PEZHVAKEIRAN.COM رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه
 

رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه
ایرج شكری

 

در پی حادثه کوچک «راه گم کردن» دوقایق نیروی دریایی آمریکا با 10 تفنگدار و ورود به آبهای ایران در نزدیکی جزیره فارسی روز سه شنبه 12 ژانویه که پاسداران عربده جوی نظام ولایت فقیه تلاش کردند از آن یک ماجرا بسازند و هارت و پورت های قدرت قدرتی و «رستم صولتی» بکنند، در گردش امور به روال «خرتوخری» معمول در نظام،  فرصت برای خودنمایی و جست و خیز خیلی ها پیدا شد، از جمله فرمانده نیروی دریایی سپاه، «گروهبان گارسیای» نظام- سرلشگر بسیجی فیروز آبادی-، یحیی رحیم صفوی فرمانده سابق سپاه پاسداران، پاسدار شریف مسئول روابط عمومی سپاه، به میان گود پریده و به کباده کشی و رجزخوانی پرداختند.

در حالی که اگر اوضاع  مثل سایر کشورهای دنیا که در آن هرچیزی سرجای خودش هست، عمل می شد، این همه جست و خیز مسخره معنی نداشت و اتفاق نمی افتاد. حادثه به وزارت مربوط به نیروهای مسلح یعنی وزارت دفاع منتقل می شد و از این طریق به دولت و وزارت خارجه و در بالا تصمیم گرفته می شد که مساله چگونه و با چه لحن و چه درجه اهمیتی برای افکار عمومی اطلاع رسانی شود. اما در این مساله، فرمانده نیروی دریایی سپاه (ونه مسئول روابط عمومی سپاه) در برنامه خبر بامدادی شبکه اول تلویزیون رژیم ظاهر شده و در مورد مساله داد سخن داد و خودنمایی فرمود! به هرحال به عهده و در صلاحیت یک فرمانده نظامی نیست که تعیین کند در چنین رویدادی مثلا طرف مقابل باید عذر خواهی بکند یا نکند و یا مثلا لحن وزیر خارجه چگونه باید باشد. اما اینها «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» هستند. هر غلطی در هر زمینه یی که دلشان بخواهد می کنند. از بی اعتنایی به مقرارت شهرداری برای ساختمان گرفته تا محدودیتهای مربوط به محیط زیست و تا زیر پاگذاشتن مقرارت گمرگی و تا خودسری در دستگیری شهروندان و زندانی کردن و شکنجه آنان و خلاصه هرگونه هرزگی و دریدگی و حرامزادگی که بخواهند می کنند و هیج مرجع و مقامی در رژیم هم جرأت گفتن بالای چشمتان ابروست به اینها را ندارد.

فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در همه امور اظهار نظر می کنند و برای دولت به ویژه در سیاست خارجی تکلیف تعیین می کنند، به یقین می شود گفت در که هیچ کشوری هرچقدر هم که عقب مانده و دستگاه دولتی نا کارآمد داشته باشد، روابط خارجی این اندازه ملعبه دست اراذل و اوباش و متاثر از اوباشگری نیست. از آن بدتر این که نیروی مسلحی که بخشی از دستگاه سرکوب و خفقان نظام مستقر است، هدایتگر و حمایت کننده این اوباشگری ها است. بکارگرفتن اوباش و اوباشگری برای علیه نیروهای سیاسی مبارز و انقلابی برای انحصار قدرت از آغاز پیدا شدن سرو کله خمینی در جریان انقلاب سال 57 حتی قبل از سرنگون شدن رژیم شاه و بکار گرفتن همین عامل در مساله سیاست خارجی برای کنار زدن جناح مساله دار در اختلافات درون نظام، از زمان اشغال سفارت آمریکا، ویژگی رژیم اسلامی ولایت فقیه بوده است. به هرحال، دو قایق نیروی دریایی آمریکا به دلیل اشکال در سیستم ناوبری جهت را گم کرده و وارد آبهای ایران در نزدیکی جزیره فارسی می شوند، قایق های گشتی سپاه هم این خطای آنها را به آنها یاد آوری کرده و آنها را بازداشت و برای پاسخ به سوالات و روشن شد مساله به پایگاه سپاه در خشکی و در خاک ایران(جزیره فارسی) می برند. آنها هم مقاومتی نمی کنند.

مساله آنطور که فرمانده نیروی دریایی سپاه گفته در همان آغاز به وزارت خارجه رژیم اطلاع داده می شود. پاسدار فدوی در گفت و گو با خبر بامدادی شبکه یک تلویزیون رژیم که در خبرگزاری های مختلف منعکس شد، گفت:« از همان ابتدای کار نیروی دریایی سپاه با مقامات وزارت خارجه و شخص آقای ظریف در تماس بود و مشخص بود که وزیر خارجه آمریکا با آقای ظریف تماس گرفته و درخواست آزادی تفنگداران را داشته و آقای ظریف موضع بسیار قوی و محکمی را اتخاذ کرد و به همتای آمریکایی اش ضرورت عذرخواهی رسمی دولت آمریکا را متذکر شد»، اما چنین ادعایی از سوی وزارت خارجه رژیم نشده ، همچنان که در مورد اظهارات جو بایدن معاون رئیس جمهوری آمریکا که تاکید کرد نه ایران از آمریکا خواستار عذر خواهی شده بود و نه امریکا عذر خواهی کرده، باز هم صدایی از وزارت خارجه شنیده نشد و بعد از حل مساله و آزادی تفنگداران و قایقهاشان که جان کری وزیر خارجه آمریکا در بیانیه یی « از حل و فصل این موضوع از طریق مسالمت آمیز و کارآمد»قدردانی کرد و در پی آن سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بعضی اخبار مربوط به مساله عذر خواهی جان کری از رژیم  را که کلا روی اظهارات پاسدار فدوی ساخته شده بود، «مطلقا نادرست» دانست و یادآور شد که جان کری فقط تشکر کرده است، باز هم از سوی وزارت خارجه رژیم صدایی شنیده نشد که بگوید جان کری از رژیم عذر خواهی کرده است. تنها واکنشی که از سوی ظریف وزیر خارجه رژیم در مورد این مساله دیده شده، در «توییتر» او به انگلیسی بود که در آن گفته است:« خوشحالم که می بینم گفت و گو و احترام، و نه تهدید و شتابزدگی، سریعا موضوع ملوانان را حل کرد. بیاید از این نمونه اخیر بیاموزیم».

این هم به روشنی پیامی دوستانه و مسلمت جویانه به آمریکائی هاست و نه فیگور عضله گرفتن برای آنها. http://www.welayatnet.com/fa/news/83741

حال سوال این است که آیا فرمانده نیروی دریایی دروغ گفته و «خالی بندی» کرده و اصلا مساله گفتگوی کری با ظریف را آنگونه که دلش می خواسته ساخته و پرداخته است و شاید این هدف را هم دنبال می کرده که ظریف را در مقابل «عمل انجام شده » قرار بدهد تا از آمریکایی ها طلب عذر خواهی بکند، یا این که فدوی درست می گوید و این ظریف است که به دروغ به او گفته است موضع محکمی در برابر جان کری داشته و گفته که آمریکا باید عذر خواهی کند. به نظر می رسد که حالت اول ممکن است اتفاق افتاده باشد و نه دوم و هیچ دلیلی ندارد که ظریف در مورد گفتگوی خود با جان کری، کلا گزارشی به فدوی داده باشد چون خود فدوی در صحبتی که در تلویزیون می کند می گوید که «مشخص بود که وزیر خارجه آمریکا با آقای ظریف تماس گرفته و...» این حرف یعنی این که خود ظریف به او نگفته است که جان کری با او تماس گرفته، بلکه فرمانده نیروی دریایی سپاه وقتی رویداد را به وزارت خارجه اطلاع می داده متوجه شده است که آنها مطلع هستند، بعد داستان گفتگوی ظریف با جان کری را هم خودش سرهم کرده است.

حتی می توان گفت این احتمال هست  که ظریف به خاطر عصبانیت از این رویداد که احتمالا در آن موش دوانی سپاه پاسداران و اقدامی برای رو هوا فرستادن و کارشکنی در اجرای «برجام » و برداشتن تحریم ها را می دیده است، حاظر نشده سپاه با  خودش تماس بگیرد، بلکه به مسئولانی از وزارت خارجه مثل عراقچی گفته جواب تلفن و تماس سپاه را بدهند و آنها هم لابد گفته اند که از حادثه از طریق تماس آقای جان کری با ظریف اطلاع دارند و موضوع به اطلاع «مقام معظم رهبری» رسیده شما هم حواستان جمع باشد کاری نکنید که مثل سنگ اندختن دیوانه یی در چاهی باشد که صد تا عاقل هم نتواند آن را بیرون بیاورد! تفنگداران صیح و سالم و هرچه سریعتر باید آزاد شوند. در اخبار بعد از آزادی تفگنداران آمده بود که خامنه ای تاکید کرده بود با تفنگداران بازداشت شده به ویژه زن تفنگداری که بین آنها بود، «رأفت اسلامی و رفتار مناسب داشته باشند».

  https://www.tabnak.ir/fa/news/560813

علاوه بر اینها مسلما وزارت خارجه در مورد چنین مساله ای نمی توانسته دنبال پیچده کردن مساله باشد و در حالی که سپاه پاسداران اعلام می کند که قایقها به علت اشکال در ناوبری و به اشتباه وارد آبهای ایران شده اند( و این اعلام برای پیشگیری از واکنش شدید و ناگهانی آمریکا بوده است)، وزیر خارجه لحن نامناسب در مکالمه با وزیرخارجه آمریکا بکار بگیرد. حرفهای سخنگوی وزارت خارجه رژیم در مورد این رویداد و لحن ملایم و جملات به دقت انتخاب شده او گویای این امر است.

