان، هدر خواهد رفت.

این چند جمله که در زیر آمده است از سخنان فرمانده مالیخولیایی سپاه سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری در سخنرانی روز 5 آذر است که در خبرگزاری فارس درج شده است:« جعفری ادامه داد: بسیج الگوی مقاومت ملت‌های منطقه مثل حزب‌الله لبنان و صدهزار نیروی مردمی آموزش دیده و لشکر عظیم حشدالشعبی عراق است و در یمن و دیگر کشورها هم همینطور بوده و تجربیات انتقال یافته است.

وی با بیان اینکه امروز فرمان امام مبنی بر تشکیل بسیج جهانی اسلام محقق شده است، گفت: امام فرموده بود باید هسته های مقاومت در کشورهای اسلامی شکل بگیرد. امروز هسته‌های مقاومت مسلحانه در کشورهای منطقه ایجاد شده و در دیگر کشورها نیز حلقه های کوچک مقاومت شکل گرفته و در آینده نزدیک تاثیرگزاری آنها را می‌بینیم.

فرمانده سپاه اظهار داشت: جنگ ما جنگ عقیده است و جغرافیا و مرز نمی‌شناسد و دیدیم که در سوریه از کشورهای مسلمان برای مقابله با دشمن داوطلبانه حضور پیدا کردند.»

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960905000271

 

منابع و توضیحات:

************* 

* به گزارش اسپوتنیک در 22 دسامبر سال 2016 سرگئی شایگو، آماری از عملیات هوایی روسیه و نتایج آن روی ارائه کرد که متن خبر و لینک آن در زیر آمده است:

https://sptnkne.ws/dcqN

عملیات نیروی هوافضای روسیه در سوریه (54)

1419153

16(به روز شده 13:59 22.12.2016

سرگئی شایگو، وزیر دفاع روسیه در نشست وسیع امروز مسئولان وزارت دفاع روسیه اعلام کرد نیروی هوا ـ فضای روسیه در جریان عملیات خود در سوریه 35 هزار شبه نظامی را از بین برده است.

به گزارش اسپوتنیک، شایگو گفت:" نیروی هوایی روسیه از آغاز عملیات خود با 18800 پرواز رزمی ، مواضع تروریست ها را 71 هزار بار بمبارن کرده و طی آن 725 اردوگاه آموزشی، 405 کارخانه و کارگاه تولید مهمات ، 1500 دستگاه ماشین نظامی و 35 هزار شبه نظامی از جمله 204 فرمانده نظامی را منهدم کرده و از بین برده است".

اظهارات بشار اسد در سوچی در تجلیل از نقش روسیه **

https://ir.sputniknews.com/world/201711213038913-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AF-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87/

*** اظهارات یک گوساله ولایتمدار با عنوان «کارشناس سیاسی» در مورد اهمیت بیانیه سلیمانی علیه بحرین :

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950401000912

بیانیه قاسم سلیمانی در تهدید بحرین:

http://defapress.ir/fa/news/88315

پیام قاسم سلیمانی به خامنه ای در خبرگزاری وابسته به سپاه قدس تسنیم با تیتر ویژه این خبرگزاری که گفته می شود به معاونت فرهنگی سپاه و سپاه قدس تعلق دارد:

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1396/08/30/1579491/%D8%B3%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D9%84%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%AE%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4-%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D8%B3%D9%85%D8%A7%D9%8B-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

* نقش پاسدار سلیمانی در ارعاب و کشتار

سلیمانی جزو آن 24 پاسدار فرومایه متکبّر و مستبد سرکوبگری است که که در پی اعتراضات دانشجویان در سال 78 ، نامه تهدید آمیز به خاتمی نوشتند و گفتند «کاسه صبرمان تمام شده»(کاسه لبریز می شود، کاسه صبر اینها تمام شده بود) است، چرا که در تظاهرات آن روزها علیه رهبر شعار داده شده بود. این بی پدر مادرها از جمله نوشته بودند:« جناب آقاي خاتمي، چند شب پيش وقتي گفته شد عده‌اي با شعار عليه رهبر معظم انقلاب به سمت مجموعه‌ی شهيد مطهري در حركت‌اند، بچه‌هاي كوچك ما در چشم ما نگريستند، انگار از ما سؤال مي‌كردند غيرت شما كجا رفته است؟

جناب آقاي خاتمي، شما خوب مي‌دانيد، در عين توانمندي به‌خاطر مصلحت‌انديشي دوستان ناتوانيم. چه كسي است كه نداند امروز منافقين و معاندين دسته دسته به نام دانشجو به صف اين معركه مي‌پيوندند و خودي‌هاي كينه‌جو و منفعت‌طلب كوته‌نظر آتش‌بيار آن شده‌اند و براي تهييج آن، از هر سخن و نوشته‌اي دريغ نمي‌كنند؟... در پايان با كمال احترام و علاقه به حضرت‌عالي اعلام مي‌داريم كاسه‌ی صبرمان به پايان رسيده و تحمل بيش از آن را در صورت عدم رسيدگي، بر خود جايز نمي‌دانيم».

http://aftabnews.ir/vdci.zawct1ay5bc2t.html

و سوال اینجاست که اینها چه غلطی  می خواستند یا می توانستند بکنند، جز کودتا و «ایست بازرسی» گذاشتن در خیابانها و بگیر و ببند گسترده و شاید تعطیل دوباره دانشگاهها و... کاری که بالاخره به شکلی در سال 88 کردند و کاری که همچنان در ذهن اینها اینها هست که به محظ پیدا شدن بهانه و فرصت مناسب، به مراتب خشونتبار تر و به طور گسترده و سراسری در کشور بکنند. گسترش بسیج و تاکید مکرّر در مکرّر بر نقش آن و تعلیم دادن و اردوی تیر اندازی  گذاشتن برای نوجوانان دانش آموزی که شکار اینها می شوند، و اخیرا اجرای طرح همکاری بسیج با پلیس که در پوشش جلوگیری از سرقت و «امنیت اخلاقی» که همه با مفهموم آن در عمل آشنا هستند، همه تمرین آمادگی برای قبضه کردن قدرت و سلطه کامل  نظامی – پلیسی برکشور و کنترل مردم است.

همچنین قاسم سلیمانی به فاصله کوتاهی از کشتار مجاهدین بی صلاح در اشرف، بنا بر اظهار یکی از نمایندگان مجلس خبرگان، در سخنرانی در مجلس خبرگان  گفت بود که « اتفاقاتی که در اشرف افتاده مهم تر از مرصاد است».http://www.ghatreh.com/news/nn15510185

 نگارنده تردید ندارم که این پاسدار طراحی و فرماندهی آن عملیات جنایتکارانه را به عهده داشته است. اینها اگر در زمان حیات خود بتوانند از چنگ عدالت فرار کنند، اما نام ننگین شان همواره با لعنت و نفرت از سوی مردم برده خواهد شد. 

-------------------------------------------------------- 

 

   دوشنبه  ۶ آذر ۱٣۹۶ -  ۲۷ نوامبر ۲۰۱۷

http://iradj-shokri.blogspot.fr/

 

 

 