 http://www.asriran.com/fa/news/444058

در این رویداد یک «بحث شیرین» هم وجود دارد و آن پنهانکاری و در لفافه حرف زدن فرمانده نیروی  دریایی سپاه در مورد رفتار «غیر حرفه ای» نیروی دریایی آمریکاست. معلوم نیست که ایشان که استاد دریاداری و «امیر البحر»ی و فرماندهی نیروی دریایی است(!!) چرا روشن و بدون ابهام این نپختگی آمریکایی ها را برای امت همیشه در حال جست و خیز در صحنه حزب الله روشن نمی کند تا ضمن آن، پختگی پاسداران انقلاب اسلامی را هم به رخ همه بکشد؟ فدوی گفته است« نیروی دریایی و ناو هواپیمابر آمریکایی حدود 40 دقیقه رفتار غیر حرفه‌ای و تحرکات هوایی و شناوری در منطقه داشت که برخلاف گفته‌های آمریکایی ها مبنی بر تامین آرامش در منطقه بود که با اقدام به موقع نیروهای سپاه آرامش به منطقه برگشت و تحت کنترل صد در صد ما قرار گرفت» وی همچنین گفته است:« طی اطلاعیه ای که از سیستم بین المللی پخش کردیم، از حرکات بعدی غیر مسئولانه آنها جلوگیری کردیم و به آنها ثابت شد که در اینجا حرف اول و آخر را نیروی دریایی سپاه می زند»! در اعلامیه روابط عمومی سپاه در مورد آزادی تفنگداران دریایی آمریکا هم آمده است که :« ناو گروه هواپیمابرآریکایی اقدام به تحرکات انفعالی و احساسی هوایی و دریایی نمود که با هوشمندی و مدیریت مقتدرانه نیروی دریایی سپاه کنترل و آرامش در منطقه تأمین شد».

ماشاءالله! هزاران آفرین صد بارک الله. خُب چرا به مردم توضیح نمی دهید که آن هوش درخشان و آن مدیریت مقتدرانه چه بود که «باد» آمریکائیها را خالی و آنها را پنچر کرد و آبی هم روی «تحرکات احساسی» آنها ریخت؟ چرا نمی گویید پیامی که فرستادید چه بود؟ از این گفته ها می شود با حدس و گمان فهمید که آمریکائی ها دست به مانورها و کارهای تهدید آمیزی «با تحرکات هوایی و دریایی» زده اند. اما مساله را پاسدار محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت، در گفتگو با «بسیج پرس»- خبرگزاری سپاه پاسداران تهران بزرگ- کمی روشن تر بیان کرده است. او گفته است« اتفاق امروز خلیج فارس یک حادثه خطرناکی بود و ماجرای بسیار حساسی رخ داد اما با مدیریت ماهرانه پاسداران ما این قضیه به سرانجام رسید.» او در ادامه افزده است «متاسفانه هواپیمای پیشتیبانی کننده این ناوها کارهای زشت و غیر استانداردی انجام داد و با انجام حرکت شیرجه به دنبال ایجاد رعب در بین بچه‌های پاسدار بودند اما غافل از اینکه برادران ما بیدی نیستند که با این بادها بلرزند و با اخطارهای جدی که به خلبان این هواپیما داده شد بلافاصله از اقدام تحریک‌ آمیزشان منصرف شدند»

http://basijpress.ir/fa/news-details/68056

. این پاسدار کارنامه سیاه که مسئولیت سنگینی، هم در کشتار هوداران گروههای سیاسی در دهه 60 دارد و هم در به کشتن دادن هزاران جوان و نوجوان پاسدار و بسیجی در طراحی حمله های ابلهانه و فاجعه بار در زمان جنگ*، در قمپز در کردن و ادعاهای بی ربط محدویتی برای خودش نمی شناسد! همین مردک چندی پیش در برنامه یی تلویزیوین مدعی شد که « مستشاران ایران در سوریه از تمامی مسیرهای کامیون‌های حامل نفت داعش به ترکیه عکسبرداری و فیلمبرداری کرده‌اند، و این اسناد قابل ‌ارائه و انتشار است»  اما فردای آن علی اکبرولایتی مشاور امور بین‌الملل خامنه ای به صحنه آمد و در مصاحبه ای تلویزیونی گفت که ما هیچ اطلاعاتی از معامله نفت داعش، جز آن که روسها منتشر کرده اند، نداریم.  http://iradj-shokri.blogspot.com/2015/12/blog-post_42.html

 

حالا هم مدعی است که «به هواپیماهای آمریکایی اخطار جدی داده شد و آنها هم بلافاصله از اقدامات تحریک آمیزشان منصرف شدند» یعنی ماستها را کیسه کردند! آیا واقعا این طور بوده است؟ آیا اگر خون از دماغ یکی از آن تفگنداران ریخته شده بود مساله به همین شکل پایان می یافت؟ جزیره فارسی که این حادثه در آبهای آن اتفاق افتاده و سپاه در آن پایگاه دارد، جزیره کوچکی است  در 100 کیلومتری جزیره خارک با طول حدود  ۱۴کیلومتر متر و عرض آن 7 کیلومتر است(به نظر می رسد در ویکی پدیا فارسی به اشتباه به تریتب 1400 متر و 700 متر آمده است) که منابع نفت و گاز اطراف آن در حال بهره برداردی است. اما آن پیامی که نیروی دریایی سپاه از طریق کانال بین المللی به نیروهای آمریکایی و ناوهواپیمابر اتمی ترومن (بیش از 5600 نفر نیروی رزمی که 2400 نفر آن تفنگدار دریایی و بقیه نفرات با تخصص های مختلف مربوط به نیروی هوایی و استفاده از بیش از 70 هواپیمایی که حمل می کند دارد) فرستاده به احتمال قریب به یقین جز این نمی توانسته باشد که به نیروی دریایی آمریکا اطلاع داده اند که خطری تفنگداران بازداشتی را تهدید نمی کند و آنها برای انجام یک فرمالیته و روتین «routine»بازرسی در مورد ورود غیر مجاز به آبهای ایران بازداشت شده اند و با توجه به اشکال ناوبری که داشته اند مساله به زودی پایان خواهد یافت. در همین مصاحبه محسن رضایی که به آن اشاره شد، نکته دیگری هست که نشان دهنده نگرانی دست اندرکاران سیاسی رژیم از اتفاق پیش آمده و بی صبری آنان برای پایان دادن هرچه سریعتر به آن است او می گوید:«... در موضوع آزاد سازی تفنگداران آمریکایی خیلی باید با خونسردی رفتار می‌شد. البته نمی‌گویم آنها نباید زود آزاد می‌شدند، اما دستپاچگی در بین دولتمردان و یا حتی نمایندگان مجلس خوب نیست و باید در یک مسیر منطقی جلو رفت».

می بینم که در دولتمردان برای پایان دادن به مساله و آزادی تفنگداران «دستپاچگی» وجود داشته است و که حتما از طریق خامنه ای برای چیدن نوک سپاه در این مساله فشار آورده اند و این تاییدی است بر این گمانه زنی و ارزیابی که آنچه فرمانده نیروی دریایی سپاه در مورد چگونگی گفتگوی ظریف با جان کری گفته «خالی بندی» و ادعایی پوچ و دروغ است، همچنان که سکوت وزارت خارجه در مورد اظهارات معاون رئیس جمهوری آمریکا که گفته بود نه ایران درخواست معذرت خواهی کرده و نه آمریکا معذرت خواهی کرده است، گواه دیگری برخالی بندی پاسدار فدوی است. اما سکوی قهرمانی خالی بندی و مزخرف گویی به پاسدار سلامی جانشین فرمانده سپاه تعلق دارد. این پاسدار نادان پرحرف و چرند گو، در سخنرانی در حسینه یی در خوانسار، چند ادعای نامربوط کرده است که تنها خودش و حزب اللهی هایی که می خواهند کاخ سفید را تبدیل به حسینه بکنند می توانند باور کنند. او ازجمله مدعی شده است:

1- که، تفگنداران آمریکایی بعد از دستگیری گریه می کردند؛ 2-بعداز دستگیری تفگنداران و پوشش منطقه توسط سپاه و تهدید کردن ناو هواپیمابر که « اگر حرکت کوچکی از شما سربزند پاسخ کوبنده‌ای از ایران دریافت خواهید کرد»،« صدای عجز و التماس مقامات سیاسی‌شان شنیده شدکه طی تماس‌هایی تقاضای آزادی این تفنگداران را می‌کردند » یعنی باید باور کرد که مقامات سیاسی هم آمریکا همانجا در ناو هواپیمابر بودند. از این خنده دار تر که نشان دهنده نادانی و بی اطلاعی و در عین حال وقاحت کم نظیر این پاسدارِ در شمایل «کله گنده»است، این  است که مدعی شده است که « بعد از جنگ جهانی دوم هیچ کشوری در جهان نتوانسته بود یک نظامی آمریکایی را دستگیر کند اما وقتی این نظامیان وارد آب‌های ما شدند شناورهای کوچک ایرانی با تعداد نیروی کمتر مانند عقاب آن‌ها را محاصره و دستگیر کردند» این سردار سپاه اسلام، مثل آن زنک که با چهره پوشیده که همراه شوهر آخوندش در برنامه ای تلویزیونی می گفت «نگاه مردان اشعه ی دارد که در برخورد با پوست باعث پیری زود رس پوست  می شود و با پیشرفت علم  این مساله از نظر پرشکی هم ثابت شده»*، بی خیال نامربوط می گوید. نظامیان آمریکائی بعد از جنگ جهانی دوم، هم در جنگ کره و هم بعد از آن در جنگ ویتنام اسیر دادند و به اسارت در آمدند. این خود بزرگ بینی هاست که باعث نادانی غیرقابل چاره این بیچاره هاست.