منبع:پژواک ایران


ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*خیز برداشتن خمینی وار رضا پهلوی برای تصاحب انقلاب مردم ایران  [2023 Jan] 
*نبرد در «گذرگاه خونیِن اجتناب ناپذیر»* با مردم ُکشان، با انقلاب و پرچمداری دختران ایران  [2022 Dec] 
*زندگی قرنطینه ای در بین قدر ناشناسان و فضای دل آزار - دکتر هزارخانی چراغی در سیاه چاله جبّار(قسمت پایانی)  [2022 Aug] 
*واکنش بلاهت بار رهبری مجاهدین به دو مطلب من در مظلومیت دکتر هزارخانی   [2022 Jun] 
*دکتر هزارخانیِ جان برلب رسیده؛ چراغی در سیاه چاله جبّار(2) هفته نامه ایران زمین و بعضی مسائل  [2022 May] 
* دکتر منوچهر هزارخانی، چراغی در سیاه چاله جبّار (۱) و یک اتهام ناجوانمردنه به او  [2022 Apr] 
*افغانستان باغ میوه های تلخ برای آمریکا بعد از آن پیروزی شیرین ضد کمونیستی  [2021 Oct] 
* پیام مزوّرانه میرحسین موسوی در تقابل روشن با نه مردم به بقای جمهوری اسلامی است  [2021 Jun] 
*جمهوری خواهی رضا پهلوی، حرکتی درست با تاخیر بسیار طولانی   [2021 Mar] 
*هلاکت سلیمانی تنبیه «خیرالماکرین» برای خامنه ای و تنبیه «صاحب ذوالفقار» برای سلیمانی بود   [2021 Feb] 
*خامنه ای و پاسداران ضد ایرانی اش، خوار تر از خمینی در جنگ با صدام، بازنده کشمکش با آمریکا خواهند بود  [2021 Jan] 
*قاطعیت و اقتدار تنها انتخاب برای نخست وزیر عراق در برابر رژیم شرور آخوندی است  [2020 Aug] 
*نگرانی مقامات از شرایط انفجاری جامعه، ولایتمداران بیشعور و عناصر مفلوک  [2020 Jul] 
*گربه مرتضی علی، «واقعه عجبب» و «دیدار با پادشاه قدرتمند» و پایان خراب داستان   [2020 Apr] 
* ظلم رژیم شاه و نامه همسر یک تیرباران شده در اسفند ماه 65 سال پیش   [2020 Mar] 
*ترامپ قمار باز برنده، سپاه مردم ستیز مفتضح، خامنه ای درعربده قدرت اما در اضطراب   [2020 Feb] 
*سوالی که باید از شاهزاده ترکی الفیصل در مورد «مرحوم» شدن یا نشدن مسعود رجوی پرسید  [2020 Jan] 
*رژیم در محاصره بین المللی در باتلاق خود ساخته، دود شدن اهداف «برون مرزی» خامنه ای، مردمی که بپا می خیزند  [2019 Dec] 
*علی ربیعی و بیان حقیقتی در میان سفسطه کردن ها و اوضاع کنونی  [2019 Nov] 
*پیامهای بارانی که مانع جشن چهارم آبان شد و پریدن گاو نر به صندوق کمیته امداد خمینی و چند یادآوری  [2019 Nov] 
*کارنامه سیاه مردم ستیزی آخوندها در ایران و رویداد مبارک رقص دختران در کربلا   [2019 Aug] 
*خرتو خری رژیم، تزویر رهبر و وقاحت ظریف ‏  [2019 Aug] 
*سرچشمه خشونت گرایی رژیم و تنش در روابط خارجی آن و هشداری به رئیس جمهوری آمریکا  [2019 Jul] 
*«شیطان بزرگ» در راه «آدم کردن» رژیم سیّد روح الله الموسو‌ی‌الخمینی  [2019 Apr] 
*اعطای نشان به سلیمانی به خاطر کشاندن بشار اسد به دیدار با خامنه ای   [2019 Mar] 
*محسن رضایی می خواست «ماله بکشد» اما به سراپایش گند زده شد  [2019 Jan] 
*تلاش فرومایگان جنایتکار برای پنهان کردن نقشها و آثار و نشانه های جرم  [2018 Nov] 
*سیّد محمد خاتمی ملت را با تواضع خود شرمنده فرمودند   [2018 Aug] 
*در اسپانیا استخوانهای فرانکو از گور بیرون کشیده خواهد شد  [2018 Jul] 
*احتمال دروغگویی و «لاف و گزاف» در ادعاهای پاسدار حاجی زاده  [2018 Jul] 
* ادعای نفوذ به مراکز کنترل فرماندهی ارتش آمریکا با ارائه ویدئو توسط پاسدار حاجی زاده   [2018 Jul] 
*مُردم اندر حسرت فهم درست ‏  [2018 May] 
*بهاری با افق تیره و توفانی برای رژیم، برای سالی که برای مردم نکو خواهد بود   [2018 Mar] 
*بی ارزشی ارزشهای مقدس رژیم، در آیینه انزجار مردم از تلاش رژیم برای مرعوب کردن لیلا حاتمی  [2018 Mar] 
*جنایت های داعشی رژیم شیعه در ایران سالها قبل از پیدایش داعش سنی در عراق  [2018 Mar] 
*رفراندم روحانی، خر داغ کردن است، جز براندازی راهی نیست  [2018 Feb] 
*هشتگ های سیا و موساد و سعودی هدایتگر مردم برای «در آوردن خشتک»* نظام ولایت فقیه!  [2018 Jan] 
*زرنگی ابلهانه قاسم سلیمانی و سپاه برای رفع سوزش ناشی از سفر اسد به مسکو و ستایشی که از روسها کرد  [2017 Nov] 
*ارتشی ها و مشکوک بودن سقوط هواپیمای حامل فرماندهان ارتش در مهرماه ۱۳۶۰  [2017 Oct] 
* تودهنی مردم به متشرّعان مستبد ضد ایرانی و منزلت شجریان در نزد مردم  [2017 Sep] 
*‎ ‎روحانی و سپاه و جناح هار، و ناتوانی او در حل یک مساله ساده بی خرج   [2017 Aug] 
*متوقف و له کردن یک خودرو انفجاری داعش با تانک توسط ارتش مصر در شمال سینا  [2017 Jul] 
*سرازیر شدن خشم سپاه و رهبر به سوی روحانی، آینده نا روشن او و سایه جنگ   [2017 Jun] 
*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏   [2017 Jun] 
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی  [2017 May] 
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی  [2017 May] 
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها   [2017 May] 
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰  [2017 Apr] 
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی   [2017 Mar] 
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا  [2017 Mar] 
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟  [2017 Mar] 
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن   [2017 Mar] 
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او  [2017 Feb] 
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند  [2017 Feb] 
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد  [2017 Jan] 
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد   [2017 Jan] 
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد  [2016 Dec] 
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ   [2016 Dec] 
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم  [2016 Dec] 
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏  [2016 Nov] 
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی  [2016 Oct] 
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم  [2016 Oct] 
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی  [2016 Aug] 
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏  [2016 Aug] 
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است  [2016 Aug] 
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی   [2016 Aug] 
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد  [2016 Jul] 
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن   [2016 Jul] 
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم  [2016 Jun] 
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم  [2016 Jun] 
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان  [2016 Jun] 
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن  [2016 May] 
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی  [2016 Apr] 
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین   [2016 Apr] 
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها   [2016 Mar] 
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران  [2016 Mar] 
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است  [2016 Feb] 
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی  [2016 Feb] 
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان  [2016 Feb] 
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری  [2016 Jan] 
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن  [2016 Jan] 
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه   [2016 Jan] 