https://www.youtube.com/watch?v=rnVthGpMjcc *(در مورد اشعه نگاه مردان)

در این رویداد سپاه پاسداران به ویژه نیروی دریایی سپاه منش عقده یی و زشترفتاری اسلامی و بلاهت عمومی که در سپاه پاسداران گسترده است و در هویت و شخصیت اینان است، را ، برای آمریکائی ها و همه کسانی که این مساله را دنبال می کردند به نمایش گذاشت. رفتار زشت اینان در انتشار عکس و فیلمهایی بود که تفنگداران آمریکایی را که برای جنگ با نیروی دریایی سپاه یا جاسوسی نیامده بودند، و در برابر اخطار سپاه هم مقاومت نکردند تا مساله آفرینی نکنند و انتظار رفتاری منطبق با مقرارت شناخته شده یی که در این زمینه وجود دارد بودند، در حالی که مثل اسیران جنگی تسلیم شده وادار شده بودند دستشان را روی سرشان بگذارند نشان می داد. این رفتار شاید موقع  بازرسی در مواردی از قبیل همین نوع اتفاق و ورود غیر مجاز به آبهای ایران یا عبور غیر مجاز از مرز عادی باشد، اما مساله سر انتشار فیلم و عکسهایی از آن وضع است و با همانها نمایش قدرتمند بودن دادن است. کاری  که  معنای جز عقده مندانه رفتار کردن و با تحقیر دیگران خود را بزرگ و قدرتمند حس کردن ندارد، همان کاری  که از زمان روی کار آمدن خمینی پلید این مقلدان و پیروان پاسدار و آخوند بی پدر مادر او، با مردم ایران، به ویژه با روشنفکران ایران می کنند که نتیجه آن علاوه بر کشتاری که در دهه  60 کردند، بعد از آن هم در مورد روشنفکران تا ربودن و سر به نیست کردن آنان پیش رفت و هنوز هم زندانها انباشته از منتقدان رژیم ولایی گند گرفته است. آنچه که به زشتی رفتاری که به آن اشاره شد می افزاید این است که گویا یکی از آن تفگنداران آمریکایی که افسر جوانی بوده است، موقع آزاد شدن از بازداشت، به خاطر ورود اشتباهی به آبهای ایران عذر خواهی کرده است. خُب این پاسداران خودبزرگ بین عقده یی باید از خود بپرسند که آیا آن عذر خواهی از ترس بود؟ یا برای نشان دادن این که با دشمنی و نیت بد وارد آبهای ایران نشده بودند و این که از آنچه گذشته کینه یی به دل نگرفته اند؟ اوج بلاهت  فرماندهی نیروی دریایی سپاه و کلا فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این رویداد، نشان دادن سلاح ها و فشنگهای موجود در این قایقهای نیروی دریایی آمریکا به عنوان «کشفیات» سپاه بود. مگر وجود سلاح و فشنگ و وسائل مخابراتی در قایق نظامی خیلی غیر عادی است؟ اگر مثلا کارتن های سیگار یا کالاهای لوکس که نشان دهند مبادرت این نظامیان به قاچاق کالا بود، در این قایقها پیدا می شد آن را می شد غیر عادی دانست و برای افشاگری از آنها عکس و فیلم گرفتن و نشان دادن ابلهانه به نظر نمی رسید.

رفتار پاسداران اسلام در این ماجرا اگرچه به اندازه جنایت جنگی جرج بوش و تونی بلر در بمباران پایگاه های مجاهدین در عراق در آوریل 2003 و به اندازه دو رفتارِ یکی خلاف قوانین بین المللی ویکی قلدرمنشانه همین دولت آقای اوباما زشت نبود (مورد قانون شکنانه آن وادار به فرود کردن هواپیمای  Evo Morales إووُ مورالس رئیس جمهوری بولیوی در اطریش در ژوئیه 2013 در باز گشت به کشورش از مسکو با همدستی کشورهای اروپایی از جمله فرانسه و ایتالیا(با ندادن اجازه عبور از فضای این کشورها)  به این گمان که ادوارد اسنودن –کارمند و تحلیگر آژانس امنیت ملی  N.S.A آمریکا- که بعلت افشاگری هایش از سوی دولت آمریکا تحت تعقیب است و روسیه به او پناهندگی داده است، ممکن است با هواپیمای او و همراه او از روسیه خارج شده باشد، کاری خلاف و بسیار زشت بود که علاوه بر بولیوی مورد اعتراض کشورهای دیگر هم قرار گرفت. قلدر منشی بسیار زشت هم مربوط به قطع کمک 400 میلیون دلاری سالانه به تشکیلات خودگردان فلسطین به دلیل در خواست عضویت آن تشکیلات از دیوان کیفری بین المللی لاهه بود چرا که عضویت فلسطین در این مرجع قضایی بین المللی این تهدید را برای اسرائیل داشت که فلسطین خواهان رسیدگی به جنایات اسرائیل در کشتار زنان و کودکان و ساکنان غزه شود)، اما به هر حال رفتار سپاه پاسداران در این رویداد بسیار ناپسند و در عین حال بسیار احمقانه بود. در این رویداد وجود یک زن تفنگدار در آن ماموریت در دل آبهای خلیج فارس، یک شاخصی بود برای سنجش وضع و موقعیت زنان در امریکا و در نظام سرگوبگر زن ستیز اسلامی که پنهان کردن برای پاسداران اسلام عملی نبود و مشابه این اتفاق البته قبلا در زمان احمدی نژاد در بازداشت نفرات نیروی دریایی انگلستان هم افتاده بود.

مسخره ترین گزارش در مورد این رویداد هم به خبرگزاری صدا و سیمای رژیم تعلق دارد که در آن از تلویزیون الجزیره که آن هم از خبرگزاری رویترز در دبی نقل کرده، موضوع درخواست عذر خواهی آمریکا از سوی ظریف را باز نشر کرد. این خبر به نحو روشنی بر اساس اظهارات فدوی تولید شده بود و احتمالا خبرگزاری صدا و سیما آن را ادیت کرده است. ظريف: آمريکا عذرخواهي کند

مسخرگی این کار هم در این است که خبرگزاری رادیو تلویزیون رژیم آنچه منسوب به گفتگوی تلفنی وزیر خارجه کشور با وزیر خارجه آمریکاست را از تلویزیون الجزیزه نقل می کند و به این ترتیب عقب ماندگی و در حاشیه بودن خود در امر خبرگرفتن و اطلاع رسانی را به نمایش می گذارد. حال آن که کمترین کاری که می توانست بکند، تماس گرفتن با وزارت خارجه و تلاش برای فهمیدن درستی و نادرستی مساله بود. حتی اگر تماسی گرفته می شد ولی وزارت خارجه به آن جواب نمی داد، خود این خبری بود در مورد مساله.

در پایان می شود گفت که این رویداد به رغم هر بهره برداری که فرماندهان سپاه از آن برای نمایش قدرت بکنند، به نفع دستگاه دولت که - آنها از هر فرصتی برای زدن به دهن رئیس آن که حسن روحانی باشد و بی اعتبار کردن او نزد طرفهای خارجی به ویژه آمریکا استفاده می کنند-، تمام شد و در ضمن همگان مطلع شدند که بین رئیس دستگاه دیپلماسی دولت «اعتدال» و رئیس دستگاه دیپلمایسی آمریکا، آقای جان کری، تماس و ارتباط مستقیم وجود دارد و اگر چه نیروهای «ارزشی» و «دلواپسان» ممکن است برای این «انحراف» و ارتباط وزیرخارجه با شیطان بزرگ، خون گریه کنند، ولی خُب اوضاع در عمل چنین است و البته این ارتباط نمی تواند در همین حد متوقف بماند چون ضروری است و دیر یا زود به هرحال سپاه و بسیج و دلواپسان و سایر اراذل و اوباش متشکلی که در محل «لانه جاسوسی آمریکا» لانه کرده اند، از آن بیرون ریخته خواهند شد و این محل می تواند در گامی به جلو در روابط خارجی از طرف دولت، برای گشایش دفتر حافظ منافع آمریکا در اختیار سفارت سوییس که حافظ منافع آمریکا در ایران معرفی شده، قرار بگیرد. اقدام بعدی هم می تواند برقراری دوباره رابطه دیپلماتیک باشد.

مساله این است که هزینه سنگین این سی و چند سال اوباشگری در سیاست خارجی رژیم را هم مثل عملکرد سرکوبگرانه و غارت ثروت ملی و فساد گسترده یی که در رژیم هست، مردم ایران پرداخته اند. این اوباشگری باید متوقف بشود. اظهار نظر در روابط خارجی برای سپاه پاسداران به ویژه صدور اعلامیه هایی با خط نشان کشیدن برای این یا آن دولت خارجی مثل آنچه در واکنش به اعدام آخوند نمر باقر النمر کردند، باید مطلقا ممنوع بشود تا طرفهای خارجی نتوانند از این هرج و مرج موجود برای «گرانفروشی» و نیز رفتار غیر محترمانه یی که در مواردی نسبت به ایرانیان دارند، استفاده کنند. مبارزه مردم ایران با این رژیم سرکوبگر برای به دست آوردن حقوق پایمال شده خود، در اوباشگری های عناصر جناح هار، ازیک سو با هدر رفتن نیرو از سوی دیگر با سوء استفاده جناح مزوّر «معتدل» و «اصلاح طلب» با در باغ سبز نشان دادن و ایجاد توّهم رو به روست که این باعث فرسایش نیروی مردم در مقاطع زمانی مشخص می شود. تردید نیست که مردم ایران تا برچیدن بساط سلطنت فقیه و سپاه پاسداران و نیروهای حافظ این رژیم پلید، و دست یافتن به آزادی و استقرار دموکراسی در میهن از پای نخواهند نشست.