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان  [2016 Jan] 
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء  [2016 Jan] 
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر  [2016 Jan] 
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه  [2015 Dec] 
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی  [2015 Dec] 
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب   [2015 Nov] 
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها  [2015 Oct] 
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان  [2015 Oct] 
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی  [2015 Oct] 
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او  [2015 Oct] 
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها  [2015 Sep] 
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه  [2015 Sep] 
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟  [2015 Sep] 
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی  [2015 Sep] 
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92  [2015 Sep] 
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر   [2015 Aug] 
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند  [2015 Aug] 
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی  [2015 Aug] 
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام  [2015 Aug] 
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی   [2015 Aug] 
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.   [2015 Jul] 
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود  [2015 Jul] 
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی  [2015 Jul] 
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است.  [2015 Jul] 
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد  [2015 Jul] 
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی  [2015 Jun] 
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است   [2015 Jun] 
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی  [2015 May] 
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد  [2015 Apr] 
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟  [2015 Apr] 
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام   [2015 Apr] 
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد  [2015 Mar] 
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن  [2015 Mar] 
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.   [2015 Mar] 
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب  [2015 Mar] 
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد  [2015 Mar] 
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی  [2015 Feb] 
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری  [2015 Jan] 
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد  [2015 Jan] 
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی  [2014 Dec] 
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود  [2014 Nov] 
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت  [2014 Nov] 
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان  [2014 Sep] 
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن  [2014 Sep] 
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه  [2014 Aug] 
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی  [2014 Aug] 
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ  [2014 Aug] 
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست   [2014 Aug] 
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم  [2014 Jul] 
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه  [2014 Jul] 
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین  [2014 Jul] 
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان  [2014 Jul] 
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط   [2014 Jun] 
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور  [2014 Jun] 
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران  [2014 Jun] 
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد   [2014 Jun] 
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده  [2014 May] 
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه   [2014 May] 
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار  [2014 Apr] 
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران  [2014 Apr] 
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی  [2014 Mar] 
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی  [2014 Feb] 
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن  [2014 Feb] 
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت  [2014 Jan] 
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی  [2014 Jan] 
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است  [2014 Jan] 
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی  [2014 Jan] 
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان  [2014 Jan] 
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر  [2014 Jan] 
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی  [2014 Jan] 
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت»  [2013 Dec] 
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه  [2013 Nov] 
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی در مورد اهانت به مرضیه [2013 Nov] 
*نکته یی برای یاد آوری –2  [2013 Oct] 
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد  [2013 Oct] 
*نکته یی برای یاد آوری  [2013 Oct] 
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف   [2013 Oct] 
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟  [2013 Sep] 
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت  [2013 Sep] 
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود   [2013 Sep] 
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی  [2013 Aug] 
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی  [2013 Aug] 
*تاریخسازی مسخره  [2013 Aug] 
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟  [2013 Jul] 
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند  [2013 Jul] 
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا  [2013 Jul] 
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان  [2013 Jul] 
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند  [2013 Jul] 
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع   [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من  تحریفات 5 صفحه دبیرخانه و پاسخ 21 صفحه ای من [2013 Jul] 
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد درآمدِی بر بحث «تلخ» و تفصیلی در مورد «بیانیه تفصیلی شورای ملی مقاومت» [2013 Jul] 
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست  [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من  [2013 Jul] 
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی  [2013 Jun] 
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی  [2013 Jun] 