***************

*همین مردک محسن رضایی  در مقام فرمانده سپاه در 10 خرداد 65 مدعی شد که:« رزمندگان ما برای پیروزی احتیاج به هواپیما و تانکهای پیشرفته ندارند، تنها کافی است ما چهار برابر عراقی ها نیروی پیاده با اسلحه سبک وارد میدان کنیم تا بردشمن صهیونیستی غلبه کنیم و امیدواریم بتوانیم با سرعت، 8 میلیون جمعیت به جبهه اعزام بکنیم» حال بماند که این 8 میلیون نفر را چگونه می خواست سازمان بدهد و وسائل و تجهیزات لازم جنگی شان را تامین بکند، اما دو سال بعد، بعد از شکستهای سنگین اردیبهشت و خرداد سال 67، رفت یک لیست تحویل خمینی برای ادامه جنگ داد که خودش در برنامه یی تلویزیون در یکی دو سال پیش، تایید کرد که به 4 میلیارد دلار نیاز داشت که در آن زمان که در آمد نفتی سالانه به 6 میلیارد دلار رسیده بود،البته تامین آن ممکن نبود. اگرچه با پررویی مدعی است که دولت می توانست تامین کند و نکرد.اودر نامه خود به خمینی نوشته بود« تا پنج سال دیگر ما هیچ پیروزی نداریم. ممکن است در صورت داشتن وسائلی که در طول پنج سال به دست می‌آوریم قدرت عملیات انهدامی یا مقابله به مثل را داشته باشیم و بعد از پایان سال ۱۳۷۱ اگر ما دارای ۳۵۰ تیپ پیاده و ۲۵۰۰ تانک و ۳۰۰۰ قبضه توپ و ۳۰۰ هواپیمای جنگی و ۳۰۰ هلیکوپتر باشیم و قدرت ساخت مقدار قابل توجهی از سلاحهای لیزری و اتمی که از ضرورتهای جنگ در آن موقع است را داشته باشیم، می‌توان گفت به امید خدا بتوانیم عملیات آفندی انجام دهیم...» معنی این هم چیزی جز این نبود که با شرایط کنونی ادامه جنگ ممکن نیست و نمی توانیم بجنگیم. خمینی هم معنی آن را دریافت و جام زهر آتش بس را سرکشید و یکسال طول نکشید که عمر ننگینش به پایان رسید. 

شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۶ ژانویه ۲۰۱۶

http://iradj-shokri.blogspot.fr/

 

منبع:پژواک ایران


ایرج شكری

فهرست مطالب ایرج شكری در سایت پژواک ایران 

*خیز برداشتن خمینی وار رضا پهلوی برای تصاحب انقلاب مردم ایران  [2023 Jan] 
*نبرد در «گذرگاه خونیِن اجتناب ناپذیر»* با مردم ُکشان، با انقلاب و پرچمداری دختران ایران  [2022 Dec] 
*زندگی قرنطینه ای در بین قدر ناشناسان و فضای دل آزار - دکتر هزارخانی چراغی در سیاه چاله جبّار(قسمت پایانی)  [2022 Aug] 
*واکنش بلاهت بار رهبری مجاهدین به دو مطلب من در مظلومیت دکتر هزارخانی   [2022 Jun] 
*دکتر هزارخانیِ جان برلب رسیده؛ چراغی در سیاه چاله جبّار(2) هفته نامه ایران زمین و بعضی مسائل  [2022 May] 
* دکتر منوچهر هزارخانی، چراغی در سیاه چاله جبّار (۱) و یک اتهام ناجوانمردنه به او  [2022 Apr] 
*افغانستان باغ میوه های تلخ برای آمریکا بعد از آن پیروزی شیرین ضد کمونیستی  [2021 Oct] 
* پیام مزوّرانه میرحسین موسوی در تقابل روشن با نه مردم به بقای جمهوری اسلامی است  [2021 Jun] 
*جمهوری خواهی رضا پهلوی، حرکتی درست با تاخیر بسیار طولانی   [2021 Mar] 
*هلاکت سلیمانی تنبیه «خیرالماکرین» برای خامنه ای و تنبیه «صاحب ذوالفقار» برای سلیمانی بود   [2021 Feb] 
*خامنه ای و پاسداران ضد ایرانی اش، خوار تر از خمینی در جنگ با صدام، بازنده کشمکش با آمریکا خواهند بود  [2021 Jan] 
*قاطعیت و اقتدار تنها انتخاب برای نخست وزیر عراق در برابر رژیم شرور آخوندی است  [2020 Aug] 
*نگرانی مقامات از شرایط انفجاری جامعه، ولایتمداران بیشعور و عناصر مفلوک  [2020 Jul] 
*گربه مرتضی علی، «واقعه عجبب» و «دیدار با پادشاه قدرتمند» و پایان خراب داستان   [2020 Apr] 
* ظلم رژیم شاه و نامه همسر یک تیرباران شده در اسفند ماه 65 سال پیش   [2020 Mar] 
*ترامپ قمار باز برنده، سپاه مردم ستیز مفتضح، خامنه ای درعربده قدرت اما در اضطراب   [2020 Feb] 
*سوالی که باید از شاهزاده ترکی الفیصل در مورد «مرحوم» شدن یا نشدن مسعود رجوی پرسید  [2020 Jan] 
*رژیم در محاصره بین المللی در باتلاق خود ساخته، دود شدن اهداف «برون مرزی» خامنه ای، مردمی که بپا می خیزند  [2019 Dec] 
*علی ربیعی و بیان حقیقتی در میان سفسطه کردن ها و اوضاع کنونی  [2019 Nov] 
*پیامهای بارانی که مانع جشن چهارم آبان شد و پریدن گاو نر به صندوق کمیته امداد خمینی و چند یادآوری  [2019 Nov] 
*کارنامه سیاه مردم ستیزی آخوندها در ایران و رویداد مبارک رقص دختران در کربلا   [2019 Aug] 
*خرتو خری رژیم، تزویر رهبر و وقاحت ظریف ‏  [2019 Aug] 
*سرچشمه خشونت گرایی رژیم و تنش در روابط خارجی آن و هشداری به رئیس جمهوری آمریکا  [2019 Jul] 
*«شیطان بزرگ» در راه «آدم کردن» رژیم سیّد روح الله الموسو‌ی‌الخمینی  [2019 Apr] 
*اعطای نشان به سلیمانی به خاطر کشاندن بشار اسد به دیدار با خامنه ای   [2019 Mar] 
*محسن رضایی می خواست «ماله بکشد» اما به سراپایش گند زده شد  [2019 Jan] 
*تلاش فرومایگان جنایتکار برای پنهان کردن نقشها و آثار و نشانه های جرم  [2018 Nov] 
*سیّد محمد خاتمی ملت را با تواضع خود شرمنده فرمودند   [2018 Aug] 
*در اسپانیا استخوانهای فرانکو از گور بیرون کشیده خواهد شد  [2018 Jul] 
*احتمال دروغگویی و «لاف و گزاف» در ادعاهای پاسدار حاجی زاده  [2018 Jul] 
* ادعای نفوذ به مراکز کنترل فرماندهی ارتش آمریکا با ارائه ویدئو توسط پاسدار حاجی زاده   [2018 Jul] 
*مُردم اندر حسرت فهم درست ‏  [2018 May] 
*بهاری با افق تیره و توفانی برای رژیم، برای سالی که برای مردم نکو خواهد بود   [2018 Mar] 
*بی ارزشی ارزشهای مقدس رژیم، در آیینه انزجار مردم از تلاش رژیم برای مرعوب کردن لیلا حاتمی  [2018 Mar] 
*جنایت های داعشی رژیم شیعه در ایران سالها قبل از پیدایش داعش سنی در عراق  [2018 Mar] 
*رفراندم روحانی، خر داغ کردن است، جز براندازی راهی نیست  [2018 Feb] 
*هشتگ های سیا و موساد و سعودی هدایتگر مردم برای «در آوردن خشتک»* نظام ولایت فقیه!  [2018 Jan] 
*زرنگی ابلهانه قاسم سلیمانی و سپاه برای رفع سوزش ناشی از سفر اسد به مسکو و ستایشی که از روسها کرد  [2017 Nov] 
*ارتشی ها و مشکوک بودن سقوط هواپیمای حامل فرماندهان ارتش در مهرماه ۱۳۶۰  [2017 Oct] 
* تودهنی مردم به متشرّعان مستبد ضد ایرانی و منزلت شجریان در نزد مردم  [2017 Sep] 
*‎ ‎روحانی و سپاه و جناح هار، و ناتوانی او در حل یک مساله ساده بی خرج   [2017 Aug] 
*متوقف و له کردن یک خودرو انفجاری داعش با تانک توسط ارتش مصر در شمال سینا  [2017 Jul] 
*سرازیر شدن خشم سپاه و رهبر به سوی روحانی، آینده نا روشن او و سایه جنگ   [2017 Jun] 
*حقه بازی آخوند موسوی خوئینیها و وصل کردن خامنه ای به «عالم غیب»‏   [2017 Jun] 
*انتخاباتی با بازندگان بزرگ و تصاویر ماندگار یک دیدار و سالهای سربی برای روحانی  [2017 May] 
*دیدار پُر برکت امیر تتلو با رئیسی  [2017 May] 
*طلبکاری در دو پیام پاسدار باقری «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح»، و تودهنی به آن در رویدادها   [2017 May] 
*استفاده از سینما توسط فرومایگان برای توجیه جنایات رژیم در دهه ۶۰  [2017 Apr] 
*‏«گلاب زدن» گردانندگان رژیم به یاد و نام خمینی   [2017 Mar] 
*تعیین تکلیف برای همه مسئولان نظام از سوی پاسدار جعفری فرمانده کل سپاه، رزمایش کودتا  [2017 Mar] 
*وقتی مردی به زنش، بگوید «دوستت دارم» چه اشکالی دارد؟  [2017 Mar] 
*اسکار فرهادی، جلوه یی از مفهوم «ایرانیان» برای جهانیان و تلاش مذبوحانه محافل و ‏مقامات رژیم برای مصادره «اسلامی» آن   [2017 Mar] 
*اولین مصاجبه خمینی با خیرنگاران ایرانی در پاریس آیینه تکبّر و استبداد و افکار ارتجاعی او  [2017 Feb] 
* پاسخ فرمانده نیروی دریایی در مورد جابجایی ناگهانی جانشین خود و ابهامی که باقی می ماند  [2017 Feb] 
*هاشمی رفسنجانی، له شده زیر توهین و تحقیر، اندوهگین و اشگ ریز، دق مرگ شد  [2017 Jan] 
*مقاله یی که سبب رهبر شدن خمینی شد   [2017 Jan] 
*خواندن ترانه «جان جهان» شجریان توسط دانش آموزان دبستان دخترانه یی در مشهد  [2016 Dec] 
*شهروندان قبرخواب، انتقاد کارگردان سینما، اشک تمساح روضه خوان زرنگ   [2016 Dec] 
*رژیم در حال غرق شدن در گند خودش، پاسدار صفوی غرق در هپروت تشکیل دولت جهانی اسلام ‏به مرکزیت رژیم  [2016 Dec] 
*شاه مرغوب،بهترین دیکتاتور و عطر و گلابش و مفهوم تجمع پاسارگاد ‏  [2016 Nov] 
*زوزه های آیت الله علم الهدی علیه زنان ۳۰ سال بعد از عربده رفسنجانی  [2016 Oct] 
*پرت و پلاها و روده درازیهای قاسم سلیمانی و دیگران در سالگرد جنگ و گذشتن از کنار مصائب مردم  [2016 Oct] 
*مساله حجاب در قرآن و علت پیدایش آن و حجاب اجباری مجاهدین برای آتنا فرقدانی  [2016 Aug] 
*بابت «اطلاع رسانی»، از وزارت دفاع روسیه «کمال تشکر را داریم»‏  [2016 Aug] 
*28 مرداد و بعد از آن و آینده ای که در راه است  [2016 Aug] 
*واکنش ارتش به اهانت حسن عباسی، اهانت اوباش انصارحزب الله به هنرمندان، «فضل» جوادی عاملی و حکایتی از عبید زاکانی   [2016 Aug] 
*عباس کیارستمی سینماگری که با رژیم «غیرخودی» و با مردم «خودی» بود و جهانی شد  [2016 Jul] 
*دست باز نیروی انتظامی رژیم در رفتار خشونت آمیز و شلیک و کشتن   [2016 Jul] 
*شگفتی آفرینی پاسدار سلیمانی با صدور بیانیه تهدید آمیز علیه بحرین، جلوه دیگری از خر تو خربودن اوضاع رژیم  [2016 Jun] 
*بلاهت آریامهری خامنه ای در تشدید سرکوب و اختناق برای حفظ رژیم  [2016 Jun] 
*برکناری پدر ترانه علیدوستی از سرمربیگری فوتبال نوجوانان  [2016 Jun] 
*حاشیه های ایرانی شصت و نهمین فستیوال کن  [2016 May] 
*بازهم اعترافی در مورد گریز مردم از دین و مسجد دولتی  [2016 Apr] 
* سالگرد فاجعه ۱۹ فروردین ۹۰ و شیپورچی های رهبری مجاهدین   [2016 Apr] 
*سپاه پاسداران آفریننده مصیبت وعامل جنایت علیه مردم است و نه سپر بلای آنها   [2016 Mar] 
*تعظیم «اسلام» در برابر شکوه ایران و ضربه و تلخی های انتخابات برای ولایتمداران  [2016 Mar] 
*شرکت در انتخابات، تایید رژیم ولایت فقیه و دادن اعتبار به آن برای سرکوبگری است  [2016 Feb] 
*آثار اداره «خرتوخری» امور در نیروی زمینی ارتش و افشا شدن یک دروغ دیگر پاسدار فدوی  [2016 Feb] 
*صراحت و جرأت یا ترس و خیانت رئیس جمهور حقوقدان  [2016 Feb] 