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها  [2013 Jun] 
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا  [2013 Jun] 
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها  [2013 Jun] 
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید  [2013 Jun] 
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا  [2013 Jun] 
*از کجا به اینجا رسیدیم  [2013 Jun] 
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین  [2013 Jun] 
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است  [2013 May] 
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب  [2013 May] 
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی»  [2013 May] 
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه  [2013 May] 
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری   [2013 Apr] 
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر  [2013 Apr] 
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری  [2013 Mar] 
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری  [2013 Mar] 
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین  [2013 Feb] 
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام  [2013 Feb] 
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران  [2013 Feb] 
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی  [2012 Dec] 
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر  [2012 Dec] 
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها  [2012 Nov] 
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون»  [2012 Nov] 
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده  [2012 Nov] 
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی  [2012 Oct] 
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار  [2012 Oct] 
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند  [2012 Sep] 
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم  [2012 Sep] 
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن  [2012 Aug] 
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت   [2012 Jul] 
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد  [2012 Jun] 
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران  [2012 Jun] 
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی  [2012 Apr] 
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم   [2012 Mar] 
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم   [2012 Mar] 
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد  [2012 Jan] 
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان   [2012 Jan] 
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر  [2011 Dec] 
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله   [2011 Dec] 
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز   [2011 Dec] 
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی  [2011 Nov] 
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی   [2011 Nov] 
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟»  [2011 Nov] 
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم  [2011 Oct] 
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین  [2011 Oct] 
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات  [2011 Sep] 
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه  [2011 Sep] 
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه  [2011 Sep] 
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند  [2011 Sep] 
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده   [2011 Aug] 
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور   [2011 Aug] 
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی  [2011 Aug] 
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف   [2011 Jul] 
*در ضرورت توضیح واضحات  [2011 Jul] 
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف  [2011 Jun] 
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین   [2011 Jun] 
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی  [2011 Jun] 
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی  [2011 May] 
*اعتراض من به قلدرمنشی بود  [2011 May] 
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین  [2011 May] 
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟   [2011 Apr] 
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود  [2011 Apr] 
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد  [2011 Apr] 
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم  [2011 Mar] 
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است  [2011 Mar] 
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم   [2011 Mar] 
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی  [2011 Mar] 
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه   [2011 Mar] 
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها  [2011 Feb] 
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها  [2011 Feb] 
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد  [2011 Feb] 
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند  [2011 Feb] 
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها  [2011 Feb] 
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد   [2011 Jan] 
*شروری در صف اوپوزیسیون  [2011 Jan] 
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد  [2011 Jan] 
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها  [2011 Jan] 
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم   [2011 Jan] 
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات   [2010 Dec] 
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود  [2010 Dec] 
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی  [2010 Dec] 
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی  [2010 Dec] 
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد   [2010 Dec] 
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی  [2010 Dec] 
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد  [2010 Dec] 
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است  [2010 Dec] 
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار  [2010 Dec] 
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود  [2010 Nov] 
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی  [2010 Nov] 
*آخوند مسخره از اخوان مسخره  [2010 Nov] 
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی  [2010 Nov] 
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت  [2010 Oct] 
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز  [2010 Oct] 
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان  [2010 Oct] 
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ  [2010 Oct] 
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران  [2010 Sep] 
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر  [2010 Sep] 
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و...  [2010 Sep] 