*نفرت مردم نسبت به نظام ولایت فقیه، در رنجهای علیرضا افتخاری  [2016 Jan] 
*یک آفرین به پاسدار فدوی برای «بزرگواری انسان دوستانه» نسبت به آمریکا و یک «صدا تو ببر » بیشرم، بخاطر ادعای رئوف بودن  [2016 Jan] 
*رویداد بازداشت تفگنداران، دو قایق نیروی دریایی آمریکا وخالی بندی، پنهانکاری و خودبزرگ بینی های ابلهانه فرماندهان سپاه   [2016 Jan] 
*سخنان خمینی در مورد واجب بودن تهمت زدن به علما و فقهایی که «لطمه می زنند به اسلام» و دادن حکم برداشتن عمامه آنان به جوانان  [2016 Jan] 
*استریپ تیز فرمانده قرارگاه پدافند هویی خاتم الانبیاء  [2016 Jan] 
* تنش شدید در روابط رژیم با عربستان سعودی در پی اعدام شیخ باقرالنمر  [2016 Jan] 
*پرت و پلاها های پر حرارت عقیدتی فرمانده متحجر سپاه  [2015 Dec] 
* اظهارات بی اجازه محسن رضایی و دریافت تو دهنی از ولایتی  [2015 Dec] 
*کاری درست در برابر رژیم ضد ایرانی و آخوندیسم و ماتم پرستی، اما با شعاری نا مناسب   [2015 Nov] 
*پیشنهاد فیکسیونی به رئیس جمهور آمریکا، برای آرام کردن تند روها  [2015 Oct] 
*چرندیاتی از «فرهنگ عاشورایی» و تراکم حیرت انگیز نادانی در راویان  [2015 Oct] 
*پاسدار جعفری و ادعاهای بی ربط اش و تلاش برای محو آثار خالی بندی و غلط زیادی  [2015 Oct] 
*عجله رژیم در اعلام مرگ سفیر سابق، انتقاد برادر سفیرسابق، حساسیتها به مساله ربوده شدن او  [2015 Oct] 
*حادثه ناگوار حج، فرصت طلبی رژیم برای معجزه سازی توسط «شهید» و نکته ها  [2015 Sep] 
*حرفهای خامنه ای در جمع فرماندهان سپاه، «نقشه راه» برای همه  [2015 Sep] 
*سوالی که مسلمانان باید از خود بکنند: آیا چنین خدایی را می شود دوست داشت؟  [2015 Sep] 
*بازی تازه خامنه ای و خوابی که سپاه پاسداران برای فردای مردم دیده: ایست بازرسی  [2015 Sep] 
*شخصیت حقوقی پایدار دولتها و پیگیری حقوقی جنایت 10 شهریور 92  [2015 Sep] 
*تایید برجام توسط خامنه ای، برد و پیروزی برای دولتیان، عزا برای نعّاران حفظ خط قرمز رهبر   [2015 Aug] 
*عبور از گذرگاه خونین اجتناب ناپذیر است، چون فرماندهان جنایتکار سپاه قدرت مطلق می خواهند  [2015 Aug] 
*کباده کشی ظریف، نسیه خوری روحانی، ماتم شریعتمداری، روزگار تلخ و سیاه ولی فقیه سیدعلی  [2015 Aug] 
*جنازه های با طراوت و نشاط و بادوام  [2015 Aug] 
*همدستی رئیس مجلس با دولت برای کنار گذاشتن مجلس از بحث بر سر توافق تسلیم در مساله اتمی   [2015 Aug] 
*ستایشگر سپاه قدس، حالا با ستایش از خامنه ای ، تلاش می کند آبروی رفته را به او باز گرداند.   [2015 Jul] 
*وضع مبهم پاسدارای که دستور برداشتن مجسمه آریوبرزن را داده بود  [2015 Jul] 
*ریخت و پاشهای اسلام گسترانه رژیم و تودهنی مردم به رژیم با شکستن هنجارهای تحمیلی  [2015 Jul] 
*چگونگی برقراری دوباره تحریم ها، به شرحی که سوزان رایس داده است.  [2015 Jul] 
*قلّاده بر گردن رژیم درنده خو، بر مردم ایران مبارک باد  [2015 Jul] 
*کاسبی و بهره برداری خامنه ای از جنازه گردانی  [2015 Jun] 
*مکتب فاجعه آفرین خود محوربینی لبریز از بلاهت فرماندهان سپاه و دست اندر کاران رژیم و ضربه ای که در راه است   [2015 Jun] 
*تصادفی طاغوتی، در رژیم لاهوتی  [2015 May] 
*ایسنا آیت الله صافی را بالا برد، اما خامنه ای در سفر به قم به او اعتنا نکرد  [2015 Apr] 
*آیا آمریکا همان بازی را با رژیم می خواهد بکند که با مجاهدین کرد؟  [2015 Apr] 
*پوزه بند رهبر برای منتقدان و پذیرش افسار خوردن نظام   [2015 Apr] 
* آنجا که اسلام و مسلمانی سعدی، انسانیت او را می بلعد  [2015 Mar] 
*درنده خویی مذهبی در افغانستان و اقدام چشمگیر زنان علیه آن  [2015 Mar] 
*اندوه ناشی از فقر و فشار اقتصادی کم نیست، عزاداری در نوروز را هم تحمیل می کنند.   [2015 Mar] 
*پاسداران زیاده طلب و بی اعتنایی به رهبر و سلسله مراتب  [2015 Mar] 
*مطهری مورد یورش قرار گرفت، اما گند به سر روی نیروی انتظامی منفعل، زده شد  [2015 Mar] 
*ضربه خرس طلایی به خرناس کشهای نظام ولایی و حرفهایی از جعفر پناهی  [2015 Feb] 
*از سکه افتادن سرداران اسلام و ارزش شهادت در رژیم خر تو خری  [2015 Jan] 
*روح روح الله خمینی در کشتار پاریس ظاهر شد  [2015 Jan] 
*تلاش فرمانده سپاه برای «جاخالی دادن» در برابر کنایه روحانی  [2014 Dec] 
*عکس طناز طباطبایی به اشتباه به جای عکس ریحانه حباری در لحظات قبل از اعدام معرفی می شود  [2014 Nov] 
*ایراندختی که از یاد نخواهد رفت  [2014 Nov] 
*اولین عملیات جنگی گرانترین هواپیمای جت جنگی علیه اسلامگرایان  [2014 Sep] 
*بیانیه سالگرد تاسیس شورا و نکاتی مربوط به رجزخوانی های مسعود رجوی و پیامدهای آن  [2014 Sep] 
*فاجعه بار بودن آموزش موسیقی در مهد کودکها از نظر مدیر حوزه های علمیه  [2014 Aug] 
*ادعای پوچ وزارت اطلاعات در مورد رهایی قهرمان شمشیربازی  [2014 Aug] 
*فرصت طلبی رژیم منحوس برای مصادره مراسم تشییع جنازه شاعری بزرگ  [2014 Aug] 
*جنایات بدون مکافات، غزه پیش آدم سوزی ژاپن چیزی نیست   [2014 Aug] 
*خودنمایی های روز قدسی سرداران سپاه و آیینه خر تو خری رژیم  [2014 Jul] 
*سقوط و فساد سیاسی رهبری مجاهدین در آیینه تحریف اخبار سوریه  [2014 Jul] 
*یادداشتی در مورد علت حمله وزارت خارجه فرانسه به مجاهدین  [2014 Jul] 
*خنجر و خیانت و چند نکته برای یاد آوری در سخنرانی مهرتابان  [2014 Jul] 
* مسعود رجوی، حمایت از داعش در عراق، رقت انگیز، و در «آخر» خط   [2014 Jun] 
*یک رویداد فرهنگی – هنری برای لرزندان استخوانهای خمینی درگور  [2014 Jun] 
*شکست رژیم در جذب فرهنگی مردم و در جایگزین کردن اسلام به جای ایران  [2014 Jun] 
*پاسخ های کوبنده کیومرث پور احمد در مورد عربده کشیهایی که علیه لیلا حاتمی راه افتاد   [2014 Jun] 
*شرمندگی لیلا حاتمی از عربده مسلمانان شرور ، لیلا عذر خواهی نکرده  [2014 May] 
*تکذیب ادعایی در چرند بافی شلغمکارانه   [2014 May] 
*بی تدبیری دولت تدبیر و تدبیر ظریف یک پاسدار  [2014 Apr] 
*گزارشی تلویزیونی در مورد «ازدواج موقت» در ایران  [2014 Apr] 
*مستندی در مورد چگونگی کشتار کمونیستها در اندونزی  [2014 Mar] 
*خودت فکر کن کی و کجا روحت را به شیطان فروختی  [2014 Feb] 
*بحران روحی مسعود رجوی و برخورد مناسب با آن  [2014 Feb] 
*پیت سیگر ترانه خوان عدالت و آزادی و محبت، درگذشت  [2014 Jan] 
*ممنوعیت برگزاری جلسه کانون نویسندگان، ننگ و خفت برای آخوند روحانی  [2014 Jan] 
*بعد از نزدیک سی سال دهنکجی و قلدرمنشی دیدن، تودهنی زدن حق است  [2014 Jan] 
*چماق و چاقو و اوباش گری حل کننده مشکل منتطق ضعیف مریدان خمینی  [2014 Jan] 
*حاصل مکتب رجوی، فضولات انباشته بر ذهن و جاری برزبان مریدان  [2014 Jan] 
*نپذیرفتن اشتباه و عزم راسخ مسعود رجوی در به کشتن دادن مجاهدین تا آخرین نفر  [2014 Jan] 
*پاسخی به اوباش «ترانه خوان گروه هنری ارتش آزادیبخش و سیمای آزادی» مسعود و مریم رجوی  [2014 Jan] 
*تبریک به عمه «رئیس جمهور برگزیده مقاومت» و به عمه «رهبر مقاومت»  [2013 Dec] 
*... ترانه ای بر روی حکایتی از دفتر پنجم مثنوی – شهید راه  [2013 Nov] 
*اهانت محمد علی شیخی به مرضیه در جلسه یی با حضور مهدی ابریشمچی در مورد اهانت به مرضیه [2013 Nov] 
*نکته یی برای یاد آوری –2  [2013 Oct] 
*سالگرد در گذشت مرضیه، و آنچه باید گفته می شد و نشد  [2013 Oct] 
*نکته یی برای یاد آوری  [2013 Oct] 
*واقعیت گریزی و خودمحور بینی رهبری، زمینه ساز کشتار مجاهدین در اشرف   [2013 Oct] 
*آیا زمان افسار زدن به سپاه پاسداران فرا رسیده است؟  [2013 Sep] 
*خدا در کنار جلّادان در اشرف و شادی و شعف از پاسداران از شقاوت  [2013 Sep] 
*شباهت ها با روش آمریکایی و اصولگرایان رژیم، در کار رهبری مجاهدین و ضرورت انتقاد از خود   [2013 Sep] 
*تغییر رویکرد به مفتریان بعد از بیانیه تفصیلی  [2013 Aug] 
*یادداشتی بر انتقاد اسماعیل وفا یغمایی  [2013 Aug] 
*تاریخسازی مسخره  [2013 Aug] 
*آیا فروغ جاویدان با تاکتیک دیگری می توانست پیروز شود؟  [2013 Jul] 
*کالبد شکافی یک فاجعه: بهای سنگینی که مجاهدین برای خواست رهبری می پردازند  [2013 Jul] 
*بحث تلخ دیگر، در مورد بیاینه تفصیلی شورا  [2013 Jul] 
*نقش رژیم و تعصب مذهبی – ناموسی، در جنایات فجیع علیه زنان  [2013 Jul] 
*سپاه خامنه ای را «آیت الله عظمی» کرد و جای «شاهنشاه آریامهر» نشاند  [2013 Jul] 
*تایید و بهره برداری بیانیه تفصیلی شورا، از مقاله توطئه گرانه مهدی سامع   [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی «شورای ملی مقاومت» و تحریفات مربوط به اخراج خودسرانه من  تحریفات 5 صفحه دبیرخانه و پاسخ 21 صفحه ای من [2013 Jul] 
*اگر آدم حرفی زد و بعد حاشا کرد چه معنی می دهد درآمدِی بر بحث «تلخ» و تفصیلی در مورد «بیانیه تفصیلی شورای ملی مقاومت» [2013 Jul] 
*روحانی حلقه اتصال در بالا و با کلیدی برای گشودن دری در بن بست  [2013 Jul] 
*بیانیه تفصیلی شورا، و یاد آوری «علی الحساب» من  [2013 Jul] 
*دلیل نامربوط بودن ارتباط حمله موشکی به لیبرتی با استعفای روحانی وقصیم، در سخنان مریم رجوی  [2013 Jun] 
*نکاتی برای یاد آوری و توجه در پیام اخیر آقای رجوی و آن بمب ساعتی  [2013 Jun] 
*اولین نتیجه گیری ها از پایان یافتن نمایش انتخاباتی و پیام ها  [2013 Jun] 
*یک تقلب برای منحرف کردن افکار عمومی از یک اقدام بیشرمانه شورا  [2013 Jun] 
*موقعیت جدید کاندیداها و تغییر درصد احتمال پیروزی آنها  [2013 Jun] 
*آلت دست رهبری مجاهدین و شریک پرونده سازی های بیشرمانه برای ترورشخصیت توسط آنها نشوید  [2013 Jun] 
*نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا  [2013 Jun] 
*از کجا به اینجا رسیدیم  [2013 Jun] 
*ضرورت همبستگی و اعتراض در برابر قلدرمنشی و نسق گیری رهبری مجاهدین  [2013 Jun] 
*با رد صلاحیت رفسنجانی، به احتمال زیاد،چماقدار سابقه دار رئیس جمهور آینده است  [2013 May] 
*اعتراف ریشهری به مسخره بودن آخوندها در نظرمردم در ایرانِ قبل از انقلاب  [2013 May] 
*اعتراف قالیباف به چماقداری از زمان «دارو دسته شهید بهشتی»  [2013 May] 
*انتقادهایی از حضرت «سر»:ارزیابیهایی غلط،خشم و توّهم و حرفهای بی پشتوانه  [2013 May] 
*مجاهدین در تله، اشک تمساح ریختن آمریکائیها و جان کری   [2013 Apr] 
*تکبرّ بلاهت آور و بلاهت ویرانگر  [2013 Apr] 
*اضطرار احمد توکلی و قدرت اجتماعی اقشار ضد مقام رهبری  [2013 Mar] 
*افزایش دین گریزی و بی خاصیتی هزینه های کلان نماز خوان پروری  [2013 Mar] 
*ادعای بی ربط لابی کردن برای اسکار، دریافت تودهنی سنگین  [2013 Feb] 
* تکثیر روح و منش مادر طریق الاسلام  [2013 Feb] 
*ادعاهای نامربوط فرمانده سپاه در مورد جنگ ایران و عراق پاسداران  [2013 Feb] 
* روی دیگر سکه قلنبه گوئیهای ابلهانه پاسدار سلامی و هلهله ها و عربده های 9 دی  [2012 Dec] 
*مسئولیت فراموش شده در مصاحبه بنی صدر  [2012 Dec] 
*اشکهای عزاداری محرّم، حیات بخش انگلها  [2012 Nov] 
*ادعایی بی ربط در سالگرد مرگ «تام جی اندرسون»  [2012 Nov] 
*افتخارات گندیده در رژیم گندیده  [2012 Nov] 
*زهر فرار حزب اللهی به اسرائیل و حرام شدن شیرینی پهباد پرانی  [2012 Oct] 
*روزهای تلخ و سیاه رفسنجانی، مرد قدرتمند دسته اشرار  [2012 Oct] 
* بحثهایی«علمی» که اپوزیسیون توجهی به آنها و اثرات آن در جامعه نمی کند  [2012 Sep] 
*پایان اجلاس غیر متعهدها، حاشیه ها و مشکل بقای رژیم  [2012 Sep] 
*هدیه مدال المپیک به مادر برای حفظ آن از مصادره شدن  [2012 Aug] 
*اعتراف آخوند علی اکبر محتشمی به انزجار مردم از روحانیت   [2012 Jul] 
*اگر وزیر اطلاعات دروغ نگفته باشد، از این خوشتر نباشد  [2012 Jun] 
*عربده و ارعاب ناتوان از مهار جامعه پویای ایران  [2012 Jun] 
*آن خشم و خروش به خاطر دست دان عادی و این ماستمالی کردن «دستمالی» زیرآبی  [2012 Apr] 
*مقدس های تاریک اندیش و خود محوربینان، بیگانه با مردم   [2012 Mar] 
*احترام بی مورد به «مقام امنیتی» و بی تقاوتی به یک بی شرم   [2012 Mar] 
*دیپلماسی گوساله ها و مصادره پیشاپیش اسکار توسط وزارت ارشاد  [2012 Jan] 
* نمایش خشم و عصیان، با نشان دادن پستان عریان   [2012 Jan] 
*خشم و درماندگی مالکی، علت محاسبه تعویق ضرب الاجل بستن اشرف از نوامبر  [2011 Dec] 
* تعویق تاریخ تعطیل کردن کمپ اشرف،آغازی برای حل مسالمت آمیز مساله   [2011 Dec] 
*مشت محکم روزگار بر پوزه پاسدار توّاب ساز   [2011 Dec] 
* آمادگی به کشتن دادن میلیونها نفر ویژگی دین و مذهب پاسدار سلیمانی  [2011 Nov] 
*جنازه یی در راه سفارت آمریکا در امارات متحده عربی   [2011 Nov] 
*نقدی بر مقاله «میرحسین موسوی نخست وزیر آینده؟»  [2011 Nov] 
*تمجید از نیروی قدس سپاه، تحریف حقیقت و خدمت به رژیم  [2011 Oct] 
*کشف طرح تروریستی رژیم در آمریکا، « امداد غیبی» برای مجاهدین  [2011 Oct] 
*پناهجو شدن اشرفیها خبری خوب اما با کاستی ها و ابهامات  [2011 Sep] 
*بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه  [2011 Sep] 
*اختلاف در ارزیاببها و رشد افقی شجره طیبه  [2011 Sep] 
*شهیدان 19 فروردین اشرف دفن شدند، سوالها و حرفهایی که می ماند  [2011 Sep] 
*درگذشت مجاهدی سخت کوش و صمیمی و تصویری از آینده   [2011 Aug] 
*غوغا و دروغ و بیشرمی منفور   [2011 Aug] 
*با یک تیر چند نشان زدن خاتمی در تقدیر از آمنه بهرامی  [2011 Aug] 
*سخنان دبیرکل سازمان ملل روزنهً امیدی بر حل مساله اشرف   [2011 Jul] 
*در ضرورت توضیح واضحات  [2011 Jul] 
* چالشها و نمایشها در بستر شمارش معکوس برای تعیین تکلیف قطعی اشرف  [2011 Jun] 
* نگاهی به فیلم جدایی نادر از سیمین   [2011 Jun] 
*رژیم در سالگرد مرگ خمینی  [2011 Jun] 
*اعتراف ناخواسته دکتر قصیم در تلویزیون بی بی سی  [2011 May] 
*اعتراض من به قلدرمنشی بود  [2011 May] 
*شانتاژ، برچسب زدن، پرونده سازی، ارعاب و گرایش حذف منتقدان، یعنی همین  [2011 May] 
*کدام آرمان، کدام آرمان گرایی؟   [2011 Apr] 
*بیا بیا گفتن روش امام حسین نبود  [2011 Apr] 
*خواست انتقال از عراق باید در صدر خواستهای خانم رجوی قرار بگیرد  [2011 Apr] 
*رضا پهلوی، توّهم و توهین به شعور مردم  [2011 Mar] 
*آنچه برای آیت الله های مرتجع مهم است  [2011 Mar] 
*مفهوم ارزیابی ها و نتیجه گیری های فرماندهان سپاه در آینه عملکرد رژیم   [2011 Mar] 
*تشریفات محمد رضا شاهی و تشریفات ولایی و حزب اللهی و سبزاللهی  [2011 Mar] 
* عبور کشتی جنگی سید علی از کانال سوئز و تأملی در روش مسالمت آمیز مبارزه   [2011 Mar] 
*هاشمی غیرتت کو، فائزه عفتت کو، و پرونده سازیها  [2011 Feb] 
*راهپیمایی 25 بهمن، حاشیه ها، پیامدها  [2011 Feb] 
*جشنواره فجر مثل داروخانه یی شد که نفت می فروشد  [2011 Feb] 
*اپوزیسیون نباید از موسوی و کروبی دنباله روی کند  [2011 Feb] 
*بینش مهمل و حرفهای مهمل خمینیستها  [2011 Feb] 
*خامنه ای یک متهم به شرکت در ترور حریری رابه درجه سرلشکری ارتقاء داد   [2011 Jan] 
*شروری در صف اوپوزیسیون  [2011 Jan] 
*زین العابدین دیکتاتور تونس، ذلیل شد  [2011 Jan] 
*جنایات بی قتل واندوه انباشته در آنسوی خبرها  [2011 Jan] 
*جنگ روانی - جاسوسی اسرائیل و رژیم   [2011 Jan] 
*افشاگری و ابرازنفرت ایرانیان به رژیم، واکنش مناسب به فرصت طلبی وزارت اطلاعات   [2010 Dec] 
*سکوت در برابر ظلم بزرگ به جعفر پناهی، سرافکندگی برای اهالی سینما خواهد بود  [2010 Dec] 
*مسخرگی آخوندی، جنایات خدایی  [2010 Dec] 
*مسخره گی های عاشورایی و ستایش و ترویج خشونت در رژیم آخوندی  [2010 Dec] 
*رویارویی جنایتکارانه مذهبی سلفی- شیعه در ایران را باید محکوم کرد   [2010 Dec] 
*قدرت نمایی بلاهت بار احمدی نژاد، ضربه یی به نظام ولایی  [2010 Dec] 
*بساط ارتجاعی مرجعیت و آخوندیسم را باید در ایران جمع کرد  [2010 Dec] 
*جبّاریت رژیم علیه اهل سنت ، زمینه ساز ورود القاعده به ایران است  [2010 Dec] 
*لرزه های اضطراب، در نعره های اقتدار  [2010 Dec] 
* شاید مجید شریف پیش ما بود اگر اینترنت مثل امروز بود  [2010 Nov] 
*اجیر کردن عامل برای قتل فرزند، دستارود تعلیمات آخوندی و احکام شرعی  [2010 Nov] 
*آخوند مسخره از اخوان مسخره  [2010 Nov] 
*حکمت مستراحی و شخصیتهای مستراحی  [2010 Nov] 
*جنایت و رذالت از یک منشأ به بهانه های متفاوت  [2010 Oct] 
*مراسم عقد در سرقبر، تجلی مرده خوری آخوندهای مردم ستیز  [2010 Oct] 