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود  [2010 Aug] 
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر  [2010 Aug] 
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی  [2010 Aug] 
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا  [2010 Aug] 
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر   [2010 Aug] 
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است  [2010 Aug] 
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها  [2010 Aug] 
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش  [2010 Jul] 
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا  [2010 Jul] 
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم  [2010 Jun] 
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام   [2010 Jun] 
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر  [2010 May] 
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ...  [2010 May] 
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه !  [2010 May] 
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند  [2010 May] 
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی   [2010 May] 
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید  [2010 Apr] 
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی  [2010 Apr] 
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی  [2010 Apr] 
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری  [2010 Mar] 
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته  [2010 Mar] 
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او  [2010 Mar] 
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم  [2010 Jan] 
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت»  [2010 Jan] 
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری  [2009 Dec] 
*این سخن را درنیابد گوش خر   [2009 Dec] 
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی  [2009 Nov] 
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف  [2009 Nov] 
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان  [2009 Nov] 
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ»  [2009 Nov] 
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت  [2009 Nov] 
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی»  [2009 Nov] 
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی  [2009 Nov] 
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم  [2009 Nov] 
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا  [2009 Nov] 
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود   [2009 Nov] 
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها  [2009 Oct] 
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال  [2009 Oct] 
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن   [2009 Oct] 
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت  [2009 Oct] 
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر   [2009 Oct] 
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم  [2009 Oct] 
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی  [2009 Oct] 
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش  [2009 Oct] 
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی  [2009 Sep] 
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم  [2009 Sep] 
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»   [2009 Sep] 
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران   [2009 Sep] 
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد  [2009 Aug] 
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان  [2009 Jul] 
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند  [2009 Jul] 
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»   [2009 Jul] 
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و...  [2009 Jul] 
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور  [2009 Jul] 
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی   [2009 Jul] 
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز  [2009 Jul] 
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند   [2009 Jun] 
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست  [2009 Jun] 
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها  [2009 Jun] 
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس  [2009 Jun] 
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی: وفاداری به آراء مردم و طغیان و بغی علیه ولی فقیه یا خیانت به آراء مردم و خائف و خاضع در برابر زور و دروغ  [2009 Jun] 
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز   [2009 Jun] 
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست   [2009 May] 
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»*  [2009 May] 
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی   [2009 Apr] 
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین   [2009 Apr] 
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3)  [2009 Mar] 
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)   [2009 Mar] 
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*   [2009 Mar] 
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)   [2009 Mar] 
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری   [2009 Mar] 
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها   [2009 Feb] 
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان   [2009 Feb] 
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود   [2009 Feb] 
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد   [2009 Feb] 
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا  [2009 Jan] 
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی  [2009 Jan] 
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری  [2009 Jan] 
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان  [2009 Jan] 
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت  [2008 Dec] 
*خوابگردی در فراموشخانه زمان  [2008 Dec] 
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند   [2008 Dec] 
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی   [2008 Nov] 
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد  [2008 Oct] 
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها   [2008 Oct] 
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک  [2008 Aug] 
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت  [2008 Jul] 
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران   [2008 Jun] 
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی  [2008 May] 
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰  [2008 May] 
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم  [2008 May] 
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم شكوفایی علمی دوره فتحعلیشاه و استفتائات از مقام ولایت فقیه و علمای حوزه علمیه قم [2008 Apr] 
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن  [2008 Apr]