*انفجار در پادگان سپاه، در آستانه سفر حاج محمود به لبنان  [2010 Oct] 
*ادعاهای متناقض، شاهدی بر پوچی ادعای پیروزمندانه بودن پایان جنگ  [2010 Oct] 
*اهانت به قرآن، غوغای بوزینگان و عربده فرومایگان در ایران  [2010 Sep] 
*صف آرایی در برابر رهبر: جبهه هواداران رئیس دفتر  [2010 Sep] 
*اتهام زنی و «گند زنی» بین جناح‌های متخاصم: کشتن خواهر پاسدار مشفق در جاده مشهد و...  [2010 Sep] 
*آغاز به کار «مشا نیوز» و اتهام «پوتینیسم» به حاج محمود  [2010 Aug] 
*جلوه یی از هویت و هنر مردم: گفتگوی عاشقانه به زبان آذری و به شعر  [2010 Aug] 
*شیطنت های خلاف اسلام با اجرای «نیمه رپ» به لهجه اصفهانی  [2010 Aug] 
*«مرض موت» لاعلاج رژیم خمینی ساخته به رغم سه دهه جنایت برای بقا  [2010 Aug] 
*سالروز بمباران اتمی هیروشیما، فراموش کردن قربانیان جزغاله شده توکیو و بیش از 60 شهر دیگر   [2010 Aug] 
*حنجره یی که خاموش شد، صدایی که ماندگار است  [2010 Aug] 
*تقابل مردمکشان خمینیست دو جناح، افشاگرخیانتها و جنایتها  [2010 Aug] 
*جند الله دوگام به پس یک گام به پیش  [2010 Jul] 
*تعارف کم کن و بر مبلغ افزا  [2010 Jul] 
*خفّت خمینی در حیات و خواری او بعد از مرگ و بی آیندگی رژیم  [2010 Jun] 
*رپ «کافران بی نام» در هجو نوحه‌های ام القرای اسلام   [2010 Jun] 
*سه هزار آقا زاده در حال تحصیل در بلاد کفر  [2010 May] 
*به چنین مجلس و بر کرّو فَرَش باید ...  [2010 May] 
*ناگهان دهها «پیکر مطهر» در نماز جمعه !  [2010 May] 
*داس اسلام همچنان زندگی آزادگان ایران را درو می کند  [2010 May] 
*بودجه های قرآنی ، گربه های ایرانی   [2010 May] 
*از این بمبهای اتمی در همه شهرهای ایران منفجر کنید  [2010 Apr] 
*مربوط و نامربوط در مصاحبه رضا پهلوی  [2010 Apr] 
*بلند آوازه کردن نام ایران، و نه جمهوری اسلامی  [2010 Apr] 
*برای جعفر پناهی و یک یاد آوری  [2010 Mar] 
*افتضاح در سناریوی دستگیری عبدالمالک ریگی و چند نکته  [2010 Mar] 
*موعظه های کنونی میرحسین موسوی و گذشته و آینده او  [2010 Mar] 
*سانسور گزارش‌ها تصویریِ «انقلاب اسلامی» نشانه ترس از مردم  [2010 Jan] 
*مردم جان برلب رسیده، رژیم جبّار خون ریز و مساله «خشونت»  [2010 Jan] 
* بخشوده و نا بخشودنی، به مناسبت در گذشت منتظری  [2009 Dec] 
*این سخن را درنیابد گوش خر   [2009 Dec] 
*ستاره یی در آسمان هنر ایران و موسیقی آذربایجانی بنام پریسا ارسلانی  [2009 Nov] 
*مروری بر تاریخچه تضاد دوجناح: ایدئولوژی متعفن و روشهای کثیف  [2009 Nov] 
*دیالوگ انتقادی با سربازان گمنام امام زمان  [2009 Nov] 
* آقای نصیبی در کوچه بن بست «علی چپ»  [2009 Nov] 
*یاد و خاطره یی از یک خدمتگزار فرهنگی و یک دوست که درگذشت  [2009 Nov] 
* یادداشی در مورد لبیک سایت وزارت اطلاعات رژیم، به در خواست «آ مهدی»  [2009 Nov] 
*من متهم می کنم، واکنشی به پیام اخیر آقای مسعود رجوی  [2009 Nov] 
*اعلان جنگ داخلی توسط خامنه ای،«توزرد»ی سبز و ضرورت آمادگی مردم  [2009 Nov] 
*ناگفته هایی از دو« 13 آبان»: چگونه صدای انقلاب به گوش شاه رسید و اشغال سفارت آمریکا  [2009 Nov] 
*چه کسی برای مردم فیلم خواهد ساخت اگر آقای نصیبی روزی مسئول سینمای کشور شود   [2009 Nov] 
*قضیه شکل اول و شکل دوم، و استحاله قهقرایی آدمها  [2009 Oct] 
*بیانیه بیست و هشتمین سالگرد تاسیس شورا، نکته یی و چند سوال  [2009 Oct] 
*فوتبال مردانه و فوتبال دوستان لجن   [2009 Oct] 
*به بهانه اظهارات یک خانم نماینده مجلس کویت  [2009 Oct] 
*اِنافَتَحنا»ی واقعیت گریزان متکبّر   [2009 Oct] 
*واكنش پنجم» و واكنش ملاباجي هاي حوزه علميه قم  [2009 Oct] 
*سینما و مردم، سینما و آقای نصیبی  [2009 Oct] 
*تحقیر ارتش توسط فرمانده کل سپاه و دیگران و واکنش فرماندهان ارتش  [2009 Oct] 
*سوالاتی از آقای منتظری و یک یاد آوری به میرحسین موسوی  [2009 Sep] 
*اعتراف ناخواسته آخوند ذوالنور بر منفور بودن رژیم  [2009 Sep] 
*بورشدن رهبر و سیلی سنگین مردم به سپاه پاسداران در تظاهرات «روز قدس»   [2009 Sep] 
*ایرباس در برابر دارائیهای بلوکه شده ایران پیشنهادی سنجیده و به نفع مردم ایران   [2009 Sep] 
*تعطیلی آیندگان اقدام شکرالله پا کنژاد و کنگره یی که برگزار نشد  [2009 Aug] 
*اراده و اعتراض مردم رهایی بخش خواهد بود، نه فرصت طلبی فرصت سوز اصلاح طلبان  [2009 Jul] 
*موضوعی در حاشیه انتخابات و کار مؤثر و مفید ی که آقای رجوی می تواند بکند  [2009 Jul] 
*سی سال پيش، « در اين بن بست…»   [2009 Jul] 
*رفسنجانی زیرآب ولایت خامنه ای را زد، اژه ای رفسنجانی را به آمریکاو اسرائیل بست و...  [2009 Jul] 
*فرار از مسئولیت آقای منتظری و از مرحله پرت بودن آقای کدیور  [2009 Jul] 
*تظاهرات پاسخی به روشها و اقدامات غیرقانونی مقامات قانونی   [2009 Jul] 
*سه پیام پایانی و جمعبندی رویداد انتخابات و مفهوم الله اکبر دیروز و امروز  [2009 Jul] 
*کار موثر و مفیدی که آقای منتظری می تواند بکند   [2009 Jun] 
*هشدار! توطئه ای علیه میرحسین موسوی در حال اجراست  [2009 Jun] 
*صحنه ای تکان دهنده از رفتن ندا از بین ما و ماندن ندا در فریادها و یادها  [2009 Jun] 
*اعلان جنگ خامنه ای و روز غلبه بر ترس  [2009 Jun] 
*ابطال انتخابات مشتی به پوزه ولی فقیه و یاسداران جنایتکار است، من از آن حمایت می کنم   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی، کروبی سید محمد خاتمی اصلاح طلبان بر سر دوراهی انتخابی تاریخی: وفاداری به آراء مردم و طغیان و بغی علیه ولی فقیه یا خیانت به آراء مردم و خائف و خاضع در برابر زور و دروغ  [2009 Jun] 
*مخدوش کردن ارزشها، جفا به امام راحل و تایید اقدام تروریستی علیه عربستان، در مناظره موسوی و احمدی نژاد   [2009 Jun] 
*میرحسین موسوی از موج خون تا موج سبر و شال سبز   [2009 Jun] 
*برای بهمن قبادی سینماگر مردم دوست   [2009 May] 
*«انقلاب اسلامی و کار نامه ردی روشنفکری»*  [2009 May] 
*ماهیت کارگزاران فرهنگی رژیم و انقلاب فرهنگی   [2009 Apr] 
*ویژگی جامعه ایران در نگرش و واکنش به سقط جنین   [2009 Apr] 
*مساله رادیو تلویزیون- تعادل قوا و واقعیتها(3)  [2009 Mar] 
*مسأله رادیو تلویزیون- تند روی شاید کرده باشیم اما بیراهه نرفتیم(2)   [2009 Mar] 
*خشم رفسنجاني و مرگ احمد خميني*   [2009 Mar] 
*مسأله رادیو و تلویزیون، انتقاد به جا و فراموشکاری اختیاری عبدالله نوری(1)   [2009 Mar] 
*عطاءالله مهاجرانی ، کشف کرامات خمینی و ستایش از تروریسم و چند یادآوری   [2009 Mar] 
*خنده برلسکونی و خشم آرژانتینها   [2009 Feb] 
*زیبایی شناسی یک ستایشگر خمینی و اهانت به ایرانیان   [2009 Feb] 
*سی سال پیش جوٌ سیاسی چنین بود و خمینی این بود   [2009 Feb] 
*سندی از مهندسی اسلامی بنای عظیم ۳۰ سال جنایت که جمهوری اسلامی نام دارد   [2009 Feb] 
*تبلیغات بی خدایان در اروپا، آمریکا و کانادا  [2009 Jan] 
*جنایت محکوم کردنی و جنایت با اجر دنیوی و اخروی  [2009 Jan] 
*یک تیر و دو نشان ارتجاعی خامنه ای و نکاتی برای یاد آوری  [2009 Jan] 
*تاثیر عامل فرهنگی بر موقعیت زنان  [2009 Jan] 
*خواب‌های پنبه‌دانه‌ای یا زمینه سازی برای جنایت علیه بشریت  [2008 Dec] 
*خوابگردی در فراموشخانه زمان  [2008 Dec] 
*آخوند وحید خراسانی سنی ستیز، نعل وارونه میزند   [2008 Dec] 
*رهنمودهای مهمل رهبر اسلام پناه، زوزه‌های وزیر ارشاد اسلامی   [2008 Nov] 
*وزیر ارشاد تهدید کرد هنرمندان خطا کار زیر پا گذاشته خواهند شد  [2008 Oct] 
*شورش یک زن جوان هنرمند علیه تبعیض و حجاب ، سیلی دیگری به رژیم ملاها   [2008 Oct] 
*حجاب و مراسم گشایش بازیهای المیپک  [2008 Aug] 
* این همه فاجعه را خمینی پی ریخت  [2008 Jul] 
*میراث خمینی و نگاه حوزوی- حیوانی به زن، منبع و منشأ تبعیض علیه زنان ایران   [2008 Jun] 
*صداقت و شهامت آقای دكتر ملكی  [2008 May] 
*توضيحي در مورد اعتصاب معلمان در سال ۱۳۴۰  [2008 May] 
*دنیای مراجع تقلید و دنیای شهروندان در هفته معلم  [2008 May] 
*تغییر حكم آیت الله، از سركوب كردن، به تظلّم شكوفایی علمی دوره فتحعلیشاه و استفتائات از مقام ولایت فقیه و علمای حوزه علمیه قم [2008 Apr] 
*منطق مردان خدا: سركوب كردن و نفس بريدن  [2008 Apr]